Відкриття Dreame і DreameBot X30 Ultra

| | 0 Comments| 4:50 AM
Categories:

У сфері інноваційної побутової техніки Dreame Technology незмінно була піонером, переосмислюючи звичайний досвід прибирання. На передньому краї їхніх передових рішень стоїть DreameBot X30 Ultra, робот-пилосос, який знаменує зміну парадигми прибирання без використання рук.

CES 2024: у центрі уваги Dreame

Очікується, що на виставці CES 2024 Dreame Technology представить X30 Ultra, що представляє трансформаційне рішення для очищення. Цей флагманський робот-пилосос втілює в собі революцію в самоочищенні, об’єднавши автоматичне очищення базової станції та щітку Anti-Tangle TriCut, а також покращену технологію MopExtend™ RoboSwing.

  Пояснення системи управління даними: яку користь вона приносить бізнесу?

Це поєднання функцій і технологій революціонізує традиційний підхід до прибирання, задовольняючи широкий спектр потреб у прибиранні.

DreameBot X30 Ultra: переосмислення стандартів очищення

X30 Ultra представляє новаторські можливості самоочищення, що значно зменшує ручне втручання. Інноваційна базова станція може похвалитися набором автоматичних функцій 7-в-1, від очищення плити базової станції до миття гарячою водою та сушіння швабри гарячим повітрям, забезпечуючи бездоганно чисту підлогу, усуваючи запахи та бактерії.

Боріться зі сплутуванням волосся

Щітка Dreame Anti-Tangle TriCut Brush є видатною функцією в X30 Ultra, яка революціонізує управління волоссям під час сеансів чищення. Стратегічно розташовані ріжучі головки ефективно усувають сплутане волосся, зберігаючи його в мішок для пилу без шкоди для продуктивності або ризику пошкодження килимів або пальців.

Комплексне прибирання

Окрім простого пилососу, X30 Ultra покращує прибирання завдяки покращеній технології MopExtend™ RoboSwing. Ця розширена функція в поєднанні з гнучкою рукою та інтелектуальними датчиками дозволяє переміщатися по закутках і щілинах глибиною до 4 см, забезпечуючи ретельне прибирання навіть у найприхованіших місцях.

  Як примусово закрити програми на iPhone або iPad

Неперевершена потужність всмоктування та інтелект

Оснащений найкращою в галузі потужністю всмоктування 8300 Па, X30 Ultra легко справляється з різноманітним сміттям. Його інтелектуальна навігація на основі 3D-карт і виявлення перешкод забезпечує індивідуальне прибирання для різних кімнат, а додаток DreameHome надає користувачам можливість дистанційного керування та планування.

Подовжений термін служби батареї та доступність

З акумулятором ємністю 6400 мАг X30 Ultra може похвалитися вражаючими 260 хвилинами безперервної роботи. Він охоплює до 243 м² на одному заряді, легко повертаючись до док-станції та продовжуючи очищення, коли це необхідно.

Робимо життя легше з роботами-пилососами

Роботи-пилососи, такі як X30 Ultra, значно полегшують повсякденні справи. Вони пропонують неперевершену зручність, звільняючи дорогоцінний час і забезпечуючи незмінно чисте домашнє середовище без ручних зусиль.

  Як попередньо переглянути колір з його шістнадцяткового коду

DreameBot X30 Ultra: майбутнє прибирання

X30 Ultra від Dreame втілює в собі інновації, зручність та ефективність, переосмислюючи стандарти прибирання без використання рук. Його революційна здатність до самоочищення в поєднанні з неперевершеною продуктивністю робить його кардинальним у світі домашнього прибирання. Відвідайте Dreame на виставці CES 2024, стенд 52747, Venetian Expo, рівень 2, Halls AD, щоб на власні очі відчути майбутнє прибирання без використання рук і побачити трансформаційну силу DreameBot X30 Ultra.

Це спонсорована публікація. Вибір продуктів і думки, висловлені в цій статті, надані спонсором і не відображають редакційну спрямованість MakeUseOf або його співробітників.