Відкрийте для себе фільми з вашим улюбленим актором та багато іншого

| | 0 Comments| 7:34 AM
Categories:

Понеділок має бути продуктивним днем, і, можливо, неприємним, оскільки це початок тижня, і сьогодні деякі з вас можуть все ще захоплюватися цукерками від Trick або частуванням. Понеділок закінчується, а наприкінці понеділка — гарною ідеєю знятися фільм «Підхопи мене». Movieo — це веб-сервіс для пошуку фільмів, і ми розглянули цілу купу інших програм і служб, які роблять саме це. Movieo виділяє себе, дозволяючи шукати фільми за акторами. Він також підтримує інші поширені фільтри фільмів, такі як жанр, рік випуску та країна виробництва.

Movieo як служба дозволяє відстежувати, які фільми ви дивилися, і ви можете ввійти в службу за допомогою свого облікового запису Twitter або Google. Немає необхідності підключати свій профіль Facebook або окремо реєструватися в сервісі.

  PlayStation 5 проти Xbox Series X: що купити?

Усі фільтри розташовані на лівій панелі. Ви можете вибрати рік випуску фільму, вибрати країну походження та жанр фільму. Найпопулярніші результати фільмів відсортовані за рейтингом IMDb, однак, якщо вам подобається, ви можете відсортувати їх за RT Tomatometer або RT Audience meter. Щоб змінити свої налаштування, натисніть спадне меню у верхньому правому куті та виберіть іншу систему оцінювання.

На відміну від більшості інших сервісів, які зрізають кути, посилаючись на сторінку фільму IMDb, Movieo має окрему сторінку для всіх фільмів і навіть пропонує фільми на основі того, який ви зараз шукаєте.

Щоб знайти всі фільми, в яких знявся ваш улюблений актор, скористайтеся рядком пошуку вгорі. Панель пошуку підтримує два критерії пошуку; ім’я фільму та ім’я актора. Він також пропонує ім’я актора на основі того, що ви вводите. Результати пошуку дадуть фільми, в яких актор грав будь-що від головної до другорядної ролі.

  Як робити якісні RAW фотографії

Movieo дозволяє переглядати результати у двох різних макетах; мініатюра з макетом сітки та макетом списку. Ви можете перемикати макети за допомогою кнопки у верхньому правому куті. Ви можете переглянути трейлер до кожного фільму (через вбудовані відео YouTube) і перейти на сторінку фільму IMDb зі спеціальної сторінки Movieo для фільму.

Відвідайте Movieo