Вражаюча програма iOS Calendar Sunrise вийшла на Android

Categories:

Більшість програм-календарів на Android мають дві основні проблеми: вони просто потворні та не дуже зручні для користувачів. Звичайно, Google Calendar — це просте рішення, але коли справа доходить до сторонніх альтернатив, ніщо не перевершує величезні можливості на iOS. Одна з таких фантастичних програм-календарів Sunrise Calendar для пристроїв Apple тепер потрапила на Android. І виглядає, м’яко кажучи, вишукано. Наскільки мені дуже сподобалося користуватися ним на iPhone мого друга, мені це подобається на моєму скромному щоденному драйвері Android. Додаток може похвалитися багатьма зручними функціями, включаючи режими перегляду порядку денного, тижня та місяця, попередній перегляд на Картах Google для маршрутів, інформацію про погоду та інтеграцію з Facebook, щоб ніколи більше не пропускати важливі події та дні народження. Зараз він доступний для всіх пристроїв Android 4.0 або вище, але, на жаль, наразі немає версії для планшетів.

  Виправте список програм, який не відображався в додатку "Налаштування" в iOS 10

Перевага Sunrise перед замінниками-конкурентами — це чистий, привабливий інтерфейс користувача та можливість синхронізації контенту з основними сервісами соціальних мереж, такими як Facebook, LinkedIn, Twitter і Foursquare. Після першого запуску ви можете відразу підключити потрібний обліковий запис. Додаток також синхронізує дані з iCloud Calendar, що полегшить перемикання між iOS та Android. Звичайно, ви можете додати будь-який обліковий запис пізніше на екрані налаштувань.

Крім того факту, що він ізначально підтримує календарі Apple і Google, вражаючий візуальний дизайн Sunrise є ще одним важливим аспектом. Меню виглядає гладким, а навігація в різних розділах виглядає швидко. Основний календар надає неймовірну кількість інформації у вашому розпорядженні, і ви можете легко перемикати режим перегляду на льоту. Основний вигляд програми поєднує стандартний вигляд календаря з можливістю прокручування для попереднього перегляду майбутнього порядку денного. Ви також можете швидко створювати нові події та налаштовувати кожну дрібницю про них.

  8 найкращих програм для відеочату на Android

Як згадувалося раніше, Sunrise має глибоку інтеграцію з Google Maps, що означає, що ви можете легко знайти на карті вказівки щодо будь-якої конкретної події, яка проводиться в певному місці. Крім того, додаток поставляється з віджетом порядку денного на домашньому екрані, що означає, що ви можете стежити за важливими подіями, навіть не входячи в основний інтерфейс.

Екран налаштувань Sunrise Calendar також наповнений зручними параметрами конфігурації, які дозволяють користувачам налаштовувати програму так, як вони вважають за потрібне, наприклад, можливість вказати одиницю температури погоди, налаштувати сповіщення, вказати день початку тижня та встановити схід сонця як календар за замовчуванням.

Хоча Sunrise є, мабуть, найкращим календарним додатком для Android, він не позбавлений недоліків. Наприклад, на момент написання цієї статті немає підтримки планшетів, а віджет головного екрана лише показує порядок денний і не дозволяє перемикатися в інші режими перегляду. Крім того, немає вікна пошуку для швидкого пошуку поточних подій.

  Swiftkey тепер доступний у App Store для iOS 8, ось наша думка [Review]

Sunrise також зробив доступну веб-версію, що означає, що тепер ви можете отримати доступ до своїх синхронізованих даних на мобільному пристрої та в Інтернеті. Ви можете безкоштовно отримати його версію для Android безпосередньо з Google Play.

Установіть Sunrise Calendar з Play Store