Встановіть за умовчанням панель запуску, програму для SMS і браузер в Android Lollipop

| | 0 Comments| 7:47 AM
Categories:

Android Lollipop привніс в платформу Android кілька великих нових функцій, і ми розповіли про винятково важливі, такі як закріплення екранів і облікових записів користувачів і гостей. Але ця остання версія Android не пов’язана з великими функціями, є менші, більш незрозумілі, які заслуговують такої самої уваги. Android Lollipop зробив це смішно, щоб встановити програми за замовчуванням. Ви можете вибрати панель запуску за замовчуванням, встановити програму для SMS за замовчуванням і навіть встановити або скинути браузер за замовчуванням на своєму пристрої Android. Параметри розташовані не зовсім вдало та їх легко знайти, але всі вони є в додатку Налаштування та прості у використанні.

  Як встановити ліміти часу програми та заблокувати програми на Android

Панель запуску за замовчуванням

Відкрийте програму Налаштування та торкніться опції «Додому». Ви побачите список усіх пускових установок, встановлених на вашому пристрої, і ви зможете вибрати той, який ви хочете використовувати. Ви також можете видалити панель запуску з цього самого екрана. Хоча слово застереження; якщо ви ніколи не встановлювали панель запуску й робили це один раз, навіть якщо ви встановили для неї програму запуску Google Now, яка постачається разом із Android, ви не зможете зробити так, щоб не було налаштовано жодну панель запуску.

Додаток для SMS за замовчуванням

Перейдіть до Налаштування>Більше, і ви побачите опцію для налаштування програми SMS за замовчуванням. Торкніться його, і з’явиться меню зі списком усіх встановлених програм, які можуть виконувати роль програми для SMS. У мене на пристрої була лише одна програма за замовчуванням, і ви можете побачити, що її вибрано на знімку екрана нижче.

  Очистіть усі дані EXIF ​​зі своїх фотографій, перш ніж ділитися ними [Android]

Браузер за замовчуванням

Цей метод працює майже для кожної програми, яка обробляє стандартну функцію, наприклад, ви можете використовувати цей самий метод, щоб встановити іншу програму електронної пошти за замовчуванням. Оскільки категорія таких програм може бути дуже великою. Android справляється з ними по-іншому. Перейдіть у Налаштування>Програми та торкніться програми, як-от браузер, який ви могли встановити. Ви потрапите на екран інформації про програму для цієї програми. Прокрутіть униз до розділу «Запуск за замовчуванням». Якщо програму вже встановлено за замовчуванням, наприклад, Chrome встановлено як браузер за замовчуванням, торкніться кнопки «Очистити параметри за замовчуванням». Наступного разу, коли ви торкнетеся посилання, вас запитають, яку програму ви хочете встановити як стандартну для її відкриття. Дотримуйтесь прикладу будь-якого іншого додатка.

  Найкращі нові функції в Android 10, доступні зараз