Виправте, що Roblox не встановлюється в Windows 10

За останні роки онлайн-ігри досягли вершини. Він збільшив попит на кращі ігри та розробників ігор. В результаті з’явилося багато платформ, які надають гравцям усі інструменти для програмування власних ігор. Roblox є однією з таких платформ. Roblox дозволяє користувачам створювати свої персоналізовані ігри та грати в ігри, створені іншими. Roblox проводить багато ігрових заходів і навіть має власну валюту. Він доступний на багатьох платформах, включаючи Windows, де його можна завантажити з веб-сайту Roblox і Microsoft Store. Однак користувачі повідомили, що в деяких випадках вони не можуть встановити Roblox Windows 10. Багато форумів заповнені запитами, наприклад, чому Roblox не завантажується в Windows. Якщо ви також маєте справу з такою ж проблемою, ви в правильному місці. Ми пропонуємо вам ідеальний посібник, який допоможе вам виправити проблему, що Roblox не встановлюється.

Як виправити, що Roblox не встановлюється в Windows 10

Якщо вам цікаво, чому Roblox не завантажується на Windows, ось список деяких можливих причин:

  • Проблеми з мережею
  • Застаріла версія Windows
  • Недостатні дозволи користувача
  • Втручання від антивірусної програми
  • Втручання від брандмауера Windows Defender

Дізнавшись, чому ви не можете встановити Roblox Windows 10, дайте нам зрозуміти, як вирішити цю проблему. Ми почнемо з деяких основних методів і перевірок, а до кінця перейдемо до складних методів. Ми рекомендуємо вам спробувати ці методи в зазначеному порядку для досягнення найкращих результатів.

Спосіб 1: основні кроки з усунення несправностей

Ми рекомендуємо вам виконати ці основні методи усунення несправностей, перш ніж рухатися вперед. У більшості випадків вони можуть вирішити проблеми, такі як Roblox не встановлюється.

  Як заборонити Windows 10 запитувати дозвіл

1. Перезавантажте ПК: перезавантаження ПК може вирішити багато системних помилок та інші незначні проблеми. Це може вирішити цю проблему. Дотримуйтесь нашого посібника про перезавантаження або перезавантаження ПК з Windows, щоб перезавантажити ПК.

2. Перевірте дату та час: переконайтеся, що на вашому ПК встановлено правильний час. Якщо годинник ПК не точний, то багато хто стикається з цією проблемою. Ви можете змінити дату та час у Windows 10, дотримуючись нашого посібника, як змінити дату та час у Windows 10.

3. Перевірте мережеве підключення: переконайтеся, що ваше інтернет-з’єднання працює належним чином. Спробуйте завантажити інші файли або перевірте швидкість Інтернету в Інтернеті, щоб переконатися, що у вас немає проблем з мережею.

4. Оновлення Windows: якщо на вашому комп’ютері з Windows 10 працює застаріла версія Windows, ви можете зіткнутися з багатьма проблемами, включаючи проблему з тим, що Roblox не встановлюється. Microsoft випускає регулярні оновлення для Windows, щоб усунути помилки та інші проблеми. Ви можете перевірити та оновити свою Windows, дотримуючись нашого посібника про завантаження та встановлення останнього оновлення Windows 10.

Спосіб 2. Запустіть Roblox як адміністратор

У деяких випадках Windows не завантажуватиме певні програми, якщо у вас немає належних дозволів або прав адміністратора для їх запуску. Це може зупинити встановлення Roblox. Ви можете вирішити цю проблему, запустивши Roblox Launcher від імені адміністратора, а для цього виконайте ці дії.

  Як увімкнути запит на збереження завантаження в Microsoft Edge у Windows 10

1. Натисніть одночасно клавіші Windows + E, щоб відкрити Провідник файлів.

2. Знайдіть файл RobloxPlayerLauncher.exe, клацніть його правою кнопкою миші та виберіть параметр Властивості.

Примітка: RobloxPlayerLauncher.exe зазвичай знаходиться в C:UsersUsernameDownloads за замовчуванням.

3. У вікні Властивості перейдіть на вкладку Сумісність.

4. Установіть прапорець Запуск цієї програми від імені адміністратора в розділі Налаштування.

5. Натисніть Застосувати > OK, щоб зберегти зміни.

Спосіб 3. Тимчасово вимкніть антивірус (якщо є)

Антивірусні програми чудово захищають від шкідливих файлів і захищають наш комп’ютер. Однак іноді вони можуть помилково визначити звичайні файли як шкідливі і завадити їм працювати належним чином. Якщо ваш антивірус виявляє Roblox як шкідливий, це може призвести до того, що Roblox не встановить проблему. Щоб вирішити цю проблему, ви можете тимчасово вимкнути антивірус і спробувати запустити Roblox. Для цього дотримуйтесь нашого посібника з тимчасового вимкнення антивірусу в Windows 10.

Примітка. Якщо це не вирішує проблему, негайно увімкніть антивірус для захисту від вірусів і шкідливих програм.

Спосіб 4. Дозволити Roblox у брандмауері Windows Defender

Користувачі повідомили, що інсталятору Roblox бракує дозволу на підключення до Інтернету та завантаження всіх даних, необхідних для завершення інсталяції, що може спричинити проблему з встановленням Roblox. За це може бути відповідальний брандмауер Windows Defender, і щоб виправити це, вам потрібно дозволити програму Roblox у брандмауері, щоб вона не переривалася під час встановлення. Для цього дотримуйтесь нашого посібника про те, як дозволити програми в брандмауері Windows 10.

  Як отримати Windows Media Player у Fall Creators Update

Спосіб 5. Перевстановіть Roblox

Інший спосіб вирішити цю проблему – видалити папку Roblox, яка є в папці AppData. Він перевстановить та оновить Roblox і може виправити будь-які проблеми, пов’язані з установкою. Виконайте ці дії, щоб зробити те ж саме.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть %appdata% і натисніть Відкрити.

2. Перейдіть до папки Roblox і клацніть її правою кнопкою миші, а потім виберіть опцію Видалити.

3. Натисніть клавішу Windows, введіть %localappdata% і натисніть Відкрити.

4. Знову видаліть папку Roblox, як показано на кроці 2, і перезавантажте ПК.

5. Далі перейдіть на офіційний сайт Robox і виберіть гру.

6. Натисніть кнопку «Відтворити», виділену на малюнку нижче.

7. Потім натисніть кнопку Завантажити та встановити Roblox.

8. Після завантаження інсталяційного файлу запустіть RobloxPlayerLauncher, двічі клацнувши на ньому.

9. Зачекайте, поки ОС завершить встановлення Roblox.

10. Ви отримаєте повідомлення, що ROBLOX УСПІШНО ВСТАНОВЛЕНО! як показано.

***

Сподіваємося, що цей посібник був корисним, і ви змогли виправити, що Roblox не встановлюється на Windows 10. Повідомте нам, який метод спрацював вам найкраще. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів.