techukraine.net techukraine.net Відновіть iPhone, як професіонал, без будь-яких пошкоджень даних

Відновіть iPhone, як професіонал, без будь-яких пошкоджень даних

Categories:

Втрата даних може стати кошмаром.

Від файлів і зображень до контактів, повідомлень, нотаток і історії викликів, ваш iPhone може містити все ваше життя у вигляді даних, втрата яких може здатися кінцем світу. Але не хвилюйтесь; є певні програми, які можуть допомогти вам легко відновити дані.

Однією з програм, за яку я особисто можу ручатися, є PhoneRescue. Це може допомогти вам відновити безліч важливих файлів на вашому iPhone. Після його використання швидке та безперебійне отримання даних перевершило мої очікування, оскільки я не очікував, що всі мої файли будуть отримані та передані назад на мій пристрій iOS так швидко.

У цій публікації я поділюся своїм глибоким уявленням про продуктивність і надійність PhoneRescue як програми для відновлення даних і про те, чи буде вона вам корисною.

Важливість запобігання втраті даних

У світі, який керується даними, їх втрата може бути катастрофічною. Більшість із нас зберігає все на своїх телефонах, навіть свою особу. Якщо ви схожі на мене, ви випадково зберігаєте копію свого водійського посвідчення на своєму телефоні.

З огляду на те, що наші телефони зберігають велику частину нашої особистості, фінансових записів, особистої інформації, повідомлень, контактів і практично всього нашого життя, втрата цього може бути катастрофічною.

Не дивно, що за останні роки хмарне сховище отримало стільки проблем. Такі служби, як Google Drive та iCloud, дозволяють нам створювати резервні копії наших важливих даних у хмарі, що означає, що дані живуть незалежно від телефону.

Незалежно від того, втратили ви телефон, його вкрали чи з якоїсь причини сталася збій системи вашого пристрою, ваші дані залишаться захищеними, оскільки вони ніколи не зберігалися в сховищі пристрою. Ось чому резервне копіювання даних у хмарі є життєво важливим для запобігання втраті даних.

Незважаючи на це, є кілька додатків, якими можна скористатися в крайньому випадку, якщо ви втратили всі дані свого телефону.

PhoneRescue є одним із найкорисніших завдяки своєму зручному інтерфейсу та розширеним функціям, які можуть зробити відновлення даних легким. Ну, принаймні в більшості випадків. Це може допомогти вам кількома способами.

Представляємо – PhoneRescue

PhoneRescue від iMobie – програма для відновлення даних, яка може відновлювати видалені та втрачені файли з пристроїв iPhone, iPad, а також Android. Програма може отримувати будь-які дані, будь то фотографії, контакти, повідомлення, нотатки, історію викликів, календарі, нагадування, файли, документи або будь-які сторонні дані.

PhoneRescue спочатку був розроблений для iOS, але тепер також працює з Android, тому програма повністю обладнана, щоб допомогти вам відновити дані вашого телефону. Найкраща частина цього програмного забезпечення полягає в тому, що воно може отримувати дані навіть із пошкоджених резервних копій, що робить його достатньо ефективним, щоб стати вибором №1 для користувачів.

Функції PhoneRescue

PhoneRescue постачається з набором комплексних функцій, які можуть зробити відновлення даних простою справою. Ось усе, що вам потрібно знати про цей інструмент:

  Виправити. Ця операція вимагає інтерактивної віконної станції

#1. Системні вимоги

Щоб PhoneRescue працював, ваша система має відповідати деяким мінімальним вимогам. На щастя, програма сумісна практично з усіма останніми операційними системами Windows і Mac.

Інші вимоги також не такі складні, тому існує велика ймовірність того, що програмне забезпечення працюватиме на вашому пристрої без збоїв. Ось системні вимоги цього рішення:

 • ОС Windows: Windows 11, 10, 8, 7, Vista, 32- і 64-розрядні версії
 • Mac OS: macOS Ventura, macOS Monterey, macOS Big Sur, macOS Catalina, macOS Mojave, macOS High Sierra, macOS Sierra, OS X 10.11, 10.10, 10.9, 10.8
 • Роздільна здатність: дисплей 1024×768 або вище
 • ЦП: Pentium IV 2,4 ГГц або вище
 • Оперативна пам’ять: 512 МБ системної пам’яті
 • Дисплейна карта: прискорена 3D-графіка – 64 МБ оперативної пам’яті
 • Звукова карта: сумісна з Windows звукова карта
 • Жорсткий диск: 100 МБ і більше вільного місця
 • Інше: драйвер пристрою Apple

Щоб бути в безпеці, найкраще переконатися, що PhoneRescue на 100% сумісний із вашим комп’ютером, перш ніж купувати платну версію.

#2. Сумісність і підтримувані пристрої

Сумісність PhoneRescue широка, її можна використовувати майже на всіх останніх смартфонах і версіях ОС.

Програма для відновлення даних сумісна практично з усіма телефонами iPhone, iPad, iPod і Android. Він добре працює з iPhone 3G і вище, включаючи останні iPhone 14, iPhone 14 Plus, iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max. Він також підтримує всі моделі iPad, включаючи останні iPad 8, iPad mini 6 і iPad 9.

PhoneRescue також може працювати на всіх популярних телефонах Android, включаючи Samsung, Google Phone, Sony, Oppo, Lenovo, Xiaomi, OnePlus тощо.

#3. Функції

Однією з головних переваг PhoneRescue є його комплекс функцій і функцій, які роблять його найпотужнішим додатком для відновлення даних.

Ось основні моменти, на які варто звернути увагу:

 • Технологія без втрати даних: дозволяє легко відновити всі дані.
 • Відновлення резервної копії iTunes: відновлює файли, збережені у вашій резервній копії iTunes, за лічені секунди. Це включає особисті дані, як-от контакти та повідомлення, і медіа-дані, як-от фотографії, відео та музика. Ви також можете рахувати дані в додатку, наприклад документи та вкладення.
 • Відновлення системи iOS: відновлює вашу систему iOS, коли телефон виходить з ладу або виходить з ладу.
 • iCloud Recovery: надає доступ до ваших даних iCloud без будь-яких збоїв.
 • Відновлення прихованих даних: знайдіть і відновіть приховані дані, які вислизнули від ваших очей.
 • Видалення блокування екрана: знімає блокування вашого iPhone, якщо ви були заблоковані або забули пароль.

І на довершення він має найпростіший інтерфейс, що полегшує опанування програми та використання її для швидкого відновлення ваших цінних даних.

Читайте також: Як перенести дані/файли на iPhone та iPad без iTunes

#4. Ефективність і показник успіху

PhoneRescue має чудовий досвід відновлення втрачених даних, відновивши дані 57 мільйонів користувачів iOS і Android.

  Як скасувати онлайн-підписку Nintendo Switch

Хоча я не можу говорити за мільйони, я можу сказати, що він має фантастичний показник успіху з мого особистого досвіду. Це допомогло мені відновити багато моїх особистих файлів, фотографій та інших даних, коли моя система зазнала збою, і я думав, що вся надія втрачена.

Додаток надзвичайно простий у використанні, з простим налаштуванням і простим процесом, який допоможе вам відновити втрачені дані. Вам не доведеться мати справу зі складною системою, щоб зрозуміти її.

#5. Безпека даних і конфіденційність

PhoneRescue не має жодних прихованих мотивів щодо ваших даних. Все, що він робить, це відновлює втрачені дані та повертає їх вам, не зберігаючи на своїх серверах. Це забезпечує максимальну конфіденційність, оскільки всі ваші дані зберігаються лише на вашому пристрої.

Загалом, вам не потрібно турбуватися про порушення, оскільки PhoneRescue є законним і безпечним у використанні.

#6. Підтримка та обслуговування клієнтів

iMobie відома своєю надійною та чуйною командою підтримки клієнтів. Зайве говорити, що цілодобове обслуговування клієнтів також поширюється на їх цінний продукт PhoneRescue.

Незалежно від того, чи виникли у вас проблеми з роботою додатка, оплатою чи виходом, ви можете зв’язатися з їхньою командою будь-коли, незалежно від часового поясу. Їхня чуйна команда швидко зв’яжеться з вами та допоможе вирішити проблему, з якою ви зіткнулися.

#7. Ціноутворення

PhoneRescue пропонує 3 плани для користувачів iOS:

 • 3-місячна підписка за $45,99
 • 1-річна підписка за $49,99
 • Одноразова покупка за $69,99

І це для необмеженої кількості пристроїв iOS і одного Mac або ПК.

Для Android 1-річна підписка коштує 39,99 доларів США, а одноразова покупка коштує 55,99 доларів США за 5 пристроїв або 1 Mac чи ПК. Він також пропонує багатокористувацький план, який дозволяє працювати на 10-15 пристроях і має ціну від $65,99 до $79,99. Ви можете вибрати найкращий план на основі свого бюджету та загальних потреб.

Як відновити дані за допомогою PhoneRescue

Відновити дані за допомогою PhoneRescue максимально просто. Ось покрокова інструкція, як це зробити:

Крок 1. Завантажте та встановіть PhoneRescue на свій Mac або ПК.

Крок 2: Підключіть iPhone до ПК за допомогою кабелю USB. Відкрийте завантажене програмне забезпечення на своєму комп’ютері та натисніть режим «Відновити з пристрою iOS». Перейдіть до сканування пристрою на наявність усіх даних, натиснувши кнопку зі стрілкою в нижньому правому куті.

Крок 3. Виберіть тип даних, які потрібно відновити. Якщо ви збираєтеся відновити все, натисніть опцію «Вибрати все», а потім натисніть «ОК».

Це може зайняти кілька хвилин, тому зачекайте, доки він повністю завантажиться.

Ви отримаєте список даних, які можна відновити, наприклад:

 • Контакти
 • Голосові повідомлення
 • Історія викликів
 • Повідомлення
 • Нагадування
 • Історія браузера
 • Нотатки календаря
 • Фотографії
 • Голосові нагадування
 • музика
 • Відео
 • Примітки

Крок 4. Виберіть конкретні дані, які ви хочете відновити, з попереднього перегляду, позначивши їх. Список може містити як втрачені, так і наявні дані, але ви можете розділити їх, щоб включити лише втрачені дані, якщо хочете. Ви також можете шукати певні дані, ввівши ключові слова у вікно пошуку.

  Як створити простий рахунок-фактуру за допомогою Excel

Крок 5: Відновіть вибрані дані на пристрій або на комп’ютер. Процес відновлення розпочнеться, щойно ви виберете один із двох варіантів. Ви отримаєте сповіщення про процес, коли він завершиться.

Все зроблено! Ви успішно відновили втрачені дані на своєму пристрої. Це простий у використанні PhoneRescue для відновлення ваших цінних файлів.

Альтернативи PhoneRescue

PhoneRescue — не єдина програма для відновлення даних. Якщо ви вважаєте, що цей інструмент не має того, що ви шукаєте (що малоймовірно), ви можете перевірити деякі альтернативи та перевірити, чи відповідають вони вимогам. Ось деякі інші програми для відновлення даних, якими ви можете скористатися:

#1. Tenorshare UltData

Tenorshare UltData це корисне рішення, яке може допомогти вам відновити видалені або втрачені дані з iCloud, iTunes і пристрою iOS. Він підтримує понад 35 типів файлів, включаючи контакти, повідомлення та фотографії, і навіть може відновлювати дані зі сторонніх програм, таких як WhatsApp, Viber, WeChat, Line тощо.

Його розширені функції, надійна продуктивність і сумісність з усіма останніми пристроями iPhone роблять його найкращим вибором для відновлення даних.

Однією з найкращих переваг цього програмного забезпечення є те, що воно надає плани як для окремих осіб, так і для компаній. Отже, незалежно від того, чи хочете ви захистити свої дані чи всю свою команду, ви можете використовувати Tenorshare UltData для оптимальної безпеки даних.

#2. Доктор Фоне

Інструмент для відновлення даних iPhone з одним із найвищих показників успішності, Доктор Фоне існує вже деякий час і з часом продовжує зростати. Він може відновлювати понад 18 типів даних, включаючи фотографії та повідомлення WhatsApp.

Процес простий. Ви вибираєте дані, які хочете відновити, переглядаєте втрачені дані, відновлюєте їх на своєму пристрої та експортуєте їх на комп’ютер для резервного копіювання. Безпроблемна робота – це те, що привернуло багатьох людей до інструменту.

Заключні думки

Незважаючи на те, що і Tenorshare UltData, і Dr. Fone — чудові інструменти для відновлення даних самі по собі, я все одно голосую за PhoneRescue. Це повний пакет інструментів, який має всі функції, на які ви можете сподіватися.

Їхня команда клієнтів завжди доступна, коли вони вам потрібні, і, крім того, ціни досить конкурентоспроможні. Не забувайте, що весь процес відновлення ваших даних займає лише кілька хвилин вашого часу, і я переконаний, що навіть дитина зможе це зробити – це так просто.

Далі дізнайтеся про найкращі способи передачі даних на новий iPhone.