Вирішіть «Valorant Error Code Van 1067» і перейдіть від розчарування до перемоги

Categories:

Ось деякі виправлення, щоб позбавити вас від цього страждання та зробити Valorant знову доступним для гри.

Riot Games зробили це знову: створили безкоштовну, гарну гру, від якої гравці не можуть натішитися.

Цей шутер від першої особи (FPS), Valorant, узяв кілька сторінок у CSGO та Overwatch. Його привабливий і захоплюючий ігровий процес рідко дає вам час перевести дух і розслабитися.

Крім того, формат Valorant робить його гідною альтернативою CSGO для кіберспорту.

Загалом, гравці підключилися до Valorant, і це зрозуміло. Але деякі з них отримують цей код помилки Van 1067, що означає, що щось не так. Крім того, ще немає офіційного виправлення від Riot, і його немає в списку на сторінці підтримки Valorant із зазначенням можливих кодів помилок.

Отже, немає вагомого пояснення, чому це може статися з вами. Проте ось кілька речей, які могли спричинити це:

  • Несправний Авангард
  • Вимкнено безпечне завантаження
  • TPM вимкнено
  • Погане оновлення Windows
  • Конфлікти програмного забезпечення тощо.

Читайте також: Як виправити помилку TPM 2.0 Valorant у Windows 11 за 2 хвилини

У наступних розділах наведено деякі рішення, про які повідомили користувачі, які спрацювали для спільноти Valorant.

Перевстановіть Vanguard

Vanguard — це система захисту від чітів Valorant, яка працює у фоновому режимі, щоб забезпечити чесну гру. І це рішення є першим, яке більшість геймерів зробили для виправлення цієї конкретної помилки.

Для цього клацніть піктограму Vanguard на панелі повідомлень панелі завдань і натисніть опцію Видалити Vanguard.

Далі закрийте клієнт Riot і відкрийте його знову. Цього разу він покаже варіант оновлення для Valorant. Клацніть його.

  Як написати сценарії кол-центру для початківців

Це оновлення фактично не що інше, як перевстановлення Vanguard.

Тепер перезавантажте систему після оновлення, щоб вона запрацювала. Нарешті, спробуйте зіграти у Valorant і перевірте, чи нормально він завантажується.

Кілька гравців перевстановили всю гру, і це спрацювало.

Безпечне завантаження та TPM

Безпечне завантаження — це спроба Windows переконатися, що процес завантаження не фальсифіковано та не встановлено зловмисне програмне забезпечення. Це одна з головних вимог для оновлення до Windows 11 разом із TPM 2.0 (до цього дійде).

Тут вам потрібно перейти до налаштувань BIOS під час завантаження системи, натиснувши певні клавіші залежно від виробника. Наприклад, я створив власний комп’ютер із системною платою Asus, на якій для цієї мети призначені F2 і Delete.

Параметри безпечного завантаження будуть розташовані в категорії Boot. Зокрема, вони були в меню Завантаження > Безпечне завантаження > Керування ключами для моєї материнської плати Asus.

Тож у вас буде кілька ключів, якщо у вас уже ввімкнено безпечне завантаження. У цьому випадку вам слід натиснути «Очистити ключі безпечного завантаження», а потім «Встановити ключі безпечного завантаження за замовчуванням».

Крім того, у розділі безпечного завантаження встановіть тип ОС на режим Windows UEFI.

Нарешті перейдіть, щоб увімкнути TPM (модуль надійної платформи). TPM в основному використовується для шифрування диска Bitlocker, Windows Hello тощо та гарантує, що апаратне забезпечення не було змінено.

Для мене це було вкладено в Advanced > Intel Platform Trust Technology.

Просто ввімкніть його.

Далі ви можете вийти з режиму BIOS, зберігаючи ці налаштування, якщо буде запропоновано. Цей процес закінчиться перезавантаженням машини з безпечним завантаженням і TPM 2.0, увімкненим із налаштуваннями за замовчуванням.

Як додатковий крок ви можете перевірити, чи безпечне завантаження та TPM справді працюють належним чином.

  11 Програмне забезпечення для керування бізнес-процесами (BPM) для малого та середнього бізнесу

Для безпечного завантаження натисніть клавішу Windows + R, щоб відкрити Windows Run, введіть msinfo32 і натисніть enter.

Для TPM введіть tpm.msc у Windows Run і натисніть enter, щоб відкрити його консоль керування.

Тут ви можете побачити версію специфікації: 2.0 на центральній панелі в розділі Інформація про виробника TPM. Це означає, що TPM 2.0 увімкнено.

Тепер подивіться, чи можете ви грати у Valorant.

Хоча кілька гравців повідомили, що цей метод працює для них у Windows 11. Особисто, щоб поекспериментувати, я вимкнув безпечне завантаження та TPM і все ще можу грати у Valorant без проблем у Windows 10.

Перевірте службу VGC

VGC.exe — це програма (підключена до Vanguard), яка вмикається щоразу, коли ми граємо у Valorant, і продовжує працювати у фоновому режимі.

Для кількох користувачів виявилося, що це не працює належним чином, і деяким довелося запустити його вручну, щоб залишити цей код помилки Valorant Van 1067.

Для цього спочатку потрібно запустити саму гру. Далі відкрийте Windows Run і введіть services.msc.

Оскільки моя гра працює нормально, ви можете побачити, що статус служби для vgc — Running. Однак кнопка «Пуск» була б активною, якби це було не так.

Отже, натисніть «Пуск», якщо ця служба не працює, і перезапустіть Valorant знову. Крім того, ви можете змінити тип запуску на автоматичний з ручного, якщо ви все ще застрягли.

Чисте завантаження

Ми рекомендуємо цей крок для вирішення багатьох проблем Windows. Крім того, це спрацювало для деяких користувачів, які пізніше дізналися про певну програму, яка спричиняла конфлікти, що призвели до цієї проблеми.

Цей процес стосується видалення всіх несуттєвих програм, які можуть заважати програмі, що розглядається (у цьому випадку Valorant).

  StorageStatus відстежує всі фізичні пристрої зберігання даних, підключені до Mac

І оскільки кроки завжди залишаються незмінними, перевірте процедуру чистого завантаження, яку ми спочатку написали для усунення несправностей панелі керування Nvidia, що виходить з ладу.

Для Valorant один користувач знайшов мережеву службу Apple Bonjour, а інший гравець точно вказав MSI Afterburner, що спричинило цей код помилки.

Технічно це може бути будь-яке програмне забезпечення. Таким чином, чисте завантаження є єдиним процесом, хоч і тривалим, щоб визначити першопричину.

Скидання Windows

Скидання всього ПК може бути виснажливим. Однак це найкращий крок, на якому більшість конфліктів усувається, а нові встановлення працюють «зазвичай».

Перш ніж продовжити, дозвольте мені нагадати вам створити резервну копію всього важливого. Тим не менш, було багато випадків, коли цей крок не робив нічого, крім повернення тієї самої помилки.

Отже, якщо ви покінчили з цією дилемою і все ще хочете продовжити, ось Microsoft розповість вам, як скинути ПК з Windows.

Інші рішення

Ще кілька рішень, про які повідомляють користувачі, включають:

Прощальні зауваження

Valorant має багато спільного з CSGO, але його спецефекти, агентські здібності тощо дають геймерам освіжаючий досвід гри.

Однак Van 1067 періодично відтворює спойлер, і ми щиро сподіваємося, що ви не читаєте це, а вже стріляєте 🔫 в когось у Valorant.

Але якщо ви все ще тут, безнадійно дивлячись на ту саму помилку, єдиний спосіб — дочекатися, поки RIOT випустить патч.

PS: грати не весело без допоміжних інструментів. А якщо ви думаєте інакше, у нас є розділ «Ігрові гаджети» з рекомендаціями, які можуть перевернути ваше ігрове життя з ніг на голову 😀.