Все, що Samsung анонсувала на заході Galaxy Unpacked 2024

| | 0 Comments| 11:36 PM
Categories:

Швидкі посилання

Ключові висновки

  • Samsung представила флагманський Galaxy S24 Ultra і його менш дорогі побратими S24 і S24+.
  • Окрім апаратного забезпечення високого класу, модельний ряд S24 містить передові функції програмного забезпечення, такі як Galaxy AI і Google Circle to Search.
  • Перед завершенням події Galaxy Unpacked компанія Samsung представила розумне кільце, орієнтоване на здоров’я.

Як і очікувалося, Samsung продемонструвала свою флагманську лінійку смартфонів на 2024 рік на заході Galaxy Unpacked у січні. Крім того, компанія зосередилася на ШІ під час заходу та розповіла про новий продукт, над яким працює. Ми обговоримо їх усі нижче.

1. Galaxy S24 Ultra

Samsung

Galaxy S24 Ultra є флагманським смартфоном Samsung на 2024 рік і буде конкурувати з iPhone 15 Pro Max і Google Pixel 8 Pro завдяки своєму передовому апаратному забезпеченню.

По-перше, Galaxy S24 Ultra має оновлений дизайн із гострими кутами та пласкими краями, що позбавляє вигнутих боків своїх попередників. Бічні планки виготовлені з титану, а не з алюмінію, як у моделей iPhone 15 Pro.

Що стосується камери, то Samsung відмовилася від телеоб’єктива S23 Ultra 10x 10 Мп на новий телеоб’єктив 5x 50 Мп. Це має сенс, оскільки 5-кратний телеоб’єктив більш корисний у сценаріях реального життя. Решта апаратного забезпечення камери ідентично її попереднику.

  Як використовувати AirDrop на вашому iPhone, iPad або Mac

Він живиться від 4-нм Snapdragon 8 Gen 3, тому, незважаючи на той самий акумулятор на 5000 мАг, Qualcomm заявив Збільшення ефективності на 20-25 відсотків може дозволити йому працювати трохи довше.

S24 Ultra буде доступний у чотирьох стандартних кольорах з 31 січня 2024 року: Titanium Gray, Titanium Black, Titanium Violet і Titanium Yellow. Ціна починається від 1299,99 доларів США за модель 256 ГБ із 12 ГБ оперативної пам’яті. Ви можете знайти більш ексклюзивні варіанти кольорів, як-от Titanium Green, Titanium Blue і Titanium Orange, на сторінці замовлення Samsung S24 Ultra.

2. Galaxy S24 і S24+

Samsung

Якщо ви не хочете витрачати гроші на топовий Galaxy S24 Ultra або бажаєте трохи компактніший телефон, S24 і S24+ — чудові варіанти за ціною.

У порівнянні зі своїми попередниками, S24 і S24+ мають дещо тонші рамки, в результаті чого розмір екрану становить 6,2 і 6,7 дюйма відповідно. Боковини були сплющені, що нагадує сучасні iPhone.

Дисплеї кращі на обох моделях, оскільки вони можуть досягати 2600 ніт, як і S24 Ultra. Більший S24+ також отримує такий самий екран QHD, як і топовий варіант.

З боку камери нічого не змінилося, оскільки ці моделі оснащені тим же обладнанням, що й моделі останнього покоління. Однак він працює на тому ж чіпі Snapdragon 8 Gen 3, що й S24 Ultra, тому ви можете очікувати на 30% більшої продуктивності, ніж Qualcomm стверджує.

  Як заморозити місцезнаходження на Find My iPhone

Обидві моделі також оснащені трохи більшою батареєю, ніж аналоги попереднього року: 4000 мАг для S24 і 4900 мАг для S24+.

Як і S24 Ultra, S24 і S24+ також будуть доступні в чотирьох стандартних кольорах з 31 січня 2024 року: чорний онікс, сірий мармур, фіолетовий кобальт і жовтий бурштин. Сторінка покупки Samsung S24 пропонує ексклюзивні варіанти кольорів Jade Green, Sapphire Blue і Sandstone Orange. Ціна починається від $799,99 для S24 і $999,99 для S24+.

S24 має початковий обсяг пам’яті 128 ГБ і лише 8 ГБ оперативної пам’яті, тоді як S24+ має початковий об’єм пам’яті 256 ГБ і отримує 12 ГБ оперативної пам’яті, як S24 Ultra.

Samsung

Флагманські смартфони Samsung на 2024 рік працюють на базі штучного інтелекту. «Galaxy AI» — це модний термін Samsung для цього; ви помітите його наявність у стандартних програмах, таких як Диктофон, Нотатки, Фотографії, Повідомлення та Телефон.

Наприклад, у додатку Phone Galaxy AI може перекладати та транскрибувати телефонні дзвінки в режимі реального часу для обох учасників. Samsung достатньо впевнений у цій функції, тому ви можете вимкнути голос іншої людини, щоб ви чули лише аудіо, перекладене ШІ.

У програмі Notes Galaxy AI може генерувати підсумки ваших нотаток, виправляти помилки, перекладати текст і автоматично форматувати вміст у маркери. Galaxy AI також може транскрибувати, перекладати та узагальнювати ваші записи в програмі «Диктофон».

  Як вийти з Outlook Mobile

Galaxy AI також акуратно сховано в програмі Галерея. Ви можете використовувати його в редакторі фотографій, щоб переміщувати або видаляти об’єкти із зображення, подібно до Magic Editor від Google, який є однією з найбільш недооцінених функцій Pixel 8. Щоб отримати доступ до Galaxy AI, все, що вам потрібно зробити, це натиснути блискітки у будь-якій із цих програм.

Модельний ряд Galaxy S24 також отримує Функція Google Circle to Search, що дозволяє довго натискати кнопку «Додому» та шукати все, що відображається на екрані. Наприклад, ви можете торкнутися або обвести об’єкт на екрані, щоб швидко знайти його в Google.

4. Галактичне кільце

Samsung/YouTube

Ближче до кінця заходу Galaxy Unpacked компанія Samsung оголосила, що працює над розумним кільцем під назвою Galaxy Ring. Хоча Samsung не поділився жодними подробицями щодо цього продукту, можна очікувати, що він конкуруватиме з такими популярними розумними кільцями, як Oura та Ultrahuman.

У 2024 році здається, що Samsung значною мірою покладається на штучний інтелект, щоб просувати свої продукти вперед, так само, як це зробив Google із Pixel 8 і Pixel 8 Pro у 2023 році. Незважаючи на це, Galaxy S24, S24+ і S24 Ultra містять усі високоякісні моделі. обладнання, яке ви очікуєте від смартфона в їх ціновому діапазоні.