techukraine.net techukraine.net Ви можете перетворити Google Pink, ввівши в пошук «Барбі фільм».

Ви можете перетворити Google Pink, ввівши в пошук «Барбі фільм».

Categories:

21 липня 2023 року в кінотеатрах вийшов фільм про Барбі, який захопив Інтернет, і Google є однією з компаній, які взяли участь у просуванні фільму. Це робиться шляхом реалізації ефектного пасхального яйця, яке повністю змінює інтерфейс користувача пошукової системи.

Пасхальні яйця Google не є чимось новим, і багато користувачів вважають їх гарним доповненням, яке може оживити результати пошуку. Хочете спробувати світ Барбі? Ось як ви можете зробити Google рожевим за допомогою пасхального яйця.

Ви можете потрапити у світ Барбі за допомогою рожевого макіяжу від Google

Кожен, хто коли-небудь мав Барбі, знає, що колір ляльки найбільше асоціюється з рожевим. Ви знайдете багато кольорів у фільмі та в усіх пов’язаних з ним рекламах.

  Як встановити Open Snitch на Ubuntu

Відповідно до тону фільму, Google представив спеціальну пасхальне яйце у ​​своїй пошуковій системі, яке змінює весь інтерфейс пошуку та робить усе рожевим та блискучим.

Це не перший раз, коли Google представляє пасхальне яйце з рожевою темою. Ще в 2001 році, коли фільм Юридична блондинка Google випустив майже ідентичну пасхальне яйце. У ньому замість блискучих анімацій було показано чихуахуа головного героя.

Як зробити Google рожевим за допомогою пасхального яйця Барбі

Ось що вам потрібно зробити, щоб надати Google повний макіяж Барбі:

 • Відкрийте веб-браузер і перейдіть до Google.
 • Введіть «Барбі фільм».
 • Натисніть Enter.
 • Ваші результати пошуку Google тепер мають завантажуватися, як і будь-який інший запит. Однак через кілька секунд весь інтерфейс користувача, включно з текстом, перетвориться на різні відтінки рожевого. Крім того, на кілька секунд по всьому екрану з’являться блискітки.

    Як перетягувати програми на iPad

  Що може завадити роботі інтерфейсу Google Barbie?

  Ми протестували це гарне пасхальне яйце в кількох веб-переглядачах. Ми спробували його в Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Opera GX, Vivaldi, Brave і DuckDuckGo, і він працював ідеально кожного разу.

  Проте слід пам’ятати про кілька речей, які можуть запобігти запуску пасхального яйця:

  • Це пасхальне яйце лише для Google. Він не запускатиметься в Bing, DuckDuckGo чи будь-якій іншій пошуковій системі.
  • Це пасхальне яйце спрацьовує, лише якщо ви шукаєте «фільм про Барбі» або просто «Барбі». Пошук у Google за будь-яким іншим ключовим словом, наприклад «Barbie wiki» або «Barbie Mattel», не запустить перетворення.
  • Кілька разів за короткий проміжок часу оновіть сторінку, щоб зупинити ігристу анімацію. Якщо це трапиться, вам доведеться вручну натиснути кнопку конфетті, яка з’явиться внизу екрана, щоб увімкнути її знову.
    Як встановити програми та ігри на Google TV

  Це перетворення запуститься незалежно від візуальних налаштувань вашого браузера. Це включає ввімкнення темного режиму або використання функції Force Dark Pages.

  Немає сумніву, що інтерес до бренду Barbie відновився, і пасхальне яйце Google тому підтвердження. Хоча це не дає нічого, окрім приємних для очей, це, безумовно, один із тих елементів, які змушують шукати тему ще більше.

  Google також має багато інших пасхалок. Зазвичай вони пов’язані з багатообіцяючими телевізійними шоу та фільмами, і Google прагне не видаляти їх навіть через роки після завершення показу.