Вхідний маркетинг: майбутнє маркетингу

| | 0 Comments| 12:46 PM
Categories:

Усе, що вам потрібно знати про інструменти та стратегії вхідного маркетингу.

Концепція вхідного маркетингу підкреслює цінність створення контенту для залучення відвідувачів і проведення їх через воронку продажів.

Він налагоджує стосунки з клієнтами за допомогою відповідних публікацій у соціальних мережах, маркетингу електронною поштою або реклами, зручної для мобільних пристроїв.

Вхідний маркетинг руйнує традиційні методи, розмовляючи з клієнтами на платформах, якими вони вже користуються, доставляючи різні повідомлення на різних платформах і направляючи клієнтів зробити покупку, коли вони будуть готові, замість того, щоб змушувати їх зробити покупку зараз.

Зрештою, клієнти виявляють більшу готовність платити, коли вони мають час ознайомитися з пропозиціями та вірять, що отримують найкращий вибір. Таким чином, вхідний маркетинг — це тонкий спосіб перетворити потенційних клієнтів на клієнтів. Перегляньте цю зручну таблицю, щоб отримати список чудових інструментів вхідного маркетингу!

Назва

опис

Досліджуйте

HubSpot

Універсальна платформа для маркетингу, продажів, підтримки.


Досліджуйте

Серфер

Інструмент SEO для результатів на першій сторінці, автоматизований аналіз.

Досліджуйте

SEMRush

Інструмент SEO для аналізу конкурентів, дослідження ключових слів.

Досліджуйте

Буфер

Маркетинг у соціальних мережах із плануванням і аналітикою.


Досліджуйте

Що таке вхідний маркетинг?

Вхідний маркетинг – це стратегічний підхід, який зосереджується на створенні цінного контенту для бізнесу, щоб залучити клієнтів. Методологія цифрового маркетингу узгоджується з довгостроковою метою організації, яка передбачає обмін інформацією та створення повідомлень.

Вважається, що це метод вирішення проблем для створення інтересу до продуктів, а не просування послуг на ринок. Яскравим прикладом є хороша цільова сторінка продукту, яка є інформативною та орієнтованою на продажі.

Ідея стратегії внутрішнього маркетингу полягає в тому, щоб залучити потенційних клієнтів до бренду, а клієнти позиціонувати себе для отримання продукту після отримання цінної інформації.

Різниця між вхідним і вихідним маркетингом

Ось таблиця, в якій обговорюються критичні відмінності між вхідним і вихідним маркетингом:

ОписInboundOutboundDefinitionВхідний маркетинг, також відомий як контент-маркетинг, привертає увагу клієнтів. Вихідний маркетинг — це традиційний метод маркетингу, спрямований на охоплення клієнтів для продажу послуг. Фокус. Він зосереджений на створенні інформативного контенту для залучення інтересу клієнтів. Він зосереджений на створенні нецифрового контенту для підвищити зосередженість розрізувача на продуктах. Спосіб комунікації Вхідний маркетинг передбачає двосторонню комунікацію, коли клієнти взаємодіють, щоб отримати адекватну інформацію про продукт. Це передбачає односторонню комунікацію, коли маркетолог ділиться всією інформацією про продукти, щоб продати їх. ТехнікаЙого маркетингова техніка розроблена для потенційні клієнти. Вихідний маркетинговий контент щодня охоплює різні типи аудиторій. Метод. Цей метод використовується для підвищення поінформованості про бренд або видимості на ринку. У вихідному маркетингу маркетолог знайомить клієнтів із конкретними продуктами. Підхід. Перед тим, як ділитися інформацією, бренди запитують у клієнтів дозвіл від вхідного маркетингу. Маркетолог перериває клієнтів, щоб надати інформацію про продукт. Мета. Мета вхідного маркетингу — збільшити залученість бренду на ринку. Його мета — залучити аудиторію до продукту.

Як працює вхідний маркетинг?

CRM, ERP і файли cookie для відстеження використовуються вхідним маркетингом для збору даних про поведінку в Інтернеті. Маркетологи можуть використовувати цю інформацію, щоб зв’язатися з аудиторією, яка зацікавлена ​​почути їхню думку на різних платформах. Використовуючи дані та стратегію, бренди можуть орієнтуватися на клієнтів, які вже розглядають їхні товари чи послуги за допомогою вхідного маркетингу.

Він може залучити людей, зацікавлених у бізнесі, через контент-маркетинг, наприклад, написавши дописи в блогах і статті про галузеві тенденції та інший вміст, орієнтований на цільовий ринок на основі сегментації клієнтів.

Вхідний маркетинг зосереджується на наданні інформації клієнтам, не змушуючи їх зробити покупку та не змушуючи їх діяти до того, як вони будуть готові. Відносини, які вхідний маркетинг продовжує підтримувати та сприяти ще довго після першої покупки, є його найбільшим активом.

Види вхідного маркетингу

Нижче наведено чотири популярні типи вхідного маркетингу:

#1. Написання змісту

Створення контенту – це основний спосіб представити інформацію про бренд клієнтам. Щоб охопити аудиторію, бренди створюють статті, блоги, медіа-пости, цільові сторінки перед продуктом тощо. Використання вхідного маркетингу з високоякісним контентом може стати ідеальною стратегією для представлення бізнесу.

За допомогою статей бренди можуть надати цінну інформацію своїм потенційним клієнтам і повідомити їм, яку користь їм принесе продукт або послуга.

#2. Електронний маркетинг

Електронний маркетинг дозволяє брендам охоплювати конкретних клієнтів своїми повідомленнями. Це ідеальний спосіб просувати бренд і залишатися на зв’язку з клієнтами для довгострокового зростання. Оскільки зацікавлений клієнт надав свою електронну адресу, бренди можуть використовувати її для налагодження взаємодії з потенційними клієнтами, пропонуючи рекламні акції, контент, нагадування та персоналізовані повідомлення.

  Як мені керувати своїм обліковим записом Sling

#3. Маркетинг у соціальних мережах

Соціальні медіа все більше стають середовищем для вхідного маркетингу, що дозволяє компаніям залишатися на зв’язку зі своїми клієнтами та повідомляти їм про нові послуги чи продукти. Це важливий спосіб підтримати присутність бренду серед потенційної аудиторії, яка регулярно взаємодіє з бізнесом, ставлячи лайки та ділячись публікаціями.

#4. Онлайн просування

Інтернет-реклама є ефективним способом охоплення потенційних клієнтів, а бренди використовуються для просування своїх послуг за допомогою платної реклами. Суттєвою частиною реклами є те, що підприємства використовують модель оплати за клік, щоб збільшити продажі свого бренду. Від традиційного маркетингу відрізняється те, що бренд ділиться інформацією про свої послуги, щоб зацікавити клієнтів.

Як здійснювати вхідний маркетинг

Нижче наведено крок за кроком процеси вхідного маркетингу:

#1. Визначити покупця

Ідентифікація покупців є основою майбутньої маркетингової ефективності. Брендам потрібно дивитися на те, кого вони представляють, що їх цікавить і якою має бути їхня комунікація, щоб їх залучити. Спілкування таким чином впливає на ідеальних клієнтів.

Покупці мають свої особливі інтерфейси, потреби та цілі. Розуміння та фіксація поведінки кожного покупця допоможе зосередити створення підсумків на моментах, які приваблюють потрібних клієнтів для кращої цільової реклами.

#2. Встановіть цілі вхідного маркетингу

Визначення цілей і часових рамок, протягом яких бренди очікують результатів, є першим кроком у розрахунку рентабельності інвестицій у вхідну маркетингову діяльність. Цілі мають бути точними, вимірними, досяжними, актуальними та своєчасними.

Перш ніж встановити цілі вхідного маркетингу, оцініть здатність веб-сайту залучати відвідувачів, конвертувати потенційних клієнтів і укладати угоди. Основні показники ефективності можуть включати наступне: унікальні щомісячні відвідування веб-сайту, кількість щомісячних потенційних клієнтів, пошукова оптимізація, блоги, соціальні медіа та електронна пошта є джерелами трафіку.

#3. Окресліть стратегію змісту

Процес залучення клієнтів проходить три чіткі етапи:

 • Поінформованість про початок послідовності стосується початкового етапу шляху клієнта, на якому вони шукають первинну та загальну інформацію про конкретну тему. Основна мета контенту, який публікується на початку послідовності, — повідомити більше людей про бренд і перетворити цих людей на потенційних клієнтів. Соціальні мережі, блоги, відео, зображення та презентації з інформацією – це приклади вмісту, до якого багато людей можуть легко отримати доступ.
 • Оцінка в середині послідовності полягає в тому, щоб ознайомити потенційних клієнтів із брендом і допомогти їм зрозуміти, що таке ведення бізнесу з вами. Вміст у середині воронки починає рекламувати та представляти продукт або послугу. Бренди можуть використовувати вебінари, тематичні дослідження, безкоштовні зразки, каталоги, поширені запитання, спец. аркуші або брошури, щоб представити свій бренд і дати аудиторії щось цінне.
 • Нижня частина воронки використовується брендами, коли клієнт шукає інформацію, що пояснює, як працює продукт або послуга та які переваги вони мають. Люди, близькі до покупки, демонструють ознаки того, що вони розглядають продукт/послугу. Іноді потенційним клієнтам потрібно відчути, що ви можете надати. Це може бути безкоштовна пробна версія, демонстрація продукту, знижка або безкоштовна оцінка, консультація чи оцінка ціни.

#4. Маркетингова стратегія фокусування на конверсії

Стратегії, орієнтовані на конверсію, розроблені для залучення великої кількості цільових відвідувачів на веб-сайт для перетворення цього трафіку на кваліфікованих потенційних клієнтів. Відповідаючи на часті запити покупців і мотивуючи їх отримувати доступ до унікального вмісту, кожен маркетинговий крок підтримує конкретну пропозицію щодо вмісту.

#5. Спроектуйте процес виховання лідерів

Є багато причин, чому клієнти не можуть придбати продукт; Потреба в додатковій інформації часто є основною причиною, що перешкоджає процесу продажу. Якщо потенційний клієнт має невирішені проблеми, йому, швидше за все, знадобиться більше часу, щоб підготуватися до просування далі по маркетинговій воронці. Автоматизовані послідовності електронних листів є найефективнішою технікою для зв’язку з потенційними клієнтами та відповідей на їхні запити.

Через електронну пошту потенційні клієнти автоматизації отримують нагадування або м’яку підказку, що бренд має цінний контент. Це мотивує потенційних клієнтів повернутися до вмісту та рухатися через вхідну воронку. Такі тактики, як push-сповіщення, які допомагають привертати потенційних клієнтів до покупців.

#6. Найміть команду вхідного маркетингу

Вхідний маркетинг вимагає комплексного, але цілеспрямованого набору навичок. Залежно від внутрішнього досвіду, можливостей для додаткової роботи та розміру бюджету, може бути розумним найняти на певні посади або аутсорсингувати певні частини реалізації вхідного маркетингу.

Вхідні маркетингові стратегії

Ось деякі з популярних і ефективних стратегій, які використовують компанії для вхідного маркетингу:

Створюйте чудовий вміст

Створення високоякісного контенту, безсумнівно, має бути однією з найкращих стратегій вхідного маркетингу, оскільки ми живемо у світі, де контент є головним. Бренди можуть досягти цього через свій веб-сайт і соціальні мережі. Живучи у світі, де насамперед ставиться контент, створення високоякісного контенту має бути однією з перших стратегій вхідного маркетингу, яку можна реалізувати на веб-сайті та в соціальних мережах.

  Як вимкнути iPad Pro

Клієнти можуть дізнатися більше про бренд, переглядаючи або слухаючи подкасти, читаючи статті в блогах або переглядаючи Інтернет-відео, які пов’язують їхні інтереси з продуктами, які вони пропонують.

Наприклад, якщо якість поточного контенту не відповідає маркетинговим стандартам, аудиторія не зверне на нього уваги. Бренд повинен знати, куди залучається цільова аудиторія і на чому вона зосереджується. Якщо ваш бізнес дуже ефективний у маркетингу веб-сторінок, а конкуренти черпають натхнення з соціальних мереж, ви також повинні зосередитися на соціальних мережах.

Оптимізуйте дослідження

Мета стратегії SEO полягає в тому, щоб природним чином спрямовувати клієнтів на веб-сайт компанії, починаючи з основних цільових сторінок веб-сайту. Сторінка бренду може мати кращий рейтинг у результатах пошуку на таких сайтах, як Google, найпопулярніша пошукова система, і Bing, що посідає друге місце, якщо ці сторінки заповнені ключовими словами, які потенційні покупці використовують для перегляду товарів або послуг.

Окрім оптимізації сайту за ключовими словами, нам також потрібно переконатися, що заголовки всіх його цільових сторінок відповідають цільовій демографічній групі та що сайт заповнено фразами метаданих, які їм відповідають. Більшого успіху в залученні потенційних клієнтів на веб-сайт можна досягти, оптимізувавши вміст з точки зору SEO.

Наприклад, бізнес може використовувати такі інструменти дослідження SEO, як Google Search Console, Keyword Surfer і SEMrush, які показують актуальні ключові слова та теми на веб-сторінках Google. Крім того, ви можете використовувати ці дані для здійснення вхідної маркетингової діяльності, додаючи оптимізовані ключові слова до вмісту.

Відповідно до BrightEdgeB2B-компанії генерують вдвічі більше доходу від звичайного пошуку, ніж будь-який інший канал, де вони отримують 76% тарифів на пошук в Інтернеті.

Інформаційні бюлетені

Інформаційні бюлетені електронною поштою є стандартною практикою взаємодії з цільовою аудиторією шляхом щоденного надсилання електронних листів зацікавленим передплатникам. Заохочуючи читачів натискати вміст або посилання, ці інформаційні бюлетені діють як маркетинговий інструмент для залучення читачів на веб-сайт компанії.

Власники малого бізнесу також можуть прийняти ту саму стратегію, створивши список електронної пошти та час від часу розсилаючи інформаційні бюлетені своїм підписникам. Наприклад, надсилайте регулярні пропозиції продуктів або послуг існуючим клієнтам, оскільки вони діляться своєю електронною поштою. Ви можете створити особливе місце у свідомості клієнтів, надаючи регулярні оновлення про бізнес і майбутні цілі. Zomato, провідний постачальник їжі, ефективно використовує інформаційні бюлетені для просування бізнесу.

Електронний лист починається з однорядкової теми, а потім містить пов’язані дієслова в тілі. Кожен, хто зв’язувався з цією компанією електронною поштою, напевно бачив кумедні та зрозумілі фрази, які Zomato використовує для залучення клієнтів.

Поліпшення впливу соціальних мереж

У той час як соціальні медіа можуть суттєво вплинути на комунікацію споживачів, традиційні маркетологи прагнуть підвищити там популярність бренду. Соціальні медіа є цінними для власників малого бізнесу без спеціального рекламного бюджету. Створення профілю збільшує вплив бренду, але вимагає витрачання грошей на рекламу в соціальних мережах для покращення результатів.

Наприклад, використовуйте соціальні медіа-платформи, такі як Instagram, Facebook або X (раніше Twitter), щоб спілкуватися зі своїми клієнтами. Відповідно до Statista, Facebook та Instagram є найбільш використовуваними маркетологами платформами соціальних мереж. Глобальне опитування показує, що 89% використовують Facebook, а 80% використовують Instagram для просування свого бізнесу.

Переваги та проблеми

Переваги

Екологічний розвиток. Вхідний маркетинг суттєво впливає на аудиторію, оскільки шукачі інформації завжди матимуть доступ до вмісту, форм і електронної пошти робочого процесу/підтримки через різні канали, особливо веб-сайти. Багато факторів, включаючи конкурентів і ціни, визначають позиціонування бренду. На це також впливає те, як клієнти взаємодіють з брендом і як вони його сприймають.

Суть вхідного маркетингу полягає в пропонуванні контенту, який вирішує або принаймні допомагає вирішити проблему потенційного клієнта. Надання допомоги та спрямування потенційному клієнту таким чином зміцнює репутацію бренду як авторитетної, обізнаної та досвідченої організації.

Збільшення впізнаваності – зробити бренд, продукти та послуги помітними часто надзвичайно важливо. Цільові споживачі постійно підтримують зв’язок із брендами через створення контенту та постійну взаємодію через електронну пошту та соціальні мережі. Вплив як постачальника буде обмежено, якщо вміст не буде опубліковано та продано на каналах, які аудиторія використовує для пошуку інформації, наприклад у пошукових системах. У цьому процесі підвищується цінність SEO та органічні відвідувачі, а бренд також охопить абсолютно нову аудиторію.

Збільшення довіри – як організація, яка підтримує стосунки та підвищує довіру з потенційними клієнтами, будучи доступною для вирішення типових проблем. Довіра є наріжним каменем усіх ділових партнерств. Люди, які відвідують веб-сайти органічно, без тиску з боку будь-якого бренду, більше довіряють їм завдяки вхідному маркетингу. Оскільки вхідний зв’язок сприяє двосторонньому спілкуванню, він є вигідним у цьому плані, оскільки дає змогу встановити зв’язок на основі довіри.

  Як отримати маршрути для велосипедної навігації в Apple Maps

Виклики

 • Потрібні навички. Щоб успішно здійснювати вхідний маркетинг, бренд повинен володіти цифровим маркетингом, створенням веб-сайтів, веденням блогів, соціальними мережами, виробництвом контенту та пошуком джерел, SEO та іншими відповідними сферами. Вони повинні або найняти, або навчити людей відповідати цим критеріям. Іноді для досягнення бажаних результатів потрібен аутсорсинг або автоматизація.
 • Ефективне використання інструментів. Інвестиції в масштабовані ресурси та успішне впровадження стратегії входження можуть бути складними. Маючи таку кількість інструментів, маркетологи повинні досліджувати варіанти, щоб вибрати найкращу технологію для своєї кампанії. Вибір найкращого програмного забезпечення та інструментів і впровадження їх у корпоративних умовах може бути складним.
 • Креативний контент. Створення контенту є найскладнішим завданням у вхідному маркетингу. Деякі області, які потребують частого оновлення, це створення оригінального вмісту, правильне форматування та постійний випуск свіжого вмісту. Маршрути доставки контенту також необхідно ретельно продумати та створити з урахуванням цільової аудиторії. Для набору інколи потрібні додаткові ресурси. Може знадобитися деякий час, щоб адаптуватися до нового плану та реалізувати його.

HubSpot

Американські розробники програмного забезпечення та маркетологи HubSpot створює та продає продукти для вхідного маркетингу, продажів і підтримки клієнтів.

Це єдина платформа для всього маркетингу. HubSpot Marketing Hub містить кілька ключових елементів для вдосконалення всіх маркетингових ініціатив.

Ключові особливості

 • Платформа CRM HubSpot розроблена відповідно до можливостей масштабування компанії.
 • Програмне забезпечення містить усі можливості, необхідні для продажів, маркетингу, обслуговування клієнтів, операцій і керування контентом.
 • Основні функції цього маркетингового інструменту включають інтеграцію CRM, заклики до дії, автоматизацію маркетингу, керування потенційними клієнтами, SEO веб-сайту тощо.

Основою його бренду був вхідний маркетинг, найкраща практика для малих, середніх і великих компаній.

Серфер

Surfer — це найкращий інструмент SEO, який обіцяє допомогти компаніям досягти першої сторінки результатів пошукової системи.

Основним процесом для досягнення цього є автоматизований аналіз вмісту для перевірки ефективності порівняно з конкурентами.

Ключові особливості

 • Surfer Content Editor забезпечує оцінку тексту в режимі реального часу порівняно з конкурентами, пропонуючи вміст, ключові слова та заголовки.
 • Це дає змогу краще зрозуміти теми та ключові слова, за якими пошукові системи можуть ранжувати вміст за допомогою інструменту дослідження ключових слів.
 • За допомогою інструменту автоматизованого написання Surfer AI ви можете швидко створювати статті з високим рейтингом.

Surfer також надає редактор у реальному часі, який показує релевантні ключові слова, коли бренд пише вміст для його покращення.

SEMRush

SEMRush — популярний інструмент SEO для аналізу конкурентів, дослідження ключових слів і оптимізації Google AdWords.

Цифрові маркетологи можуть використовувати цей комплексний інструмент маркетингових звітів, щоб оптимізувати свої веб-сайти для збільшення звичайного пошукового трафіку.

Ключові особливості

 • Цей інструмент вхідного маркетингу також допоможе вам побачити дані конкурентів, як-от текст оголошення, ключові слова, джерела трафіку тощо.
 • Програмне забезпечення також використовується для моніторингу соціальних мереж.
 • Він точно визначає тенденції та закономірності в певній сфері. Це допоможе вам оцінити оптимізацію пошукових систем на сторінці та визначити області, які потребують покращення, щоб ефективніше залучати потенційних клієнтів.

Крім того, ви можете оцінити конкурентну позицію та використовувати дані для прийняття рішень під час вибору ключових слів для кампаній Google Ads і звичайної пошукової оптимізації.

Буфер

Буфер це багатофункціональне програмне рішення, призначене для маркетингу в соціальних мережах.

Ключові особливості

 • Це дозволяє налаштовувати вміст соціальних медіа в усьому споживчому досвіді за допомогою методів публікації та планування.
 • Рентабельність інвестицій (ROI) діяльності, пов’язаної з певним каналом і багатоканальністю, демонструється за допомогою аналітики та звітності в соціальних мережах.
 • Інтегрований помічник штучного інтелекту полегшує створення ідей, переписування речень і оптимізацію дати публікації.

Основною функцією Buffer є можливість планувати та створювати вміст для публікації на різних платформах соціальних мереж, таких як Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn та Pinterest.

Заключні слова

Вхідний маркетинг — це дуже стратегічний спосіб отримати потенційних потенційних клієнтів для бізнесу. Головна мета вхідного маркетингу – створити захоплюючий і цінний контент.

Коли потенційний клієнт висловить інтерес до компанії, ви можете спілкуватися з ним різними способами. Ви можете підвищити їх довіру до компанії, надаючи навчальні матеріали.

Таким чином, вхідний маркетинг коштує менше.

«Правильний тип» клієнтів заохочується відкрити для себе організацію за допомогою вхідного маркетингу, оскільки їм подобається контент, який ви створюєте. Коли потенційні клієнти досягнуть вас із вхідного маркетингу, підготуйте їх до продажу та зробіть так, щоб вони були щасливі, щоб зберегти лояльність клієнтів.

Далі дізнайтеся, як збирати відгуки клієнтів (VOC), щоб покращити свій бізнес.