Все не так з iOS 8 в 450 словах або менше

| | 0 Comments| 8:41 AM
Categories:

Ми переглянули вбивчі функції, запроваджені Apple в iOS з iOS 3 до сьогодні. Ми сподівалися подивитися, які чудові нові функції були частиною пропозиції, що змушує нас оновлюватися до наступної версії. Аналогічно, ми маємо розглянути темну сторону речей, а під темною стороною ми маємо на увазі жахливі помилки, які зараз переслідують користувачів iOS 8. Це не ті прості помилки, які ви можете не помітити; вони повторюються і досить дратують, щоб Apple пообіцяла iOS 8.0.1 масам найближчим часом. Візьміть до уваги, скільки часу компанії знадобилося, щоб визнати, що в iPhone 5 була несправна кнопка живлення, і запропонуйте безкоштовне її усунення, і ви знаєте, що проблеми реальні. Отже, ось короткий огляд помилок, з якими стикаються користувачі iOS 8 на різних підтримуваних пристроях.

  Як налаштувати будильник перед сном в iOS 10

Збій пристроїв

Ця помилка нечувана на телефоні чи планшеті Apple. Пристрої iPhone та iPad не виходять з ладу, і бачити, як це відбувається, нагадує синього горбатого кита. На жаль, багато людей, які оновили наявний пристрій до iOS 8, часто стикалися з аварійним завершенням роботи пристрою, а також часто виходили з ладу багато програм. Пристрої на iOS 8 відображають щось на зразок синього екрана смерті перед самим перезавантаженням.

Повільний Wi-Fi

Користувачі iOS 8 відчувають проблеми з WiFi на своїх пристроях із надзвичайно повільною швидкістю та частим падінням сигналів. Деякі рішення проблеми, на які посилаються користувачі на форумах, включають поновлення оренди DHCP на пристрої та/або перехід на WAP2, але це не гарантує вирішення проблеми, і багато користувачів спробували це безуспішно. Деякі користувачі взагалі не можуть підключитися до Wi-Fi, і це обов’язково обмежить використання свого пристрою.

  Як приховати віджети на екрані блокування в iOS 10

Розрядка батареї

iPhone 6 і 6 Plus мають кращий акумулятор, ніж його попередники. Якщо у вас є старіший пристрій, який ви належним чином оновили до iOS 8, він буде споживати шматки акумулятора під час роботи (і аварійного завершення роботи). Також є повідомлення про те, що пристрій нагрівається та вимикається, поки не охолоне.

Переповнені елементи екрана

Користувачі iOS 8 бачили багато збоїв на екрані: текст клавіатури не поміщається на екрані, клавіатура не з’являється при натисканні текстового поля, клавіатура з’являється над програмою чи екраном тощо.

Wtf Apple, виправте це #помилки iOS8pic.twitter.com/NF23byO8Ms

— Дон Лууї (@KingLouui) 24 вересня 2014 року

  Як iOS 13 розблокує потенціал NFC

І так далі

Крім цих чотирьох кричущих проблем, зазначається, що Safari іноді не відтворює відео, рідні програми виходять з ладу, а деякі користувачі навіть мають проблеми з iMessages. Які помилки ви бачите?