Встановіть таймер, щоб вимкнути пристрій і вимкнути музику [Android]

Функцією, якої я дуже хотів на своєму телефоні (iPhone), була можливість відтворювати музику протягом певного періоду часу. Мені довелося виконати швидкий пошук у Google, щоб дізнатися, що це те, що підтримує рідна програма Музика. Це те, що має вміти кожен смартфон, і хоча рідна програма може це не підтримувати, існують програми сторонніх розробників. Sleep Timer (Music&Screen Off) — це безкоштовна програма для Android з підтримкою реклами, яка дозволяє встановити таймер сну для екрана загалом і музики зокрема. Додаток дозволяє встановити таймер, і коли таймер закінчиться, він переведе пристрій у режим сну та вимкне будь-яку музику, яка відтворюється. Переведення пристрою в режим сну означає, що, можливо, ви заснули за допомогою програми, яка не дає йому спити, але якщо таймер увімкнено, він переведе пристрій у режим сну та заощадить цінний акумулятор. Програма не доступна безкоштовно в усіх країнах, тому вам може знадобитися обійтися, щоб завантажити програму з обмеженнями для регіону.

  gFile — це простий файловий менеджер Android з інтерфейсом, створеним Gmail

Після встановлення використовуйте круглий повзунок, щоб встановити таймер. Перейдіть до налаштувань програми, щоб налаштувати функцію «Відкладення» та керувати таймерами.

У налаштуваннях ви можете керувати максимальною тривалістю повзунка часу на головному екрані програми. За замовчуванням він встановлюється на 100 хвилин, але якщо ви хочете встановити таймер на більш тривалий період, наприклад на дві години, вам потрібно вибрати правильну тривалість таймера з налаштувань. Ви також можете вибрати, що програма зупиняє, коли переводить пристрій у режим сну.

«Довжина розширення» діє як кнопка відкладення для програми, оскільки вона затримує час сну на кілька хвилин. Ви можете налаштувати тривалість розширення в налаштуваннях. Коли програма запущена, вона з’являється в області сповіщень, де ви можете скористатися кнопкою Розширити, щоб додати кілька хвилин до таймера. Додаток може призупинити ваш пристрій, призупинити музику, а також призупинити або припинити трансляцію. Розблокована версія програми видаляє рекламу, а також дозволяє вимкнути WiFi та Bluetooth.

  Нові функції Firefox 38 для комп’ютера та Android

Найбільше мені подобається в цій програмі те, що це не все або нічого. Ви можете дозволити йому призупинити лише музику або просто перевести пристрій у режим сну та заплатити за розблокування Wi-Fi та Bluetooth, здається, того варто. Щоразу, коли ви використовуєте Bluetooth, ви можете попросити додаток вимкнути його для вас. Подібним чином, якщо ви збираєтеся, скажімо, через годину або дві, і плануєте використовувати свій тарифний план, ви можете відключити Wi-Fi, щоб заощадити заряд акумулятора. Більше функцій буде дуже вітатися.

Установіть час сну (музика та екран вимкнено) із магазину Google Play

  Як перезавантажити смартфон або планшет Android