Відкрийте для себе нову музику в стилі Tinder і проведіть пальцем праворуч на треках, які вам подобаються [iOS]

Categories:

Незалежно від того, прихильник ви онлайн-знайомств чи ні, ви, напевно, чули про Tinder. Додаток як засіб для успішних стосунків або випадкових стосунків може бути, а може і не бути чудовим, але спосіб взаємодії користувачів із програмою, безумовно, набув популярності. Багато додатків імітують метод гортання праворуч і ліворуч, щоб подобається чи не подобається вміст, будь то новини чи музика, у випадку Choosic. Choosic — це безкоштовна програма для пошуку музики для iOS, у якій ви можете вибрати улюблені жанри музики, а потім відтворити композиції, які належать одному з них. Проведіть пальцем вправо, якщо пісня вам подобається, і вона додана до вашого списку відтворення, проведіть пальцем вліво, якщо пісня вам не подобається, і ви більше ніколи її не почуєте.

  Робіть фотографії, щоб створювати списки та сортувати їх за допомогою тегів на основі дій [iOS]

Запустіть програму, увійдіть за допомогою Facebook, а потім виберіть принаймні три жанри, які вам дійсно подобаються. Також у цей час ви відкриєте для себе жінку-вокалістку, а Shoegaze – це жанр, але будь-який. Якщо вам подобається пісня, проведіть пальцем праворуч або торкніться маленької кнопки серця, щоб вибрати її. Він автоматично додається до вашого списку відтворення. Якщо вам не подобається пісня, проведіть пальцем ліворуч або торкніться кнопки X, щоб закрити її. Обов’язково проведіть пальцем по кнопці відтворення/паузи.

Відкрийте панель навігації програми, щоб отримати доступ до налаштувань, де ви можете редагувати свій вибір жанру та отримати доступ до списку відтворення. Під час відтворення треку можна поділитися на Facebook і переглянути на Soundcloud.

  Щойно оновлено до iOS 13? Змініть ці вісім налаштувань зараз

Залишається лише питання, наскільки великі пропозиції. Це залежить від того, наскільки ви відкриті до музики навіть у певному жанрі. Для мене, а я, ймовірно, з консервативної сторони, люблю лише речі, які вже є надзвичайно популярними, я не міг знайти нового виконавця, з яким я хотів би ознайомитися більш детально. Тим не менш, це безкоштовна програма, тому спробуйте.

Встановіть Choosic із App Store