Відеоподкаст Spotify не працює? Спробуйте ці поради

| | 0 Comments| 4:49 AM
Categories:

Коли Spotify представив відеоподкастинг у липні 2020 року, він випустив цю функцію, щоб лише вибрана кількість подкастів могла завантажувати відео, і вона була обмежена кількома країнами. З часом Spotify зробив цю функцію доступною для багатьох інших подкастерів і регіонів.

Однак багато користувачів повідомили, що не можуть переглядати відео подкастів. Інші помітили, що відео раптово не відтворюється. Ми зібрали кілька порад, які допоможуть вам впоратися з цією проблемою.

1. Перевірте, чи подкаст дійсно має відео

Не всі творці, які завантажують подкасти на Spotify Podcast, створюють відеоподкасти. Отже, вам потрібно буде підтвердити, що подкаст дійсно має відеоверсію.

На жаль, Spotify не передбачає жодних умов для перевірки того, чи є в певному подкасті відео. Тому вам доведеться шукати інші способи, наприклад запитати інших користувачів Spotify, чи можуть вони знайти відео для відповідного подкасту.

  Як переглянути Центр сповіщень на Mac

Пам’ятайте: будь-хто, кого ви запитуєте, повинен також спробувати інші поради щодо усунення несправностей, щоб переконатися, що для подкасту немає відео. Після підтвердження відсутності відео подкасту у вас не залишиться іншого вибору, окрім як погодитися лише на аудіо.

2. Перевірте, чи доступне подкаст-відео у вашому регіоні

Якщо ви не можете знайти подкаст-відео на Spotify, переконайтеся, що ця функція доступна у вашому регіоні. Ви можете виявити, що Spotify ще не розгорнув його там, де ви живете. Це особливо вірно, якщо ви перебуваєте в регіоні, де гіганти потокового передавання почали працювати лише нещодавно.

Підтвердити доступність відео подкастів у вашому регіоні може бути складно, оскільки Spotify не має офіційного списку країн, які можуть і не можуть отримати доступ до цієї функції. Однак ви можете відвідати Спільнота Spotify порталу, клацніть рядок пошуку та введіть «Чи доступні відео подкастів у [name of country]»

  Чи може ClickUp AI виконати 30 хвилин роботи за 30 секунд?

Можливо, інший користувач у вашому регіоні вже поставив запитання та отримав відповідь, але якщо ні, вам доведеться дочекатися відгуку. Якщо відгук негативний, вам нічого не залишається, як чекати, поки відеоподкасти стануть доступними у вашому регіоні.

3. Перевірте налаштування відеоподкасту

Ви не можете дивитися відеоподкасти на Spotify, ймовірно, неправильні налаштування. Тому вам може знадобитися перевірити налаштування, виконавши такі прості кроки:

 • На головній сторінці Spotify торкніться значка налаштувань у верхньому правому куті.
 • Перейдіть до Data Saver і знайдіть Video Podcasts.
 • Вимкніть «Лише потокове аудіо».
 • Перезапустіть програму та перевірте, чи відтворюються відео.
 • Однак якщо ви перевірили налаштування, а функцію «Лише потокове аудіо» вже вимкнено, увімкніть її, перезапустіть програму та знову вимкніть.

  Можливо, сталася внутрішня несправність, яка порушила роботу відеоподкастів. Скидання конфігурації та перезапуск програми може допомогти відновити повну функціональність.

    Як грати в Tridle

  4. Оновіть Spotify і спробуйте ще раз

  Ще один простий спосіб усунення несправностей – оновити програму Spotify до останньої версії. Це не рідкість, коли певні функції програми зникають, якщо ви використовуєте застарілу версію програми. Можливо, тому ви раптово не можете відтворювати відеоподкасти на Spotify, оскільки старіша версія може більше не підтримувати відео.

  Щоб оновити програму Spotify на пристрої Android або iOS, виконайте такі прості кроки:

 • Відкрийте Google Play Store або App Store на своєму пристрої.
 • Шукайте Spotify за допомогою панелі пошуку.
 • Торкніться опції Оновити.
 • Після оновлення програми перезапустіть її, і відеоподкасти можуть просто повернутися.

  Виправте відеоподкасти Spotify і виведіть свої враження від подкастів на новий рівень

  Відеоподкасти можуть створити кращий зв’язок між вами та вашими улюбленими подкастерами, а поради в цій статті настільки прості, що ви можете спробувати їх за лічені секунди.