Вичерпний посібник [+ 4 Software]

Inside sales — відома модель у світі продажів, яку активно використовують компанії з усього світу.

Шлях від потенційного клієнта до угоди сповнений злетів і падінь.

Від пошуку потенційного клієнта до встановлення зв’язку з ним і вступу в розмову потрібно багато зусиль. Потім настає ще важча частина – перетворити їх на клієнтів, які платять, або закрити угоду за термінологією продажів.

Крім усього цього, є багато речей, які потрібно впоратися та підготувати, що може стати неспокійним, якщо ви робите все вручну, як у давні часи.

Тепер у вас є багато технологій для підтримки внутрішніх продажів і підвищення продуктивності та ефективності ваших торгових представників.

У цій статті йдеться про внутрішні продажі та деякі інструменти, які можна включити в процес продажів.

Давайте розпочнемо!

Що таке внутрішні продажі?

Внутрішні продажі — це популярна і широко використовувана модель продажів, поширена в B2B, SaaS, технологічних і різних галузях B2C. У внутрішніх продажах процес продажів управляється віддалено, тобто торгові представники працюють поза офісом. Він більше покладається на технології, щоб зрозуміти клієнта та його поведінку та взаємодіяти з ним, щоб покращити коефіцієнт конверсії. Це на відміну від традиційних систем, де продажі вимагають особистої взаємодії.

У внутрішніх продажах роль представників полягає в тому, щоб віддалено знаходити потенційних клієнтів, виховувати, кваліфікувати та перетворювати їх на клієнтів. Це вимагає відмінних знань про галузь, у якій вони працюють, і продукти, які вони пропонують потенційним клієнтам. Вони повинні володіти як м’якими, так і жорсткими навичками, щоб відповідати на запити потенційних клієнтів і клієнтів і допомагати їм вирішувати їхні виклики.

Деякі з регулярних завдань внутрішнього торгового представника:

  • Пошук потенційних клієнтів: Торгові представники потрібні, щоб створити ідеальний профіль покупця шляхом пошуку компаній і осіб, які з високою ймовірністю отримають вигоду та скористаються вашим продуктом або послугою. Використання програмного забезпечення та інструментів аналітики продажів може допомогти вам знайти потенційних клієнтів, які відповідають вашому ідеальному профілю покупця.
  • Пошук: знайшовши потенційних клієнтів, представники можуть організувати їх і вибудувати для першого контакту. Ви можете зв’язатися з ними за допомогою електронних листів і холодних дзвінків і швидко зв’язатися з потенційними клієнтами, які запитували про ваші рішення через соціальні мережі, телефон або електронну пошту.
  • Планування зустрічей: плануючи зустрічі з потенційними клієнтами, ви можете вислухати їхні проблемні моменти та вимоги та розглянути їх за допомогою демонстрацій і презентацій того, як ваше рішення принесе їм користь.
  • Укладайте угоди: торгові представники ведуть переговори зі своїми потенційними клієнтами та прагнуть перетворити їх на платних клієнтів. І якщо потрібно, вони можуть передати потенційний клієнт торговому представнику для закриття.

Внутрішні продажі проти зовнішніх продажів

Внутрішні відділи продажів Зовнішні відділи продажів знаходять потенційних клієнтів і піклуються про них дистанційно. Представники зв’язуються з кожним потенційним клієнтом особисто, де потенційний клієнт добре націлений, але їх лише кілька. Він покладається на електронну пошту, телефон, веб-конференції, програмне забезпечення CRM тощо, щоб зв’язуйтеся з потенційними клієнтами. Він покладається на електронну пошту та телефон для планування особистих зустрічей і використовує програмне забезпечення CRM для введення деталей і оновлення статусу угоди. Цикл продажів коротший, оскільки представники одночасно працюють над різними угодами та доводять їх до закриття. Його цикл продажів довше, оскільки представникам потрібно їздити в різні місця та зустрічатися з клієнтами для укладення угод. Це економічно ефективна модель зі стабільною зарплатою та фіксованим графіком для представників. Все це потребує одноразових інвестицій в Інтернет, комп’ютер і програмне забезпечення. Це дорога модель із високою зарплатою для представників і включає витрати на дорогу та проживання.

Переваги внутрішніх продажів для бізнесу

Прискорює продажі

Внутрішні торгові представники мають більше часу для продажу, ніж зовнішні торгові представники. Це тому, що внутрішнім торговим представникам не потрібно витрачати час на поїздки в різні місця, щоб зустрітися з клієнтами. Вони можуть робити все дистанційно, від пошуку потенційних клієнтів до підтримки, зустрічі та укладання угоди. Таким чином, вони можуть використовувати цей час для пошуку потенційних клієнтів, відстеження потенційних клієнтів і продажу.

  Записуйте відео з розділеним екраном у спеціальному макеті та об’єднайте їх [Paid]

Швидша відповідь

Внутрішні відділи продажів можуть швидко відповісти на запити за допомогою телефонного дзвінка чи електронної пошти, коли потенційний клієнт має сумніви або потребує допомоги. Це не вимагає особистих візитів і змушує потенційного клієнта чекати, поки представники прибудуть на місце. Таким чином, потенційні клієнти матимуть швидший час відповіді з внутрішнім торговим представником.

Нижча собівартість продажів

Внутрішні торгові представники працюють віддалено з одноразовими інвестиціями в інструменти та комп’ютери, не потребуючи поїздок і проживання для зустрічі з клієнтами. Крім того, зарплата у них стабільна. Таким чином, загальна вартість продажів значно нижча, ніж зовнішні продажі, що вимагає великих витрат на відрядження та компенсації.

Масштабована команда

Зовнішнім командам продажів важко масштабувати, оскільки наймання представників залежить від конкретного місця, і вам потрібні представники, які знають місце розташування та гнучко змінюють територію. Але такого немає, коли ви наймаєте внутрішніх торгових представників і розширюєте свої команди, оскільки вони працюють віддалено.

Ефективна співпраця

Внутрішні торгові представники працюють разом. За потреби один торговий представник може передати дзвінок іншим представникам, щоб допомогти потенційному клієнту отримати краще уявлення про щось або пояснити щось мовою, яку вони віддають перевагу. Але сторонні продажі покладаються на одну особу, щоб керувати потенційним клієнтом, оскільки це передбачає особисті розмови.

Основні технології внутрішніх продажів

Телефон

Спілкування по телефону все ще переважає в продажах. Торгові представники використовують CRM або програмне забезпечення для автоматичного набору номерів із вбудованим телефоном, щоб телефонувати потенційним клієнтам. Ці інструменти значно спрощують спілкування, дозволяючи вам керувати історією дзвінків, які потенційні клієнти включають наступний дзвінок, подальше спілкування тощо. Ви можете здійснювати дзвінки одним клацанням, переадресовувати дзвінки іншому представнику, залишати голосові повідомлення та насолоджуватися набагато більшою функціональністю.

Підрахунок лідерів

Підприємствам, які щодня отримують велику кількість потенційних клієнтів, стає важко керувати ними. Це може призвести до неефективності та збільшити ймовірність втрати якісних потенційних клієнтів через брак організації та визначення пріоритетів. Тут ви можете використовувати інструмент підрахунку потенційних клієнтів. Це допоможе вам визначити пріоритетність потенційних потенційних клієнтів і визначити кращі можливості на основі профілю потенційного клієнта та взаємодії з вашим сайтом або додатком.

Програмне забезпечення CRM

Програмне забезпечення для управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM) — це інструмент із централізованою базою даних, який дозволяє отримувати доступ і зберігати дані потенційних клієнтів. Таким чином представники можуть отримати чітке уявлення про всі продажі та краще керувати конвеєром. Крім того, програмне забезпечення автоматизує адміністративну та ручну роботу, щоб вільний час представники могли присвятити продажам.

Інструмент відстеження подій

Використовуючи інструмент відстеження подій, ви можете фіксувати взаємодію та дії відвідувачів, інтегрувавши їх у свій продукт і сайт. Це надасть контекст купівельним намірам ваших потенційних клієнтів і допоможе вам вести змістовні розмови з потенційними клієнтами та налагодити з ними чудові стосунки. Ви можете відстежувати поведінку їхніх сайтів і візуально розуміти їхню взаємодію, шляхи купівлі, наскільки високі їхні шанси придбати ваше рішення тощо. Ви можете вести кожен журнал даних у хронологічному порядку та ефективно керувати всім.

Інструменти звітності

Інструменти звітування дозволяють відстежувати цінні показники та отримувати корисну інформацію. Це також допоможе вам визначити найефективніших у вашій команді продажів і співвіднести їхню торговельну діяльність, як-от здійснені дзвінки, надіслані електронні листи, заплановані зустрічі, виконані завдання тощо. Таким чином ви можете винагороджувати їх, навчаючи інших, які потребують допомоги, щоб посилити свої продуктивність.

Система керування електронною поштою

Електронна пошта є одним із найпрофесійніших і широко використовуваних каналів спілкування навіть в епоху соціальних мереж. Організації часто встановлюють перший контакт за допомогою електронної пошти. Таким чином, використовуючи систему керування електронною поштою, внутрішні відділи продажів можуть масово надсилати листи, створювати шаблони електронних листів і зберігати їх, а також відстежувати кількість кліків і відкриттів. Ви навіть можете інтегрувати його з іншими інструментами, щоб уникнути частого перемикання програм і легко керувати всім.

Стратегії, що використовуються для внутрішніх продажів

Ефективне використання програмного забезпечення CRM

Програмне забезпечення CRM розроблено, щоб допомогти вам відстежувати клієнтів у вашій воронці продажів. Він оснащений корисними функціями та функціями для ефективної організації охоплення. Отже, коли ви використовуєте це програмне забезпечення, завжди плануйте найкращий спосіб охопити потенційних клієнтів і плануйте їх заздалегідь, щоб підвищити свої шанси на те, щоб вас розглянули, і не дратувати їх. Ви також можете запланувати подальші дії та отримати всю інформацію, яка може знадобитися вашим потенційним клієнтам.

  Як зупинити випадкові знімки екрана на iPhone

Використовуйте інструменти аналізу продажів

Використовуючи інструменти аналітики продажів, ви можете знайти найкращий спосіб спілкування та укладення угод. Ці інструменти можуть збирати дані про кількість точок взаємодії, які ваші потенційні клієнти мали до переходу. Це допоможе вам проаналізувати кількість точок взаємодії, які ви можете очікувати для кожного клієнта. Це також надасть вам уявлення про підхід, за допомогою якого ви можете перетворити їх на клієнта.

Відмінні комунікативні навички

Продаж – це мистецтво. Вам потрібно завоювати довіру потенційних клієнтів. Ось чому вам потрібні чудові комунікативні навички під час спілкування з ними та збереження впевненості. Ви також повинні бути готові пояснити все якомога простіше, залишаючись ввічливим, професійним і доброзичливим. Ви повинні уважно вислухати їх і допомогти їм, якщо це можливо, незалежно від того, встановлюєте початковий контакт, наступні дії чи післяпродажне обслуговування.

Знання про продукт/послугу

Усе може піти марно, якщо ви не маєте хороших знань про продукт чи послугу, які продаєте. Ви повинні знати плюси та мінуси та бути готовими точно відповісти на запити потенційного клієнта.

Програмне забезпечення для внутрішніх продажів

Тепер ось деякі інструменти, які ви можете спробувати для внутрішніх продажів.

#1. Pipedrive

Залишайтеся на вершині своєї гри, керуючи внутрішніми продажами за допомогою Pipedrive. Це робить весь процес простішим, ефективнішим і менш складним під час обробки внутрішніх продажів. Це гнучке та потужне програмне забезпечення для внутрішніх продажів має чудові функції та зручність використання.

З Pipedrive ви матимете більше часу, щоб займатися продажем, ніж обробкою даних або ручним введенням даних. Це просте рішення для повного відстеження продажів. Він об’єднує всі інструменти, які ви використовуєте, за допомогою надійної інтеграції. Він також пропонує вам єдине оптимізоване відображення процесів продажів, щоб забезпечити ясність і тримати всіх в курсі.

Ви отримаєте повністю настроювану систему управління продажами, яка є гнучкою та легкою для налаштування. Отже, коли ви можете легко змінити все, ви можете легко персоналізувати різні аспекти. Оскільки Pipedrive доступний на мобільних пристроях, ви можете активно продавати. Його додатки CRM роблять керування продажами швидким і простим, щоб не пропустити жодну важливу інформацію.

Pipedrive постачається зі справжніми інструментами CRM для керування потенційними клієнтами та пришвидшення продажів. Це інтуїтивно зрозуміле програмне забезпечення забезпечує максимальний результат при мінімальному введенні та пропонує 200 сторінок різних функцій без будь-якого навчання. Отже, увійдіть до свого облікового запису, заповніть дані конвеєра та почніть продавати.

Ви можете спробувати Pipedrive БЕЗКОШТОВНО, щоб отримати повний доступ, не розкриваючи інформацію про свою кредитну картку.

#2. Freshworks

Пропозиції Freshworks Freshsales CRM з програмним забезпеченням на основі штучного інтелекту для підрахунку потенційних клієнтів, автоматизації, телефону, електронної пошти, звітності, відстеження подій тощо. Це допоможе вам підвищити продуктивність, покращити співпрацю та знизити вартість придбання.

Використовуючи Freshsales, ваші торгові представники можуть швидко співпрацювати з різними відділами та просувати угоди через воронку продажів. Це також дозволяє менеджерам надавати негайний зворотний зв’язок і проводити регулярні зустрічі для окреслення стратегій.

Ви отримаєте такі інструменти, як програмне забезпечення CRM, телефон, програмне забезпечення для веб-конференцій, програмне забезпечення для прискорення продажів тощо, щоб допомогти вашим представникам залучати більше продажів, призначати зустрічі та створювати здорову та динамічну систему продажів, не витрачаючи більше часу на подорожі. Крім того, ваші представники можуть використовувати систему керування електронною поштою, щоб надсилати масові електронні листи, створювати та зберігати дивовижні електронні листи для використання як шаблонів, відстежувати кількість кліків і відкриттів, а також розвивати шлях клієнта.

Подібним чином, використовуючи інструмент підрахунку потенційних клієнтів, ви можете ефективно вирішити кожну проблему та визначити пріоритетність своїх потенційних клієнтів. Крім того, установіть бали залежно від характеристик потенційного клієнта, таких як посада, компанія, країна тощо, а також взаємодії з вашими продуктами, електронними листами та веб-сайтом. Цей інструмент також дозволяє визначити потенційних потенційних клієнтів, які можуть приховати, і дає вам більше часу для взаємодії з ними.

Крім того, Freshsales пропонує програмне забезпечення для відстеження подій, яке інтегрується з вашим продуктом і сайтом, щоб фіксувати залучення відвідувачів і дії. Ці статистичні дані дадуть вам візуальне уявлення про діяльність ваших потенційних клієнтів, їхній шлях до покупки та чи є вони потенційними потенційними клієнтами чи ні. Ви можете скористатися їхнім інструментом звітності, щоб визначити ваших найкращих виконавців та їх продажів. Це допоможе вам зрозуміти їхні труднощі, щоб ви могли допомогти їм і прискорити продажі, одночасно винагороджуючи виконавців.

  Як грати в гру Secret Surfing від Microsoft Edge

Він пропонує безкоштовний тарифний план і цілодобову підтримку електронною поштою та телефоном для кожного клієнта. Він також пропонує 21-денну пробну версію БЕЗКОШТОВНО.

#3. UpLead

Отримайте точність даних на 95% для потенційних клієнтів B2B UpLead. Це дозволяє легко створювати списки потенційних клієнтів із ваших нестандартних даних, низькокваліфікованих потенційних клієнтів і відповідних покупців.

За допомогою UpLead ви можете знайти точну контактну інформацію провідних потенційних клієнтів, щоб підтримувати ефективність продажів і маркетингу. Ви також можете використовувати понад 50 фільтрів пошуку, щоб знайти компанії та контакти, які відповідають вашому профілю клієнта. Крім того, ви можете легко збирати електронні адреси та номери телефонів своїх контактів, а також дані, як-от технології, які вони використовують для вашої розмови.

UpLead дозволяє перевіряти дані потенційних клієнтів у режимі реального часу за допомогою їхньої системи перевірки електронної пошти, щоб гарантувати, що ви завжди спілкуєтеся з кваліфікованими реальними потенційними клієнтами. Інструмент також допоможе вам захопити мобільний телефон і набрати телефонні номери без клопоту. Крім того, знайдіть потенційних клієнтів, які активно бажають придбати ваш продукт або послугу, і залучайте покупців, які мають намір купити, перш ніж конкуренти зможуть їх досягти.

Знайдіть більше 40 точок даних для тисяч потенційних клієнтів одночасно та експортуйте інформацію безпосередньо до вашої CRM. Цікаво, що UpLead має можливість відшкодувати вам кредити за погані та відхилені дані, що вражає. Він також легко інтегрується з такими рішеннями, як Zapier, Salesforce, Pipedrive, Zoho, Outreach, Woodpecker тощо. Ви навіть можете використовувати розширення Chrome, понад 16 тисяч точок технічних даних і API для масштабування пошуків.

#4. Мідь

Перегляньте весь свій канал продажів за допомогою Мідь. Це дає вам змогу зрозуміти шляхи клієнта та залученість до продажів, а також ефективно відстежувати дані клієнтів і можливості для торгових представників.

Мідь допомагає підвищити продуктивність і ефективність вашої команди продажів і запобігає втраті можливостей. Це також допоможе вам зрозуміти шлях досягнення ваших цілей за допомогою інтуїтивно зрозумілої платформи, яку ваша команда може легко адаптувати за лічені хвилини.

Від пошуку потенційних клієнтів до ведення змістовних розмов і укладання угод, Copper CRM робить кожен крок менш складним. Це зручний інструмент, який торгові представники можуть використовувати для ефективного керування своїми потенційними клієнтами та угодами. Окрім відстеження та організації продажів, він може автоматизувати ручне повторюване введення даних.

Ви можете легко залучати потенційних клієнтів за допомогою телефону та електронної пошти та швидко їх кваліфікувати. Ви також можете відстежувати кількість відкритих електронних листів і отримувати сповіщення про угоди, щоб визначати пріоритети для найгарячіших потенційних клієнтів, щоб створити ефективніший канал. Ви також можете перетягувати конвеєри, які легко налаштувати, і отримувати кожну діяльність із продажу та історію одним клацанням миші. Ви також отримаєте візуальний індикатор стану для перегляду прогресу кожного потенційного клієнта та виявлення заблокованих можливостей.

Ви отримаєте вбудовану інформаційну панель і систему звітів, яка інтегрується з Google Workspace.

Спробуйте БЕЗКОШТОВНО протягом 14 днів.

FAQ

Що таке холодні дзвінки у внутрішніх продажах?

Холодні дзвінки — це звернення до потенційних клієнтів, які раніше не контактували з продавцем, який проводить дзвінок. Він намагається переконати потенційних клієнтів придбати продукт або послугу продавця.

Висновок

Внутрішні продажі стають все більшими у світі продажів. Отже, важливо знати більше про це, щоб ви могли безпроблемно впроваджувати його у свої процеси продажів. А щоб зробити процес менш складним і ефективнішим, ви можете спробувати внутрішні інструменти продажу, які можуть заощадити ваш час і запропонувати багато функцій і переваг.

Ви можете спробувати це програмне забезпечення для створення потенційних клієнтів, щоб почати процес продажів.