Ворота до слави та багатства

| | 0 Comments| 5:29 AM
Categories:

TikTok став глобальною сенсацією серед відомих платформ соціальних мереж. Він успішно привернув увагу мільйонів користувачів соціальних мереж, переосмисливши поняття слави та багатства.

Ця динамічна та візуально жахлива платформа постачається з ринком творців, який є воротами для творців і компаній, які можуть процвітати за допомогою контент-маркетингу та досягати фінансового успіху.

Інноваційний стиль короткого відео TikTok перетворився на культурний феномен. Творці стають знаменитостями завдяки танцювальним змаганням, синхронним виступам, кумедним сценкам і урокам.

Крім того, зайшовши на Marketplace для творців TikTok, вони отримають шанс співпрацювати та познайомитися з брендами. Зрештою, вони потрапляють у центр уваги завдяки творчості та заробітку.

Ця стаття познайомить вас із ринком творців TikTok, його механізмами, перевагами, вимогами та процесом приєднання до нього. Отже, давайте дослідимо цей шлях до слави та багатства.

Що таке TikTok Creator Marketplace

TikTok Creator Marketplace – це спеціальна платформа, яка створює зв’язок між творцями контенту та брендами. Це місток, який з’єднує талановитих творців контенту, які створюють привабливий, короткий відеоконтент, із бізнесом.

Підприємства насправді зацікавлені у використанні величезної та активної бази користувачів TikTok для маркетингу та реклами своїх продуктів. Цей ринок спрощує процес маркетингу впливу та дозволяє творцям монетизувати свій контент. У результаті компанії можуть отримати доступ до аудиторії, на яку вже впливають успішні творці.

Переваги для творців контенту

Для творців TikTok Creator Marketplace відкриває можливість продемонструвати свій талант у співпраці з брендами. як? Ось деякі помітні переваги, які він дає творцям:

 • Збільшення видимості та зростання: помітність творця можна значно підвищити, співпрацюючи з брендами через Creator Marketplace. Це робить їх вміст широко відомим і часто призводить до притоку нових підписників. Крім того, співпраця з бізнесом може надати авторам глибокі коментарі та спостереження. У результаті творці контенту можуть покращити свої стратегії контенту та створювати саме те, що хочуть люди.
 • Шанси для монетизації: TikTok Creator Marketplace створив можливість заробляти гроші для виробників контенту. Афілійовані особи можуть співпрацювати з компаніями над спонсорськими ініціативами щодо вмісту та отримувати гроші за те, щоб розповідати своїм підписникам про товари та послуги. У результаті це створює шлях для творців, щоб продемонструвати свою творчість із прибутком.
 • Професійний розвиток: TikTok Creator Marketplace пропонує творцям вмісту можливість просунути свою професійну кар’єру. У розробці контенту професіоналізм розвивається через співпрацю з бізнесом і дотримання маркетингових вимог і графіків. Крім того, це дозволяє творцям розширювати свої навички, експериментуючи з іншими нішами та форматами вмісту.

Переваги для компаній і брендів

На цифровому ринку, що постійно розвивається, інноваційні методи є важливими для бізнесу, щоб залучити свою цільову аудиторію. TikTok Creator Marketplace представив численні переваги, які можуть значно вплинути на маркетингові ініціативи. Ось які переваги це приносить підприємствам:

 • Охоплення різноманітної аудиторії: TikTok — це платформа, наповнена широким колом активних користувачів, яких компанії можуть використовувати для просування своїх продуктів. Крім того, підприємства можуть налаштувати свою маркетингову тактику, щоб звернути увагу на певні групи людей.
 • Справжня та доступна реклама: виробники контенту на TikTok відомі своїми актуальними та справжніми матеріалами. Таким чином, компанії можуть легко взяти ідеї та зв’язатися зі своєю аудиторією, щоб підвищити залученість і репутацію бренду. Коли контент реальний і актуальний, він отримує хороші відгуки від клієнтів. Зрештою, це зміцнює зв’язок між компанією та її цільовим ринком.
 • Маркетинг на основі даних: використання TikTok Creator Marketplace надає компаніям доступ до безцінних показників ефективності та даних. Отже, цей підхід на основі даних може оптимізувати маркетингову тактику для досягнення максимального ефекту та ефективності.
 • Аналіз змінних, таких як демографічні показники аудиторії, коефіцієнт залучення та охоплення, може покращити бізнес. У результаті підприємства досягають чудових результатів, сприяючи розширенню та загальному процвітанню.
 • Цінова зручність: TikTok Creator Marketplace є доступним варіантом порівняно зі звичайними формами реклами. Компанії можуть отримати широку експозицію та взаємодію навіть без великих маркетингових витрат. Тепер компанії можуть охопити цільову аудиторію за зниженою ціною за показ, співпрацюючи з творцями. Ці творці вже мають лояльну базу підписників, що робить їх дуже економічно ефективною маркетинговою стратегією.
  Як користуватися Документами Google офлайн

Тепер, коли ми знаємо про важливість ринку творців TikTok, давайте дізнаємося, як він працює.

Як працює TikTok Creator Marketplace?

Зареєструвавшись на Creator Marketplace, ви можете отримати доступ до всесвітньої мережі виробників контенту TikTok. Який би не був ваш цільовий ринок, серед приблизно 8 мільйонів активних творців є креатив, який ідеально підійде для вашої компанії.

Отже, давайте поглянемо на те, як працює TikTok Creator Marketplace:

#1. Створення профілю творця

Кредитори вмісту використовують ринок творців, спочатку створюючи свій профіль. Повний профіль показує їхні відмінні стилі вмісту, демографічні показники аудиторії та інші корисні показники. Щоб забезпечити плавну інтеграцію та синхронізацію цих даних, платформа використовує API.

Ви можете отримати доступ до платформи Creator Marketplace, використовуючи свій Менеджер реклами TikTok рахунок. Якщо у вас його немає, просто зареєструйтеся, створивши обліковий запис і ввівши всі необхідні дані, наприклад своє ім’я, контактну інформацію та робочу електронну адресу.

#2. Дослідження творців

Ця платформа використовує механізми рекомендацій на основі складних алгоритмів. У результаті компанії можуть співпрацювати з відповідними впливовими особами на основі показників взаємодії, профілів аудиторії та попередньо встановлених цілей кампанії.

Після створення облікового запису ви можете досліджувати та переглядати творців на основі їхнього регіону, жанру, кількості переглядів, підписників або охоплення, яке вони мають.

#3. Співпраця

Платформа використовує криптографічні методи для забезпечення безпечного спілкування та переговорів між маркетологами та виробниками контенту. Таким чином, люди та компанії довіряють середовищу для створення контенту та маркетингу.

Угоди про співпрацю автоматизовані та перевіряються за допомогою смарт-контрактів, які гарантують дотримання умов. Згідно з найкращими практиками, ви повинні узгодити з компанією всі особливості відео, такі як місце проведення, одяг, кількість перезйомок, платіжну інформацію тощо

#4. Виконання кампанії

Ринок творців дозволяє користувачам складати список творців, з якими вони хочуть співпрацювати. Ви також можете створити кілька списків і груп творців відповідно до ваших уподобань. Після створення кампанії ви можете запросити цілі списки або лише вибір кількох творців із кількох списків.

#5. Наскрізна процедура кампанії

Creator Marketplace спрощує весь процес кампанії на одній платформі. Таким чином, компанії можуть швидко знайти відповідних творців, залучити творців у масштабі, а також проаналізувати й покращити ефективність кампаній.

Зауважте, що це фантастичний шанс для компаній зв’язатися з креативами, які мають потенціал, і охопити мільйони людей своїм відеовмістом.

Вимоги до TikTok Creator Marketplace

TikTok Creator Marketplace встановлює різноманітні вимоги, які мають бути виконані перед створенням профілю. Ці вимоги стосуються як компаній, так і творців.

Давайте розглянемо ці конкретні вимоги для кваліфікації, незалежно від того, чи хочете ви представляти свій бренд, чи є творцем, який хоче взаємодіяти з платформою.

  Вступ до диспетчерського контролю та збору даних (SCADA) для початківців

Вимоги до брендів:

 • Володіння зареєстрованим бізнесом, брендом або компанією.
 • Дотримання стандартів спільноти та правил реклами в TikTok.
 • Дотримання будь-яких конкретних вимог або обмежень, встановлених TikTok Creator Marketplace.
 • Визначення маркетингових цілей у чітких термінах для отримання очікуваних результатів.
 • Визначення цільової аудиторії
 • Опис творця, з яким вони планують працювати.

Вимоги до творців:

 • Володіння особистим обліковим записом TikTok.
 • Переконайтеся, що обліковий запис має принаймні 1000 000 підписників на TikTok.
 • Бути принаймні 18 років і повнолітнім.
 • Відображення регулярного та чудового виробництва вмісту на платформі, про що свідчить щонайменше три відео, завантажені за останні 28 днів.
 • Отримання понад 100 000 лайків на відео за попередні 28 днів.
 • Створення унікального контенту, створеного спочатку власником.
 • Жити будь-де в списку країн згідно з умовами TikTok.

Для TikTok Creator Marketplace доступні як запрошення, так і прямий доступ. Тим не менш, зазначені раніше умови повинні бути виконані незалежно від способу входу.

Після цього заявка проходить ретельну процедуру оцінки, про що заявник одразу повідомляється. Якщо вашу заявку відхилено вперше, ви можете повторно подати заявку через 30 днів.

Як приєднатися до TikTok Creator Marketplace

Коли ви задовольните кваліфікаційні умови, настав час створити власний профіль TikTok Creator Marketplace. Виробники контенту та компанії можуть продемонструвати свою індивідуальність і потенціал для співпраці з іншими, маючи добре оптимізований профіль. Отже, давайте подивимося, як це працює:

Як бренд:

Якщо ви бренд, який хоче співпрацювати з творцями на TikTok Creator Marketplace, виконайте такі дії:

Крок 1: Зареєструйтеся

 • Відвідайте TikTok Creator Marketplace: перейдіть на сторінку офіційний веб-сайт на TikTok Creator Marketplace і натисніть Створити акаунт.
 • Завершіть реєстрацію: заповніть реєстраційну форму та прийміть комерційні умови надання послуг TikTok. Переконайтеся, що ви прочитали політику конфіденційності для компаній у TikTok. Щоб продовжити, натисніть «Створити обліковий запис».
 • Крок 2. Надайте інформацію про компанію

 • Надішліть конкретні відомості про компанію: надайте важливу інформацію на наступній сторінці, включаючи область і часовий пояс вашої компанії. Майте на увазі, що пізніше місцезнаходження компанії змінити не можна.
 • Введіть інформацію про компанію: будь ласка, надайте більше інформації про компанію, наприклад:
  • Назва компанії
  • Тип компанії
  • Детальна контактна інформація
  • Промисловість
 • Надішліть свою інформацію: щоб завершити створення облікового запису TikTok Creator Marketplace, натисніть кнопку «Надіслати», розташовану внизу реєстраційної форми.
 • Крок 3. Перевірте свій бізнес

 • Надішліть свої дані для підтвердження: це необхідно перевірити особу вашої компанії, перш ніж ви зможете отримати доступ до послуг Creator Marketplace. Надайте таку інформацію для підтвердження:
  • Офіційне та юридичне (зареєстроване) найменування підприємства
  • Ідентифікаційний номер підприємства (ліцензія на підприємницьку діяльність або податкова реєстрація)
  • Контактний номер вашого підприємства.

 • Очікуйте підтвердження: Перевірка зазвичай займає від одного до трьох робочих днів. Вам буде надіслано електронний лист із підтвердженням. Крім того, ви можете використовувати Creator Marketplace, щоб побачити прогрес вашої програми.
 • Станьте перевіреними: ви зможете отримати доступ і використовувати всі функції TikTok Creator Marketplace, коли вашу компанію буде перевірено.
 • Крок 4: Налаштуйте свій профіль TikTok Creator Marketplace

 • Зображення профілю й опис: налаштуйте зображення профілю, яке ідеально відображає ефективність вашого бренду. Крім того, виділіть свій бізнес за допомогою переконливого опису, який передає ідентичність вашого бренду
 • Пов’яжіть облікові записи в соціальних мережах: переконайтеся в автентичності, пов’язавши свій обліковий запис TikTok Creator Marketplace з обліковими записами вашої компанії в соціальних мережах.
 • Крок 5. Шукайте та спілкуйтеся з творцями

 • Використовуйте фільтр творців: використовуйте інструмент фільтрації творців у додатку TikTok Creator Marketplace. Після цього використовуйте такі параметри, як регіон, демографічні показники аудиторії та жанри вмісту, щоб зосередити пошук можливих авторів.
 • Оцініть профілі творців: перегляньте профілі творців, щоб дізнатися про них більше. Вивчіть демографічні дані їхніх послідовників, щоб переконатися, що вони відповідають вашому цільовому ринку. Крім того, перевірте вміст, який вони публікують, щоб переконатися, що він відображає цілі та цінності вашого бізнесу.
 •   Як завантажити електронні листи Microsoft Outlook

 • Встановіть контакт: використовуйте функцію чату на TikTok Creator Marketplace, щоб безпосередньо зв’язатися з певними творцями. Крім того, заявіть про свою зацікавленість у спільній роботі та наданні інформації про кампанію.
 • Крок 6: Співпраця та моніторинг

 • Обговоріть умови співпраці: обговоріть із вибраними творцями деталі кампанії, оплату, результати та будь-які інші відповідні умови. Крім того, переконайтеся, що всі сторони розуміють очікування.
 • Підтримуйте співпрацю: залишайтеся залученими протягом усього процесу співпраці та відстежуйте прогрес створення вмісту. Потім надайте відгук і критику з порадами за потреби. Ви можете забезпечити ефективне спілкування за допомогою платформи.
 • Відстежуйте ефективність: після початку кампанії уважно стежте за її результатами. Ви повинні почати з вивчення показників, пов’язаних із залученням, охопленням і конверсією. Крім того, ви можете оцінити ефективність кампанії за допомогою інструментів аналітики TikTok, щоб досягти успіху у своїй бізнес-цілі.
 • Наведені вище інструкції допоможуть вам створити профіль бренду на TikTok Creator Marketplace. Крім того, це відкриває можливості для маркетингової співпраці з впливовими особами.

  Як Творець:

  Щоб приєднатися до TikTok Creator Marketplace як творець, виконайте наведені нижче дії.

  • Доступ до TikTok Creator Marketplace: Логін у TikTok, ввівши свої облікові дані для входу. Але якщо у вас його немає, створіть його, щоб отримати доступ

  • Перевірте та оновіть інформацію профілю: переконайтеся, що ваше ім’я користувача та відображуване ім’я, а також будь-яка інша інформація профілю правильні та актуальні.
  • Установіть зображення профілю: завантажте першокласне зображення профілю, яке точно передає вашу унікальну особистість, нішу та досвід творця.
  • Напишіть привабливий вступ: у біографії надайте переконливий вступ, щоб залучити бренди та інших партнерів.
  • Продемонструйте свої інтереси та навички: щоб залишити незабутнє враження, підкресліть свої особливі навички, знання та інтереси.

  • Розміщуйте цікаві відео: вибирайте та демонструйте у своєму профілі відео, які відображають ваші творчі здібності та оповідання, щоб залучити більше.
  • Легкодоступна контактна інформація: переконайтеся, що ваші контактні дані відображаються на помітному місці у вашому профілі, щоб компанії могли легко зв’язатися з вами.
  • Аналізуйте кампанії: переглядайте та застосовуйте кампанії, які відповідають вашим інтересам і бренду.
  • Співпрацюйте та ведіть переговори: якщо вас обрав бренд, спілкуйтеся та залучайте для встановлення умов співпраці, таких як оплата, результати та цілі кампанії.
  • Створюйте та відстежуйте ефективність: створюйте винятковий вміст і відстежуйте його ефективність, щоб оцінити ефект кампанії. Крім того, ви отримаєте всю необхідну інформацію для майбутньої співпраці.

  Заключні слова

  Це воно! Для вас представлено TikTok Creator Marketplace. Це, безсумнівно, чудова платформа, де бренд зустрічає творців з усього світу та навпаки.

  Простий у використанні макет і велика кількість змістовних даних роблять його цінним ресурсом як для брендів, так і для творців. Це справді двері до слави та багатства для брендів і творців, щоб посилити свій вплив завдяки змістовній співпраці.

  Ви також можете дослідити найкращі інструменти пошуку впливових людей TikTok, щоб збільшити охоплення свого бренду.