Ви вже пробували ці безкоштовні програми Adobe?

| | 0 Comments| 6:34 PM
Categories:

Коли ви думаєте про продукти Adobe, напевно, першими спадають на думку такі: Photoshop CC, Lightroom CC і Premiere Pro CC, чи не так?

Однак компанія пропонує завантаження багатьох автономних програм і незалежних програмних пакетів, якими можна користуватися безкоштовно. Пакети програмного забезпечення, які надає Adobe, є чудовим вибором для користувачів-початківців і тих, хто має досвід роботи з іншими типами програмного забезпечення.

Процес отримання безкоштовного програмного забезпечення Adobe не такий складний, як може здатися. Існує багато різних законних способів успішно виконати роботу. Ознайомтеся з кількома безкоштовними програмами Adobe, а мобільні програми, з якими ви, можливо, ще не знайомі, доступні для безкоштовного завантаження.

Давайте спершу розберемося, що таке Adobe і чому вона така популярна, перш ніж перейти до специфікацій доступних безкоштовних інструментів і програм.

Що таке програмне забезпечення Adobe?

Adobe є американською компанією програмного забезпечення. Офіційно відома як Adobe Systems, компанія відома своїми мультимедійними та творчими програмними продуктами. Серед популярних продуктів Photoshop, Acrobat Reader і Adobe Creative Cloud.

Creative Cloud від Adobe — це набір програмного забезпечення та онлайн-сервісів, розроблених Adobe Inc., які упаковані в один пакет для задоволення потреб творчих професіоналів. Учасникам надається набір інструментів, які можна використовувати для графічного дизайну, редагування відео, веб-розробки та фотографії, а також набір програм для мобільних пристроїв і деякі додаткові хмарні служби.

Навіщо використовувати програмне забезпечення для редагування Adobe?

понад 90% творчих професіоналів світу використовують Adobe Photoshop. Більшість користувачів у світі використовують програмне забезпечення для редагування Adobe, програмне забезпечення для анімації Adobe та багато інших програмних пакетів Adobe для комерційних чи освітніх цілей.

Давайте коротко обговоримо різне програмне забезпечення Adobe, яке можна використовувати для різних цілей. Список програмного забезпечення Adobe досить великий, як і можна було передбачити, враховуючи, що пакет Creative Cloud включає майже всі творчі професії. Він складається з більшості інструментів, необхідних для вашої професії, незалежно від того, чи ви графічний дизайнер, веб-дизайнер, фотограф, художник, експерт з маркетингу або працюєте на телебаченні та в кіно.

 • Adobe Photoshop – редагування фотографій і багато іншого
 • Adobe Illustrator – створюйте чудову векторну графіку та ілюстрації
 • Adobe After Effects – використовується для візуальних ефектів, анімованої графіки та композиції
 • Adobe XD – програмне забезпечення Adobe для веб- і мобільних прототипів
 • Adobe Substance – абсолютно нова 3D-пропозиція від Adobe
 • Adobe InDesign CC – програмне забезпечення для настільних публікацій
 • Adobe Lightroom – Програмне забезпечення для організації та редагування зображень Adobe
 • Adobe Premiere Pro – комплексний інструмент для редагування відео
 • Adobe Spark – простий у використанні інструмент для створення графіки, веб-сторінок і відео
 • Adobe Fresco – програма Adobe для цифрового мистецтва тепер доступна на iPhone.
 • Adobe Rush – просте та інтуїтивно зрозуміле редагування відео
 • Adobe Dimension – створюйте фотореалістичні сцени та зображення
 • Adobe Dreamweaver – ветеранське програмне забезпечення для створення веб-сайтів без коду
  Як зробити теракоту в майнкрафт

Крім цього, існує багато програмного забезпечення Adobe, яке широко використовується для вашої роботи в офісі, вдома, в студії, в коледжі та багато іншого. Але давайте зосередимося на деяких з найкращих доступних безкоштовних програм Adobe:

Photoshop Express

Adobe Photoshop Express може працювати як окрема програма або як «плагін» для камери на вашому мобільному пристрої. Ви можете запустити його відразу з нього. Цей безкоштовний інструмент від Adobe ефективніший за будь-яку іншу недорогу альтернативу Photoshop, оскільки він обробляє файли RAW і PNG.

Використовуючи Adobe Photoshop Express, ви можете обрізати, обертати та показувати зображення. Ви також можете виправляти помилки перспективи, змінювати експозицію, регулювати контраст, контролювати відблиски та тіні та навіть регулювати колірний тон. Інші переваги включають зміну насиченості та яскравості окремих частин зображення. На додаток до цього також доступний професійний інструмент Dehaze Tool.

Інструмент «Текст» є помітною особливістю цього програмного забезпечення. У Photoshop Express можна вибрати понад 50 різних шрифтів, а інші параметри налаштування включають колір, стиль, розмір і прозорість. Ви можете створити привабливий напис для своєї реклами, але у вас також є можливість додати водяний знак.

Доповнена реальність Adobe

Adobe Aero це інструмент для створення та публікації доповненої реальності в Creative Cloud. Наразі Aero доступний лише для використання в iOS, хоча розробляються версії для macOS. Публічне бета-тестування доступне для систем Windows.

Ви отримаєте досвід, який інтерактивно базується на оточенні реального світу. Комп’ютерні зображення, які накладаються на світ природи, покращують зовнішній вигляд фізичних предметів у цьому середовищі. Уявіть, що ви показуєте своїм друзям відео своєї житлової зони, де на кадри накладено речі, яких там немає, і все одно здається, що вони є. Досвід доповненої реальності сюрреалістичний.

  35 найкращих веб-програм та порад 2016 року

Adobe Photoshop Mix

Це було сказано, що Photoshop Mix є одним із найвидатніших безкоштовних продуктів Adobe. Ви можете безкоштовно завантажити Adobe Photoshop Mix на пристрої Android. Оскільки робота з шарами є важливою частиною редагування зображень, вона надає вам повний набір інструментів для полегшення цього процесу.

Ви можете використовувати Photoshop Mix для створення складних зображень, комбінуючи до п’яти шарів, керуючи непрозорістю, перемикаючись між кількома режимами змішування, і застосовуючи багато фільтрів до кількох рівнів одночасно.

Експозицію, контраст, насиченість і різкість зображення можна змінювати у Photoshop Mix за допомогою зручних повзунків і попереднього перегляду в реальному часі. Крім того, ви також можете застосувати широкий спектр фільтрів і ефектів. Проблема лише в поточних темпах виробництва. Через обмежену пропускну здатність для редагування одного зображення може знадобитися від трьох до п’яти хвилин.

Фотоефекти камери Photoshop

Уявіть, якби у вашій камері була магія Photoshop. с Камера Photoshop, це справді так. Це інтелектуальна програма для камери, яка пропонує найкращі об’єктиви та фільтри для ваших фотографій перед зйомкою. З новими об’єктивами, які постійно додаються, вам не буде кінця.

Камера Photoshop оснащена унікальними функціями на базі штучного інтелекту, які допомагають робити чудові селфі, знімки їжі, пейзажів тощо. Швидкі виправлення, як-от повторне освітлення портрета та усунення спотворень, означають, що ви можете публікувати зображення, які виглядають так, ніби ви витратили на їх редагування набагато більше часу, ніж витрачали. .

Adobe Acrobat Reader

Adobe Acrobat Reader є одним із найкращих інструментів, які полегшують роботу з PDF-файлами, а також одним із найпростіших і найпрактичніших завдань. Це програмне забезпечення Adobe надає цінну колекцію інструментів для роботи з цифровими документами, зміни форматів цих документів і надання можливості кільком користувачам одночасно редагувати одну сторінку. У світлі широких можливостей навіть досвідчені користувачі іноді мають сумніви щодо роботи Adobe Acrobat.

Кольори Adobe

Adobe Color дозволяє легко створювати та відкривати унікальні, доступні кольорові теми у ваших творчих проектах. Це веб-програма та творча спільнота, де ви та інші художники можете створювати та ділитися кольоровими темами та натхненням. Зберігайте теми у своїх бібліотеках Adobe Creative Cloud у ваших улюблених настільних і мобільних програмах, як-от Adobe Photoshop, Illustrator і Photoshop Sketch.

Додаток Lightroom

Lightroom Додаток — це безкоштовне програмне забезпечення Adobe для фотографа-початківця, який хоче внести кілька змін у фотографії з відпустки або знімок, зроблений за допомогою смартфона Android. Ви можете отримати Lightroom безкоштовно, якщо збираєтеся використовувати його на настільному комп’ютері чи ноутбуці.

  Ти знав? Amazon має величезний ринок уживаних продуктів

Додаток суттєво відрізняється від старої версії: урізаний функціонал, немає пакетної обробки фотографій тощо. З іншого боку, доступні більшість корисних елементів керування, включаючи розділене тонування, криву тону, зменшення шуму, радіальні/градієнтні фільтри тощо.

Adobe Photoshop для iPad

Програмне забезпечення має на меті забезпечити портативну версію традиційного настільного Photoshop для iPad із новим інтерфейсом. Певною мірою спроба може бути успішною.

Значна частина функцій керування шарами та змішування все ще доступна. Adobe Photoshop для iPadяк і версія для настільного комп’ютера, дозволяє перевпорядковувати, перейменовувати та змінювати розмір шарів, а також переміщувати та змінювати їх.

Встановіть непрозорість або режими змішування та використовуйте спливаюче меню режиму змішування з попереднім переглядом мініатюр. Останній є новим і відсутній у настільній версії. Якщо вам потрібна більш компактна панель шарів, ви можете просто показати мініатюри без назв шарів. Це допомагає збільшити екран, дозволяючи отримувати доступ до функцій за допомогою жестів.

Adobe Illustrator Draw

Adobe Illustrator Draw — це простий у використанні інтерфейс, ідеальний для початківців мобільних художників. Окрім основних функцій, ця безкоштовна версія Adobe Illustrator дає змогу переглядати, використовувати та оцінювати роботи інших фотографів і художників.

У редакторі зображень є шість різних пензлів, доступних для малювання. Кожну кисть можна створити під свої потреби (розмір, жорсткість, колір, прозорість тощо). Окрім зустрічей, є кілька додаткових захоплюючих інструментів: «Лінії форми». Цей інструмент дозволяє малювати абсолютно пряму лінію, наприклад квадрат або трикутник.

Ще одна корисна функція програмного забезпечення — це можливість робити ескізи поверх фотографій. Ви можете використовувати цю функцію для створення приголомшливих малюнків своїх портретів.

Резюме

Adobe має довгу історію виробництва товарів, за які експерти галузі ручаються і готові витрачати значні суми грошей. Однак вам не завжди потрібно розлучатися з важко заробленими грошима, особливо якщо ви не маєте досвіду. Якщо ви не працюєте в сфері дизайну чи графіки, вам не знадобляться більш просунуті інструменти, ніж ті, які доступні безкоштовно тут.

Отже, вам варто спробувати ці безкоштовні інструменти Adobe, щоб виконати свої вимоги.