Відкрийте закладки з контекстного меню, яке клацніть правою кнопкою миші в Chrome

| | 0 Comments| 2:30 PM
Categories:

Мені подобається постійно приховувати панель закладок. Частково це пояснюється тим, що панель закладок завжди виглядає для мене неохайним безладом, незалежно від того, наскільки впорядковані мої закладки, а також тому, що я хочу надати веб-сторінці якомога більше екрана. Якщо ви працюєте, можливо, з 24-дюймовим екраном, це може бути не те, що вас дуже турбує, але для багатьох людей, які в дорозі працюють з невеликими екранами, кожен піксель має значення, а прихована панель закладок є одним із способів зробити це. Контекстне меню – це розширення Chrome, яке дає вам доступ до всіх ваших закладок із контекстного меню, яке клацніть правою кнопкою миші. Після встановлення розширення автоматично відображатиме ваші закладки у відповідних папках. Ви можете переглядати папки в папках і клацнути закладку, щоб відкрити її.

  Ні, розумні лічильники не небезпечні для вашого здоров’я

Встановіть розширення та клацніть правою кнопкою миші в будь-якому місці веб-сторінки. Ви побачите нову опцію «Панель закладок». Наведіть на нього курсор миші, і він розгорнеться, щоб відобразити папки на панелі закладок. Якщо ви не впорядкували свої закладки в папки, ви просто побачите сторінки, як вони збережені, з їх назвою та значком веб-сайту.

Що стосується відкриття закладок, розширення дозволяє вибрати, чи відкривати їх у новій вкладці чи на вкладці у фоновому режимі. За замовчуванням ці параметри не встановлені, тому перегляньте налаштування контекстного меню, перш ніж почати використовувати розширення. Інші параметри дозволяють відкривати всі закладки в папці та надають доступ одним клацанням до сторінки параметрів розширення, менеджера закладок і параметра оновлення, яке оновить закладки. Ці три параметри відображаються в самому кінці списку закладок, тому прокрутіть униз, якщо ви дозволили їм їх використовувати. Окрім надання доступу до закладок із контекстного меню, розширення також дозволяє шукати та відкривати їх із панелі пошуку.

  Не всі 5G однакові: пояснення міліметрової хвилі, низького та середнього діапазону

Розширення надасть вам доступ до папки «Інші закладки», а також до мобільних закладок. Ви можете використовувати його на будь-якій сторінці, навіть на сторінці нової вкладки та на сторінках веб-магазину Chrome. Закладки можна відкрити лише з контекстного меню. Ви не можете видалити чи перейменувати їх. Він має корисну опцію, яка дозволяє виявляти, коли закладки були змінені. Розширення оновлює закладки та папки, хоча ви також можете примусово оновлювати його в будь-який час.

Установіть контекстне меню з Веб-магазину Chrome