Все, що вам потрібно знати про меню «Пуск» Windows 10 [Review]

| | 0 Comments| 1:57 PM
Categories:

Windows 10 повернула меню «Пуск», і всі користувачі Windows знайомі з ним, але в Windows 10 воно має новий вигляд. Ми всі ностальгували не тільки за старим меню; як тільки ви починаєте використовувати його, ви розумієте, що меню «Пуск» — це повна версія початкового екрана, і багато функцій в ньому влучно відображають це. Нижче ми детально розповіли про все, що вам потрібно знати про це нове меню «Пуск», що воно може запропонувати та які параметри налаштування доступні.

Сучасний дизайн інтерфейсу користувача

Меню «Пуск» отримало обробку сучасного інтерфейсу, що видно з живих плиток і плоского дизайну. Він все ще містить закріплені програми та панель пошуку, а також список «Усі програми», який дозволяє запускати будь-яку вибрану програму. Різниця полягає в тому, що він може розміщувати набагато більше закріплених програм, ніж у Windows 7, а також підтримує закріплення сучасних програм. Список закріплених і останніх програм містить як сучасні, так і настільні програми. Однак на плитках можна розмістити лише сучасні програми та їх плитки. Ви можете перетягнути сучасну програму із закріпленого списку на плитки, але ви не можете зробити те ж саме для настільної програми.

  Як перемістити Minecraft на інший диск у Windows 10

Живі плитки

Живі плитки імітують початковий екран у меню «Пуск». Вони оновлюються в режимі реального часу, їх можна змінювати, змінювати порядок, закріплювати/відкріплювати, а також увімкнути або вимкнути. Щоб змінити розташування плитки, просто клацніть і перетягніть її, щоб змінити її розташування. Враховуючи, що меню «Пуск» є більш компактною версією початкового екрана, ви не можете додати роздільники. Плитки фіксуються на місці, коли ви їх переміщуєте, щоб вони займали якомога менше місця.

Щоб змінити розмір плитки, клацніть її правою кнопкою миші та виберіть один із чотирьох розмірів у меню «Змінити розмір». Ви також можете відкріпити плитку з меню «Пуск» та закріпити/відкріпити її на панелі завдань із контекстного меню, яке клацніть правою кнопкою миші.

  Як відкрити диспетчер завдань у Windows 11

Перетягніть елементи, щоб закріпити

Це стара функція Windows 7, яка належним чином перенесена в меню «Пуск» у Windows 10. Ви можете перетягувати файли та папки з будь-якого місця, і вони будуть закріплені в меню «Пуск».

Налаштувати меню «Пуск».

Існує нове спеціальне меню налаштування для меню «Пуск». Щоб отримати доступ до нього, відкрийте властивості панелі завдань і перейдіть на вкладку меню «Пуск» або клацніть правою кнопкою миші будь-де в меню «Пуск» і виберіть властивості. Перейдіть на вкладку меню «Пуск», натисніть «Налаштувати» та виберіть, які папки та розташування ви хочете включити та виключити з меню «Пуск». Ви також можете вимкнути перетягування елементів у меню «Пуск» і вимкнути підменю, що відкриваються, коли ви наведете на них вказівник миші.

  Як перевірити, чи є у вас застаріле програмне забезпечення UEFI або BIOS у Windows 10

Колірна тема

Ви можете змінити колір меню «Пуск» так само, як і на екрані «Пуск». Клацніть правою кнопкою миші на меню «Пуск» і виберіть «Персоналізація». Виберіть колір і застосуйте його. Той самий колір застосовується до панелі завдань і вікон програм.

Це дійсно змушує вас задуматися, чому Microsoft не зробила це просто в Windows 8, оскільки виконання досить добре, і ви все ще маєте все, що може запропонувати вам початковий екран.