Вступний посібник із AWS RDS

RDS, абревіатура від Relational Database Service, є пропозицією від AWS. Amazon Web Services RDS робить розробку доступнішою, зручнішою та оперативнішою завдяки ціноутворенню за принципом оплати.

RDS також простий у використанні, масштабуванні та тиражуванні. Підприємствам не потрібно турбуватися про інфраструктуру, основні операційні системи чи оновлення. AWS керує всім зверху вниз із гарантованою якістю обслуговування.

До появи хмари апаратні збої та втрата даних були поширеними явищами. Раніше компанії розміщували свої центри обробки даних і керували програмами та серверами.

Коли хмарний бізнес втрутився, все вийшло на зовсім інший рівень. Все, що зараз потрібно зробити компаніям, — це написати код і розмістити його у своєму хмарному центрі обробки даних. Розробка програмного забезпечення різко злетіла з мінімальними витратами на обслуговування, збої або втрату даних.

Хмара, особливо AWS, принесла революцію в індустрію програмного забезпечення не лише в хостингу, але й у тому, як компанії зберігають свої дані. База даних є життєво важливим компонентом будь-якої програми.

Реляційна база даних — це форма бази даних, яка зберігає дані в рядках і стовпцях таблиць. Amazon RDS допомагає керувати реляційною базою даних галузевого стандарту, яка є економічно ефективною та масштабованою.

Він надає клієнтам варіанти для більш простого налаштування, роботи та масштабування реляційної бази даних у хмарі. З появою AWS RDS стало можливим, щоб Amazon RDS керувала всіма обов’язками з керування базами даних. Крім того, він продемонстрував успіх в інших секторах, де різко зменшився штат DBA.

У цій статті ви дізнаєтеся, що таке AWS RDS і чому ви повинні використовувати AWS RDS як базу даних у своїй майбутній проектній заявці. Отже, давайте зануримося прямо в це.

Що таке AWS RDS?

Amazon Web Services RDS — це служба розподілених реляційних баз даних від Amazon. Це «хмарний» інтернет-сервіс, який полегшує налаштування бази даних, роботу, автоматичне оновлення, резервне копіювання, відновлення на певний момент часу та масштабованість.

Один виклик API до рівня керування AWS масштабує ресурси зберігання та обробки за вимогою. Керована служба AWS не забезпечує підключення SSH до віртуальної машини.

За допомогою Amazon RDS ви можете налаштувати та керувати базами даних у хмарі. Реляційну хмарну базу даних налаштовує, запускає, організовує та масштабує хмарний адміністратор Amazon RDS.

  Як змінити швидкість відтворення відео на Netflix

За лічені хвилини ви можете використовувати RDS API або інструменти командного рядка для підключення до цілого екземпляра бази даних. За допомогою одного запиту API ви можете будь-коли змінити обсяг процесорної потужності та обсяг пам’яті та робити послідовні знімки своєї бази даних.

Як допомагає AWS RDS?

#1. Підтримує кілька баз даних

Amazon RDS підтримує шість порівнянних баз даних.

  • Amazon Aurora: сумісна та економічна реляційна база даних MySQL і PostgreSQL, розроблена в хмарі для моніторингу продуктивності та доступності традиційних баз даних і економічно ефективна.
  • PostgreSQL: розробники віддають перевагу PostgreSQL, реляційній базі даних з відкритим кодом. Amazon RDS для PostgreSQL працює як звичайна база даних.
  • MySQL: Amazon RDS спрощує впровадження, обслуговування та розширення систем MySQL у хмарі AWS. MySQL є найбільш прийнятною реляційною базою даних з відкритим кодом у світі.
  • MariaDB: MariaDB — це реляційна база даних з відкритим кодом. Творці MYSQL створили MariaDB. Amazon RDS підтримує всі версії сервера MariaDB.
  • Oracle: Amazon RDS для Oracle оптимізує інсталяцію хмари Oracle і забезпечує надання, резервне копіювання, виправлення програмного забезпечення, моніторинг і апаратне масштабування. Існує дві моделі ліцензування для запуску Amazon RDS для Oracle – «Включена ліцензія» та «Принесіть свою власну ліцензію». Купівля ліцензії Oracle не потрібна для версії з ліцензією, оскільки AWS має ліцензію на програмне забезпечення Oracle Database.
  • Microsoft SQL Server: система керування реляційними базами даних на базі Microsoft підтримує численні версії SQL Server (2012, 2014, 2016, 2017 і 2019) і Amazon RDS Express, Web, Standard і Enterprise.

#2. Створення веб- та мобільних додатків

Висока доступність, пропускна здатність і масштабованість сховища дозволяють додаткам розширюватися. Використовуйте гнучку плату за використання для роботи з різними програмами та додатками.

#3. Позбудьтеся застарілих баз даних

Перейшовши на Amazon RDS, ви можете позбутися надто дорогих і обмежених комерційних баз даних. Переходячи на Aurora, ви отримуєте масштабованість, продуктивність і доступність комерційних баз даних в одну десяту вартості.

Чим AWS RDS відрізняється від автономної інсталяції?

У будь-якій автономній інсталяції програма розміщується на сервері та контролює базу даних або локально, або в центрі обробки даних. Контроль конфігурації, підвищена безпека, блокування постачальника та швидкість роботи з будь-яким звичайним постачальником хмарних баз даних викликають занепокоєння.

З AWS RDS усі налаштування регулюються групою безпеки, дотримуючись звичайної політики використання бази даних AWS.

Самостійна установка має багато недоліків.

Масштабованість: будь-яка автономна база даних встановлюється на наданій інфраструктурі або обладнанні, і її нелегко розширити. Часто вони не масштабуються.

  Як виправити відсутність мікрофона в програмах після оновлення Spring Creators

Якщо база даних наближається до вузького місця, її масштабування займає багато часу. Також немає гарантії, що дані збережуться.

Адаптивність: вони не залежать від платформи, і поведінка бази даних, як правило, відрізняється від операційної системи до операційної системи. Програма отримує серйозний удар, якщо база даних стикається з проблемами сумісності.

Витрата ресурсів: іноді автономна програма не може застосувати критичні оновлення, що призводить до пошкодження бази даних або збільшення використання ресурсів.

Експлуатаційні витрати: Безсумнівно, управління базою даних збільшить операційні витрати, пов’язані з резервним копіюванням, тиражуванням і безпекою.

З усіма цими недоліками встановлення та експлуатація бази даних вручну вимагає технічних знань. Для цього потрібна кваліфікована команда інженерів. Таким чином, AWS RDS завжди краще автономних баз даних.

Особливості AWS RDS

#1. Зменшує витрати на обслуговування

Консоль керування, інтерфейс командного рядка Amazon RDS і прості запити API — це три важливі аспекти, які дозволяють підприємствам отримувати доступ до робочої реляційної бази даних.

AWS RDS оновить програмне забезпечення реляційної бази даних, що забезпечує ваше розгортання, за допомогою останніх виправлень, тому вам не потрібно встановлювати останні оновлення.

Amazon RDS оцінює екземпляри бази даних, параметри та показники користувача, щоб отримати надійні результати та надає найкращі поради щодо механізму бази даних, його версій, сховища, мережі та інших аспектів.

AWS піклується про своєчасні оновлення та пропонує розширений моніторинг і аналіз продуктивності для налагодження та усунення проблем із додатками.

#2. Масштабованість і керованість

Amazon RDS дає змогу часто масштабувати обчислювальну потужність бази даних і сховище за лічені хвилини без простоїв. Є можливість збільшити оперативну пам’ять з 32vCPU до 244 ГБ.

Amazon RDS дозволяє збільшити масштабованість сховища в міру зростання вимог до сховища. Існують такі механізми, як Amazon Aurora, Oracle, MySQL, MariaDB і PostgreSQL, які забезпечують масштабування до 64 ТБ пам’яті та 16 ТБ для сервера SQL.

Використовуючи Amazon Cloud Watch або інформаційну панель керування AWS, AWS RDS дозволяє користувачам спостерігати різноманітні операційні показники без додаткової плати.

Amazon SNS дозволяє Amazon RDS сповіщати користувачів електронною поштою або текстовими повідомленнями про події в базі даних.

#3. Висока доступність і довговічність

AWS RDS надає функцію миттєвого відновлення вашої бази даних, якщо вам потрібні автоматичні резервні копії бази даних. Максимальний термін зберігання резервних копій становить 35 днів.

Користувачі можуть створювати знімки своїх екземплярів бази даних, збережених в Amazon S3. Ці знімки бази даних залишаються в S3, доки користувач не видалить їх безпосередньо. За потреби його можна використовувати для створення нової моделі.

  Що таке Slack і чому його люблять люди?

Amazon RDS синхронізується з розгортанням кількох AZ (зона доступності), щоб забезпечити високу доступність і довговічність екземплярів бази даних.

#4. Безпека

Використовуючи Amazon RDS, підприємства можуть шифрувати свої бази даних для покращення безпеки та автентифікованого доступу за допомогою ключів Amazon.

Використовуючи Amazon VPC, клієнти тепер можуть керувати базами даних у своїй віртуальній мережі за допомогою легкого налаштування брандмауера та налаштувань доступу до мережі.

AWS Identity and Access Management тепер може регулювати дії AWS RDS і окремі впровадження.

#5. Економічна ефективність

Використовуючи Amazon RDS, користувачі платитимуть лише за те, що вони використали, нічого більше, без додаткових авансових чи щомісячних платежів.

Amazon RDS також пропонує «Зарезервовані екземпляри», щоб зарезервувати екземпляри БД на 1 або 3 роки за значною знижкою.

AWS RDS спрощує та робить доступнішим використання екземплярів бази даних для розробки та тестування. Користувачі можуть запускати базу даних у будь-який час протягом семи днів.

Навчальні матеріали для AWS RDS

Чи готові ви досліджувати Amazon RDS? Ознайомтеся з наведеними нижче курсами, які викладають професіонали з реальним досвідом, і негайно почніть вдосконалювати свої навички AWS RDS.

Якщо вас цікавлять бази даних AWS і ви хочете бути експертом у технологіях баз даних, ми настійно рекомендуємо вам зареєструватися для складання іспиту AWS Certified Database Specialty Exam.

Ось ресурси, які допоможуть вам підготуватися до іспиту.

Сертифікований спеціальний курс AWS від Whizlabs.

Найкраща сертифікована спеціалізація баз даних AWS від Udemy.

Висновок

Amazon Relational Database Service (RDS) віщує нову еру хмарної бази даних як послуги (DBaaS), яка допоможе компаніям досягти більшої операційної стійкості. Це стало можливим завдяки великій кількості функцій і переваг, які він пропонує в довгостроковій перспективі.

Простота, з якою можна використовувати AWS RDS, є одним із найважливіших аспектів цього продукту. Amazon RDS спрощує завдання керування реляційними базами даних, зокрема виправлення, міграцію, резервне копіювання та відновлення.

Це позбавляє адміністраторів баз даних необхідності знайомитися з новими інструментами керування базами даних для керування кількома екземплярами бази даних. AWS RDS вирізняється кількома критичними якостями, включаючи реплікацію, високопродуктивне зберігання та виявлення збоїв.