Виправте, що мій розширювач Wi-Fi постійно відключається

Categories:

Wi-Fi став неминучим у сучасному швидкому темпі життя, коли людям потрібна вся інформація на руках за лічені секунди. Wi-Fi використовується для збереження з’єднання з Інтернетом і перегляду Інтернету за лічені секунди. Подовжувач Wi-Fi є одним із таких інструментів, який допомагає оновити діапазон Інтернету, тому також відомий як підсилювач Wi-Fi. Цей мережевий пристрій іноді може стикатися з такими проблемами, як проблеми з відключенням. Якщо вам цікаво, чому мій подовжувач Wi-Fi постійно від’єднується, у нас є ідеальний посібник, який допоможе з цим. Не один, а ми розглянемо кілька способів, які допоможуть вам виправити встановлення розширювача TP link і налаштування бездротового розширювача діапазону TP link. Отже, без зайвих слів, давайте почнемо з виправлення мій розширювач Wi-Fi постійно проблеми з відключенням.

Як виправити постійне відключення Wi-Fi-розширювача TP Link

Нижче наведено список причин, які часто спричиняють проблеми з розширювачем Wi-Fi і призводять до втрати з’єднання:

  • Застаріле програмне забезпечення розширювача Wi-Fi.
  • Неправильне розміщення розширювача.
  • Неправильна мережа Wi-Fi.
  • Неповне налаштування розширювача.
  • Перешкоди Wi-Fi.
  • Нестабільне з’єднання Ethernet.

Як обговорювалося вище, ваш розширювач Wi-Fi постійно відключається з кількох причин, але є кілька методів усунення несправностей, які допоможуть вам легко вирішити цю проблему.

Спосіб 1: усунення перешкод Wi-Fi

Перший спосіб, з якого потрібно почати, щоб позбутися проблеми з відключенням, це переконатися, що розширювач TP link налаштовано без будь-яких перешкод. Можливо, ваш подовжувач заблокований приладами поблизу. Ці пристрої можуть включати металеві предмети, бездротові телефони, телевізори, динаміки Bluetooth, передавальні пристрої та світловідбиваючі поверхні. Пам’ятайте про наступні моменти, щоб уникнути подібної проблеми:

  • Завжди тримайте розширювач подалі від електронних пристроїв, таких як холодильники, мікрохвильові печі, машини тощо.
  • Встановіть розширювач у чистому місці.
  • Не розміщуйте подовжувач у закритому просторі, наприклад у шафі або під столом.
  • Тримайте розширювач TP-link подалі від металевих дверей, акваріумів, стельових вентиляторів і бетонних стін.
  Як Microsoft збирається зробити Google Chrome ще кращим

Спосіб 2. Перезавантажте TP-Link Extender

Наступний спосіб виправити відключення розширювача – це перезавантаження розширювача TP-link. Перезавантаження пристрою допомогло багатьом користувачам подолати проблеми з підключенням до розширювача. Отже, ви можете продовжувати оновлення розширювача TP-link за допомогою наведених нижче кроків:

1. Від’єднайте бездротовий розширювач діапазону TP link від домашнього маршрутизатора.

2. Тепер вимкніть маршрутизатор і від’єднайте його.

Зображення Саймона з Pixabay

3. Через кілька секунд знову підключіть розширювач до джерела живлення.

4. Тепер натисніть кнопку живлення та повторно підключіть розширювач TP-link до домашнього маршрутизатора.

Після перезавантаження розширювача перевірте, чи проблема з розширювачем Wi-Fi постійно відключається.

Спосіб 3: підключіть розширювач до правої мережі Wi-Fi

Можливо, ви підключили його до неправильної мережі Wi-Fi після налаштування розширювача Wi-Fi. Підключення пристроїв до старої мережі є звичайним після встановлення нового розширювача Wi-Fi, що призводить до періодичних проблем з бездротовим підключенням. Назва вашої розширеної мережі відрізняється від назви вашої попередньої мережі. Отже, переконайтеся, що ви підключилися до правильної мережі, щоб уникнути таких обставин.

Спосіб 4: піднесіть пристрої ближче

Іноді відстань між розширювачем і маршрутизатором також може бути основною причиною проблем з відключенням. Отже, налаштування бездротового розширювача діапазону N TP link є надзвичайно важливим для належної роботи пристрою. Якщо відстань між розширювачем і маршрутизатором занадто велика, це може заважати його роботі. Тому переконайтеся, що вони розташовані ближче один до одного.

Зображення Юрія Коврижних з Pixabay

Спосіб 5. Перевірте з’єднання Ethernet

Інший метод, який може надзвичайно допомогти вам у забезпеченні належного з’єднання розширювача, – це перевірка з’єднання Ethernet між вашими пристроями. Якщо є проблема з кабелем, ви можете замінити його новим. В інших випадках ви можете підключити розширювач Wi-Fi і маршрутизатор за допомогою бездротового джерела. Прочитайте наш посібник про те, як усунути проблеми з підключенням до мережі в Windows 10.

  Як завантажити Microsoft Office Picture Manager

Спосіб 6: оновіть мікропрограму розширювача

Застаріле мікропрограмне забезпечення розширювача є ще однією причиною, чому ви стикаєтеся з проблемою постійного відключення розширювача Wi-Fi. Якщо це так, оновіть мікропрограму за допомогою останнього оновлення, щоб забезпечити безперебійну роботу розширювача без повторного відключення. Ви можете досягти цього, отримавши доступ TP посилання. Щоб отримати додаткові відомості про те, як оновити розширювач TP link, виконайте наведені нижче дії.

1. Підключіть розширювач TP link до домашнього маршрутизатора.

2. Тепер завантажте останню версію мікропрограми для розширювача TP link.

3. Далі відкрийте веб-браузер і переконайтеся, що всі файли cookie та кеш видалено.

Примітка. Зверніться до нашого посібника щодо очищення файлів cookie та кешу.

4. Потім введіть tplinkrepeater.net у рядку пошуку та натисніть клавішу Enter.

5. Тепер на сторінці входу TP link extender введіть свої облікові дані та натисніть «Увійти».

6. У ньому ви знайдете налаштування TP link.

7. Щоб завантажити його, відкрийте «Параметри», потім «Системні інструменти» та клацніть «Оновити мікропрограму» в ньому.

8. Тепер виберіть файл, завантажений раніше, відкрийте його та натисніть «Оновити».

9. Щойно програмне забезпечення оновлено, воно має вирішити проблеми з відключенням вашого розширювача Wi-Fi.

Спосіб 7: отримати новий розширювач

Якщо після виконання всіх згаданих методів ви все ще дивуєтеся, чому мій розширювач Wi-Fi постійно від’єднується, то, можливо, з вашим розширювачем щось не так. Отже, ви можете придбати новий бездротовий розширювач діапазону, який забезпечить вам високу швидкість підключення до Інтернету. Ви можете перевірити Сторінка налаштування розширювача TP-Link і налаштуйте новий розширювач, як зазначено.

Спосіб 8: Зверніться до служби підтримки TP Link

Останній спосіб, який може допомогти вам у вирішенні проблеми з установкою та відключенням розширювача TP link, це зв’язок Підтримка TP Link. З проблемою підключення можна зіткнутися навіть з новим розширювачем і навіть з оновленою прошивкою. Тому звернення до професіоналів і детальне інформування про проблему може допомогти вам вирішити проблему.

Часті запитання (FAQ)

  Як відкрити термінал на Mac

Q1. Чому я постійно стикаюся з проблемами підключення через розширювач Wi-Fi?

Відповідь Проблеми з підключенням до розширювача Wi-Fi можуть виникнути через перебої в електроживленні, проблеми з маршрутизатором, проблеми з кабельним модемом, проблеми з програмним забезпеченням для передачі даних і проблеми з інтеграцією.

Q2. Чи згорають подовжувачі Wi-Fi з часом і використанням?

Відповідь З часом і використанням, як і будь-який інший електронний пристрій, розширювачі Wi-Fi перегорають. Незважаючи на те, що розширювачі Wi-Fi не потребують особливого обслуговування та догляду, вони все одно псуються після тривалої служби.

Q3. Подовжувачі та підсилювачі Wi-Fi – це одне й те саме?

Відповідь Розширювач Wi-Fi використовується для розширення зони покриття мережі Wi-Fi, тоді як підсилювач Wi-Fi використовується як міст до розриву між мережею та пристроєм.

Q4. Коли найкраще замінити чи змінити подовжувач Wi-Fi?

Відповідь Найкращий час для заміни розширювача Wi-Fi через три-чотири роки. Стрибки напруги через пряме підключення до розеток можуть призвести до зносу подовжувача, що призведе до необхідності заміни через кілька років.

Q5. Чи потрібно підключати мій подовжувач Wi-Fi до маршрутизатора?

Відповідь Так, вам потрібно підключити розширювач Wi-Fi до маршрутизатора, щоб отримати доступ до Інтернету.

***

Мій подовжувач Wi-Fi постійно від’єднується – одна з поширених проблем, з якою стикаються користувачі TP link. Ми сподіваємося, що наш посібник допоміг вам із кількома виправленнями для вирішення проблем із підключенням до розширювача. Якщо так, то ми хотіли б знати, який із методів допоміг вам найбільше. Залишайте свої цінні пропозиції та запитання щодо теми в розділі коментарів нижче.