Все, що вам потрібно знати про пропозицію заміни акумулятора Apple iPhone

| | 0 Comments| 5:41 AM
Categories:

Apple зізналася, що сповільнює роботу старих iPhone, коли ємність їх акумулятора вичерпується. Ніхто, особливо давні власники продуктів Apple, не раді цьому. Рішення для повільного iPhone — замінити акумулятор, який, якщо ви не на гарантії, коштує 79 доларів. Ця ціна не порівнюється з тим, що користувачі зазвичай витрачають на новий iPhone, але користувачі все ще не задоволені цим. Деякі готові заплатити ціну лише за швидший телефон, але інші не бажають. Це, звісно, ​​PR-кошмари, тому Apple пропонує заміну акумулятора iPhone для боротьби з цим. Ось все, що вам потрібно знати про придбання нового акумулятора для вашого iPhone від Apple.

  Як створити резервну копію даних і перейти на новий Mac

Ціна

Apple оголосила, що замінить всі батареї за 29 доларів, а не за початкові 79 доларів, які вони заряджали. Це ефективно зараз. Ви можете зайти в магазин Apple і замінити акумулятор. Якщо ви вже замінили його за 79 доларів, ви можете отримати відшкодування різниці, що лише свідчить про те, що Apple знає обслуговування клієнтів.

Придатність

У деяких користувачів складається враження, що їх батарея повинна бути розряджена до певної міри, перш ніж Apple замінить її. Таким чином, вони задалися питанням, чи буде їхня батарея замінена за 29 доларів США чи ні. Apple замінює батареї незалежно від їх ємності. Зазвичай компанія замінює акумулятори, які розрядилися щонайменше на 80% зарядної ємності, однак це більше не стосується. Якщо у вас є iPhone 6 або вище, ви маєте право на заміну. Пропозиція буде доступна протягом 2018 року, тому не хвилюйтеся, якщо ви не зможете поїхати одразу.

  Як змінити фотографію групової розмови в повідомленнях на iPhone та iPad

Гарантія Apple і AppleCare

Якщо на вас діє гарантія або ви придбали AppleCare, на вас можуть застосовуватися інші правила заміни батареї, однак це «можливо». Найкраще взяти свій телефон і дати їм подивитися на нього. Враховуючи, що це була проблема з PR, і на Apple подали в суд через це, компанія схильна міняти батарею і менше шуміти з цього приводу.

Це працює?

Можливо, вам буде цікаво, чи насправді зміна акумулятора iPhone прискорює його роботу. Згідно з польовими звітами і ця тема Reddit, є помітна різниця. Користувачі, яким замінили батареї, кажуть, що їхні телефони тепер набагато швидше. Вони не можуть точно порівняти його зі швидкістю, на якій працював телефон, коли він був абсолютно новим, але в порівнянні зі старим акумулятором і новим, їхні пристрої працюють швидше.

  Що таке топологія мережі в комп'ютерних мережах