Виправте, що завантажувач не зробив це відео доступним

YouTube, безсумнівно, є дуже відомою платформою для трансляції та перегляду відео з усього світу. Відео будь-якого роду, будь то пісні, фільми, кулінарні, смішні, навчальні, що завгодно, і на YouTube є все для вас. Нею користуються мільярди людей у ​​всьому світі, і вона, безсумнівно, є найбільш улюбленою програмою для відео. Як і на будь-якій іншій цифровій платформі, де ви можете отримати онлайн-контент, YouTube також стикається з технічними проблемами або проблемами з обмеженнями, коли справа доходить до відтворення відео в програмі. Однією з таких проблем є помилка користувача, який завантажив відео, не зробив це відео доступним у вашій країні. Звичайно, це може дратувати, коли ви намагаєтеся переглянути своє улюблене відео на YouTube, і якщо ви маєте справу з тією самою проблемою на платформі протягом деякого часу і хочете її полегшити, тоді наш ідеальний посібник тут, щоб допомогти вам. Завдяки легким і ідеальним виправленням тепер ви можете транслювати бажане відео за один раз, не стикаючись із жодними помилками.

Як виправити, що завантажувач не зробив це відео доступним у вашій країні

Якщо вам важко переглянути певне відео на YouTube, але ви не можете це зробити через його недоступність, це може бути спричинено кількома причинами, зазначеними нижче:

  • Перша причина, яка може призвести до того, що користувач, який завантажив відео, не зробив це відео доступним у вашій країні, очевидна, і це проблема географічного розташування. Можливо, користувач, який завантажив відео, обмежив відео певним географічним розташуванням, і тому ви не перебуваєте в тому самому місці, що забороняє вам перегляд цього відео.
  • Ще одна найважливіша причина цієї проблеми – це обмеження на відео. Можливо, ваш YouTube блокує деякі відео через державну юридичну політику або ліцензійні права.
  • Однією з інших причин недоступності відео також можуть бути обмеження в певній країні. Якщо відео, яке ви намагаєтеся переглянути, заборонено в IP-адресі певної країни, ви не зможете його переглянути.
  Як увімкнути жести віртуального столу в ОС Chrome

Як я можу дивитися відео, недоступні в моїй країні

Незважаючи на те, що є причини, які обмежують вас у перегляді певних відео у вашій країні, є кілька методів, які можуть подолати ці причини та допомогти вам дивитися улюблені відео з легкістю. Отже, без подальших зволікань, давайте відразу почнемо з цих методів:

Спосіб 1. Використовуйте проксі-сервер

Перший спосіб є надзвичайно корисним, а також одним із найпопулярніших для завантаження відео, якщо користувач, який завантажив відео, не зробив це відео доступним, виникає проблема на вашому пристрої. Проксі — це серверна програма, яка приховує вашу справжню IP-адресу та змінюється відповідно до IP-адреси іншої країни. Проксі допомагає підтримувати конфіденційність і, в цьому випадку, допомагає усунути обмеження, пов’язані з країною.

1. Запустіть браузер і відкрийте проксі-сервер, в даному випадку відкрийте ProxySite.com.

2. Тепер введіть URL-адресу відео на домашній сторінці проксі-сайту.

Отримавши нову URL-адресу, ви зможете переглядати відео, яке було обмежено.

Спосіб 2. Використовуйте розширення браузера

Розширення браузера допомагає отримати доступ до заблокованих сайтів. Ці розширення можна завантажити у веб-переглядачі та допомагають змінювати IP-адреси різних перелічених країн, що дозволяє користувачам переглядати відео YouTube, обмежені для вашої країни.

1. Розширення для завантаження (наприклад, Hola), щоб змінити IP-адресу браузера. Натисніть Додати до Chrome, щоб установити розширення.

Примітка. Ми використали Google Chrome як приклад. Ви можете використовувати інший веб-браузер.

2. Після встановлення натисніть на логотип Hola та відкрийте відео YouTube, яке ви хочете переглянути.

3. Далі натисніть значок розширення Hola.

4. Перейдіть до наступної URL-адреси в рядку пошуку.

www.youtube.com

5. Також переконайтеся, що ви вибрали країну, у якій ви хочете використовувати IP-адресу.

6. Після встановлення країни перезавантажте сторінку YouTube.

Тепер ви зможете переглядати обмежене відео, і користувач, який завантажив відео, не зробив це відео доступним у вашій країні, проблему буде вирішено.

Спосіб 3: Використовуйте VPN

Віртуальна приватна мережа, також відома як VPN, є чудовим способом прикрити вашу IP-адресу. VPN допомагає обійти обмеження для відео YouTube, приховуючи вашу IP-адресу. Крім того, VPN забезпечує хорошу безпеку, коли ви намагаєтесь переглядати Інтернет. Загалом, використання VPN — це чудова приватна мережа, яку можна використовувати для доступу до загальнодоступної мережі.

  Отримайте темну тему для медіа у своєму браузері

1. Завантажити DroidVPN у вашій системі.

2. Встановіть продукт у свою систему, щоб запустити його.

3. Налаштуйте країну у VPN.

4. Тепер завантажте вміст YouTube, до якого ви не мали доступу раніше.

Спосіб 4: Завантажте заблоковане відео YouTube

Ще одне вирішення проблеми перегляду відео, недоступних у моїй країні, — це завантажити обмежене відео YouTube, до якого ви не можете отримати доступ. Це ще один із найпростіших методів вирішення проблеми з обмеженнями. Є кілька веб-сайтів, які допомагають завантажити відео YouTube, які можна переглядати в режимі офлайн. Ви можете ознайомитись із наведеними нижче кроками, щоб завантажити відео YouTube у свою систему, щоб виправити помилку користувача, який завантажив, не зробив це відео доступним.

1. Відкрийте YouTube і перейдіть на сторінку заблокованих відео.

2. Скопіюйте URL-адресу відео на YouTube, до якого ви намагаєтеся отримати доступ.

3. Тепер замініть http://www. в URL-адресу за допомогою ss і натисніть enter.

4. Він перенаправить вас до saveform.net де ви отримаєте посилання для завантаження відео.

Спосіб 5: обійти регіональне фільтрування YouTube

Обхід фільтрації YouTube за регіонами є ще одним ефективним способом вирішення проблеми користувача, який завантажив відео, не зробив це відео доступним у вашій країні. Ви можете спробувати метод обходу, виконавши наведені нижче дії.

1. Відкрийте YouTube і скопіюйте URL-адресу відео, до якого ви намагаєтеся отримати доступ.

2. Замініть watch?v= на v/.

Спроба цього методу може виправити неможливість перегляду відео та дозволить переглядати його у вашому браузері.

Спосіб 6: Використовуйте Google Translate

Останній спосіб, який може допомогти вам переглянути заблоковане відео у вашій країні, – Google Translate. Якщо ви ще не користувалися цим методом, то вам слід це зробити, тому що за допомогою перекладача Google ви можете переглянути відео на свій вибір іншою мовою, а потім перекласти результат.

1. Знайдіть відео, до якого ви намагаєтеся отримати доступ, іншою мовою.

2. Використання Перекладач Google щоб отримати пояснення пошукового запиту іншою мовою.

3. Виберіть для перегляду сайту бажану мову, натиснувши «Перекласти цю сторінку».

Ці кроки допоможуть вам завантажувати посилання з перекладача Google, обходячи обмеження країни та, отже, роблячи його доступним для перегляду відео.

  7 Smart Flowchart Maker для створення процесу, діаграми тощо

Часті запитання (FAQ)

Q1. Що означає недоступне відео?

Відповідь Якщо ви намагаєтеся переглянути відео на YouTube, і воно з певних причин обмежено, це може бути через заборону відео у вашій країні через юридичні причини або воно, можливо, було заблоковано на пристрої, на якому ви намагаєтеся його відтворити.

Q2. Як я можу переглянути відео, яке недоступне?

Відповідь Ви можете спробувати різні способи, зазначені вище, щоб переглянути відео, яке вам недоступне. Окрім цього, ви також можете спробувати перезапустити YouTube, свій пристрій, браузер або навіть маршрутизатор.

Q3. Чому мій YouTube постійно повідомляє, що відео недоступне на моєму пристрої?

Відповідь Якщо під час перегляду відео на YouTube ви неодноразово бачите на своєму пристрої повідомлення про недоступність відео, проблема має бути у ваших файлах JavaScript або програмах Flash. Якщо на вашому пристрої вимкнено JavaScript, ви не зможете переглядати відео YouTube.

Q4. Як я можу виправити помилку, коли це відео недоступне у вашому поточному місці?

Відповідь Якщо певне відео недоступне у вашому поточному місці, ви повинні перевірити бажане розташування сервера та перевірити, чи доступний потрібний вміст для вашого поточного розташування. Підключіться до сервера, щоб дозволити трансляцію відео з вашого місцезнаходження.

Q5. Чи можу я дивитися обмежене відео на YouTube?

Відповідь Для перегляду забороненого відео на YouTube необхідно звернутися до Правила спільноти і вкажіть причину для перегляду обмеженого відео.

***

Ми сподіваємося, що ми змогли розвіяти всі ваші сумніви щодо того, що користувач, який завантажив відео, не зробив це відео доступним у вашій країні, і ви змогли виправити це за допомогою наведених вище методів. Якщо так, то дайте нам знати, який із методів допоміг вам досягти цього. Щоб отримати додаткові запитання та надати цінні пропозиції, залиште коментар нижче.