Відмінності між звітом і інформаційною панеллю

Microsoft Power Business Intelligence (BI) — це потужний інструмент аналітики, який використовується всіма підприємствами для аналізу бізнес-даних. Він має комплексну інформаційну панель, яка може допомогти у детальній візуалізації даних і швидкому отриманні результатів.

Що таке Microsoft Power BI?

Microsoft Power BI — це платформа, яка складається з набору служб, програм і з’єднувачів, які об’єднують багато джерел даних у візуальні елементи, щоб запропонувати бізнес-аналіз.

Незалежно від ваших джерел даних, таких як електронна таблиця Excel або гібридне сховище даних, Power BI встановлює з’єднання з вашими даними, переглядає дані, визначає важливі деталі та ділиться ними з усіма, кого ви вкажете.

Ця хмарна платформа бізнес-аналітики ділиться аналітичними даними, щоб запропонувати бізнес-можливості та інтерактивну візуалізацію. Це допомагає користувачам швидко створювати індивідуальні звіти та інформаційні панелі.

Power BI можна використовувати як окремий інструмент або в поєднанні з іншими продуктами та службами Microsoft, такими як Excel, SharePoint і SQL Server.

Станом на вересень 2022 року існує три версії Power BI: безкоштовна, Pro та PPU (преміум на користувача). Інший тип ліцензії – це преміальна ліцензія на основі ємності. Залежно від необхідної функціональності ви можете обрати певну ліцензію.

У цій публікації ми розглянемо деякі з найкращих функцій Power BI та обговоримо, чому її так люблять для бізнес-аналітики. Ми також зрозуміємо, чим відрізняються звіти та інформаційні панелі Power BI.

Основні функції Power BI

  • Візуалізація даних, моделювання даних, дослідження даних і змішування даних
  • Інтерактивна звітність
  • Інформаційні панелі в реальному часі
  • Прогностична аналітика.
  • Інтеграція з базами даних SQL, хмарою Azure і веб-платформами, такими як Facebook, Google Analytics і Salesforce.
  • Спрощена публікація та розповсюдження
  • Можливість налаштування функцій безпеки
  • Інтеграція Cortana для голосової взаємодії
  • Штучний інтелект
  Як завжди запускати Mozilla Firefox у режимі приватного перегляду

Аналіз даних, щоб дізнатися більше про ефективність бізнесу, називається бізнес-аналітикою. Оскільки він дає змогу користувачам підключатися до кількох джерел даних, перетворювати та моделювати дані, а також створювати візуальні елементи для отримання інформації, Microsoft Power BI є найважливішим інструментом бізнес-аналітики.

Power BI — один із універсальних інструментів, який використовується малим і середнім підприємствами та великими корпораціями для отримання аналізу даних. Для створення динамічних візуалізацій із можливостями деталізації він пропонує 360-градусну перспективу даних для організації.

Це важливий інструмент бізнес-аналітики, оскільки він допомагає компаніям підвищувати ефективність роботи, приймати кращі рішення та дізнаватися більше про поведінку клієнтів.

За допомогою Power BI можна відстежувати та контролювати ключові показники ефективності (KPI), а також створювати прогнозні моделі для прогнозування майбутніх тенденцій.

Крім того, Power BI також можна використовувати для розробки унікальних звітів і інформаційних панелей, які відповідають конкретним вимогам бізнесу.

Відмінності між звітом і інформаційною панеллю в Power BI

Інформаційна панель і звіт Power BI — це два важливі компоненти з різними функціями.

Ось деякі відмінності між цими двома:

Передбачається, що звіти надають розширену інформацію про певні набори даних, але інформаційна панель — це центральний портал, створений для огляду ваших даних.

Звіти допомагають зануритися в особливості певного набору даних, тоді як інформаційні панелі часто використовуються для відстеження ключових показників і показників ефективності.

  Як додати музику до своєї публікації Tik Tok

Презентація даних: у той час як звіт складається з однієї або кількох сторінок із детальними даними у формі тексту, зображень, діаграм і таблиць даних, інформаційна панель представляє кілька візуалізацій у стислому стилі, щоб читач міг отримати уявлення про весь сценарій.

Налаштування: представлення інформаційної панелі можна налаштувати лише шляхом перемикання між кількома графіками, тоді як звіти можна повністю налаштувати на основі фільтрів, щоб отримати бажані результати.

У таблиці нижче розглядаються деякі важливі відмінності між панеллю інструментів Power BI і звітом.

Параметри порівнянняDashboardReportAlertsСповіщення можна генерувати та надсилати електронною поштою на основі певного набору критеріїв.Неможливість створювати сповіщення.Аналіз деталізації даних. Через односторінковий перегляд деталізація даних неможлива.Можна провести поглиблений аналіз за допомогою таблиці даних, набори даних і поля даних. Візуальні елементи даних. Користувачі можуть лише переглядати інформаційні панелі без будь-яких суттєвих змін. Широкий обсяг налаштувань доступний за допомогою зрізів і фільтрів, таких як перехресна фільтрація, фільтрація на візуальному рівні та на рівні сторінки. Глибина інформації інформаційна панель пропонує невелику кількість вмісту, який поміститься на одній консолі. Звіти можуть мати багато сторінок і бути деталізованими відповідно до категорій. NLQ (запити природною мовою) Можна робити запити. NLQ недоступний. Шаблон На інформаційних панелях відсутні шаблони. Користувачі можуть використовувати група шаблонів для створення звітів. Джерело даних Інформаційні панелі створюються з використанням різноманітних таблиць і джерел даних. Немає зв’язку між таблицями, які використовуються для створювати звіти. Дані про використання можна легко інтерпретувати, щоб надавати інформацію про бізнес і критичні показники ефективності для прийняття рішень. Користувачі повинні вручну інтерпретувати дані, щоб прийняти рішення. ПеревагиВисокорівневі KPI готові до швидкого використання для основних корпоративних рішень. Звіти пропонують ін- глибокий фактологічний та розмірний аналіз.

  9 найкращих компаній дистанційного моніторингу пацієнтів

Підводячи підсумок, інформаційні панелі Power BI представляють важливі аналітичні дані та показники ефективності на одній централізованій панелі. Він об’єднує інформацію з кількох звітів і джерел для створення короткого підсумку бізнес-аналізу.

Він представляє багато наборів даних і кубів на централізованій інформаційній панелі з чудовими можливостями візуалізації, допомагаючи користувачам швидше приймати рішення.

Однак звіти є автономними наборами даних, тоді як інформаційні панелі Power BI залежать від них, оскільки звіти мають свої властивості та показники для відображення, а також можливості деталізації та деталізації, розкидані по численним сторінкам.

Заключні слова

Microsoft Power BI є однією з найпоширеніших платформ для комерційного аналізу даних. Його використання повністю залежить від потреб організації, а його інформаційна панель і звіт є двома окремими компонентами.

Інформаційних панелей достатньо, якщо вам потрібен лише короткий візуальний огляд даних і ви хочете швидко зробити висновок. Ви можете отримати кілька звітів, використовуючи шаблони, фільтри та зрізи, якщо ви прагнете глибшого вивчення даних.

Далі ви можете перевірити, як отримати сертифікат Microsoft Power BI Data Analyst Certification (PL-300).