techukraine.net Instagram Відеодзвінки Avatar в Instagram і OpenAI працюють із Shutterstock

Відеодзвінки Avatar в Instagram і OpenAI працюють із Shutterstock

Categories:

Привіт всім! 🙋Сьогодні ми підготували для вас такі оновлення! 📣

Відеодзвінки в реальному часі в Instagram і Messenger за допомогою Avatar

Meta Avatars тепер можуть здійснювати дзвінки в режимі реального часу в Messenger і Instagram. Meta оголосила про оновлення своїх аватарів, як-от дзвінки в реальному часі, анімовані наклейки, соціальні наклейки, спрощене створення аватарів і стандартизований вигляд аватарів на всіх платформах.

Очікується, що ці зміни покращать самовираження та соціальну взаємодію в метавсесвіті та підвищать кількість розмов і аватарів у Facebook Stories і потоках повідомлень.

  – 9 найкращих програм для репостів для Instagram, щоб легко повторно ділитися тим, що вам подобається –

Якщо ви не готові до камери або хочете краще представити себе під час відеодзвінка, ці аватари стануть у нагоді. Соціальні стікери дозволяють користувачам взаємодіяти з аватарами друзів у Facebook Stories і потоках повідомлень.

Щоб піти далі, Meta співпрацює з такими компаніями, як Valentino та Capcom для одягу для аватарів.

Shutterstock оголосив про 6-річну угоду щодо даних навчання з OpenAI

Shutterstock має понад 600 мільйонів зображень, а 2,2 мільйона клієнтів оголосили про партнерство з OpenAI на шість років.

Ця угода дозволить OpenAI отримати доступ до навчальних даних Shutterstock для бібліотек і метаданих зображень, відео, музики, а Shutterstock отримає пріоритетний доступ до технології OpenAI. Крім того, обидва співпрацюватимуть над впровадженням генеративного ШІ на платформу GIPHY.

  Як шукати прямі повідомлення в Instagram

Ця партнерська угода допоможе клієнтам Shutterstock створювати новий вміст і редагувати існуючі зображення. Раніше Shutterstock також співпрацював з NVIDIA та Meta для розробки інструментів ШІ.

Ця співпраця демонструє відданість Shutterstock поколінню інструментів і стандартів на основі ШІ для творців 3D-зображень і тексту.

Prolific That Eases the Job of Testing Models AI збирає 32 мільйони доларів

Моделі штучного інтелекту дуже часто виходять з ладу, якщо навчальні дані або стрес-тест не проводяться на адекватних і глибоких даних, що спричиняє несправність повної моделі штучного інтелекту. Щоб подолати цю проблему, запустіть, Плідний використовує мережу з 120 000 людей, щоб навчати та тестувати моделі ШІ.

  Як видалити обліковий запис із програми Instagram для iPhone або Android

У блозі компанії зазначено, що вона зібрала 25 мільйонів фунтів (32 мільйони доларів) для розширення своєї діяльності. Перед цим раундом компанія залучила 1,4 мільйона доларів у початковому раунді.

Їй довіряють понад 3 тисячі організацій у всьому світі, серед її відомих клієнтів — Meta, Yale, Google і такі престижні установи, як Стенфордський університет, Оксфордський університет, Королівський коледж Лондона, Європейська комісія тощо.

Платформа допомагає проводити дослідження або навчати наступне покоління штучного інтелекту лише за 2 години завдяки перевіреній групі учасників із понад 120 000 активних учасників.

Щоб отримати більше оновлень, перегляньте категорію «Останні технології».