Віджет календаря, який робить усе та чудово виглядає [Android]

Мені, як користувачеві iOS, подобається, що значок програми календаря на моєму головному екрані показуватиме поточну дату, але я заздрю ​​користувачам Android, які можуть присвятити цілу сторінку на головному екрані організації, додавши повний календар із наворотами. Місяць: Віджет календаря — це те, що встановлює всі прапорці, наскільки це чудовий функціональний віджет календаря. Він додає календар місяця на ваш домашній та/або заблокований екран, і ви можете перейти до наступного або попереднього місяця року. Віджет додає події з усіх календарів, налаштованих до вашого облікового запису Google, і ви можете додати нову подію, а також переглянути поточну.

  Як використовувати свій смартфон Android як веб-камеру в Windows 10

Додайте віджет «Місяць: віджет календаря» на свій головний або заблокований екран, а потім запустіть програму, щоб змінити її налаштування. Ви можете придбати теми для програми та вибрати, з яких календарів ви хочете переглядати події у віджеті.

У розділі “Календарі для відображення” виберіть свої календарі. Програма автоматично виявляє всі календарі, додані до вашого облікового запису Google, і відображає їх тут. Тут також відображатимуться деякі календарі, які, можливо, були створені іншими програмами чи службами та синхронізовані з вашим обліковим записом Google. За замовчуванням усі календарі будуть увімкнені, тому вам доведеться вимкнути ті, які ви не хочете бачити. Поверніться до віджета та торкніться дати, до якої ви додали подію, щоб переглянути її деталі. Проведіть пальцем вправо або вліво, щоб переглянути наступний/попередній день і всі події, додані до нього. Ви можете додати нову подію зі сторінки інформації про наявну подію або з перегляду дня вибраного дня.

  Як керувати точністю розташування на Android

Торкніться порожньої дати, щоб додати до неї подію. Віджет не переспрямує вас до програми Календар. Натомість ви можете додати нову подію з Місяць: сам віджет календаря. Ви можете вибрати, до якого календаря буде додано подію, дати їй назву, місце, дату та час, призначити колір, додати гостей, повторити нагадування та зробити його загальнодоступним або приватним.

У програмі є дві теми, між якими ви можете вибрати, хоча між ними невелика різниця. Одна з тем має виділення поля за всіма числами в календарі, що має полегшити читання на шпалерах із щільним малюнком. Інша тема видаляє це виділення, що робить її більш придатною для простішого фону. У додатку також є реклама, хоча вона здається лише на екрані налаштувань. Він повністю функціональний без будь-яких оновлень, хоча, якщо теми такі ж хороші, як і сам віджет, ви, ймовірно, в кінцевому підсумку купите їх у будь-якому випадку.

  Доступ до віджетів з будь-якого екрана, будь-якого додатка на вашому телефоні [Android]

Місяць встановлення: віджет календаря з магазину Google Play