Високопродуктивні хостингові платформи PHP для малих і великих програм

PHP надзвичайно простий у розгортанні. Але це не означає, що підійде будь-яка платформа хостингу — особливо якщо ви серйозно займаєтесь бізнесом.

У багатьох відношеннях PHP перейняв мантію Perl — це була проста мова сценаріїв, яку можна було вбудовувати безпосередньо в HTML (або вбудовувати HTML у себе, залежно від того, як ви хочете на це дивитися), і підтримувалася популярним відкритим кодом веб-сервери (*кашель* Apache) і мали прив’язки до популярних реляційних баз даних (так, MySQL).

Але на відміну від Perl, PHP був достатньо розумним, щоб швидше впроваджувати інновації, коли йшлося про те, щоб залишатися актуальним — HHVM була достатньо великою загрозою, щоб змусити Zend відмовитися від будь-яких планів щодо PHP 6 і перейти до PHP 7 (що призвело до підвищення продуктивності на 200%) і Саме тоді, коли здавалося, що розробка PHP — це мавпяче кодування або створення власного фреймворку, Laravel випустив бомбу.

Справа в тому, що сьогоднішній PHP зовсім не такий, як у минулому — він має роги та крила, стріляє лазерами очима та може без проблем викорчувати дерево або два. Ті, хто дотримувався цього (включно зі мною, основною причиною була лінь:-P), тепер мають сучасний чудовий набір інструментів для створення веб-додатків.

Це підводить нас до ще однієї незручної сфери минулого — хостингу. Так, PHP-хостинг-провайдери все ще десятки копійок, і багато з них були створені, щоб заподіяти страждання нічого не підозрюючій громадськості, але не менш правда, зараз доступні всілякі надійні та чудові варіанти.

Ця публікація призначена для розробників або будь-кого, хто дбає про якість, свободу та продуктивність, тих, хто здригається від думки про FTP-завантаження та CPanel (хоча він знає, як з ними працювати!).

DigitalOcean

Ймовірно, ви вже чули про DigitalOcean, але якщо ні, то це неймовірно економічна та потужна платформа для розміщення ваших програм.

По суті, DigitalOcean славиться віртуальними приватними серверами (VPS), які пропонують дуже високу продуктивність і контроль для команди DevOps. З цією свободою, звичайно, також приходить відповідальність — ви несете відповідальність за оптимізацію, управління та захист вашої інфраструктури. Якщо у вас є сучасна програма PHP, це, швидше за все, те, що ви шукаєте.

DigitalOcean має кілька дивовижних функцій, що майже робить його міні-AWS для розробників:

 • Встановлення популярних PHP-програм одним клацанням миші
 • Такі інструменти, як балансувальники навантаження, приватні мережі тощо.
 • Об’єктне сховище, блочне сховище, SSD-сховище тощо.
 • Кілька типів серверів залежно від потреб — загального призначення, високого CPU або великого RAM
 • Керування інфраструктурою на основі API для легкого масштабування
 • Багатий моніторинг, використання та статистика
 • Marketplace, спеціальні образи ОС, резервні копії тощо.
 • Розміщені бази даних (PostgreSQL на момент написання, але незабаром з’являться MySQL та інші)
  Як заблокувати номер на iPhone

DigitalOcean — це те, що я використовую для розміщення клієнтських проектів, веб-сайтів WordPress, PHP-скриптів командного рядка тощо, і в мене ніколи не було проблем із продуктивністю чи безпекою. Настійно рекомендується тим, хто відрізняється надійністю та гнучкістю.

A2 Хостинг

A2 Hosting — це велика та надійна служба хостингу, яка спеціалізується на PHP. Якщо ви втомилися від проблем із продуктивністю ваших поточних платформ хостингу та все ще хочете тримати витрати під суворим контролем, A2 Hosting варто перевірити.

Як ви бачите, плани чудові, але це не маркетингова фішка — A2 Hosting виконує. Швидке порівняння планів показує, що менш ніж за 10 доларів на місяць ви отримуєте сервер із 2 ГБ оперативної пам’яті, двома ядрами та оптимізованим обладнанням.

A2 Hosting чудово підходить для простого традиційного PHP-хостингу — WordPress, Magento, простих фреймворків, односторінкових сценаріїв тощо, але має великий сенс, коли проблема продуктивності диска.

Кузня

Laravel — це найпопулярніший і найпопулярніший фреймворк PHP, який, ймовірно, залишатиметься «єдиним» ще довго, довго. Це означає, що якщо ви розробник PHP, швидше за все, ви кодуєте в Laravel.

Тепер Laravel є вимогливою структурою, і питання розгортання ускладнюється; тим більш функціональним стає ваш додаток. Якщо ви в цьому човні і хочете позбутися всіх проблем, пов’язаних із розгортанням (так, я маю на увазі всіх), Forge — це те, чого вам не вистачає.

Але перш за все — Forge не пропонує серверів або хостингу. Скоріше, це веб-інтерфейс для розгортання та моніторингу ваших програм PHP на популярних хостингових службах, таких як DigitalOcean (розглянуто вище), Linode, AWS тощо. Ось що Forge може запропонувати командам Laravel:

 • Горизонтальне масштабування
 • Балансування навантаження
 • Управління SSL
 • Просте керування чергами та хрон
 • Керування сайтом і автооновлення
 • Спеціальні сценарії розгортання

Лише за 20 доларів на місяць ви можете керувати необмеженою кількістю серверів через Forge, а також є щорічні знижки. Чесно кажучи, краще цього не буває!

Існують інші спеціалізовані хостингові платформи Laravel для ваших програм.

  Як скасувати підписку на iPhone

Героку

Heroku традиційно асоціюється з екосистемами Ruby on Rails і Python (за його любов до PostgreSQL і простих, майже художніх розгортань). Але тепер розробники PHP також можуть радіти!

Незалежно від того, чи це звичайний PHP, Laravel, Symfony, HHVM чи будь-який інший варіант/пакет, Heroku робить усе це за допомогою простого git push, який здається занадто гарним, щоб бути правдою, але є. Масштабування виконується автоматично, і є кілька служб (додатків) Heroku, які полегшують ваше розгортання.

Heroku є однією з найдорожчих платформ хостингу для PHP, але вона надійна та має чудову репутацію за якість і стабільність.

Cloudways

Цілком можливо, що ви бачите переваги хостингових платформ, як-от DigitalOcean, Linode тощо, але вам не вистачає надійної команди для роботи з DevOps. Якщо так, то Cloudways — чудова альтернатива, яка керуватиме вашою програмою PHP на платформі за вашим вибором.

Звісно, ​​це означає підвищення ціни. Я швидко та ретельно перевірив тарифні плани, і, як правило, ви платите вдвічі більше, ніж зазвичай платите цим хостинг-платформам. Що, чесно кажучи, є досить приємною угодою, якщо ви запитаєте мене, особливо враховуючи, що Cloudways пропонує безкоштовну допомогу з міграції для вашого веб-сайту.

Я маю на увазі, що менш ніж за 50 доларів на місяць ви можете запустити магазин електронної комерції, який генерує тисячі доларів продажів на місяць і дуже добре справляється зі сплесками.

Ви отримуєте всі приємні функції, які пропонує платформа вашої мрії, і отримуєте душевний спокій. Що ще можна бажати? 🙂

Nodechef

Nodechef? Так, я так і думав.

Незважаючи на те, що Nodechef відомий своїми рішеннями хостингу для Node, вони, схоже, прийняли PHP і пропонують досить привабливу платформу.

Ви б платили від 100 до 200 доларів на місяць за пристойний сервер, але справа в тому, що основні служби, такі як MongoDB, MySQL, Redis тощо, уже вбудовані та легко масштабуються. Також доступна платна підтримка, вартість якої починається від 300 доларів на місяць.

Варто того? Так, якщо у вас є специфічні потреби і потрібна надійність і швидке вирішення проблем.

Runcloud

Іноді вам потрібно і те, і інше — рішення для керованого хостингу для PHP (для ваших команд дизайнерів, які виконують базову розмітку та функції PHP у простих сценаріях), і гнучке середовище (можливо, гіперлокальний PHP-додаток на основі Docker із підтримкою ElasticSearch?).

  Як встановити Raspberry Pi OS з робочим столом на Raspberry Pi 4

У таких випадках Runcloud — приємна угода.

Runcloud замінює cPanel, WHM та інші подібні утиліти своєю власною інформаційною панеллю, яка, відверто кажучи, не має світу:

Ви керуєте всім через цей прекрасний інтерфейс, який включає в себе все, що ви можете придумати — версію PHP, конфігурацію Supervisor (до речі, це, здається, перший хост PHP, який об’єднує Supervisor), журнали, базу даних, усе.

Знову ж таки, Runcloud не пропонує власних серверів, але всього за 15 доларів на місяць він дозволить вам підключатися та керувати необмеженою кількістю серверів. Існує навіть безкоштовний план, якщо вам потрібно керувати єдиним сервером і вам не потрібні навороти!

Платформа.sh

Як взагалі почати описувати Platform.sh? 🙂 Гаразд, давайте спробуємо це — ви, напевно, чули про Symfony (найнадійнішу веб-платформу PHP), Magento (платформу електронної комерції, коли справа доходить до важкої роботи) і TYPO3 (складну, високомодульну CMS) , так?

Що ж, усі вони мають Platform.sh як хостинг PHP.

Причина в тому, що Platform.sh виходить за рамки обов’язку, надаючи все необхідне для сучасної програми PHP — від підтримки останніх версій PHP до простого розгортання мікросервісів одним клацанням миші.

Якщо у вас великий, серйозний бізнес, який працює на PHP, Platform.sh має бути №1 у вашому радарі.

І це не так, ніби це коштує ціле стан. За 270 доларів на місяць (порівняйте плани тут) ви можете запустити веб-сайт, який легко обробляє кілька мільйонів переглядів сторінок на місяць. Тепер я погоджуюся, що 270 доларів звучить багато, особливо коли PHP-хостинг доступний приблизно за 5 доларів на місяць. Однак Platform.sh змінює гру для людей, які змінюють правила гри, і її не слід сприймати легковажно. 🙂

Google App Engine

Скористайтеся мережевою інфраструктурою Google із низькою затримкою.

Google App Engine — це керована безсерверна платформа, яка дозволяє запускати програми PHP, Nodejs, Python, C#. Найкраще те, що вам не потрібно турбуватися про керування інфраструктурою – Google робить це за вас.

Ви платите за те, що використовуєте, і автоматично масштабуєтеся відповідно до стрибків трафіку.

Висновок

На ринку не бракує хостинг-провайдерів PHP. Лише один пошук у Google, і ви потонете в безлічі виборів. Однак не всіх хостинг-провайдерів варто вибирати, незалежно від того, наскільки якісною є копія веб-сайту чи неймовірними планами.

Страшні історії про повторювані помилки, хаки та невирішені проблеми з продуктивністю дуже поширені серед «популярних» хостинг-провайдерів PHP, тому ця стаття зосереджена на менш відомих, але вбивчих варіантах.

Сподіваюся, це допоможе! 🙂