Виправте, що Vizio Remote не працює

Пульт дистанційного керування Vizio може перестати працювати через розряджені батареї пристрою, заблоковані телевізійні датчики, залишки живлення пульта та телевізора, нечисте джерело живлення, затримку дистанційної пам’яті та навіть проблеми з самим телевізором. Коли виникає проблема з тим, що пульт дистанційного керування Vizio не працює, у вас залишається майже непридатний для використання телевізор. Тож наявність працюючого пульта дистанційного керування, а також догляд за ним є критичними для тривалого життя. Якщо, звісно, ​​окремі шматочки не зламалися. У порівнянні з іншими пультами дистанційного керування Vizio є більш важливим для використання телевізора, оскільки він включає в себе можливості Smart TV, які дозволяють використовувати та переглядати багато програм. У цій статті ми показали, як виправити проблему віддаленого керування Vizio, яка не працює. Отже, продовжуйте читати, щоб дізнатися кроки для скидання віддаленого керування Vizio.

Як виправити, що Vizio Remote не працює

Після ретельного вивчення звітів користувачів ми змогли визначити наступні причини, через які Vizio Remote не працює.

 • Акумулятори, які були вимкнені: якщо батареї пульта дистанційного керування Vizio вимкнено, ви не зможете ним користуватися.

 • Заблокований телевізійний датчик: ця помилка виникає, коли ІЧ-промінь не може досягти телевізора через перешкоду між пультом дистанційного керування та датчиком телевізора.

 • Електронні перешкоди: якщо інші пристрої поблизу генерують випромінювання, яке заважає ІЧ-променю пульта дистанційного керування, ви можете відчути поточну помилку.

 • Брудне джерело живлення: якщо джерело живлення телевізора подає брудне живлення до системи, можливо, у вас виникла ця проблема.

 • Залишки живлення телевізора та пульта дистанційного керування: якщо на пульті дистанційного керування або телевізорі є залишки живлення, які перешкоджають їх здатності надсилати або транслювати ІЧ-промінь, можливо, у вас виникла поточна проблема.

 • Застряга віддалена пам’ять: якщо віддалена пам’ять застрягла на певному місці або пристрої, у вас можуть виникнути проблеми, подібні до теперішніх.

 • Несправний телевізор: якщо ваш телевізор вийшов з ладу, проблема може вплинути на вас.

Основні кроки з усунення несправностей

Перш ніж ми перейдемо до відповідей, нам потрібно ще раз перевірити, чи пульт дистанційного керування генерує інфрачервоне світло (якщо ви використовуєте ІЧ-пульт). Для цього можна використовувати простий тест камери. Для цього можна використовувати цифрову камеру або камеру на мобільному телефоні.

 • Увімкніть камеру, а потім подивіться через екран на пристрій дистанційного керування.
 • Наведіть вказівник на кінець пульта дистанційного керування, який зазвичай спрямований на телевізор, на камеру.
 • Якщо ви утримуєте будь-яку кнопку на пульті дистанційного керування, на екрані камери на кінці пульта дистанційного керування блимає індикатор інфрачервоного світлодіода.
 • Перевірте всі кнопки на пульті дистанційного керування, зокрема кнопки живлення та гучності, щоб перевірити, чи працюють вони.
 • Якщо жодна з кнопок не працює, можливо, пульт дистанційного керування несправний.
 • Якщо лише кілька кнопок не працюють, можливо, їхні контакти забруднені або зношені від використання.
 • Якщо всі кнопки функціональні, ви можете перейти до наступного кроку в процедурі усунення несправностей.

Ось розширені методи усунення несправностей для скидання налаштувань віддаленого керування Vizio.

Спосіб 1: Пульт дистанційного керування циклом живлення

Залишки живлення можуть спричинити припинення роботи пульта дистанційного керування Vizio. Навіть якщо ви не користуєтеся пультом дистанційного керування, перемикання живлення допомагає скинути налаштування пульта дистанційного керування Vizio та видаляє залишки живлення. Метою включення живлення є гарантія повного скидання будь-яких тимчасових налаштувань. Будь-які помилкові налаштування в пульті дистанційного керування можуть бути виправлені в результаті цього. Це може допомогти звільнити застрягла кнопку на пульті, про яку ви не знали. Виконайте наведені кроки, щоб вирішити проблему з віддаленим керуванням Vizio, яка не працює.

1. Вийміть батареї пульта.

2. Натисніть кнопку живлення на пульті дистанційного керування. Кнопка зазвичай знаходиться у верхній частині пульта дистанційного керування.

3. Через п’ять секунд відпустіть кнопку живлення. Будь-яка залишок живлення буде відібрано з пульта.

4. Принаймні один раз натисніть кожну кнопку на пульті. Це допоможе послабити будь-які застрягли ґудзики.

Примітка. Будьте обережні, коли видаляєте будь-які кнопки на пульті, які застрягли в постійно натиснутому положенні; інакше пульт дистанційного керування не реагуватиме на будь-які додаткові дії користувача.

5. Замініть батарейки в пульті дистанційного керування.

6. Перевірте, чи ваш пульт почав працювати правильно.

Спосіб 2: Power Cycle TV

Якщо телевізор Vizio знаходиться в неправильному стані або будь-які його налаштування не працюють, він може перестати реагувати на всі вхідні сигнали, включаючи зміну каналу за допомогою пульта дистанційного керування. Проблему можна вирішити, включивши живлення телевізора.

1. Витягніть телевізор із розетки.

2. Протягом 30 секунд натисніть і утримуйте кнопку живлення телевізора, що вичерпає залишок живлення телевізора і може вирішити дивні проблеми.

3. Зачекайте одну хвилину.

4. Знову підключіть телевізор до джерела живлення та увімкніть його.

Ще раз перевірте пульт дистанційного керування, щоб переконатися, що він справний.

Спосіб 3: заміна батарейок

Заміна батарейок на нові — це найшвидший спосіб переконатися в працездатності пульта дистанційного керування, що є важливим для скидання налаштувань дистанційного керування Vizio. Більшість пультів дистанційного керування Vizio підтримують дві батарейки типу АА або дві ААА. Перейдіть до наступного рішення, якщо нові батареї не вирішують проблему, щоб усунути проблему, яка не працює з дистанційним керуванням Vizio.

Спосіб 4. Усуньте блокування датчика телевізора

Ще одним кроком для скидання пульта дистанційного керування Vizio є усунення блокування датчика телевізора. Оскільки ІЧ-датчик на телевізорі заблокований і не може приймати ІЧ-сигнал, ваш пульт дистанційного керування Vizio Smart TV може не працювати. ІЧ-датчик телевізора зазвичай знаходиться в нижньому лівому або нижньому правому куті екрана. Навіть напівпрозорі речі, такі як захисна пластикова плівка, яка постачається з новими телевізорами, можуть блокувати інфрачервоний сигнал від пульта дистанційного керування.

1. Знайдіть інфрачервоний датчик телевізора.

2. Все, що знаходиться перед телевізором, слід перемістити.

3. Також знайдіть плями на сенсорі. Для очищення передньої частини датчика можна використовувати спирт.

4. Тепер натисніть кнопку живлення на пульті дистанційного керування та направте його на ІЧ-сенсор телевізора.

5. Переконайтеся, що ви знаходитесь у межах 10 футів від телевізора, оскільки ІЧ-сигнали працюють лише на певній відстані.

6. Ви дізнаєтеся, чи була перешкода в ІЧ-сигналі, якщо телевізор увімкнеться чи вимкнеться.

Спосіб 5: Змініть джерело живлення

Брудне живлення відноситься до відхилення в якості живлення пристрою. Зміни напруги, низькі коефіцієнти потужності, коливання частоти та стрибки напруги є прикладами нерівномірностей. Якщо ваш телевізор підключено до брудного джерела живлення, можливо, Vizio Remote не працює.

1. Від’єднайте кабель живлення від телевізора Vizio.

2. Перемістіть телевізор Vizio до іншого джерела живлення, де електрика, як відомо, нормальна, і підключіть його.

Перевірте, чи зараз працює правильно пульт дистанційного керування.

Спосіб 6: Обмежте електронні перешкоди

З появою технологій електронні пристрої стали невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Це електричне обладнання генерує різного роду випромінювання, які можуть призвести до припинення роботи пульта дистанційного керування, якщо це випромінювання заважає ІЧ-сигналу. ІЧ-датчик телевізора зазвичай знаходиться в нижньому лівому або нижньому правому куті екрана. Все, що може затьмарити сенсор, включаючи захисну пластикову плівку, яка постачається з новими телевізорами, надзвичайно чутлива.

1. Визначте будь-які інші електричні пристрої або освітлення, які вмикаються в полі зору вікна віддаленого датчика, включаючи КЛЛ.

2. Вимкніть або перемістіть телевізор у нову область.

3. Закрийте ІЧ-сенсор на передній частині приймача шматком синьої малярської стрічки або звичайного коричневого скотча. Малярська стрічка може відфільтрувати паразитні інфрачервоні випромінювання від інших пристроїв, дозволяючи дистанційному сигналу проходити.

4. За допомогою ватного тампона, змоченого в дистильованому спирті, очистіть будь-які забруднення на сенсорі телевізора та інфрачервоному пульті дистанційного керування.

***

Сподіваємося, що ця інформація була для вас корисною, і ви змогли вирішити, як вирішити проблему віддаленого керування Vizio, яка не працює. Будь ласка, повідомте нам, який метод був для вас найбільш вигідним. Ви можете скористатися формою нижче, якщо у вас є запитання чи коментарі.

  Як увімкнути редактор скріншотів у Google Chrome