Виправте, що Halo Infinite постійно вилітає під час запуску

Categories:

Halo Infinite — одна з найкращих шутерів від першої особи, видана Xbox Game Studios. На відміну від інших установок серії, ви можете насолоджуватися версією цієї гри для кількох гравців безкоштовно. Незважаючи на те, що світ Інтернету святкує її вихід, небагато користувачів повідомили про збої гри на ПК. Якщо ви також зіткнулися з проблемою Halo Infinite, яка постійно виходить з ладу ПК, цей посібник дуже допоможе вам вирішити цю проблему. Отже, продовжуйте читати!

Як виправити збій Halo Infinite під час запуску в Windows 10

Якщо вас дратує те, що Halo Infinite постійно виходить з ладу під час запуску на вашому комп’ютері з Windows 10, ось кілька можливих причин, чому ви повинні ретельно проаналізувати їх, щоб вирішити проблему.

 • ПК не відповідає основним вимогам гри.
 • Інша фонова програма заважає грі.
 • Ви використовуєте неперевірену версію драйверів.
 • Налаштування графіки гри неправильно налаштовані, а файли DLL клієнта Steam пошкоджені.
 • Наявність шкідливих програм і вірусів.
 • Платформа .NET і операційна система не оновлені до останньої версії.
 • Версія DirectX не є актуальною.
 • Розгін.
 • Будь-які неправильно налаштовані або пошкоджені файли встановлення гри також спричиняють проблему.
 • Розповсюджувані файли Microsoft C++ несумісні з грою та ПК.

Ось кілька можливих методів усунення несправностей, які допоможуть вам вирішити проблему збою Halo Infinite. Дотримуйтесь їх, як показано, у тому ж порядку, і якщо вам пощастить, ви можете досягти вирішення своєї проблеми за перші кілька кроків!

Спосіб 1: Основні методи усунення несправностей

Перш ніж переходити до розширених методів усунення несправностей, виконайте ці основні методи, щоб вирішити проблему.

1А. Перезавантажте ПК

Загальний прийом для усунення всіх тимчасових збоїв, пов’язаних з Halo Infinite, полягає в тому, щоб перезавантажити комп’ютер. Ви можете перезавантажити комп’ютер, виконавши наведені нижче дії.

1. Перейдіть до меню досвідченого користувача Windows, натиснувши одночасно клавіші Windows і X.

2. Виберіть Завершити роботу або вийти.

3. Нарешті натисніть Перезапустити.

Перезапустивши гру, перевірте, чи можна отримати доступ до гри без помилок.

1B. Перевірте вимоги до гри

Якщо ви зіткнулися з проблемою збою Halo Infinite під час запуску, ви повинні перевірити основні вимоги гри та переконатися, що ваш комп’ютер їм відповідає.

 • Потрібен 64-розрядний процесор і операційна система.
 • ОС: Windows 10 RS5 x64

 • Процесор: AMD Ryzen 5 1600 або Intel i5-4440

 • Пам’ять: 8 ГБ ОЗУ

 • Відеокарта: AMD RX 570 або Nvidia GTX 1050 Ti

 • DirectX: версія 12

 • Пам’ять: 50 ГБ доступного місця

1С. Переконайтесь у належному підключенні до мережі

Нестабільне підключення до Інтернету призводить до збою Halo Infinite, також якщо між маршрутизатором і комп’ютером є будь-які перешкоди, вони можуть заважати бездротовому сигналу та спричиняти періодичні проблеми з підключенням. Ви можете запустити a Тест швидкості знати оптимальний рівень швидкості мережі, необхідний для належного підключення.

Переконайтеся, що ваш пристрій відповідає наведеним нижче критеріям.

 • Знайдіть потужність сигналу вашої мережі та, якщо вона дуже низька, усуньте всі перешкоди між ними.
 • Уникайте занадто великої кількості пристроїв, підключених до однієї мережі.
 • Завжди купуйте модем/маршрутизатор, перевірений вашим постачальником послуг Інтернету (ISP), і вони не конфліктують.
 • Не використовуйте старі, зламані або пошкоджені кабелі. За потреби замініть кабелі.
 • Переконайтеся, що дроти від модему до маршрутизатора та модему до стіни стабільні та не мають перешкод.

Якщо виникли проблеми з підключенням до Інтернету, ознайомтеся з нашим посібником «Як усунути проблеми з підключенням до мережі в Windows 10», щоб усунути їх.

1D. Зупиніть розгін

Дотримуйтесь цих пунктів, щоб припинити розгін.

 • Кожен комп’ютер високого класу оснащений опцією розгону, яка допомагає виводити більше, ніж ваші специфікації, які ви вже маєте. Робота відеокарти або процесора швидше, ніж швидкість за замовчуванням, відноситься до розгону.
 • Коли це станеться, ваш комп’ютер досягне максимальної температури через певний час. Комп’ютер виявляє це та регулює тактову частоту до нормальної швидкості, доки не охолоне. Після охолодження тактова частота знову збільшується.
 • Це підвищує продуктивність вашого комп’ютера і є чудовою допомогою, якщо у вас немає потужного комп’ютера.
 • Слід зазначити, що всі ігри не підтримують розгін. Те саме стосується Halo Infinite. Отже, ви повинні спробувати вимкнути весь розгін на своєму комп’ютері та спробувати запустити гру. Якщо він запускається добре, проблема вирішена.

1E. Вийдіть із небажаних фонових програм

Деякі фонові процеси, запущені на вашому ПК, можуть заважати процесам Halo Infinite. Ці програми можуть сприяти тому, що Halo Infinite постійно виходить з ладу ПК. Дотримуйтесь нашого посібника Як завершити завдання в Windows 10, щоб вийти з усіх фонових процесів.

1F. Оновіть Windows

Ви також можете викорінити помилки у своєму комп’ютері та грі, оновивши свою операційну систему. Завжди перевіряйте, чи оновлено ви свою операційну систему Windows і чи очікуються оновлення, скористайтеся нашим посібником Як завантажити та встановити останнє оновлення Windows 10

Після оновлення операційної системи Windows перевірте, чи можна підключитися до ігрового сервера Halo Infinite без помилок.

1G. Оновлення графічних драйверів

Halo Infinite — гра з насиченою графікою. Графічний драйвер дуже важливий для вашого досвіду гри. Якщо драйвери застарілі або несправні, обов’язково оновіть їх. Ви можете шукати найновіші випуски драйверів на офіційних веб-сайтах або оновлювати їх вручну. Дотримуйтеся нашого посібника «4 способи оновлення графічних драйверів у Windows 10», щоб оновити драйвер і перевірити, чи вирішено проблеми з аварійним завершенням роботи Halo Infinite.

1H. Відкат оновлень драйверів GPU

Іноді поточна версія драйверів графічного процесора може призвести до збою гри Halo Infinite, і в цьому випадку вам доведеться відновити попередні версії встановлених драйверів. Цей процес називається відкатом драйверів, і ви можете легко відкотити драйвери комп’ютера до попереднього стану, дотримуючись нашого посібника «Як відкотити драйвери в Windows 10».

1І. Перевстановіть графічні драйвери

Якщо ви все ще стикаєтеся з проблемою збою Halo Infinite після оновлення графічних драйверів, перевстановіть драйвери пристроїв, щоб вирішити будь-які проблеми несумісності. Існує кілька способів перевстановити драйвери на вашому комп’ютері. Тим не менш, ви можете легко перевстановити графічні драйвери, як описано в нашому посібнику Як видалити та перевстановити драйвери на Windows 10.

Після перевстановлення драйверів GPU перевірте, чи можна отримати доступ до Halo Infinite без помилок.

1J. Тимчасово вимкніть антивірус (якщо можливо)

Деякі несумісні антивірусні програми, встановлені на вашому комп’ютері, призведуть до збою Halo Infinite. Щоб уникнути конфліктів, ви повинні перевірити налаштування безпеки свого комп’ютера з Windows 10 і перевірити, чи вони стабільні. Щоб дізнатися, чи є антивірусний пакет причиною збою Halo Infinite, вимкніть його один раз і спробуйте підключитися до мережі. Прочитайте наш посібник про те, як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10, і дотримуйтеся вказівок, щоб тимчасово вимкнути антивірусну програму на вашому ПК.

Якщо після вимкнення антивірусної програми на комп’ютері у вас є вирішення проблеми, радимо повністю видалити програму зі свого ПК. Прочитайте наш посібник Примусове видалення програм, які не видаляються в Windows 10, щоб видалити антивірусну програму на вашому комп’ютері.

1K. Вимкнути брандмауер Windows (не рекомендовано)

Часом брандмауер Windows Defender на вашому комп’ютері може перешкоджати відкриттю гри через певні міркування безпеки. У цьому випадку Halo Infinite може не відкритися через брандмауер Windows Defender. Якщо ви не знаєте, як вимкнути брандмауер Windows Defender, перегляньте наш посібник «Як вимкнути брандмауер Windows 10» і дотримуйтеся наданих інструкцій.

Щоб дозволити програму, дотримуйтеся цього посібника. Дозволити або заблокувати програми через брандмауер Windows.

Обов’язково знову ввімкніть набір брандмауерів після вирішення проблеми Halo Infinite постійно виходить з ладу ПК, оскільки комп’ютер без брандмауера становить загрозу.

1л. Запустіть перевірку шкідливих програм

Наявність вірусу або атаки зловмисного програмного забезпечення призведе до проблем з грою на вашому комп’ютері. У випадку, якщо вірусна атака дуже сильна, ви взагалі не зможете постійно підключатися до жодної онлайн-ігри. Щоб вирішити проблему, потрібно повністю видалити вірус або зловмисне програмне забезпечення з комп’ютера з Windows 10. Рекомендується просканувати комп’ютер відповідно до вказівок у нашому посібнику. Як запустити перевірку комп’ютера на віруси?

Крім того, якщо ви хочете видалити зловмисне програмне забезпечення зі свого комп’ютера, ознайомтеся з нашим посібником «Як видалити зловмисне програмне забезпечення з вашого комп’ютера в Windows 10». Після видалення всіх вірусів із комп’ютера підключіться до гри та перевірте, чи не стикалися ви з проблемою збою Halo Infinite. знову.

1М. Розширити системний розділ

Ви не зможете запустити гру Halo Infinite на своєму комп’ютері, якщо в системному розділі недостатньо місця. Існує багато способів збільшити обсяг пам’яті комп’ютера, але це може бути корисним не в усіх ситуаціях. Вам потрібно розширити системний зарезервований розділ, щоб вирішити проблему з Halo infinite, яка постійно виходить з ладу ПК. Існує багато інструментів сторонніх розробників для розширення системного зарезервованого розділу, але краще робити це вручну. Виконайте дії, наведені в цій статті Як розширити розділ системного диска (C:) у Windows 10.

Спосіб 2. Запустіть Halo Infinite від імені адміністратора

Доступ до певних дозволів і функцій можна отримати, лише якщо ви надали права адміністратора грі Halo Infinite. У цьому випадку ви можете вирішити обговорену проблему, дотримуючись наведених нижче інструкцій.

1. Клацніть правою кнопкою миші ярлик Halo Infinite на робочому столі.

Примітка. Ви також можете перейти до каталогу встановлення та клацнути його правою кнопкою миші.

2. Тепер виберіть параметр «Властивості».

3. Потім перейдіть на вкладку «Сумісність» і встановіть прапорець «Запускати цю програму від імені адміністратора».

4. Нарешті натисніть «Застосувати» > «ОК», щоб зберегти зміни.

Спосіб 3: Змініть пріоритет гри

Перевага додатка або процесу говорить комп’ютеру про важливість і про те, чи слід йому надавати перевагу над іншими під час розподілу ресурсів. Пріоритет кожної програми є звичайним, крім системних процесів за замовчуванням. Halo Infinite може вийти з ладу, якщо не отримає достатньо ресурсів.

1. Одночасно натисніть клавіші Ctrl + Shift + Esc, щоб відкрити диспетчер завдань.

2. Тепер знайдіть процес Halo Infinite.

3. Клацніть правою кнопкою миші на Halo Infinite Process, а потім встановіть пріоритет на High Priority.

Примітка. Змінюйте пріоритет дуже обережно, оскільки необережне змінення пріоритету процесу може призвести до надзвичайно повільної або нестабільної роботи вашої системи.

4. Закрийте диспетчер завдань і перевірте, чи вирішено проблему Halo Infinite у Windows 10.

Спосіб 4: Встановіть високу продуктивність

Ви також можете оптимізувати свою гру, налаштувавши високопродуктивний план живлення. Ці плани живлення розроблено для керування параметрами живлення на портативних налаштуваннях. Дотримуйтеся наведених нижче інструкцій, щоб використовувати високопродуктивні налаштування плану живлення у вашій системі.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + I, щоб відкрити налаштування Windows.

2. Тепер натисніть Налаштування системи.

3. Тепер виберіть опцію «Живлення та сон» і клацніть «Додаткові параметри живлення» в розділі «Пов’язані параметри».

4. Тепер виберіть параметр «Висока продуктивність» у розділі «Високі додаткові плани», як показано на малюнку нижче.

Тепер ви оптимізували свою систему. Перевірте, чи виправили проблему з постійним збоєм Halo Infinite під час запуску.

Спосіб 5: оновіть Steam і гру Halo Infinite

Якщо ви користуєтеся застарілою програмою Steam, ви не зможете отримати безперебійний доступ до будь-яких ігор. Тому завжди переконайтеся, що ви використовуєте оновлену версію гри Steam і Halo Infinite перед її запуском.

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Steam. Потім натисніть Відкрити.

2. Тепер натисніть «Steam» у верхньому лівому куті, а потім «Перевірити наявність оновлень клієнта Steam…», як зазначено нижче.

3. Якщо у вас є нові оновлення, які потрібно завантажити, установіть їх і переконайтеся, що ваш клієнт Steam оновлений.

4. Тепер перезапустіть Steam і перевірте, чи проблему вирішено.

Крім того, завжди важливо, щоб ваша гра запускалася в останній версії, щоб уникнути будь-яких конфліктів. Доки ваша гра не буде оновлена, ви не зможете успішно ввійти на сервери Halo Infinite. Щоб оновити гру, виконайте наведені нижче дії.

1. Запустіть Steam і перейдіть до БІБЛІОТЕКИ.

2. Тепер клацніть HOME і знайдіть Halo Infinite.

3. Потім клацніть правою кнопкою миші на грі та виберіть параметр «Властивості…».

4. Тепер перейдіть на вкладку ОНОВЛЕННЯ та перевірте, чи є якісь оновлення в дії. Якщо так, дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб завантажити останні оновлення.

Спосіб 6: Вимкніть повноекранну оптимізацію

Небагато користувачів припустили, що вимкнення оптимізації повноекранного режиму на ПК допомогло їм вирішити проблему з постійними збоями Halo Infinite. Дотримуйтесь інструкцій.

1. Запустіть програму Steam і натисніть меню «БІБЛІОТЕКА».

2. Тепер клацніть правою кнопкою миші гру Halo Infinite і натисніть «Властивості».

3. Тепер перейдіть на вкладку ЗАГАЛЬНІ та клацніть ВСТАНОВИТИ ПАРАМЕТРИ ЗАПУСКУ… як показано.

4. Тепер відкриється нове вікно. Щоб відкрити гру у віконному режимі, введіть параметр –windowed.

5. Тепер збережіть зміни, натиснувши OK, і вийдіть із вікна властивостей.

6. Тепер перезапустіть гру.

Примітка. Переконайтеся, що він працює у віконному режимі. В іншому випадку знову перейдіть до пункту НАЛАШТУВАННЯ ПАРАМЕТРОВ ЗАПУСКУ… і введіть наступні параметри замість останнього параметра.

–windowed -w 1024

Спосіб 7: Вимкніть внутрішньоігрове накладання

Steam Overlay — це частина Steam, яка дозволяє користувачам отримувати доступ до списку друзів і веб-браузера, а також дозволяє купувати в грі. Це важливий інструмент, але іноді він викликає збій Halo Infinite через проблеми із запуском. Якщо ви хочете вирішити цю проблему, вимкніть накладення гри Steam.

1. Відкрийте програму Steam і перейдіть до меню «БІБЛІОТЕКА».

2. Тепер клацніть правою кнопкою миші на Halo Infinite і виберіть Властивості…

3. Тепер перейдіть на вкладку ЗАГАЛЬНІ та зніміть прапорець «Увімкнути накладення Steam під час гри».

4. Нарешті, перезапустіть гру та перевірте, чи вирішено проблему запуску Halo Infinite.

Спосіб 8. Перевірте файли DLC

Halo Infinite постачається з великою кількістю DLC-файлів, але багато з них погано працюють у бета-версії Steam. Деякі користувачі запропонували вимкнути кілька конкретних DLC-файлів, наприклад Multiplayer High-Res Textures. Дотримуйтесь цих інструкцій, щоб вимкнути це налаштування на вашому ПК з Windows 10.

1. Запустіть програму Steam і перейдіть до меню «БІБЛІОТЕКА».

2. Тепер клацніть правою кнопкою миші гру Halo Infinite і виберіть Властивості…

3. Тепер перейдіть на ліву панель і натисніть DLC. Потім зніміть прапорець навпроти Multiplayer High-Res Textures.

4. Нарешті перезапустіть гру.

Спосіб 9. Перевірте цілісність файлів гри

Ми бачили багато випадків, коли файли гри або відсутні, або пошкоджені, або вона мала неповні інсталяції. Користувачі також можуть зіткнутися з проблемою Halo Infinite, яка постійно виходить із ладу ПК, якщо їх перериває процес оновлення або якщо файли гри переміщуються. У цьому методі ви відкриваєте Steam і використовуєте вбудовану функцію для перевірки цілісності гри. Він буде замінений, якщо додаток щось знайде. Дотримуйтеся нашого посібника щодо перевірки цілісності файлів ігор у Steam.

Примітка. Вам слід виконати подібні дії, якщо ви використовуєте інше програмне забезпечення для публікації.

Спосіб 10: оновіть DirectX

Щоб насолоджуватися безперебійним мультимедійним досвідом у Halo Infinite, ви повинні переконатися, що встановлено DirectX і чи оновлено його до останньої версії. DirectX допомагає покращити візуальні медіа-вдосконалення особливо для графічних ігор і програм. Варто оновити DirectX, необхідний для цієї гри.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + R, щоб відкрити діалогове вікно «Виконати».

2. Введіть dxdiag і натисніть клавішу Enter, щоб відкрити засіб діагностики DirectX.

3. Перевірте версію DirectX, чи містить вона DirectX 12 чи ні.

4. Якщо у вашій системі немає DirectX 12, завантажте та встановіть його з Сторінка завантаження DirectX дотримуючись інструкцій на екрані.

Примітка. Якщо у вашій системі немає DirectX 12, завантажте та встановіть його з офіційний веб-сайт дотримуючись інструкцій на екрані.

Після інсталяції DirectX перевірте, чи Halo Infinite продовжує збої в комп’ютері.

Примітка. Переконайтеся, що на вкладці «Система» встановлено прапорець «Перевірити цифрові підписи WHQL», а на всіх вкладках перевірте, чи для параметра WHQL Logo’d встановлено значення «Так».

Спосіб 11. Відновлення Microsoft Visual C++ Redistributable

Крім того, ви можете спробувати відновити пакети Microsoft Visual C++ Redistributable, щоб виправити Halo infinite, який постійно виходить з ладу під час запуску, як описано нижче:

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Програми та функції, а потім натисніть Відкрити.

2. Знайдіть Microsoft Visual C++ Redistributable package.

3. Виберіть пакет і натисніть опцію «Змінити».

4. Потім натисніть «Так» у діалоговому вікні «Контроль облікових записів користувачів».

5. У спливаючому вікні, що з’явиться, натисніть «Відновити». Дочекайтеся завершення процесу.

6. Повторіть описані вище кроки, щоб змінити всі пакети Microsoft Visual C++ Redistributable.

7. Нарешті перезавантажте ПК.

Примітка. Відкрийте програму, яку раніше не вдалося відкрити. Якщо це не спрацювало, спробуйте натомість перевстановити розповсюджуваний файл C++.

Спосіб 12. Переінсталюйте Microsoft Visual C++

Якщо попередній метод відновлення Microsoft C++ Visual Redistributable не вирішив проблему з постійними збоями Halo Infinite, вам доведеться перевстановити Redistributable. Виконайте наведені кроки, щоб видалити та інсталювати їх знову.

1. Відкрийте налаштування системи «Програми та функції».

2. Виберіть пакет Microsoft Visual C++ Redistributable, а потім клацніть опцію «Видалити».

3. Знову натисніть опцію «Видалити», щоб підтвердити та видалити пакет.

Примітка: обов’язково видаліть усі пакети Microsoft Visual C++ Redistributable.

4. Натисніть клавішу Windows, введіть Командний рядок, а потім натисніть Запуск від імені адміністратора.

5. Введіть наступну команду та натисніть клавішу Enter.

Dism.exe /online /Cleanup-Image /StartComponentCleanup

6. Після завершення процесу перезавантажте ПК.

7. Далі відвідайте Розповсюджувана веб-сторінка Microsoft Visual C++ щоб завантажити останній пакет C++, як показано тут.

8. Після завантаження відкрийте завантажений файл, двічі клацнувши його в розділі Мої завантаження. Встановіть пакет, дотримуючись інструкцій на екрані.

9. Після завершення встановлення перезавантажте ПК.

***

Ми сподіваємося, що ви дізналися про те, як виправити постійні збої в Halo Infinite. Не соромтеся звертатися до нас зі своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Дайте нам знати, про яку тему ви хочете дізнатися в нашій наступній статті.

  20 найкращих додатків для відстеження мобільних телефонів