Віджет CallWho додає на ваш екран швидкий набір із розумним контекстом [Android]

Categories:

Якщо у вас велика мережа людей, адресна книга вашого телефону може бути перевантажена їх контактною інформацією (у мене є). Але знову ж таки, не всі наші контакти мають однакову важливість, і є люди, з якими ми хочемо якнайшвидше. Якщо ви час від часу шукаєте нескінченні списки програми контактів на своєму телефоні, щоб вибрати потрібну людину, з якою ви переважно спілкуєтеся, то все це припиняється, як тільки ви використовуєте віджет CallWho Smart Contacts. Ця блискуча маленька програма для Android — ідеальне рішення, коли вам потрібно зв’язатися з людьми, яким ви часто телефонуєте або надсилаєте текстові повідомлення. Додаток робить більше, ніж додає швидкий набір на ваш головний екран; він дізнається, кому ви найчастіше дзвоните і коли ви, найімовірніше, їм подзвоните. Працюючи над вашою поведінкою дзвінків, програма переміщає кнопки набору на головному екрані, щоб контакт, з яким ви, швидше за все, захотіли зв’язатися, знаходився вгорі.

  Транслюйте свій канал YouTube, Twitter і Reddit на Chromecast [Android]

Розроблений Аріком Фельзнестайном, CallWho — це в основному контекстно-залежна програма, яка дозволяє отримати доступ до часто набираних контактів із невеликого віджета. Віджет оновлюється автоматично відповідно до часу доби, вашої історії дзвінків або інших подібних параметрів. Додаток має два різних стилі віджетів і навіть запитує, скільки елементів ви хочете відображати одночасно.

Те, що привернуло мою увагу з CallWho, це те, наскільки він мінімальний і легкий. Якщо є щось, що я ненавиджу, так це роздутий дизайн багатьох додатків у магазині Google Play сьогодні. І, на щастя, у CallWho немає нічого поганого; це настільки просто, наскільки це можливо, і він працює прямо з коробки.

Як зазначалося раніше, ви можете використовувати два різних стилі віджетів при використанні CallWho (сітка або стек), обидва з яких також повністю змінюються. Віджет типу сітки, розміщений на підтримуваній віджетом області Android, показує мініатюри ваших контактів. У той час як віджет типу Stack відображає по одному імені контакту та зображення, і ви можете провести пальцем вгору або вниз, щоб побачити більше людей у ​​списку.

  Як керувати налаштуваннями графіки в PUBG для Android

Обидва типи віджетів також мають дві мініатюрні кнопки зверху; один зліва призначений для оновлення вручну, а інший дозволяє відкрити екран налаштувань, де ви можете налаштувати кілька різних речей відповідно до ваших уподобань, не видаляючи або повторно створюючи віджет. Наприклад, ви можете вказати загальну кількість контактів, які вам потрібно відобразити, а також вибрати дію за замовчуванням, коли ви торкаєтеся її, наприклад, здійснити дзвінок, надіслати SMS чи відкрити дані контакту.

Є також третій варіант, який можна ввімкнути, щоб дозволити CallWho фільтрувати кишеньковий набір і нечасті дзвінки, хоча це не вплинуло на використання програми, коли я тестував її самостійно.

  Як встановити Ubuntu Touch на свій пристрій Android

Коротше кажучи, якщо ви шукаєте простий спосіб тримати часто набрані контакти на кінчиках пальців, CallWho пропонує просте рішення.

Встановіть віджет CallWho Smart Contacts з Play Store