Ви можете грати у Fortnite на Mac, але є велика заковика

Ключові висновки

 • Ви можете встановити Fortnite на свій Mac за допомогою Epic Games Launcher, але це буде застаріла версія.
 • У застарілій версії Fortnite для macOS відсутні такі функції, як кросплей і внутрішньоігрові покупки.
 • Xbox Cloud Gaming дозволяє грати в останню версію Fortnite на вашому Mac через веб-браузер, але вам знадобиться хороше підключення до Інтернету та контролер.

Хоча ви можете використовувати Epic Games Launcher, щоб грати у Fortnite на своєму Mac, у нього є достатня частка недоліків. Ми все обговоримо та навчимо вас грати в останню версію Fortnite на вашому Mac.

Як отримати Fortnite на вашому Mac

Єдиний спосіб інсталювати Fortnite на вашому Mac — за допомогою Epic Games Launcher для macOS. Однак спочатку слід перевірити Веб-сайт Epic Games щоб перевірити, чи відповідає ваш Mac мінімальним вимогам.

Якщо ви використовуєте Apple silicon Mac, у вас не повинно виникнути проблем із його встановленням і запуском. Однак він не працює гладко на базовій специфікації MacBook Air, чого ми рекомендуємо уникати.

  Як видалити обліковий запис Fortnite на Switch

Виконайте такі дії, щоб отримати Fortnite на вашому Mac:

 • Прямуйте до Epic Games Store і завантажте Epic Games Launcher.
 • Після встановлення запустіть програму запуску та скористайтеся панеллю пошуку вгорі, щоб знайти «Fortnite» (а не «Fortnite Battle Royale» — це не підтримується).
 • Натисніть Завантажити та дочекайтеся завершення. Переконайтеся, що у вас достатньо місця на диску, оскільки гра займає приблизно 95 ГБ внутрішньої пам’яті.
 • Після завершення ви можете запустити Fortnite з меню швидкого запуску ліворуч.
 • Чому встановлення Fortnite на ваш Mac — погана ідея

  Хоча Fortnite, швидше за все, завантажуватиметься та працюватиме гладко на останніх комп’ютерах Mac, судовий процес Epic Games проти Apple затьмарив роботу Fortnite на macOS, оскільки розробник відмовився оновлювати свою гру.

  Це означає, що у Fortnite на macOS немає підтримки перехресної гри. Ви побачите своїх друзів онлайн, але не зможете приєднатися до їхніх ігор, оскільки вони використовують іншу версію Fortnite. Єдиний спосіб грати, якщо вони також використовують Mac.

    Найкращі коди Fortnite Escape Room: викупити зараз

  Epic Games також заблокувала доступ до V-Bucks і Item Shop. Отже, ви не можете купувати нові скіни, емоції, подарунки, подарунки або будь-які інші косметичні предмети. І якщо ви купили щось на іншому пристрої з новішою версією Fortnite, ви не побачите їх у своєму інвентарі.

  Це, у поєднанні з його надмірно роздутим розміром, робить досвід Fortnite на macOS дуже розчаровуючим.

  Як грати в останню версію Fortnite на вашому Mac

  Завдяки службі Xbox Cloud Gaming ви все ще можете грати в останню версію Fortnite на Mac через свій браузер. Зазвичай це платна послуга, яка коштує 16,99 доларів на місяць, але ви можете отримати доступ до деяких безкоштовних ігор, як-от Fortnite, без підписки.

  Однак, оскільки Xbox Cloud Gaming транслює Fortnite через хмару, якість відео буде не такою гарною, як при запуску на вашому Mac. Ось як це зробити:

 • Відвідайте Сторінка Xbox Cloud Gaming Fortnite за допомогою браузера (бажано Google Chrome).
 • Натисніть «Увійти» та введіть облікові дані свого облікового запису Microsoft.
 • Після входу натисніть «Відтворити». Щоб грати у Fortnite, вам знадобиться контролер.
 • Зв’яжіть облікові записи Epic Games і Microsoft, дотримуючись інструкцій у Fortnite.
 •   Як вимкнути батьківський контроль у Fortnite

  Коли ви закінчите з цим, ви повинні бути готові грати у Fortnite через хмару. Але переконайтеся, що у вас швидке та стабільне підключення до Інтернету. Використання повільної мережі означає, що вам доведеться часто входити знову.

  Крім того, ви можете грати у Fortnite за допомогою Nvidia GeForce Now на iPhone або Mac, але ті самі моменти та обмеження застосовуються незалежно від вибраного хмарного ігрового сервісу.

  У нас погані новини, якщо ви чекаєте повторного запуску Fortnite на macOS. У нас немає доказів того, що Epic Games піде на компроміс і дозволить користувачам Mac знову грати з усіма іншими. Схоже, компанія зайняла вперту позицію і чекає зміни, перш ніж вжити рішучих дій.

  Це здебільшого облом для геймерів, які просто хочуть зіграти старий добрий екшн у стилі «Королівська битва» без необхідності купувати ПК з Windows. Оскільки Apple навряд чи змінить свою політику App Store, ми сподіваємося, що незабаром Epic Games піде на компроміс.