Вичерпний посібник із вдосконаленої системи проектування (ADS)

Програмне забезпечення ADS є корисним інструментом для дизайнерів, інженерів і компаній, щоб швидко проектувати та виготовляти високоякісні компоненти та системи.

Це програмне забезпечення полегшує проектування та моделювання деталей, незалежно від того, наскільки вони складні. Крім того, його легко освоїти та адаптувати завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу.

ADS зробила революцію у світі проектування схем і систем для електронної, автомобільної та інших галузей промисловості, які швидко застосовують це унікальне рішення з готовими функціями та функціями.

Отже, давайте докладніше обговоримо програмне забезпечення ADS і дізнаємося, як воно може вам допомогти.

Що таке ADS?

Advanced Design System (ADS) це провідне програмне забезпечення для проектування, моделювання та автоматизації електронних схем, розроблене компанією PathWave Design, що належить Keysight Technologies.

Програмне забезпечення ADS пропонує інтегроване середовище для розробки радіочастотних електронних систем, таких як бездротові мережі, мобільні телефони, супутниковий зв’язок, пейджери, високошвидкісні канали передачі даних і радіолокаційні системи. Його перший випуск з’явився в 1985 році під назвою – Microwave Design System (MDS). ADS був представлений у 2016 році з покращеною швидкістю, продуктивністю та гнучкістю дизайну.

Розробники можуть використовувати ADS на кожному етапі процесу проектування, від захоплення схем, перевірки правил проектування та компонування до моделювання електромагнітного поля та моделювання контурів у часовій та частотній областях. Таким чином, дизайнери можуть легко охарактеризувати проекти радіочастот і оптимізувати їх, не змінюючи жодних інструментів чи систем.

Особливості ADS

Нижче наведено деякі функції ADS.

 • Шаблони дизайну: ADS надає вам інтегровану підтримку дизайну за допомогою корисних шаблонів, які можна використовувати, щоб швидко розпочати роботу, не витрачаючи багато часу на кожну частину дизайну, створюючи її з нуля.
 • Бібліотеки компонентів: ви отримаєте обширну бібліотеку компонентів, де ви зможете знайти необхідні частини для додавання до свого дизайну. Це також заощадить багато вашого часу. Все, що вам потрібно зробити, це переглянути різні компоненти та вибрати ті, які потрібні для вашого дизайну.
 • Автоматична синхронізація: ADS дозволяє автоматично синхронізувати макет для візуалізації фактичного макета під час проектування схем.

 • Гнучкість: Ви можете досягти більшого успіху в дизайні за допомогою повного робочого столу. Крім того, включайте провідні промислові та ливарні проекти, щоб зробити ваші проекти відповідно до поточних стандартів. Ви також можете моделювати свій нелінійний дизайн за допомогою X-параметрів. Якщо вам цікаво, X-parameters є зареєстрованою торговою маркою Keysight у США, Японії, ЄС та інших частинах світу. Х-параметри містять рівняння та формат, які допомагають у проектуванні.
 • Оптимізація відображення: ви можете оптимізувати дані та дисплей у кабіні, щоб отримати те, про що мріяли. Це також допоможе вам збільшити врожайність, оскільки ви можете візуалізувати проекти та легко їх змінювати, щоб створювати високоякісні проекти без багатьох ітерацій.
 • Інтеграція: програмне забезпечення ADS можна інтегрувати з електромагнітними симуляторами PathWave. Таким чином ви можете отримати чітке уявлення про свій дизайн із огляду на 360 градусів, а також визначити, чи працює він згідно з очікуваннями. У результаті ви можете знайти сфери для вдосконалення та зробити ваші проекти ефективнішими.
 • Керування: програмне забезпечення ADS міститиме всі дані, пов’язані з вашим проектом, компонентами та повною системою, яку ви збираєтеся створити. Це також полегшить вам керування робочим простором для прискорення виробництва. Ви навіть можете поділитися своїм робочим простором і керувати ним між своїми командами.
  Як знайти когось на OnlyFans

Переваги ADS

Ось деякі з переваг використання програмного забезпечення ADS:

Забезпечує впевненість дизайну

Маючи точні дані з ADS, ваші команди можуть візуалізувати та визначити, чи відповідають їхні проекти необхідним специфікаціям. Аналіз даних і візуалізація програмного забезпечення ADS включають діаграми, діаграми та графіки, які допоможуть вам чітко переглядати та аналізувати дані та робити висновки та вносити зміни. І коли ви знаєте недоліки у своєму дизайні, ви можете легко їх виправити, що підвищує впевненість у вашому дизайні.

Швидше виробництво

Прискоріть проектування та швидко перейдіть до виробництва за допомогою корисних шаблонів, майстрів і посібників із проектування. Весь процес проектування включатиме схеми, схеми, макет, електротермічне, електромагнітне моделювання тощо.

Навіть якщо ваша команда новачок у програмному забезпеченні, адаптація до цього програмного забезпечення не складе труднощів. Вони можуть легко розробити та вдосконалити кожен компонент і швидше запустити його у виробництво. У результаті ваш час виходу на ринок збільшується.

Долайте виклики високошвидкісного проектування

Коли швидкість і частота збільшуються, потужність і цілісність сигналу стають більш важливими для друкованих плат (PCB), тому, якщо виникають втрати в лінії передачі, це може призвести до збоїв електронних пристроїв.

Таким чином, моделювання з’єднань, трас і переходів має вирішальне значення для точного моделювання друкованої плати. З цією метою Keysight допомагає підвищити продуктивність високошвидкісного зв’язку у ваших конструкціях друкованих плат за допомогою електромагнітних симуляторів і інтегральних схем, налаштованих для аналізу цілісності сигналу та живлення.

В результаті ви отримуєте бездоганний дизайн кожного компонента для вашої системи і виробляєте їх, не замислюючись.

Підвищує надійність конструкції

Надійність і ефективність — дві основні речі, які ви повинні враховувати під час проектування та виробництва своїх компонентів і машин.

Такі системи, як сонячні інвертори, електромобілі та джерела живлення, потребують ефективних конструкцій. Тому компанії шукають шляхи підвищення ефективності та надійності силових пристроїв ще на етапі проектування. Такі матеріали, як нітрид галію, карбід кремнію тощо, можуть допомогти вам у цьому. За допомогою ADS від Keysight ви можете моделювати імпульсні джерела живлення та сучасні матеріали, щоб оптимізувати свої конструкції та отримати максимальну ефективність.

Додатки ADS

Нижче наведено області, де можна використовувати програмне забезпечення ADS.

Моделювання схеми

ADS 2016 — це потужне програмне забезпечення, яке може покращити механізм гармонійного балансу та покращити точність, конвергенцію та швидкість симуляторів схем. Він також пропонує кращу анотацію DC, яка допомагає прискорити виробництво навіть складних конструкцій.

Крім того, його підтримка Linux і Windows для електротермічного моделювання підвищує доступність цієї системи майже для кожного дизайнера. Ви також можете виконувати моделювання на кількох хмарних серверах і використовувати підвищену швидкість і масштабованість.

Кремнієвий RFIC

ADS від Keysight допомагає зменшити відмову апаратного забезпечення та пов’язані з цим витрати шляхом інтелектуальної інтеграції модулів, що з’єднують системи проектування схем, таких як радіочастотні інтегральні схеми (RFIC), ламінат, антени та монолітні мікрохвильові інтегральні схеми (MMIC), упаковка на рівні пластини та друковані плати в щільну структуру. 3-вимірні структури.

ADS також допомагає вам симулювати EVM для оптимізації та налаштування, щоб допомогти вам перевірити галузеві стандарти бездротового зв’язку, такі як автомобільний радар, 5G, WiFi тощо. Завдяки комплексному та ретельному аналізу стабільності підсилювача ADS замінює традиційні методи, щоб забезпечити покращену стабільність підсилювача в умовах, де немає лінійні та лінійні умови.

  5 нових мов програмування, які вам варто знати

Перевірка макета

Нові можливості та вдосконалення, представлені в програмному забезпеченні ADS, роблять макети швидшими, надійнішими та інтуїтивно зрозумілішими. Було внесено покращення щодо контролю та перевірки виробничої сітки, наземних мереж, засобу 3D-перегляду, підключення та підсвічування, відображення макета на схематичні назви мереж та імпорту файлів .brd для моделювання EM.

Він пропонує справжні дуги для точного малювання або редагування спіралей і вигнутих трас, автоматизований експорт/імпорт GDSII для уникнення помилок користувача та масове редагування різних структур, таких як форми, траси, площадки, переходи тощо, в одній мережі. Ви навіть можете перевірити щільність локальної області за допомогою перевірки правил проектування (DRC).

Електротермічний

ADS пропонує точне проектування фільтрів SAW, а також графенове моделювання. Ви можете використовувати одну теплову модель на різних імпортованих конструкціях, щоб покращити сумісний потік.

Цілісність влади

ADS забезпечує електромагнітне моделювання, орієнтоване на цілісність сигналу, щоб запропонувати високоскладні та високоточні додатки для друкованих плат, а також PIPro – орієнтовані на цілісність живлення електромагнітні симулятори для аналізу мереж доставки електроенергії.

Він також пропонує:

 • Новий розріджений прямий розв’язувач, який дозволяє на 40% швидше моделювати навіть складні конструкції
 • Кешування сітки для скорочення часу моделювання
 • Кешовані графічні інтерфейси для моделей компонентів, які пропонують легке видалення або вибір
 • Кілька VRM в одній симуляції падіння DC IR

Як створювати дизайни за допомогою ADS?

Створення вашого першого дизайну за допомогою програмного забезпечення ADS може здатися складним. Але якщо ви знаєте основи, вам стане легше, і тоді ви зможете продовжувати практику, щоб досягти просунутого рівня.

Давайте швидко розберемося в деталях того, як ви можете створити свій перший дизайн в ADS, а потім змоделювати та побудувати результати.

Створення схем

Почніть зі створення схеми потрібної частини або компонента. Наприклад, ви хочете створити фільтр низьких частот. Для цього спочатку потрібно додати такий компонент, як резистор.

В ADS ви знайдете бібліотеку компонентів, за допомогою якої можна знайти попередньо зібраний компонент і додати його до свого проекту. Це заощадить вам багато часу замість того, щоб створювати його з нуля. Існують різні компоненти, які роблять ваше проектування швидшим і простішим, наприклад резистори, конденсатори, дроти, зв’язки, елементи даних, джерела вимірювань, контролери моделювання тощо.

Крім того, ці компоненти відносяться до категорії «Палітра». Ще простіше перемикати палітри за допомогою спадного меню. Назви палітр досить зрозумілі, тому їх можна легко знайти та розмістити в середовищі дизайну. Наприклад, якщо ви шукаєте резистор, конденсатор або котушку індуктивності, ви можете знайти їх у розділі «згруповані компоненти». Якщо вам важко знайти компонент, ви можете переглянути список компонентів в алфавітному порядку.

Розмістіть компонент

Знайшовши потрібний компонент, наприклад резистор, ви можете розмістити його на своїй схемі. Після вибору компонента він залишиться на курсорі. Отже, ви можете натиснути клавішу ESC, щоб припинити розміщення того самого компонента. Після цього необхідно змінити параметри компонента, які спочатку визначені за замовчуванням. Ви можете зробити це, клацнувши значення за замовчуванням і переписавши значення відповідно до ваших вимог. Однак іноді ви можете не бачити значення за замовчуванням. Для цього ви можете двічі клацнути на цьому компоненті та переглянути інші властивості, які потрібно змінити.

Далі ви можете повторити ті самі кроки, додаючи інший компонент, як-от конденсатор або котушку індуктивності, зі списку палітри. Також можна змінити орієнтацію компонента, повернувши його на 90 градусів. Ви можете зробити це, знайшовши опцію на панелі інструментів. Крім того, ви можете змінити префікс пристрою.

  Як змінити адресу електронної пошти та пароль Genshin Impact

Програмне забезпечення ADS від Keysight є гнучким і простим у використанні завдяки опції перетягування. Якщо ви хочете зробити схему чіткішою, ви можете перетягнути її, щоб перемістити. Це не змінить ваші зв’язки.

Синхронізуйте дизайн

Щоб ваш схематичний проект мав сенс, ви повинні визначити зв’язки між вашими компонентами та те, як вони розміщені у вашому проекті. Це допоможе вам синхронізувати ваш дизайн.

Наприклад, ви можете підключити свій конденсатор до землі. Ви можете зробити це, вибравши «заземлення» на панелі інструментів. Крім того, ви можете вставити дріт і підключити різні компоненти. Це допоможе вам виміряти вихідну напругу.

Симуляція

Для моделювання вам знадобиться контролер моделювання, щоб визначити мету моделювання. Ви можете знайти різні типи контролерів симуляції, як-от S-параметр, DC-AC, навантаження, гармонійний баланс тощо. Запуск моделювання також не є складним за допомогою програмного забезпечення ADS.

Наприклад, якщо ви хочете виконати моделювання як змінного струму, перейдіть до палітри моделювання змінного струму та знайдіть контролер моделювання змінного струму.

Незалежно від того, який контролер симуляції ви виберете, він матиме значок шестірні. Отже, виберіть контролер симуляції за вашим вибором і змініть налаштування відповідно до ваших вимог до симуляції.

На етапі моделювання вам потрібні різні елементи, наприклад вихідний компонент або мітка. Вибравши вихідний компонент, ви повинні розмістити його в середовищі симуляції. Як і раніше, змініть значення вибраного компонента, встановленого за замовчуванням.

Однак ви можете вибрати «мітку», якщо хочете легко обчислити напругу без використання компонента пробника. Для використання мітки, як-от мітки дроту, визначте назву мережі, а потім додайте її до місця, де ви хочете обчислити напругу.

Таким чином ви можете створити повністю функціональну схему, готову для моделювання. Отже, почніть симуляцію за допомогою гарячої клавіші F7 на клавіатурі або панелі інструментів. Тепер ви можете побачити, як ваша схема буде поводитися, коли всі її компоненти взаємодіють.

Складання сюжетів

Після моделювання ви побачите сторінку, де можна додати свої рівняння та графіки.

Ви можете вибрати різні типи графіків і діаграм, наприклад діаграми Сміта, полярні графіки та прямокутні графіки. Існує елемент, який називається змінною “vout” (пишеться як “v out”), вимірювання за розміщеною міткою.

Приклад: Ви вибрали прямокутну ділянку.

Тепер ви повинні почати будувати графік, визначивши вісь x і вісь y.

Тут «vout» буде віссю y графіка, а контролер моделювання, наприклад контролер моделювання змінного струму, встановлює частоту як вісь х графіка. Тепер ви можете відображати дані за допомогою цього графіка в ADS.

Висновок

За допомогою програмного забезпечення ADS вам буде легше розробляти ваші частини та системи, прості чи складні. Він не тільки пропонує унікальні функції та особливості, але й простий у використанні для ваших інженерів і дизайнерів.

Таким чином, якщо ви шукаєте хороше програмне рішення для проектування друкованих плат, схем тощо, ви можете спробувати його. Він також пропонує безкоштовну пробну версію, яку ви можете взяти, щоб дізнатися, чи допоможе вам вирішити ваші завдання з проектування та моделювання.