Ви віддаєте перевагу робити покупки онлайн чи в магазинах? [Poll]

Покупки в Інтернеті чи в магазинах можуть бути і веселими, але якому досвіду ви віддаєте перевагу? Згадайте деякі зі своїх останніх покупок, як-от новий одяг, продукти або випадковий подарунок для друга. Чи існує тенденція щодо цих покупок, яка говорить про те, що ви нахиляєтеся в той чи інший бік? Дайте нам знати!

Однією з найкращих причин робити покупки в Інтернеті є те, що ви можете легко знайти та порівняти пропозиції на той самий продукт на кількох сайтах, включно з цими чудовими альтернативами Amazon. Крім того, багато компаній, як правило, пропонують додаткові пропозиції для онлайн-покупців, навіть якщо ви встановлюєте замовлення, яке потрібно забрати в магазині.

Окрім порівняння цін в Інтернеті, ви також можете порівнювати продукти онлайн. Набагато простіше переглядати огляди, специфікації та детальну інформацію про різні продукти в Інтернеті.

Це не означає, що ви не можете підняти телефон, коли ви в магазині, щоб переглянути відгуки про товар або порівняти його ціну в іншому магазині. Але коли ви робите все в Інтернеті від початку до кінця, вам ніколи не доведеться вставати з дивана та, можливо, бігати по різних магазинах у пошуках продукту, який ви шукаєте.

Просто пам’ятайте про безпеку під час покупок в Інтернеті. Інтернет-магазини можуть бути легшими для вас, ніж покупки в магазинах, але це також легше для шахраїв. Один із найкращих способів захистити себе – використовувати кредитну картку, коли ви робите покупки в Інтернеті.

Ви можете побачити та помацати речі в магазині

Коли ви робите покупки в магазині, ви можете особисто перевірити товари, щоб переконатися, що вони саме те, що вам потрібно.

Купуючи продукти в магазині, ви можете вибирати власну продукцію, а не випадково придбати щось, що майже зіпсується. Посуд, замовлений в Інтернеті, може надійти пошкодженим, а електроніку, замовлену в Інтернеті, важко повернути — обидві проблеми не настільки поширені під час покупок у магазині.

Потім, є покупки одягу. Перебуваючи в магазині, ви можете приміряти різні розміри та стилі, доки не знайдете ідеальний варіант. Ви можете помацати тканини, а точніше знайти те, що вам подобається, оскільки одяг в Інтернеті не завжди виглядає однаково наживо.

Де ви любите робити покупки: онлайн чи в магазині?

Мені здається, я порівну розподіляю час між покупками в Інтернеті та магазинах. Щодо продуктів і одягу я віддаю перевагу робити покупки в магазинах. Щодо всього іншого, я зазвичай купую в Інтернеті, тому що так легше порівняти товари та знайти найкращу ціну.

Що з вами? Ви рівномірно розподіляєте час між покупками в Інтернеті та в магазинах, чи зазвичай ви більше робите покупки в Інтернеті чи в магазинах? Або ви завершуєте покупки в Інтернеті, а потім йдете забирати речі в магазині?