Все, що вам потрібно знати

Сертифікати PCAP є найпопулярнішим сертифікатом для підвищення кваліфікації та кар’єрного зростання. Ось короткий посібник, який допоможе вам процвітати на ринку.

Якщо ви не знаєте про сертифікацію PCAP, це сертифікат Certified Associate in Python Programming. Підхід об’єктно-орієнтованого програмування Python включає розширені аспекти, такі як пакунки, модулі, розширені операції, механізм передачі, розуміння списків, закриття, генератори, рядки, обробка файлів і лямбда-вирази.

У індексі TIOBE Python став найпопулярнішою мовою програмування в серпні 2022 року. Зараз це мова програмування, яку неможливо зупинити, досягнувши з 13-го місця в 2001 році до 1-го місця в серпні 2022 року.

Навіть PYPL визнав Python найпопулярнішою мовою програмування в серпні 2022 року. За останні п’ять років вона зросла приблизно на 10,2%.

У 1980-х роках Гвідо ван Россум створює мову програмування загального призначення Python. Python — це проста у використанні мова програмування, яка є ідеальною для новачків і початківців. Він поставляється зі спрощеним синтаксисом без будь-якого складного кодування. Поряд з цим мова програмування робить акцент на природній мові.

Python також має велику підтримку та корпоративне спонсорство з чудовими бібліотеками. Мета полягає в тому, щоб заощадити багато часу за допомогою Python, який містить сотні бібліотек і ідеально підходить для машинного навчання, великих даних та інших передових технологій.

Сертифікація PCAP

Розглянувши основи Python, дозвольте нам допомогти вам зрозуміти, що таке сертифікація PCAP – сертифікований спеціаліст з програмування на Python.

Сертифікація PCAP — це висококваліфікований професійний сертифікат для розробників, який оцінює продуктивність кандидатів і перевіряє їхні здібності. Вони зосереджені на завданнях кодування середнього рівня, таких як налагодження, розробка, проектування, рефакторинг і виконання багатомодульних програм.

Він включає категорії ООП для моделювання та аналізу реальних проблем. Сертифікати пропонують об’єктно-орієнтований підхід до технічних і фундаментальних понять із такими концепціями, як обробка рядків, PIP, модулі, закриття, пакети, обробка файлів, модулі стандартної бібліотеки та ієрархії винятків.

Завдяки сертифікації PCAP кандидат або розробник Python демонструє свої здібності з усіма основними засобами або вийшов із статусу початківця. Опублікувавши це, кандидати зможуть розпочати навчання на поглибленому рівні, щоб відкрити нові можливості кар’єрного зростання.

  Як увімкнути темний режим Microsoft Outlook

Перший крок до сертифікації PCPP спрямований на саморозвиток і самовдосконалення, демонструючи навички програмування. Це відображає зацікавленість кандидатів у отриманні вищих знань у мові програмування та глибокому зануренні в неї. Мета – покращити портфоліо кандидатів і підвищити їхню кар’єру.

Сертифікація Python відкриває нові двері для кандидатів, щоб перейти в новий режим, отримати нові навички, спеціалізуватися в галузі та підвищити свою роль. Професіонали можуть зосередитися на мережах, безпеці, інженерії, розробці програмного забезпечення та IoT.

Сертифікація PCAP стосується:

  • досліджувати нові технології та використовувати Python як основу для глибокого занурення,
  • керівники проектів, керівники груп і керівники проектів можуть розуміти процеси та термінологію,
  • лідери галузі, які хочуть зосередитися на таких технологіях, як IoT, машинне навчання, аналітика, тестування та розробка, а також
  • продовжити кар’єру аналітика даних, розробника програмного забезпечення та тестувальника.

Окрім сертифікатів PCAP, для розробників Python існують сертифікати PCPP та PCEP.

Сертифікація PCEP

PCEP — це сертифікована сертифікація програміста Python початкового рівня, яка показує, чи знайомі професіонали з основними поняттями, такими як умови, функції, контейнери, типи даних, цикли та багато іншого. Разом з цим, він включає такі фактори, як середовище виконання, семантика та синтаксис для мови програмування Python.

PCEP дозволяє кандидатам продемонструвати, чи мають вони достатні знання про семантику та синтаксис стандартної бібліотеки Python. Сертифікація виходить із розуміння фундаментальних концепцій, визначень, термінів, літералів, логіки, систем числення, структури та багато іншого.

Сертифікація PCPP

PCPP – Certified Professional in Python Programming – це дві серії: Програмування загального призначення. Він відстежує облікові дані OpenEDG Python Institute, які зосереджуються на працюючих професіоналах, ІТ-спеціалістах і розробниках.

Сертифікація PCPP1 демонструє кваліфікацію кандидата щодо функцій ООП та розширеного використання класів. Він демонструє досвід на спеціалізованому та просунутому рівні, який зосереджується на стандартах написання коду, методах проектування та конвенціях кодування.

  Найкращі інструменти для моніторингу мереж MPLS

Кандидати, які розуміють основні поняття, знають використання сокетів, створюють клієнти REST і програмують на основі подій, можуть продовжити сертифікацію.

Сертифікація PCPP2 є наступною частиною сертифікації, яка відстежує професійні повноваження та демонструє стандартні механізми для міжпроцесного зв’язку та роботи в мережі. Він включає нестандартні бібліотечні модулі, стандарти Python, створення, обробку та доступ до баз даних NoSQL і SQL.

Огляд сертифікації PCAP

Кандидати, які володіють знаннями Python, мають право на отримання зарплати від 90 000 до 130 000 доларів США на рік. Завдяки сертифікації PCAP кандидати мають право подати заявку на 100 000 невиконаних вакансій по всьому світу, для яких багато хто не відповідає кваліфікації.

Ось короткий огляд сертифікації PCAP, про який потрібно знати:

Специфікація ItemDescriptionExam NamePCAP – Certified Associate in Python ProgrammingCertification LevelAssociateCostUSD 295 (Exam)
319 доларів США (екзамен + практичний тест)
49 доларів США (практичний тест) Іспит проводиться в Інтернеті під наглядом Pearson Vue. Попередні вимоги. Немає. Код іспиту та поточні версії іспиту.
PCAP-31-03 (Активний)Кількість питань40Тривалість іспитуNDA/Навчальний посібник – 10 хвилин
Іспит – 65 хвилин. Термін дії. Термін дії. Прохідний бал. 70% Формат. Запитання з одним або кількома виборами.

Якщо сертифікація не пройдена з першої спроби, кандидати можуть пройти її повторно через 15 днів без будь-яких інших обмежень.

Навички для PCAP-31-02 – це класи, об’єкти та винятки (25%), модулі та функції (25%), оцінки та контроль (25%), а також сукупність даних (25%). Навички PCAP-31-03 включають ООП (34%), винятки (14%), різне (22%0, рядки (18%), пакунки та модулі (12%).

Як зламати сертифікаційний іспит PCAP

Іспит PCAP легко зламати, якщо знати, з чого почати і що робити. Ось деякі ресурси, які можуть допомогти.

Сертифікаційний іспит Python PCAP-31-03/02: Udemy

Підготовка до сертифікаційного іспиту Udemy Python PCAP-31-03/PCAP-31-02 включає шість практичних тестів для професіоналів, щоб спробувати самостійно написати код. Сертифікований спеціаліст з програмування на Python допомагає професіоналам краще зрозуміти курс. і охоплюють усі галузі знань.

  Як використовувати віртуальні робочі столи в ОС Chrome

Він охоплює наступний навчальний план:

  • імпортні варіанти
  • індексація, нарізка, незмінність
  • екземпляр проти змінних класу
  • конструктори: оголошення та виклик

Він ідеально підходить для кандидатів, які хочуть нових можливостей, готуються до сертифікації Python, спеціалістів із обробки даних, фахівців із штучного інтелекту тощо.

Сертифікаційний навчальний курс Python: Edureka

Сертифікаційний навчальний курс Edureka Python допомагає освоїти важливі поняття, такі як умовні оператори, файлові операції, функції, модулі, веб-карти, операції з даними, програмування GUI та багато іншого. Курс допомагає кандидатам підготуватися до сертифікації PCAP, PCEP і PCPP Python.

Він охоплює основні теми програм Python, циклів, умовних операторів, виразів, операндів, демонстрації циклів і практичних знань.

Основи Python: Edube Interactive

Python Essentials — це курс Edube Interactive, який складається з двох частин. Курс зосереджується на складних аспектах, таких як винятки, пакунки, модулі, об’єктно-орієнтоване програмування та загальні методи кодування. Це пов’язано з можливостями кар’єрного росту в розробці програмного забезпечення, Інтернеті речей, мережах і безпеці.

Кандидати можуть підготуватися до сертифікації PCAP, дізнатися про файли процесів, обробку винятків, найкращі практики, методи кодування, модулі Python та ООП.

Іспит із програмування на Python, сертифікований спеціаліст PCAP: Amazon

Підготуватися до поточного іспиту Python Institute PCAP і скласти його — книга, доступна на Amazon. Він містить понад 240 запитань, шість практичних іспитів, пояснення, посилання та відповіді, які допоможуть вам підготуватися до сертифікаційного іспиту за версією PCAP 31-03.

Книга може допомогти кандидатам підвищити шанси на успішне складання справжнього іспиту PCAP, отримати доступ до сильних і слабких сторін, підготуватися до основних блоків (рядки, винятки, пакунки або модулі, ООП та інше), а також підготуватися до розробки програмного забезпечення та аналізу даних. робота.

Висновок

Безсумнівно, Python став основною мовою програмування, поширеною на ринку з великим простором для майбутнього. Отже, вибрати відомі сертифікати Python найкраще, щоб отримати роботу своєї мрії.

Вас також можуть зацікавити деякі цінні ресурси, щоб почати свою подорож як програміста на Python. Далі перегляньте проекти Python, щоб потренуватися та навчитися.