Виправте, що WhatsApp останній раз не відображався на Android

Ви можете надсилати та отримувати миттєві повідомлення, мультимедійний вміст, статуси, голосові тексти та інші медіа за допомогою WhatsApp. Крім цього, у WhatsApp є ще багато цікавих функцій. Користувачі цінують функцію «Останнє відвідування», і іншим дуже корисно дізнатися, коли ви востаннє були активними в WhatsApp. Але іноді кілька користувачів стикаються з тим, що останній побачений не відображається в WhatsApp, а також WhatsApp не відображає проблеми в Інтернеті. Якщо ви прагнете дізнатися причини, пов’язані з проблемою, і ви хочете їх усунути, цей посібник вам дуже допоможе. Отже, продовжуйте читати.

Як виправити, що WhatsApp останній раз не відображався на Android

WhatsApp має кілька мудрих шарів конфіденційності, які включають функцію, за допомогою якої ви можете контролювати, хто може бачити ваш WhatsApp востаннє. Ви можете керувати трьома з цих налаштувань WhatsApp Останній перегляд: Усі, Мої контакти та Ніхто. Отже, ви можете додати до цього списку свого дратівливого родича, колег або начальника, щоб уникнути небажаних запитань, наприклад, я помітив, що ви були онлайн пізно ввечері! Крім того, якщо ви були занадто зайняті, але все ще залишалися в Інтернеті для своєї приватної особи, інші не могли запитати вас, чому ви не відповіли на моє повідомлення, навіть якщо ви були активні в WhatsApp. Отже, які саме налаштування конфіденційності WhatsApp Last Seen? Ось що ви повинні знати про це.

Нижче наведено список параметрів, доступних для налаштування конфіденційності Last Seen.

  • Усі: усі користувачі WhatsApp можуть бачити ваш статус Останній доступ, якщо ви є в їхньому списку контактів або навпаки.

  • Мої контакти: лише користувачі у вашому списку контактів можуть бачити ваш статус Останній доступ.

  • Ніхто: ніхто не може переглядати ваш статус Останній доступ, незалежно від того, є він у вашому списку контактів чи ні.

Тепер проаналізуйте, чи ваш приятель налаштував ці налаштування конфіденційності в своєму Android. Якщо ви переконалися, що всі ці налаштування правильні, але все ще стикаєтеся з проблемою «Останнє відвідування» не відображається в WhatsApp, цьому можуть сприяти наведені нижче причини.

  • Будь-які тимчасові збої у вашому телефоні Android.
  • Нестабільне підключення до Інтернету.
  • Неправильні налаштування конфіденційності.
  • Застарілий WhatsApp.
  • Ваш контакт може бути заблокований вашим приятелем. Просто надішліть повідомлення своєму другові або зателефонуйте. Якщо ви отримуєте одну галочку з порожнім зображенням дисплея, не можете підключитися за допомогою дзвінків і не бачите їх статус, це означає, що ви заблоковані користувачем на іншому кінці. Ви не можете побачити статус Останній доступ для заблокованого користувача.
  • Якщо ваш приятель увімкнув налаштування конфіденційності Мої контакти, а вас немає в його списку контактів, ви зіткнетеся з тим, що WhatsApp останній раз не відображався через деякі проблеми з контактами.

Проблема з Whatsapp може виникнути на вашому пристрої з кількох інших причин, ніж перераховані тут. Тим не менш, ось кілька методів усунення несправностей, які допоможуть вирішити ваше запитання, чому останній раз не відображається в WhatsApp?

Ніхто не хоче перевстановлювати конфліктну програму як перший крок з усунення несправностей. Отже, у цьому розділі ви зіткнетеся з деякими хаками для усунення несправностей, які допоможуть вам виправити, що WhatsApp востаннє не відображався, а WhatsApp не показував проблеми в Інтернеті. Дотримуйтесь їх відповідно до інструкцій і отримуйте вигоду до найвищого.

Примітка. Оскільки смартфони не мають однакових параметрів налаштувань, і вони відрізняються від виробника до виробника, переконайтеся, що налаштування правильні, перш ніж змінювати будь-які. Зазначені дії були виконані на телефоні Redmi.

Спосіб 1: перезавантажте пристрій

Якщо є якісь тимчасові помилки та проблеми, пов’язані з вашим телефоном Android, ви можете вирішити їх, просто перезавантаживши телефон. Цей метод також усуває будь-які технічні проблеми з програмою, тому перевірте, чи працює цей хак для вас.

1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення на бічній панелі мобільного телефону.

2. Тепер у наступному спливаючому меню торкніться параметра Перезавантаження.

Примітка. Ви також можете торкнутися значка вимкнення живлення, щоб вимкнути пристрій. Якщо ви це зробите, натисніть і утримуйте кнопку живлення на бічній панелі мобільного телефону, щоб увімкнути Android пізніше.

3. Зачекайте, поки телефон не перезавантажиться, і перевірте, чи вдалося вам виправити проблему «Останнє побачене, що не відображається в WhatsApp», чи зникла проблема.

Спосіб 2. Змініть налаштування мережі

Ви не можете переглядати оновлення в WhatsApp, якщо ви не підключені до мережі. Отже, перш за все перевірте, чи ви підключені до стабільної мережі. Технічний збій у вашому підключенні даних призведе до того, що WhatsApp востаннє не відображатиметься через деякі проблеми з контактами. Перш за все, переконайтеся, що ваше підключення до даних, і якщо все виглядає добре, увімкніть режим польоту та вимкніть його пізніше через деякий час, як описано нижче.

1. Торкніться значка Налаштування на головному екрані.

2. Потім торкніться опції SIM-картки та мобільні мережі, як показано.

3. Тепер переконайтеся, що параметр Мобільні дані увімкнено, як показано.

4. Якщо ви перебуваєте за межами своєї країни або зони покриття мережі (використовуючи роумінгову мережу), натисніть Додаткові налаштування, як показано.

Примітка. Оператор безкоштовно стягне з вас плату після того, як ви ввімкнете міжнародний роумінг даних.

5. Потім торкніться поля «Міжнародний роумінг» і встановіть параметр «Завжди», як показано.

6. Потім торкніться «Роумінг даних».

7. Потім натисніть Увімкнути, щоб підтвердити запит.

Тепер перевірте, чи вдалося вам виправити, що WhatsApp останній раз не відображався, а WhatsApp не показував проблеми в Інтернеті. Якщо ні, виконайте наведені нижче дії.

8. Прокрутіть панель повідомлень униз на головному екрані.

9. Тепер торкніться значка режиму польоту.

10. Зачекайте кілька секунд і знову торкніться значка режиму польоту.

Перевірте, чи ви вирішили проблему з Whatsapp.

Спосіб 3: Перевірте статус сервера

Перш ніж звинувачувати свій телефон Android у тому, чому його останній раз не показують у WhatsApp? Питання в тому, що ви повинні перевірити, чи сервер WhatsApp не працює на технічне обслуговування. Ви можете використовувати деякі онлайн-платформи, такі як Downdetector, щоб перевірити, чи без проблем працюють сервери WhatsApp.

1. Відвідайте офіційний сайт Downdetector.

2. Переконайтеся, що повідомлення, звіти користувачів не вказують на відсутність проблем у сповіщенні Whatsapp.

2А. Якщо ви отримуєте те саме повідомлення, то помилок на стороні сервера немає. Дотримуйтесь методів, розглянутих у цій статті, щоб вирішити, що WhatsApp останній раз не відображався через деякі проблеми з контактами.

2B. Якщо ви виявите помилки або сповіщення про технічне обслуговування, у вас немає іншого вибору, окрім як чекати.

Спосіб 4: Зберегти контакт

Як ми вже обговорювали, щоб побачити статус вашого друга востаннє в мережі, він/вона повинен зберегти ваш контакт у своєму профілі. Якщо номер не збережено на будь-якому з мобільних телефонів, статус не буде видно, якщо він увімкнув налаштування конфіденційності Мої контакти. Почніть розмову зі своїм контактом і запитайте його/її, чи збережено номер чи ні. Якщо контакт збережено, ви зможете бачити статуси зображення профілю, останнього перегляду та Про статус. Якщо вони не показують його вам, це означає, що контакт не збережено. Цю інформацію можна розумно очистити під час прямої розмови зі своїм другом.

Спосіб 5. Увімкніть фонові дані

На додаток до мобільних даних, ви повинні ввімкнути використання фонових даних, щоб переконатися, що ваш Android використовує мобільні дані навіть у режимі заощадження даних. Ось кілька інструкцій, як зробити те ж саме. Дотримуйтесь, як показано.

1. Перейдіть до програми Налаштування, як і раніше.

2. Тепер натисніть Програми.

3. Потім натисніть Керувати програмами, а потім WhatsApp, як показано.

4. Потім натисніть на Обмежене використання даних.

5. Тепер переконайтеся, що ви вибрали Wi-Fi і мобільні дані (SIM 1) і мобільні дані (SIM 2), якщо є. Потім торкніться ОК.

Тепер ваш Android надає повний доступ до мобільних даних, навіть коли він перебуває в режимі заощадження даних. Перевірте, чи ви виправили проблему, коли WhatsApp останній раз не показував проблему, якщо це викликано проблемами споживання фонових даних.

Спосіб 6: примусово зупинити WhatsApp

Вихід із програми повністю відрізняється від примусового закриття. Примусове закриття WhatsApp закриє всі фонові процеси, і вам доведеться почати його з нуля наступного разу, коли ви його відкриєте. Погану роботу програми можна вирішити негайно, і нижче наведено кілька інструкцій, щоб примусово закрити програму WhatsApp.

1. Запустіть програму Налаштування, як і раніше.

2. Тепер натисніть Програми.

3. Потім натисніть Керування програмами, а потім WhatsApp, як показано.

4. Потім натисніть на опцію Примусова зупинка у нижньому лівому куті екрана, як показано.

5. Нарешті, підтвердьте запит, натиснувши OK, як показано.

Тепер перезапустіть WhatsApp і перевірте, чи можете ви виправити, що останній показ не відображався в проблемі WhatsApp чи ні.

Спосіб 7. Надайте дозволи додатку

Якщо ви не надасте достатньо дозволу на доступ до кількох функцій WhatsApp, ви постійно будете запитувати, чому останній раз бачили не відображаються в WhatsApp? Наприклад, якщо ви не ввімкнули дозволи для контактів у WhatsApp, ви не можете отримати доступ до списку контактів свого телефону. Тому переконайтеся, що ви надали всі необхідні дозволи, виконавши кроки, наведені нижче.

1. Торкніться програми Налаштування.

2. Потім натисніть «Програми», а потім «Керувати програмами».

3. Потім натисніть на WhatsApp, як показано.

4. Потім натисніть Дозволи програми, як показано нижче.

5. Потім знайдіть список дозволів, наданих для WhatsApp, у меню ДОЗВОЛЕНО.

6. Якщо деякі дозволи очікують у СПИСКУ НЕДОЗВОЛЕНИХ, торкніться цього параметра (тут як приклад взято SMS).

7. Потім торкніться параметра ДОЗВОЛИТИ, щоб отримати доступ до цього дозволу, і перевірте, чи можете ви виправити те, що WhatsApp останній раз не відображався через деякі проблеми з контактами.

Спосіб 8. Увімкніть синхронізацію WhatsApp

Деякі користувачі повідомили, що якщо ви не ввімкнете опцію синхронізації WhatsApp, ви можете зіткнутися з тим, що WhatsApp останній раз не відображався через деякі проблеми з контактами. У цьому випадку ваші мобільні контакти не будуть синхронізовані з вашим обліковим записом, тому ви не зможете бачити статуси інших користувачів. Ось кілька інструкцій, щоб увімкнути синхронізацію WhatsApp на вашому мобільному пристрої Android.

1. Торкніться значка Налаштування на панелі програм.

2. Тепер торкніться параметра «Облікові записи та синхронізація», як показано.

3. Потім на наступному екрані переконайтеся, що параметр Автосинхронізація даних увімкнено, і торкніться параметра Синхронізувати поруч із WhatsApp, як показано.

Тепер ваші дані WhatsApp будуть синхронізовані. Перевірте, чи можете ви виправити проблему «Останнє відвідування», яка не відображається в WhatsApp.

Спосіб 9. Увімкніть сповіщення про прочитання

Багато користувачів припускають, що ввімкнення параметра «Повідомлення про прочитання» у WhatsApp виправить також проблему, коли хтось востаннє бачив, не оновлюється щодо проблеми Whatsapp. Ви можете відстежувати, чи прочитане повідомлення одержувачем чи ні, за допомогою цієї опції Read Receipts. Це просто трюк, щоб вирішити проблему, яку WhatsApp останній раз бачили, і це може допомогти вам виправити те саме. Дотримуйтесь інструкцій нижче.

1. Перейдіть до налаштувань WhatsApp, як і раніше.

2. Тепер натисніть Обліковий запис, а потім Конфіденційність, як показано.

3. Тепер увімкніть перемикач біля опції Прочитати квитанції, як показано.

Нарешті, перевірте, чи можете ви виправити проблему, що WhatsApp не відображає онлайн.

Спосіб 10. Видалити кеш WhatsApp

Щоб керувати вашим Android швидше, кеш зберігається як тимчасові пам’яті. Але ці старі дані з часом пошкоджені і можуть бути причиною того, чому останній раз не відображалися в WhatsApp? Розглянутий. Рекомендуємо час від часу (принаймні раз на 60 днів) очищати кеш своєї програми, щоб уникнути будь-яких конфліктів, і ось кілька інструкцій, як зробити те саме.

1. Перейдіть на головний екран і торкніться програми Налаштування, як показано.

2. Тепер натисніть Програми.

3. Потім натисніть Керування програмами, а потім WhatsApp, як показано.

4. Потім торкніться опції Storage, як показано.

5. Потім натисніть Очистити дані, а потім опцію Очистити кеш, як показано.

6. Ви також можете натиснути Очистити всі дані, якщо хочете, щоб усі дані були видалені в WhatsApp.

Нарешті, перевірте, чи можете ви виправити проблему з тим, що WhatsApp останній раз не відображався.

Спосіб 11. Очистіть медіафайли WhatsApp

Окрім очищення кешу WhatsApp, ви також можете очистити медіаконтент із кожного чату, якщо він здається непотрібним. Кілька МБ і ГБ можуть зберігатися дуже довго, що уповільнює роботу програми. Ось кілька інструкцій щодо очищення медіафайлів WhatsApp.

1. Запустіть WhatsApp і торкніться значка з трьома крапками у верхньому правому куті екрана. Потім торкніться Налаштування.

2. Потім натисніть Пам’ять і дані, як показано.

3. Потім натисніть Керувати сховищем, як показано.

4. Тепер торкніться кожного чату, щоб очистити пов’язані з ним дані. Ви також можете вибрати чат, який має велику цінність для зберігання.

5. Тепер торкніться поля біля опції Вибрати все, як показано.

6. Після вибору файлів, які потрібно видалити, торкніться значка кошика, як показано.

7. Повторюйте кроки з 4 по 6, доки не видалите всі непотрібні дані з кожного чату та не перевірте, чи вдалося виправити, що хтось останній раз не оновлювався щодо проблеми Whatsapp.

Спосіб 12: Оновіть WhatsApp

Запуск застарілих програм на вашому Android часто призводить до кількох конфліктів, наприклад Чому останній раз не відображаються в WhatsApp? розглянутий. Щоб змінити з боку сервера та виправити будь-які помилки в програмі, радимо оновити програму. Отже, перейдіть до Google Play Store і оновіть свою програму, як описано нижче.

1. Перейдіть на головний екран і торкніться Play Store.

2. Потім знайдіть WhatsApp, як показано.

3А. Якщо оновлення доступне, торкніться опції Оновити, як показано.

3B Якщо ваш додаток уже оновлено, перейдіть до наступних методів усунення несправностей.

4. Зачекайте, доки ваш додаток оновиться, і перевірте, чи виправили ви, що WhatsApp останній раз не показував проблему.

Спосіб 13. Перевстановіть WhatsApp

Якщо всі ці методи усунення несправностей не допомагають вам виправити WhatsApp, який не відображався онлайн, а WhatsApp останній раз не відображався через деякі проблеми з контактами, це означає, що проблема не пов’язана з вашим мобільним пристроєм. Повторну інсталяцію WhatsApp слід розглядати як обхідний шлях, лише як варіант, який більше не має. Перевстановлення WhatsApp видалить усі ваші чати. Тому перед видаленням програми зробіть резервну копію своїх даних.

Щоб створити резервну копію та відновити свої дані WhatsApp, дотримуйтесь нашого посібника, як перенести старі чати WhatsApp на новий телефон. Після створення резервної копії даних виконайте наведені нижче дії, щоб перевстановити WhatsApp, щоб виправити, що WhatsApp останній раз не відображався через деякі проблеми з контактами.

1. Перейдіть до Play Store, як і раніше, і знайдіть WhatsApp.

2. Тепер натисніть Видалити, як показано.

3. Зачекайте, поки програма повністю не буде видалена з вашого Android. Потім знову знайдіть WhatsApp і торкніться «Встановити».

4. Після того, як ваш додаток буде встановлено на вашому пристрої, натисніть Відкрити, як показано.

5. Нарешті, відновіть свої дані (якщо ви хочете це зробити) і перевірте, чи можете ви вирішити проблему «Останнє побачене» не відображається в WhatsApp.

Спосіб 14. Зверніться до служби підтримки WhatsApp

Чому останній раз його не показували в WhatsApp навіть після перевстановлення WhatsApp? Якщо так, то вам обов’язково потрібно звернутися за професійною підтримкою, щоб вирішити проблему. У цьому випадку ви повинні повідомити про проблему в WhatsApp. На цьому сайті ви можете не лише звернутися за підтримкою щодо ваших особистих збоїв у WhatsApp, але й для свого облікового запису WhatsApp для бізнесу.

Ви можете відмовитися від свого запиту, вказавши деякі обов’язкові дані, як-от номер телефону, адресу електронної пошти, як ви використовуєте WhatsApp (Android, iPhone, Інтернет і комп’ютер, KaiOS, інше) та ввівши проблему.

Як наступний крок, WhatsApp пропонує вам список своїх статей відповідно до проблеми, яку ви подали. Отже, у нашому випадку, щоб виправити проблему «Останнє побачене» не відображається в WhatsApp, ви можете перейти на сторінку поширених запитань WhatsApp і знайти свою проблему.

***

Сподіваємося, що цей посібник був корисним, і ви дізналися, як виправити проблему, коли WhatsApp востаннє не відображався на вашому телефоні Android. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Повідомте нам, яку тему ви хочете, щоб ми дослідили наступну.

  Кращі смартфони Android з клавіатурою