Вирішіть проблему завантажувального циклу LG V10

LG — бренд, який відомий своєю побутовою технікою, особливо телевізорами. Мало хто знає, що LG також виробляє смартфони і вони за це відповідають. У 2015 році південнокорейська легенда електроніки випустила нову серію смартфонів LG V10. Цей конкретний смартфон разом із LG G4 має деякі серйозні проблеми, і найпоширенішою проблемою є LG V10 Bootloop. У цій статті ви ознайомитеся з причинами, які викликають проблему, а також кроками з усунення несправностей, щоб вирішити проблему LG v10 Bootloop.

Як вирішити проблему завантажувального циклу LG V10

Незважаючи на те, що LG пропонує виправлення та заміну для уражених пристроїв, багато проблем все ще турбують сотні користувачів. Існує два типи проблем, через які LG V10 може застрягти в Bootloop. Це може бути повністю пов’язано з програмним забезпеченням або може бути пов’язано з пошкодженими апаратними частинами.

1. Проблеми з програмним забезпеченням

Незважаючи на те, що компанія звинувачує апаратні проблеми в LG V10 Bootloop, ця проблема також може виникнути через певні збої програмного забезпечення. На це може бути кілька причин, ось деякі з них.

  • Рутування пристрою Android завжди відображається з попередженням, оскільки це може пошкодити пристрій і є небезпечним у багатьох відношеннях. Ви можете зіткнутися з проблемою циклу завантаження, якщо ви спробували рутувати свій пристрій.
  • Деякі глибокі зміни в налаштуваннях вашого пристрою можуть спричинити цю проблему, зокрема перепрошивання нового ПЗУ або встановлення нової мікропрограми, несумісної з вашим пристроєм.
  • Ви можете зіткнутися з цією проблемою, якщо у вашій оновленій версії Android є якийсь збій, через який мобільний телефон не може зв’язатися з системою під час завантаження.
  • Завжди рекомендується завантажувати програму з перевіреного джерела, але деякі користувачі нехтують попередженням; пошкоджений файл або програма з неперевіреного джерела може спричинити цю помилку, яка перешкоджає належному завантаженню пристрою.
  • Bootloop також може бути результатом зміни внутрішніх налаштувань вашого телефону.

2. Проблеми з обладнанням

  • LG визнала, що проблема Bootloop була спричинена несправним обладнанням, і компанія також визнала проблему Bootloop і почала надавати виправлення своїм клієнтам.
  • LG зрозуміла, що це сталося через їх недбалість після представлення кількох смартфонів, і всі вони стикаються з тією ж проблемою.
  • У компанії заявили, що ця проблема є результатом слабкого з’єднання між компонентами. Пізніше Android Authority пояснив, що причиною цієї проблеми може бути слабке з’єднання між блоками живлення або компонентами пам’яті.

Тепер перейдіть до наступного розділу, який допоможе вам усунути перегрів LG V10. У цьому розділі ми склали список методів, які допоможуть вам виправити LG bootloop на вашому Android.

  Як видалити програми та сторінки з головного екрана вашого iPhone

Примітка. Оскільки телефони Android не мають однакових налаштувань і ці налаштування відрізняються для кожної марки, описані нижче кроки можуть дещо відрізнятися від вашого пристрою. Наступні кроки виконуються з пристрою Samsung.

Спосіб 1: Розрядні конденсатори

Розрядка електричних конденсаторів може вирішити проблему застрягання LG V10 у циклі завантаження, і про це повідомляють користувачі. Але майте на увазі, що якщо ваш телефон має проблеми з нагріванням, це може працювати не завжди. У будь-якому випадку, ось як це зробити.

1. Повністю вимкніть LG V10.

2. Спробуйте відкрити задню кришку, просунувши великий палець під порт micro USB.

3. Вийміть батарею пристрою.

Зображення Тайлера Ластовича з Unsplash

4. Утримуйте кнопку живлення протягом 30-40 секунд, щоб видалити залишки електроенергії з внутрішніх компонентів.

5. Знову вставте батарею, а потім надіньте задню кришку.

6. Увімкніть пристрій і перевірте, чи проблему вирішено.

Спосіб 2. Повторно вставте картку Micro SD

Ви можете спробувати вийняти картку Micro SD, а потім знову вставити її в слот після перезавантаження телефону, якщо ви використовуєте картку Micro SD як частину пам’яті. Це усуває помилку SD-карти, якщо така є, це також чудовий спосіб усунення несправностей вашого мобільного телефону.

Спосіб 3: усунення несправностей перегріву пристрою

Смартфон — це пристрій, який підтримує низку додатків і функцій одночасно. Ви також можете зіткнутися з проблемою LG V10 Bootloop, коли телефон нагрівається. Перегрів дуже поширений у пристроях Android, він виникає щоразу, коли ви користуєтеся телефоном протягом тривалого часу або виконуєте на ньому важкі завдання. Можливо, вам доведеться охолодити пристрій, щоб вирішити цю проблему. Прочитайте нашу статтю про вирішення проблем перегріву, щоб побачити деякі методи вирішення проблем перегріву.

Спосіб 4: Виконайте програмне скидання

Якщо наведені вище методи не допомогли вам виправити LG Bootloop, спробуйте скинути програмне забезпечення. Ось кроки до цього.

1. Вимкніть телефон, якщо він увімкнено.

2. Одночасно натисніть кнопки живлення та зменшення гучності.

3. Відпустіть обидві кнопки, коли пристрій зупиниться, що може зайняти до 45 секунд.

Якщо це не вирішило проблему, перейдіть до наступного методу.

Спосіб 5: Завантаження в безпечному режимі

У безпечному режимі ви можете завантажувати телефон, коли будь-яка третя програма вимкнена. Це дає змогу побачити, чи якась програма, яку ви нещодавно встановили, спричиняє конфлікт програмного забезпечення. Безпечний режим використовує менше ресурсів, ніж звичайний режим, тому не буде проблемою, якщо телефон нагріється. Ось кроки для завантаження в безпечному режимі на LG V10.

  Як розпочати зустріч у Zoom як ведучий

1. Повністю вимкніть пристрій.

2. Утримуйте кнопку живлення.

3. Відпустіть кнопку живлення, коли побачите логотип LG «Life’s good».

4. У безпечному режимі перевірте, чи вдалося усунути перегрів LG V10. Якщо ви не зіткнулися з проблемою в безпечному режимі, перейдіть до наступного методу, щоб видалити конфліктний пристрій зі свого пристрою.

Спосіб 6. Видалення програм

Якщо ваша робота в безпечному режимі безперебійна, існує велика ймовірність того, що у вас може виникнути конфлікт програмного забезпечення. Деякі програми працюють у фоновому режимі, що перевантажує ресурси вашого пристрою та спричиняє його зависання або перезавантаження. Ви можете усунути конфлікти, завантажившись у безпечному режимі, а потім видаливши останні програми. Отже, перевірте програми, які не використовуються на вашому пристрої, а потім видаліть програми з магазину Google Play або пам’яті телефону. Це вирішує проблему з програмами, а також допомагає виправити LG V10 Bootloop.

Спосіб 7: оновіть ОС Android

Ви можете спробувати встановити останню версію на свій телефон щоразу, коли виникнуть проблеми з телефоном. Оновіть свій телефон у безпечному режимі, щоб усунути збої на телефоні, і це може вирішити проблему LG V10 із застряганням у циклі завантаження.

Спосіб 8: Оновіть програми

Якщо ви можете працювати зі своїм мобільним телефоном у безпечному режимі, спробуйте оновити всі програми, перш ніж ваш мобільний телефон знову увійде в цикл завантаження. Якщо ви використовуєте застарілу програму, ці програми не гарантуватимуть якісного інтерфейсу користувача, тому вам доведеться оновити програми в магазині Google Play. Оновлення програм допоможе вам виправити збої та помилки в програмах, а також допоможе вирішити проблему Bootloop.

Спосіб 9. Виконайте повне скидання

Цей метод має найвищий відсоток успіху. Якщо у вас немає проблем із надмірним нагріванням, це допоможе вам усунути перегрів LG V10 у більшості випадків. Але перш ніж виконувати повне скидання, радимо створити резервну копію телефону, оскільки повне скидання скине ваш телефон до вихідних заводських налаштувань. Усі дані, такі як зображення, відео, контакти, аудіофайли та програми. Ось кроки для повного скидання LG V10.

1. Створіть резервну копію всіх ваших даних. Прочитайте наш посібник із відновлення програм і налаштувань на новому пристрої Android із Google Backup, щоб створити резервну копію на Google Drive.

2. Вимкніть пристрій.

3. Тримайте разом кнопки живлення та зменшення гучності.

4. Відпустіть кнопку живлення, коли з’явиться логотип LG, але продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності.

5. Відпустіть обидві кнопки, коли побачите екран відновлення заводських налаштувань.

6. За допомогою кнопок гучності виділіть Так.

  Як показати календар Outlook у Календарі Google

7. Підтвердьте, натиснувши кнопку живлення.

8. Весь процес може тривати до 10 хвилин. Ваш пристрій автоматично перезавантажиться після завершення процесу.

Спосіб 10. Повторне встановлення радіатора

Якщо жоден із зазначених вище методів не працює, спробуйте перевстановити радіатор. Це найуспішніший метод виправлення LG Bootloop. Рекомендується встановлювати його техніком. Ви самі можете продовжити, якщо хочете. Вам потрібно розібрати телефон, щоб отримати доступ до материнської плати, а потім встановити радіатор. Повний процес тривалий і включає в себе видалення материнської плати з каркаса для встановлення радіаторів. Можливо, вам доведеться купити всі інструменти, які коштують близько 50 доларів.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Як отримати свій LG V10 від Bootloop?

Відповідь Вимкніть пристрій. Натисніть і утримуйте кнопку живлення та кнопку зменшення гучності. Відпустіть кнопку живлення, коли з’явиться логотип LG, але продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності. Відпустіть обидві кнопки, коли побачите екран відновлення заводських налаштувань. Використовуйте кнопки гучності, щоб виділити Так. Підтвердьте, натиснувши кнопку живлення.

Q2. Чому телефони LG запускають Bootloop?

Відповідь Незважаючи на те, що компанія звинувачує апаратні проблеми в LG V10 Bootloop, ця проблема також може виникнути через певні збої програмного забезпечення. Ви можете зіткнутися з проблемою циклу завантаження, якщо ви спробували рутувати свій пристрій. Деякі глибокі зміни в налаштуваннях вашого пристрою можуть спричинити цю проблему. Ви можете зіткнутися з цією проблемою, якщо ваша оновлена ​​версія Android має якийсь збій і якщо ви завантажуєте програму з неперевіреного джерела.

Q3. Чому мій LG V10 постійно перезавантажується?

Відповідь Ваш телефон LG V10 перезавантажується, коли на вашому пристрої встановлюється нове оновлення мікропрограми. Ви можете зіткнутися з цією проблемою, якщо у вашій оновленій версії Android є якийсь збій, через який мобільний телефон не може зв’язатися з системою під час завантаження.

Q4. Як скинути налаштування телефону LG V10?

Відповідь Увімкніть телефон, якщо він увімкнений. Натисніть і утримуйте кнопку живлення + кнопку зменшення гучності. Відпустіть обидві кнопки, коли пристрій зупиниться, що може зайняти до 45 секунд.

Q5. Як увійти в безпечний режим у LG V10?

Відповідь Повністю вимкніть пристрій. Натисніть і утримуйте кнопку живлення. Відпустіть кнопку живлення, коли побачите логотип LG «Life’s good».

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли вирішити проблему LG V10 Bootloop на своєму пристрої. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Крім того, якщо у вас є запитання/пропозиції щодо цієї статті, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів.