Ви можете скасувати надсилання в Outlook, як і в Gmail

Функція “Скасувати надсилання” в Gmail дуже улюблена тут, на How-To Geek, але ви можете отримати ту саму опцію в Outlook.com і настільній програмі Microsoft Outlook. Ось як їх налаштувати.

Опція в Outlook.com і Microsoft Outlook працює так само, як і в Gmail: коли ви її активуєте, Outlook зачекає кілька секунд, перш ніж надсилати електронні листи. Після натискання кнопки «Надіслати» у вас є кілька секунд, щоб натиснути кнопку «Скасувати». Це заважає Outlook надсилати електронні листи. Якщо ви не натиснете кнопку, Outlook надішле електронний лист як зазвичай. Ви не можете скасувати надсилання електронного листа, якщо воно вже надіслано.

Як увімкнути «Скасувати надсилання» на Outlook.com

Outlook.com, також відомий як веб-програма Outlook, має сучасну та класичну версії. Більшість користувачів Outlook.com тепер повинні мати сучасний вигляд свого облікового запису електронної пошти, який за замовчуванням показує повністю синю смугу.

  Як зробити екран чорно-білим

Якщо у вас все ще є класична версія, яку все ще використовують багато корпоративних версій (робочої електронної пошти, наданої вашою компанією), за замовчуванням у ній відображатиметься переважно чорна смуга.

У будь-якому випадку процес загалом однаковий, але розташування налаштувань дещо відрізняється. Яку б версію ви не використовували, функція «скасувати надсилання» працює однаково. Це означає, що протягом періоду, коли Outlook очікує надсилання електронної пошти, ви повинні тримати браузер відкритим, а комп’ютер не працювати; інакше повідомлення не буде надіслано.

У сучасному режимі клацніть гвинтик Налаштування, а потім натисніть «Переглянути всі параметри Outlook».

Перейдіть до налаштувань «Електронна пошта», а потім натисніть «Написати та відповісти».

The

З правого боку прокрутіть униз до параметра «Скасувати надсилання» та перемістіть повзунок. Ви можете вибрати будь-що до 10 секунд.

Зробивши свій вибір, натисніть кнопку «Зберегти», і ви закінчите.

  Як використовувати ярлики Siri на iPhone 6/6 Plus [No Jailbreak]

The

Якщо ви все ще використовуєте класичний вигляд Outlook.com, клацніть гвинтик Налаштування, а потім натисніть «Пошта».

Перейдіть до параметрів «Пошта», а потім натисніть «Скасувати надсилання».

The

З правого боку увімкніть опцію «Дозволити скасувати повідомлення, які я надіслав», а потім виберіть час у спадному меню.

The

Коли ви зробили свій вибір, натисніть кнопку «Зберегти».

Ви можете помітити, що в класичній версії ви можете вибрати до 30 секунд, порівняно з 10 секундами в сучасній версії. Деякі користувачі все ще матимуть кнопку «Спробувати новий Outlook» у верхньому правому куті, яка, якщо ви натиснете, змінить Outlook на сучасну версію

The

У сучасній версії все ще працює 30-секундний ліміт, але якщо ви спробуєте змінити налаштування в сучасній версії, воно повертається до 10 секунд без можливості змінити його назад до 30 секунд. Немає способу дізнатися, коли Microsoft «виправить» цю невідповідність, але в якийсь момент усі користувачі будуть переведені на сучасну версію, і ви повинні бути готові мати 10-секундний максимальний час «скасування» коли це станеться.

  Як використовувати Manjaro на Raspberry Pi 4

Як увімкнути «Скасувати надсилання» в Microsoft Outlook

Цей процес складніший у традиційному клієнті Microsoft Outlook, але він набагато більш налаштований та гнучкий. Коротше кажучи, це Outlook.

Ви можете не тільки вибрати потрібний період, але й застосувати його до одного електронного листа, усіх листів або окремих листів на основі фільтрів. Ось як відкласти надсилання повідомлень у Outlook. Налаштувавши це, у вас є певний час, щоб скасувати надсилання повідомлення в Outlook.

Або в середовищі Microsoft Exchange ви можете використовувати функцію відкликання Outlook, щоб відкликати надіслану електронну пошту.

Чи можна скасувати надсилання в програмі Outlook Mobile?

Станом на червень 2019 року мобільний додаток Microsoft Outlook не має функції скасування надсилання, тоді як Gmail пропонує її як для Android, так і для iOS. Але, враховуючи жорстку конкуренцію між основними постачальниками поштових додатків, це лише питання часу, коли Microsoft також додасть це до своєї програми.