Виправте, що Hulu не працює на телевізорі Samsung

Categories:

Потокова трансляція Hulu на смарт-телевізор Samsung — це один із найкращих способів насолоджуватися улюбленими оригінальними шоу Hulu. Бібліотека Hulu включає тисячі популярних телешоу, фільмів і деякі з найпопулярніших оригінальних шоу Hulu. Як уже згадувалося, шоу Hulu найкраще переглядати на телевізорі Samsung Smart TV. Однак іноді ви можете зіткнутися з проблемою Hulu, яка не працює з телевізором Samsung, намагаючись транслювати потокову службу. Ця проблема може бути викликана різними причинами, наприклад, поганим мережевим з’єднанням або іншими проблемами з програмою Hulu або телевізором Samsung. У цьому посібнику ми обговоримо фактори, які можуть спричинити цю проблему, і способи їх усунення. Крім того, ми показали кроки для видалення та встановлення програми Hulu на телевізорі Samsung.

Як виправити, що Hulu не працює на телевізорі Samsung

Hulu може не працювати на телевізорах Samsung Smart з різних причин. Деякі з основних причин цієї проблеми згадуються тут.

 • Помилки підключення Hulu можуть виникати через проблеми сумісності з вашим телевізором і програмою потокового передавання.
 • Погане підключення до мережі також може спричинити цю проблему.
 • Неправильне завантаження телевізора Samsung також іноді є причиною цієї проблеми.
 • Пошкоджені дані кешу програми Hulu іноді пов’язані з різними помилками на телевізорі Samsung, зокрема помилками підключення.
 • Заблокована служба VPN іноді також може викликати цю проблему на вашому телевізорі Samsung.
 • Якщо сервери Hulu не працюють належним чином, у вас можуть виникнути різні проблеми, наприклад Hulu не працює.
 • Помилки та неправильна робота Samsung Smart Hub також можуть спричиняти помилки Hulu на телевізорах Samsung.
 • Застаріла програма Hulu також може викликати різні проблеми на телевізорі Samsung.
 • Різні проблеми з програмою Hulu, такі як помилки та неправильне встановлення, також можуть бути пов’язані з цією помилкою.
 • Різні основні проблеми з Hulu або Samsung TV можуть спричинити цю помилку.

Перш ніж ви вирішите видалити програму Hulu на телевізорі Samsung, у цьому посібнику ми обговоримо методи вирішення проблеми, що Hulu не працює на телевізорі Samsung.

Спосіб 1. Переконайтеся, що телевізор Samsung сумісний із Hulu

Останні версії програми Hulu сумісні лише з телевізорами Samsung Smart TV, які були випущені після 2016 року. Нові моделі смарт-телевізорів Samsung побудовано на операційній системі Tizen, яка сумісна з новою програмою Hulu, а це означає, що ви повинні можна встановити додаток Hulu на телевізор Samsung. Якщо ви не впевнені щодо дати виробництва та моделі смарт-телевізора Samsung, ви можете перевірити рік випуску та версію операційної системи на офіційний веб-сайт. Однак моделі смарт-телевізорів Samsung, випущені між 2013 і 2015 роками, все ще мають доступ до класичної програми Hulu. Якщо ви використовуєте старий телевізор Samsung, ви можете помітити наступне під час потокової передачі Hulu.

 • Ви можете насолоджуватися більшістю того самого вмісту в класичній програмі, але класична програма Hulu не має деяких преміум-додатків Hulu. Він також не підтримує послуги Hulu + Live TV.
 • Вам також може бути важко орієнтуватися в класичній програмі Hulu на смарт-телевізорі Samsung, оскільки інтерфейс також інший і застарілий. У ньому також відсутні деякі нові профілі та функції Hulu, як-от «Мої речі» тощо.

Тому, якщо ви не можете підключитися до Hulu на телевізорі Samsung, переконайтеся, що ваш телевізор сумісний з останньою версією Hulu. Також продовжуйте читати, щоб дізнатися, як оновити програму Hulu на телевізорі Samsung.

Спосіб 2. Усунення несправностей мережевих підключень

Однією з найпоширеніших причин, чому Hulu не підключається до телевізора Samsung, є погане підключення до мережі. Якщо ваша мережа слабка та нестабільна, у вас можуть виникнути проблеми з підключенням і потоковою трансляцією Hulu. Тому замість видалення програми Hulu на телевізорі Samsung через ці проблеми, першим кроком, який вам слід розглянути, є вирішення проблем мережі, які можуть спричиняти цю проблему.

  Здравствуйте

Крок I: Перезапустіть WiFi Router

Виправлення з’єднань Wi-Fi є одним із перших методів, які ви можете спробувати вирішити проблему, яка не працює з Hulu на телевізорі Samsung. Як правило, помилки підключення до мережі та програми на вашому смарт-телевізорі викликані неправильним підключенням маршрутизатора. Тому переконайтеся, що ви правильно підключили маршрутизатор.

1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення на маршрутизаторі.

Зображення OpenClipart-Vectors з Pixabay

2. Після вимкнення маршрутизатора від’єднайте його від головного вимикача.

3. Зачекайте кілька хвилин, знову підключіть кабель і увімкніть WiFi-роутер.

Перевірте, чи з’єднання відновлено.

Крок ІІ. Відстежте мережеве підключення

Якщо проблеми з підключенням Hulu не були спричинені маршрутизатором WiFi, це могло бути через вашого інтернет-провайдера. Бажано перевірити в інтернет-службі, яку ви використовуєте, щоб переконатися, що ви отримуєте достатньо хороші мережеві з’єднання. Щоб користуватися послугами Інтернету, переконайтеся, що на ваших пристроях є активний тарифний план Інтернету. Якщо ви продовжуєте страждати від повільного з’єднання з Інтернетом і не можете зрозуміти, як це виправити, вам слід перевірити Повільне з’єднання з Інтернетом? 10 способів прискорити Інтернет! Також продовжуйте читати, щоб знайти кроки для видалення програми Hulu на телевізорі Samsung.

Спосіб 3: Вимкніть і вимкніть телевізор Samsung

Іноді проблеми з підключенням додатка Hulu та потоковим передаванням викликані збоями програмного забезпечення телевізора Samsung. Як і більшість проблем із програмним забезпеченням, одним із перших варіантів усунення несправностей є перезавантаження пристрою. Найпростіший спосіб вирішити проблему, коли Hulu не працює з телевізором Samsung на телевізорі Samsung Smart TV, — це перезапустити весь телевізор. Однак важливо зазначити, що коли ви натискаєте кнопку живлення на пульті дистанційного керування, телевізор не вимикається. Натомість він переводить ваш телевізор у режим очікування, і в результаті програма на вашому телевізорі не перезапускається. Ви можете примусово перезапустити телевізор Samsung двома різними методами, як описано нижче. Крім того, далі в цьому посібнику дізнайтеся, як оновити програму Hulu на телевізорі Samsung.

Варіант I: перезапустіть телевізор за допомогою пульта дистанційного керування

Перезапустити смарт-телевізор Samsung за допомогою пульта легко, дотримуючись цих простих кроків.

1. Переконайтеся, що телевізор увімкнено (не в режимі очікування).

2. Натисніть і утримуйте кнопку живлення на пульті дистанційного керування та зачекайте, поки живлення відновиться.

Примітка: після натискання кнопки живлення телевізор Samsung вимкнеться, однак вам потрібно продовжувати натискати кнопку живлення, доки живлення знову не ввімкнеться.

3. Тепер натисніть кнопку Home на пульті.

4. Нарешті, знайдіть і відкрийте програму Hulu.

Варіант II: Перезапустіть телевізор вручну

Ще один ефективний спосіб увімкнути живлення телевізора Samsung — зробити це вручну. Для цього вам не знадобиться пульт від телевізора.

1. Від’єднайте шнур живлення телевізора від розетки або фільтра перенапруги.

Зображення Bruno/Germany з Pixabay

2. Зачекайте кілька хвилин.

3. Тепер знову підключіть телевізор до електричної розетки, а потім увімкніть його.

4. Тепер натисніть кнопку «Додому».

5. Перейдіть до програми Hulu та виберіть її.

Спосіб 4: відстежуйте стан сервера Hulu

Однією з основних причин проблем із додатком Hulu на вашому телевізорі Samsung є те, що сервери додатків Hulu в цей момент не працюють. Збій сервера може припинити роботу всіх функцій програми, і ви можете видалити програму Hulu на телевізорі Samsung. У цьому випадку ви не можете багато чого зробити, щоб вирішити проблему, оскільки вона спричинена завершенням роботи служби Hulu. Якщо ви хочете переконатися, що проблема спричинена серверами Hulu, а не вашим пристроєм, ви можете завантажити програму Hulu на інший пристрій, щоб перевірити, чи вона працює добре. Якщо програма Hulu не працює на інших пристроях, проблема Hulu не працює на телевізорі Samsung викликана проблемою сервера. Ви також можете перевірити статус сервера на різних веб-сайтах відстеження серверів, наприклад Даундетектор. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, як оновити програму Hulu на телевізорі Samsung.

Спосіб 5: скиньте Smart Hub на телевізорі Samsung

Samsung Smart Hub — це вдосконалена та інтелектуальна система меню, розроблена для телевізора Samsung, щоб надати вам легке та плавне налаштування меню. Ви можете переміщатися в меню телевізора Samsung і легко знаходити улюблені фільми та телешоу. Однак якщо Smart Hub не працює належним чином, у вас можуть виникнути різні проблеми з телевізором Samsung. Ви можете вирішити ці проблеми, скинувши меню Smart Hub на телевізорі Samsung. Процес скидання Smart Hub може відрізнятися залежно від дати виробництва вашого телевізора Samsung.

  Як вирівняти текст всередині таблиць у Microsoft Word

Варіант I: для телевізорів Samsung, виготовлених у 2018 році або раніше

Якщо ваша модель телевізора була виготовлена ​​в 2018 році або раніше, ви можете скористатися цими простими кроками, щоб скинути налаштування Smart Hub на телевізорі Samsung.

1. На телевізорі Samsung перейдіть до Налаштувань.

2. Тепер виберіть Підтримка.

3. Тут виберіть Самодіагностика.

4. Нарешті, виберіть Reset Smart Hub.

Примітка. Під час процесу скидання телевізор Samsung може запитати PIN-код вашого телевізора. Стандартним PIN-кодом для телевізора Samsung є 0000. Однак, якщо ви змінили PIN-код, введіть його, щоб завершити процес.

Варіант II: для телевізорів Samsung, виготовлених у 2019 році або новіших

Якщо ваша модель телевізора була виготовлена ​​в 2019 або після 2019 року, ви можете скористатися цими простими кроками, щоб скинути налаштування Smart Hub на телевізорі Samsung, щоб вирішити проблему, через яку Hulu не працює на телевізорі Samsung.

1. На телевізорі Samsung перейдіть до Налаштувань.

2. Тепер виберіть Підтримка.

3. Тут виберіть Device Care.

4. Тепер виберіть Самодіагностика.

5. Нарешті, виберіть Reset Smart Hub.

Спосіб 6: оновіть мікропрограму телевізора Samsung

Тепер, коли ви знаєте, як оновити програму Hulu на телевізорі Samsung, якщо оновлення програми Hulu не вирішує проблему, ви можете спробувати оновити мікропрограму телевізора Samsung, щоб вирішити проблему. Оновлення мікропрограми зазвичай усуває проблеми з програмою для телевізора. Як правило, смарт-телевізори Samsung оновлюються автоматично, проте вони також мають можливість вручну примусово оновити мікропрограму для смарт-телевізора Samsung.

1. На пульті дистанційного керування телевізора натисніть кнопку «Додому», щоб відкрити Smart Hub.

2. Тут виберіть «Налаштування» в меню розумного концентратора.

3. Тепер знайдіть і виберіть вкладку Оновлення програмного забезпечення.

4. Тепер натисніть опцію Оновити зараз.

5. Дочекайтеся завершення завантаження.

6. Установіть оновлення мікропрограми, дотримуючись інструкцій на екрані телевізора Samsung.

Спосіб 7: Очистіть кеш Hulu

Часто ця проблема може бути викликана самою програмою Hulu. Якщо в програмі збережено пошкоджені дані кешу, вона може виникати збій і спричиняти різні проблеми. Samsung TV дозволяє очистити кеш програми, щоб вирішити проблеми, спричинені пошкодженими даними кешу. Це один із найкращих методів вирішення цієї проблеми, і часто він усуває випадкові збої в програмі та телевізорі Samsung. Виконайте ці прості дії, щоб очистити кеш програми Hulu на телевізорі Samsung.

1. Натисніть кнопку Home на пульті дистанційного керування телевізором Samsung, щоб відкрити параметри Smart Hub.

2. Тут виберіть Налаштування.

3. Тепер перейдіть до вкладки «Програми» та виберіть її.

4. Тепер виберіть Системні програми.

5. Тут знайдіть і виберіть програму Hulu.

6. Тепер виберіть опцію «Очистити кеш».

7. Нарешті натисніть OK, щоб підтвердити процес.

Спосіб 8: оновіть додаток Hulu

Застаріла версія програми Hulu на вашому пристрої також може викликати цю проблему. Таким чином, оновлення програми Hulu на смарт-телевізорі Samsung може вирішити цю та інші проблеми. Процес оновлення Hulu на телевізорі Samsung залежить від моделі телевізора. Оновити програму Hulu на телевізорі Samsung можна двома способами.

Варіант I: на нових моделях телевізорів Samsung

Виконайте ці прості дії, щоб оновити програму Hulu на нових моделях телевізорів Samsung.

1. На пульті дистанційного керування телевізора натисніть кнопку «Додому».

2. Тут виберіть «Програми», а потім виберіть «Налаштування».

3. Тепер увімкніть автоматичне оновлення у верхньому правому куті екрана телевізора.

4. Якщо є оновлення, яке очікує на розгляд, воно буде завантажено та встановлено автоматично.

Продовжуйте читати, щоб знайти кроки для видалення програми Hulu на телевізорі Samsung.

Варіант II: на старих моделях телевізорів Samsung

Виконайте ці прості кроки, щоб оновити програму Hulu на своїх старих моделях телевізорів Samsung.

1. На пульті дистанційного керування натисніть кнопку Smart Hub.

2. Тут виберіть Рекомендовані та перейдіть до програми Hulu.

3. Тепер натисніть кнопку Enter.

4. Тут прокрутіть вниз і виберіть опцію Оновити програми.

5. Тепер виберіть «Вибрати все», а потім «Оновити».

6. Зачекайте, поки програма завершить оновлення.

Спосіб 9. Вимкніть службу VPN (якщо можливо)

Якщо ви використовуєте службу VPN, проблема з програмою Hulu на вашому телевізорі Samsung може бути спричинена VPN. Як правило, більшість відеопрограм і потокових служб намагаються блокувати трафік VPN, щоб запобігти несанкціонованому потоковому передаванню. Якщо Hulu заблокував вашу VPN, ви, швидше за все, не зможете отримати доступ до потокового вмісту. Щоб уникнути цих проблем, ви можете спробувати вимкнути службу VPN, яку ви використовуєте. Якщо ви не впевнені, що таке VPN, ви можете перевірити Що таке VPN? Як це працює? посібник, щоб дізнатися все про службу VPN і про те, як її використовувати для кращого перегляду Інтернету.

  Як увімкнути режим наднизької затримки для графіки NVIDIA

Якщо видалення VPN не вирішує проблему, виконайте наступний спосіб, щоб видалити та встановити програму Hulu на телевізорі Samsung.

Спосіб 10: Переінсталюйте Hulu

Якщо попередні методи не допомогли, якщо Hulu не працює на телевізорі Samsung, ви можете перевстановити програму Hulu на телевізорі Samsung. Ви можете виконати ці прості кроки, щоб видалити, а потім інсталювати програму Hulu на телевізорі Samsung.

1. Натисніть кнопку «Додому».

2. Тут виберіть «Програми» в екранному меню.

3. Тепер виберіть Налаштування.

4. Тепер перейдіть до програми Hulu.

5. Тут виберіть Видалити.

6. Тепер натисніть Delete у спливаючому вікні, щоб підтвердити процес. Після видалення програми виконайте наведені нижче дії, щоб установити програму Hulu на телевізорі Samsung.

7. Потім натисніть кнопку «Додому».

8. Виберіть «Програми» в меню.

9. Тут виберіть піктограму збільшувального скла на екрані програм.

10. Введіть Hulu у вікні пошуку.

11. Виберіть Hulu з результатів, а потім натисніть кнопку «Установити».

Таким чином, ви можете встановити додаток Hulu на телевізор Samsung.

Спосіб 11: використовуйте Hulu на іншому пристрої

Якщо жоден із попередніх методів не спрацював і ви не можете знайти рішення цієї проблеми, ви можете спробувати Hulu на іншому пристрої. Цей метод також допоможе вам визначити причину проблеми. Якщо Hulu добре працює на іншому пристрої, проблема може виникнути у вашому телевізорі Samsung. Однак якщо Hulu не працює на іншому пристрої, проблема може бути у вашому обліковому записі Hulu.

Спосіб 12. Зверніться до служби підтримки Samsung TV або Hulu

Якщо жоден із попередніх методів не спрацював і у вас усе ще виникають проблеми, ви можете зв’язатися з Samsung TV або Hulu, щоб знайти рішення. Якщо проблему спричинив ваш телевізор Samsung, ви можете спробувати відвідати Підтримка Samsung сторінку, щоб знайти можливе вирішення вашої проблеми. З іншого боку, якщо проблему спричинили служби Hulu, ви можете зв’язатися зі службою підтримки Hulu з ЦЕНТР ДОВІДКИ Hulu сторінки.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Що таке смарт-телевізор Samsung?

Відповідь Смарт-телевізори Samsung є одними з найсучасніших і інтелектуальних лінійок телевізорів. Смарт-телевізори дають вам змогу не лише переглядати телепрограми світового рівня, але й надають доступ до інших послуг, таких як потокове передавання, Інтернет і домашній кінотеатр.

Q2. Чи можу я транслювати Hulu на своєму телевізорі Samsung?

Відповідь Так, різні смарт-телевізори Samsung сумісні для встановлення та запуску потокової служби Hulu.

Q3. Чи можу я встановити Hulu на свій телевізор Samsung?

Відповідь Так, користувачі можуть установити Hulu на своїх смарт-телевізорах Samsung, щоб дивитися улюблені шоу та фільми Hulu.

Q4. Як очистити кеш програми Hulu на телевізорі Samsung?

Відповідь Пошкоджений кеш Hulu може викликати різні проблеми з телевізорами Samsung. Ви можете очистити дані кешу, перейшовши до налаштувань.

Q5. Що робити, якщо я не можу відкрити Hulu на телевізорі Samsung?

Відповідь Ви можете спробувати різні способи вирішення цієї проблеми, через яку Hulu може не працювати на телевізорі Samsung, наприклад очистити кеш або перевстановити програму Hulu.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був для вас корисним і ви змогли вирішити проблему, яка не працює з Hulu на телевізорі Samsung. Крім того, ви можете знати, як встановити програму Hulu на телевізор Samsung. Повідомте нам, який метод найкраще спрацював для вас. Якщо у вас є пропозиції чи запитання до нас, повідомте нас у розділі коментарів.