Виправте фільтри масштабування, які не відображаються на ПК

Zoom – це сервіс відеозв’язку для людей або організацій. Ви можете відвідувати засідання свого офісу або зустрічатися з друзями. Крім того, ви можете використовувати відеофільтри під час зустрічі, щоб весело та цікаво проводити зустрічі. Але багато користувачів стикалися з проблемою того, що фільтри масштабування не відображалися на їх ПК. Ми пропонуємо вам ідеальний посібник, який навчить вас, як виправити відеофільтри, щоб Zoom не показував проблему. Отже, продовжуйте читати!

Як виправити фільтри масштабування, які не відображаються на ПК

Багато користувачів повідомили, що вони стикаються з проблемою відсутності фону масштабування та вкладки фільтрів на ПК з Windows. Існує багато можливих причин цієї проблеми, і ми розглянули всі способи вирішення проблеми в цій статті. Методи впорядковані від основного до просунутого, тому ви повинні слідувати їм крок за кроком, щоб отримати відеофільтр Zoom на зустрічах.

Нижче наведено методи усунення несправностей, які допоможуть усунути проблему, пов’язану з відсутністю фону масштабування та вкладки фільтрів.

Спосіб 1: приєднатися до зустрічі в старій версії

Ви можете вирішити цю проблему, розпочавши нараду Zoom зі старої версії. Запустіть нараду в старішій версії програми Zoom і перевірте, чи немає вкладки фону Zoom і фільтрів.

Спосіб 2: зареєструйтеся в Zoom

Наступний спосіб, який легко виправити, коли відеофільтри Zoom не відображаються на комп’ютері, – це знову ввійти в Zoom. Використовувати програму Zoom на кількох пристроях цілком нормально, але іноді, особливо під час приєднання до вебінару, можуть виникати проблеми з відеофільтрами, коли Zoom не відображається. Тому, щоб виправити будь-які тимчасові збої чи помилки, вам потрібно знову ввійти у свій обліковий запис Zoom.

  Виправте, що мій розширювач Wi-Fi постійно відключається

Перш ніж приєднатися до зустрічі, ви можете спробувати ввійти в клієнт Zoom, щоб вирішити проблему з фільтрами Zoom, які не відображаються. Якщо ви не створили обліковий запис Zoom, тоді Зареєструватися щоб збільшити та увійти у свій обліковий запис.

Спосіб 3: увімкніть відеофільтри

Якщо функцію відеофільтрів вимкнено в налаштуваннях, це може бути основною причиною того, чому ви зіткнулися з проблемою фільтрів масштабування. Фільтри відео допомагають увімкнути масштабування фону та функцію фільтрів на вкладці. Але якщо цю функцію вимкнено, це може призвести до того, що відеофільтри для Zoom не відображатимуться. Тому важливо ввімкнути функції відеофільтрів, що можна зробити за допомогою таких кроків:

1. Увійти збільшити клієнт у браузері.

2. Клацніть опцію Налаштування.

3. У налаштуваннях наради виберіть опцію На нараді (Додатково).

4. Прокрутіть униз до функції відеофільтрів і перемкніть її.

Спосіб 4: оновіть додаток Zoom

Використання застарілої версії Zoom спричинить багато проблем, зокрема фільтри Zoom не відображатимуть проблему. Якщо ви використовуєте клієнт Zoom Desktop, вам слід постійно оновлювати програму, щоб уникнути помилок. Тому радимо використовувати останню оновлену версію Zoom, як описано в наведених нижче інструкціях.

1. Запустіть Zoom і натисніть зображення профілю.

2. Потім у розкривному списку виберіть опцію Перевірити наявність оновлень.

3. Тут ви отримаєте підказку про оновлення програми. Якщо будь-які оновлення очікують на розгляд, ви можете оновити програму Zoom за вказівками на екрані.

  Як створити новий шаблон у Notion

Примітка. Якщо ви не хочете вручну оновлювати клієнт Zoom Desktop, ви можете ввімкнути автоматичне оновлення Zoom, увімкнувши параметр Автоматично оновлювати клієнт Zoom Desktop у налаштуваннях, як показано на малюнку нижче.

Насамкінець перевірте, чи ви виправили відеофільтри для проблеми з відображенням Zoom.

Спосіб 5: Переінсталюйте додаток Zoom

Інший спосіб, який може допомогти вам у разі невідображення фільтрів Zoom, це видалення та повторне встановлення програми Zoom. Нова інсталяція клієнта Zoom Desktop зазвичай допомагає усунути всі проблеми та збої, через які фонові фільтри тепер показують помилку. Нижче ми перерахували кроки для перевстановлення клієнта Zoom Desktop на вашому ПК;

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Панель керування та натисніть Відкрити.

2. Установіть Перегляд > Великі піктограми, а потім клацніть параметр Програми та засоби зі списку Усі елементи панелі керування.

3. Тепер натисніть програму Zoom і виберіть опцію «Видалити», щоб видалити програму з ПК.

4. Дотримуйтеся вказівок на екрані та видаліть клієнт Zoom Desktop, а потім перезавантажте ПК.

5. Тепер, коли програму видалено, відкрийте браузер і Завантажити Zoom знову на робочому столі.

6. Далі запустіть файл ZoomInstaller у нижній частині екрана.

7. Тепер дочекайтеся завершення процесу інсталяції та увійдіть у свій обліковий запис Zoom, щоб перевірити, чи вирішено проблему з фільтрами відео для Zoom.

Спосіб 6. Використовуйте веб-версію Zoom

Якщо ви зіткнулися з проблемою, пов’язаною з фільтрами Zoom під час використання клієнта для робочого столу, ви можете вирішити проблему, використовуючи клієнт Zoom на своєму веб-браузер. Ви також можете використовувати службу Zoom у своєму веб-браузері. Використання веб-версії все ще дозволяє приєднуватися до зустрічей із веб-переглядача. Це може вирішити проблему Zoom Video Filters не відображається на ПК.

  Чи можливо видалити обліковий запис Care.com?

Спосіб 7: Зверніться до служби підтримки Zoom

Нарешті спробуйте зв’язатися з Підтримка масштабування Команда для вирішення проблеми Zoom Video Filters не відображається на ПК. Це останній спосіб вирішити проблему з відеофільтрами, щоб Zoom не показував проблему у вашій системі. Ви можете шукати загальні посібники з усунення несправностей, щоб знайти рішення вашої проблеми. Ви також можете звернутися до Збільшити сторінку спільноти і обговорити свою помилку.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чому фільтри масштабування не відображаються?

Відповідь Ця проблема може виникнути в основному, якщо ви використовуєте клієнт Zoom у веб-браузері.

Q2. Як виправити відсутність фону масштабування та вкладки фільтрів?

Відповідь Ви можете використовувати клієнт Zoom Desktop, щоб отримати відеофільтри на зустрічах. Крім того, вам потрібно ввімкнути функцію відеофільтрів.

Q3. Як додати віртуальні фільтри на зустрічі Zoom?

Відповідь Коли ви приєднуєтеся до зустрічі, клацніть піктограму зі стрілкою поруч із піктограмою «Зупинити», виберіть параметр «Фільтр відео» та виберіть фільтр, який потрібно застосувати.

***

Ми сподіваємося, що наш документ про те, як виправити фільтри масштабування, які не відображаються на вашому комп’ютері, допоміг вам у всіх можливих способах виправлення відеофільтрів, коли проблема з масштабуванням не відображається. Окрім цього, якщо у вас є додаткові запитання чи пропозиції, ви можете залишити їх у розділі коментарів нижче.