Все, що вам потрібно знати про Leo: AI Chatbot від Brave Browser

| | 0 Comments| 11:59 PM
Categories:

Нативний помічник браузера зі штучним інтелектом від Brave, Leo, тут, і він уже привертає увагу своєю функціональністю та функціями. Leo доступний лише на Nightly, версії браузера Brave для тестування та розробки.

Незважаючи на те, що Лео постійно тренується, це не означає, що ви не можете використовувати його для розваги, як і ChatGPT. Leo буде протистояти своїм конкурентам із додатковим захистом як USP. Якщо ви хочете спробувати Leo на етапі тестування, перейдіть у браузер Brave’s Nightly і почніть користуватися чат-ботом безкоштовно.

Що таке текстовий помічник Leo AI від Brave?

Brave’s Leo — це незалежний помічник у чаті, який не має відношення до програмного забезпечення/служб штучного інтелекту сторонніх розробників. Він працює на основі Llama 2, великої мовної моделі Meta (LLM). Незважаючи на те, що Brave не залежить від сторонніх служб, у своїй основі безпека, і навіть Leo гарантує, що інформація клієнтів завжди в безпеці.

Враховуючи його особливості та проблеми, Leo, як текстовий помічник, вправно моделює розмови з людьми, що робить його хорошим вибором для постійних користувачів Brave.

Як завантажити та налаштувати Brave’s Leo

Ви можете завантажити Leo на свою машину, залежно від вашої ОС. Ось кілька способів завантажити Brave на Windows, macOS і Linux.

Як встановити Brave Nightly Browser на Windows

Щоб установити браузер Brave’s Nightly у Windows, виконайте наведені нижче дії.

 • Перейдіть до Веб-сайт Brave Nightly.
 • Натисніть кнопку Download Nightly для Windows 64-bit.
 • Після завантаження файлу запустіть його та дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб установити файл браузера на ваш комп’ютер Windows.
 • Після встановлення, як тільки відкриється інтерфейс браузера, ви отримаєте такі підказки:
    10 найкращих зволожувачів повітря для спалень
 • Встановіть Brave як браузер за замовчуванням.
 • Налаштування імпорту.
 • Допоможіть зробити Brave кращим.
 • Ви можете вибрати опцію пропуску або продовжити налаштування відповідно до ваших вимог. Після завершення натисніть «Готово».

  Завантажити: Brave Nightly для вікна (безкоштовно)

  Як встановити Brave Nightly Browser на macOS

  Щоб установити браузер Brave Nightly на macOS, виконайте такі дії:

 • ВІДЧИНЕНО Веб-сайт Brave’s Nightly щоб завантажити інсталяційний файл.
 • Клацніть текст гіперпосилання під кнопкою Download Nightly для Windows 64-bit.
 • Коли виконуваний файл стане доступним, утримуйте та перетягніть файл у ваші програми. Зачекайте, поки файл скопіюється.
 • Знайдіть у списку меню браузер Brave. Двічі клацніть програму, щоб відкрити її.
 • Дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб виконати будь-які незавершені кроки встановлення, і ви готові почати використовувати його.
 • Завантажити: Brave Nightly для macOS (безкоштовно)

  Як встановити Brave Nightly Browser на Linux

  Щоб установити Nightly браузер в ОС Ubuntu і Debian, виконайте наведені нижче дії, щоб установити його за кілька простих кроків:

  The команда curl є невід’ємною частиною встановлення версії Nightly на Linux. Ви можете використовувати цю команду, щоб завантажити та встановити ключі з відповідними пакетами, що допоможе вашій системі легко взаємодіяти з програмними репозиторіями Brave.

   sudo curl -fsSLo /usr/share/keyrings/brave-browser-nightly-archive-keyring.gpg https://brave-browser-apt-nightly.s3.brave.com/brave-browser-nightly-archive-keyring.gpg 

  Після завантаження ключів додайте репозиторій Nightly до папки /etc/apt/sources.list.d.

   echo "deb [signed-by=/usr/share/keyrings/brave-browser-nightly-archive-keyring.gpg arch=amd64] https://brave-browser-apt-nightly.s3.brave.com/ stable main"|sudo tee /etc/apt/sources.list.d/brave-browser-nightly.list 

  Після того, як ви додасте сховище, настав час оновити вашу систему за допомогою команд apt update і upgrade.

   sudo apt update && sudo apt upgrade -y 

  Нарешті настав час інсталювати браузер Brave’s Nightly на вашу машину Linux за допомогою такої команди:

   sudo apt install brave-browser-nightly 

  Завантажити: Brave Nightly для Linux (безкоштовно)

  Як отримати доступ до Leo від Brave з браузера

  Коли Leo буде встановлено та доступний на Brave Nightly, вам потрібно буде виконати наведені нижче дії, щоб отримати до нього доступ:

 • Запустіть браузер Brave Nightly на своєму комп’ютері.
 • Ви помітите набір значків у правій частині браузера. Ви можете знайти значок Лева, навівши курсор на значки.
 • Натисніть на значок, щоб запустити його. Прийміть положення та умови, натиснувши кнопку «Прийняти та почати».
 • Коли ви натискаєте кнопку, відкривається вікно чату, що дозволяє вам спілкуватися з Лео. Ви можете поставити будь-яке запитання, як і в будь-якому іншому чаті з підтримкою штучного інтелекту.
 •   Як змінити функцію виявлення вуха та керування натисканням на AirPod

  Пояснення структури Лео від Brave

  Як ChatGPT, Bard або будь-який інший текстовий помічник, навіть Leo побудовано на відкритій великій мовній моделі (LLM) Llama 2 на базі Microsoft і Meta. Деякі інші характеристики включають наступне:

 • Обробка природної мови (NLP): Помічник у чаті працює на основі моделей обробки природної мови, які допомагають йому розуміти та засвоювати людські команди, мову та загальновживані терміни. Оскільки НЛП використовується для подолання відстані між комп’ютером і людиною, воно знайшло широке застосування у світі ШІ.
 • Машинне навчання: Leo навчається на різних текстових наборах даних, щоб допомогти йому покращити відповіді та розширити базу знань. Завдяки алгоритмам машинного навчання він може отримувати доступ до сховищ знань і спиратися на взаємодію з користувачем, щоб зрозуміти суть запитання та відповідати відповідним чином.
 • За словами розробників Brave:

  Ми спеціально налаштували підказку моделі, щоб відповідати основним цінностям Brave. Однак, як і з будь-яким іншим LLM, вихідні дані моделі слід розглядати з обережністю щодо потенційних неточностей або помилок.

  Що пропонує чат-бот Leo AI від Brave?

  Як і очікувалося, з функціями ШІ Лео варто рахуватися. Перелік його функцій такий:

 • Якості узагальнення: навіщо переглядати великий вміст веб-сайту, коли ваш браузер може надати чітку, узагальнену суть лише за кілька клацань? Це вірно; Здатність Лео узагальнювати вміст веб-сайту є зручною функцією. Текстовий помічник Brave пропонує вам безліч можливостей для узагальнення всіх критеріїв пошуку або вмісту окремих веб-сторінок.
 • Корисні відповіді: якщо у вас виникнуть запитання, ви можете шукати відповіді у Лео, помічника зі штучного інтелекту браузера Brave. Як і ChatGPT, навіть Leo пропонує точні рішення. Оскільки він все ще знаходиться на стадії тестування, є ще багато чого для цього. Незважаючи на це, після остаточного випуску стабільної версії Leo стане улюбленим інструментом ШІ для користувачів Brave.
 • Позначте проблеми з безпекою: оскільки браузер Brave відомий своїми параметрами безпеки, основна увага завжди приділяється безпеці користувачів. Якщо ви помітили порушення безпеки або будь-які внутрішні проблеми в Brave або залежних від нього компонентах, ви можете повідомити про це Leo, і він передасть це зацікавленим командам для виправлення. Leo, на відміну від ChatGPT, не записує ваші попередні розмови; щоразу, коли ви перезавантажуєте свій чат, ви починаєте розмови заново.
 •   Як змінити адресу та налаштування DNS-сервера для вашого комп’ютера

  Обмеження Лео від Brave

  Незважаючи на всі позитивні елементи Лева, є кілька властивих йому обмежень, про які потрібно пам’ятати. Ось кілька речей, на які варто звернути увагу:

 • Обмежені знання: розробники Leo зробили застереження щодо моделі обміну знаннями та відповідями. Незважаючи на те, що його підготовка обширна, Лео все ще є кілька речей, про які, можливо, потрібно буде дізнатися. Оскільки основна модель штучного інтелекту зростає разом із взаємодією, вона ще має розвинути свій повний потенціал.
 • Здатність міркувати: важливо пам’ятати, що Лео, зрештою, є текстовим помічником ШІ. У той же час він може надати відповіді та надійні збіги на ваші запитання, але не може реагувати та надавати аргументи, як людина. Коротше кажучи, його здатність міркувати обмежена.
 • Немає досвіду роботи з сарказмом і гумором: Лео — помічник, керований штучним інтелектом, і його не варто розглядати більше, ніж це. Є обмежені вхідні дані, які не включають доступ до сарказму чи гумору.
 • Лео ШІ, текстовий помічник Brave, змагається з іншими варіантами

  Давайте подивимося правді в очі: щодня з’являється багато нових інструментів ШІ. Brave не відстає, оскільки Leo є його відповіддю своїм конкурентам. Незважаючи на те, що він навчається, він продовжує привертати увагу користувачів веб-переглядача, які хочуть побачити, які останні функції Leo привносить у стабільну версію.