(ВИРІШЕНО) Принтер друкує лише половину сторінки в Windows 10

Принтери є одним з рідкісних апаратних пристроїв, які підключаються через USB-порт, але часом їх дуже важко використовувати. Як тільки ви зіткнетеся з проблемою з принтером, ви можете витратити години на її вирішення.

Принтер друкує лише половину сторінки

Виправити Принтер друкує лише половину сторінки

Якщо ви намагаєтеся надрукувати документ, а ваш принтер друкує лише половину сторінки, причин може бути кілька, і не всі вони пов’язані з принтером.

Спочатку спробуйте надрукувати тестову сторінку. Перегляньте посібник принтера, щоб дізнатися, як він друкує пробну сторінку. Деякі принтери мають спеціальну кнопку або опцію на панелі керування принтера. Якщо тестова сторінка друкується нормально, спробуйте виправлення, наведені нижче.

Якщо якість друку порушена, тобто може не вистачити чорнила для друку всього, перевірте рівень чорнила в картриджах і за потреби заправте їх.

1. Перевірте конфігурації принтера

Принтер можна налаштувати на друк на меншому папері, тоді як документ створено на папері більшого розміру. Переконайтеся, що ви знаєте розмір паперу, який ви подавали в принтер.

Відкрийте панель керування.
Перейдіть до «Обладнання та звук» > «Пристрої та принтери».
Клацніть правою кнопкою миші на принтері та виберіть Параметри принтера з контекстного меню.
Перейдіть до спадних меню Розмір оригіналу та Вихідний розмір.
У обох спадних меню виберіть розмір сторінки, який ви подавали на принтер.
Натисніть Застосувати та спробуйте надрукувати ще раз.

2. Перевірте розмір сторінки документа

Переконайтеся, що розмір сторінки документа відповідає розміру паперу, який подається в принтер. Спосіб зміни розміру сторінки документа буде відрізнятися залежно від програми, в якій він відкритий і з якого ви друкуєте.

В Microsoft Word;

Відкрийте документ.
Перейдіть на вкладку Макет.
Відкрийте спадне меню Розмір і виберіть правильний розмір.
Спробуйте роздрукувати документ.

3. Видаліть та перевстановіть принтер

Можливо, принтер не відкалібрований належним чином, коли ви його встановили, або калібрування було пошкоджено. Найпростіший спосіб виправити це – видалити принтер і встановити його знову.

Відкрийте програму Налаштування за допомогою комбінації клавіш Win+I.
Перейдіть до Пристрої.
Виберіть вкладку Принтери та сканери.
Виберіть свій принтер і натисніть Видалити пристрій
Від’єднайте принтер і перезапустіть систему.
Підключіть принтер знову, і він встановиться автоматично.
Спробуйте роздрукувати документ.

4. Змініть програму

Проблема може бути в програмі, з якої ви намагаєтеся друкувати. Спробуйте змінити його. Або спробуйте зберегти документ у форматі PDF, а потім роздрукувати його.

Висновок

Сторінка, яку ви вибираєте для принтера, і розмір, на якому вона налаштована для друку з програми, завжди повинні збігатися. Якщо це не так, ваші відбитки вийдуть неправильними. Якщо ви не можете змінити розмір паперу, для якого створено документ, наприклад, конверт або брошура, змініть розмір, на якому принтер налаштований для друку.