Вирішіть проблему з чорним екраном Microsoft Teams

Microsoft Teams — добре відомий додаток для спілкування, випущений у 2017 році. Додаток широко використовується бізнес-організаціями як робоче місце, особливо для віддалених працівників. Це допомагає організаційним командам залишатися організованими, поінформованими та на зв’язку. Це чудовий робочий простір для зустрічей, співпраці, програм і обміну файлами. Загалом, це ідеальна програма для всіх важливих офіційних речей в одному місці. Однак, навіть будучи ідеальним місцем для гібридної роботи, повідомляється, що Microsoft Teams стикається з незначними проблемами та збоями. Однією з таких проблем є чорний екран Microsoft Teams, який заважає роботі програми. Якщо ви зараз зіткнулися з цією проблемою, наш сьогоднішній посібник щодо порожнього екрана Microsoft Teams дуже допоможе вам. Ми обговоримо причини, які зрештою призводять до появи чорного екрана відео Microsoft Teams на вашому комп’ютері, і різні способи, за допомогою яких ви можете виправити спільний доступ до чорного екрана Teams. Отже, давайте почнемо з нашого посібника та вивчимо проблему детально.

Як вирішити проблему з чорним екраном Microsoft Teams

Зазвичай чорний екран у Microsoft Teams з’являється, коли користувач ділиться вмістом, захищеним авторським правом, на платформі. Це пов’язано з політикою Microsoft Teams, яка забороняє ділитися вмістом із правами власності. Крім цього, такі причини також викликають порожній екран у Teams:

  • Пошкоджений файл: якщо в системній папці є пошкоджений файл, це може викликати проблему з чорним екраном у Microsoft Teams.

  • Застарілі драйвери: відомо, що драйвери із застарілим програмним забезпеченням також спричиняють проблему порожнього екрана через їх несумісність з іншими програмами.

  • Висока роздільна здатність: у деяких випадках висока роздільна здатність вашої системи також може призвести до проблеми з чорним екраном Teams.

  • Помилка Settings.json: файли Settings.json також можуть спричинити цю помилку, якщо вони пошкоджені.

  • Параметри камери. Іншою причиною, через яку може з’явитися чорний екран у Teams, є налаштування камери. Якщо інші програми використовують камеру вашого ПК, вони можуть призвести до цієї проблеми.

  • Кеш-файл: команди також можуть показувати порожній екран через пошкоджені кеш-файли, які зберігаються на вашому пристрої.

Коли ви ділитеся своїм екраном у Teams, іноді ви можете зіткнутися з чорним екраном через зазначені вище причини. Якщо так, ви можете спробувати вирішити проблему за допомогою перевірених і випробуваних методів, наведених нижче:

Спосіб 1: Перезавантажте ПК

Перший спосіб, який ви можете спробувати вирішити проблему спільного доступу до чорного екрана Teams, — це перезавантажити комп’ютер. Це одне з найпростіших виправлень, яке вирішило проблему для багатьох людей, які використовують Microsoft Teams. Просте перезавантаження пристрою усуває незначні помилки та збої, які викликають проблему з чорним екраном. Незважаючи на те, що перезавантажити пристрій легко, ви все одно можете дізнатися про деякі нові способи з нашого посібника «6 способів перезавантаження або перезавантаження комп’ютера з Windows 10» і застосувати їх у своїй системі.

Спосіб 2. Перезапустіть Microsoft Teams

Проблему з чорним екраном Microsoft Teams також можна вирішити, перезапустивши програму. Ви можете перезапустити Teams за допомогою програми «Диспетчер завдань» або без неї на ПК. Диспетчер завдань допомагає відстежувати численні програми та процеси, запущені на вашому комп’ютері. Цей інструмент також можна використовувати для завершення роботи цих програм. Щоб зупинити запуск Microsoft Teams і перезапустити його, потрібно вибрати «Завершити завдання» в диспетчері завдань або вибрати для цього іншу утиліту на комп’ютері. Щоб дізнатися більше про це, перегляньте наш посібник про те, як завершити завдання в Windows 10.

Спосіб 3. Запустіть програму усунення несправностей

Щоб усунути порожній екран Microsoft Teams, ви також можете запустити вбудований засіб усунення неполадок програм Microsoft Store на своєму ПК. Ця утиліта допомагає автоматично виправляти проблеми в додатку. Ця вбудована утиліта Microsoft Store для програм допомагає у вирішенні незначних помилок програм, які заважають їм працювати належним чином. У цьому випадку він усуває проблеми з порожнім екраном у програмі Microsoft Teams.

1. У рядку пошуку Windows введіть параметри усунення несправностей і натисніть Відкрити.

2. Виберіть засіб усунення неполадок із програмами Магазину Windows і натисніть кнопку «Запустити засіб усунення несправностей», яку виділено нижче.

3. Якщо на вашому ПК виявлено будь-які проблеми в програмах Microsoft, натисніть Застосувати це виправлення.

4. Нарешті, дотримуйтеся вказівок на екрані та перезавантажте комп’ютер, щоб перевірити, чи проблему з чорним екраном вирішено.

Спосіб 4: Зменште роздільну здатність екрана

Якщо жоден із методів не допоміг вам у будь-якому випадку, ви можете спробувати останній засіб, що залишився, і це передбачає зниження роздільної здатності. Роздільна здатність екрана вашої системи може вплинути на функцію спільного доступу до екрана в Teams і, отже, на проблему чорного екрана. Отже, ви можете налаштувати деякі параметри та змінити роздільну здатність, скориставшись допомогою нашого посібника 2 способи змінити роздільну здатність екрана в Windows 10.

Спосіб 5: оновіть системні драйвери

Також було помічено, що застарілі системні драйвери викликають проблеми несумісності з іншими програмами в системі, у цьому випадку призводячи до чорного екрана відео Microsoft Teams. Щоб уникнути цієї проблеми під час роботи з Teams у вашій системі, ви можете своєчасно оновлювати системні драйвери. Ви можете навчитися інсталювати найновіші доступні версії драйверів у вашій системі за допомогою нашого посібника «Як оновити драйвери пристроїв у Windows 10».

Спосіб 6: Вимкніть апаратне прискорення

Деякі користувачі також намагалися вирішити проблему спільного використання чорного екрана Teams, вимкнувши апаратне прискорення в програмі Microsoft Teams. До цієї функції можна отримати доступ зі свого облікового запису в самій Teams. Ви можете дізнатися більше про те, як спробувати цей метод, виконавши такі дії:

1. Запустіть обліковий запис Microsoft Teams на своєму ПК та клацніть зображення свого профілю вгорі.

2. Тепер виберіть «Керувати обліковим записом» зі спадного меню в обліковому записі Teams.

3. Далі натисніть «Загальні» на бічній панелі.

4. Нарешті виберіть параметр «Вимкнути апаратне прискорення GPU» (потрібно перезапустити Teams) у «Загальних налаштуваннях».

Як згадувалося, перезапустіть Teams і перевірте, чи проблему з порожнім екраном Microsoft Teams вирішено.

Спосіб 7. Видаліть файл Settings.json

Хоча вищезазначені методи допомогли багатьом користувачам вирішити проблему чорного екрану Microsoft Teams, інші не вважали їх корисними. Однак видалення файлу settings.json виявилося надзвичайно сприятливим для багатьох.

1. Відкрийте діалогове вікно «Виконати», одночасно натиснувши клавіші Windows + R.

2. Тепер введіть %appdata%MicrosoftTeams і натисніть клавішу Enter.

3. Знайдіть у ньому файл settings.json.

4. Тепер клацніть правою кнопкою миші файл settings.json і натисніть значок «Видалити».

Спосіб 8. Запустіть Microsoft Teams в Outlook

Наступне рішення легко спробувати, а також є швидким обхідним шляхом для вирішення проблеми чорного екрану в Microsoft Teams. Він включає в себе запуск Teams Outlook що допомагає користувачам легко керувати обома платформами, особливо в бізнес-корпорації. Якщо ви хочете дізнатися, як встановити та використовувати Teams Add in для Outlook, ви можете натиснути посилання, щоб переглянути наш посібник.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чому я не можу переглянути відео в Teams?

Відповідь Якщо ви не бачите відео в Teams, перевірте камеру пристрою. Переконайтеся, що інші програми на вашому пристрої не використовують камеру, яка може викликати цю проблему. Ви також можете спробувати вимкнути та підключити камеру ваш пристрій.

Q2. Чи можу я залишити Microsoft Teams?

Відповідь Так, ви можете залишити Microsoft Teams, вийшовши з ваш рахунок.

Q3. Чому я бачу чорний екран Teams?

Відповідь Якщо екран Microsoft Teams чорний, можливо, програмне забезпечення вашої програми Teams застаріло. Якщо так, вам потрібно оновити програму, щоб вирішити проблему.

Q4. Що робити, якщо Microsoft Teams перестає працювати?

Відповідь Якщо Microsoft Teams перестає працювати на вашому ПК, ви можете спробувати перезавантажити програму вручну, щоб примусово оновити її.

Q5. Що станеться, якщо я видалю Teams?

Відповідь Після видалення Teams також буде видалено вашу командну активність у стандартних і приватних каналах, файлах і чатах. Усі дані буде видалено з вашого облікового запису Teams і їх неможливо буде відновити.

***

Ми сподіваємося, що наш документ про проблему з чорним екраном Microsoft Teams допоміг вам добре спрямувати вас щодо причин, які викликають чорні екрани в Teams, і про кілька способів її вирішення. Повідомте нам, який із методів допоміг вам швидко вирішити проблему. Ви також можете поділитися з нами своїми запитами та пропозиціями, залишивши свої коментарі нижче.

  14 найкращих онлайн-дипломів кадрів (HR), на які варто подати заявку