Виправте фатальну помилку 1603 під час спроби оновити TurboTax

TurboTax є корисним інструментом для сотень американських домогосподарств. Додаток може допомогти вам у складанні декларацій про доходи. Додаток розроблено компанією Intuit Software. Багато користувачів, які використовують TurboTax, стикалися з фатальною помилкою 1603 під час спроби оновити TurboTax. Помилка MSI 1603 може перешкоджати встановленню оновлення за допомогою TurboTax. Ця помилка може вас турбувати, оскільки процес оновлення раптово припиняється. У цьому посібнику ми пояснили причини та методи вирішення помилки інсталятора Microsoft 1603 у зв’язку з проблемою TurboTax.

Як виправити фатальну помилку 1603 під час спроби оновити TurboTax

Причини цієї помилки можуть бути різні, деякі з можливих причин згадуються тут.

  • Перевантажений жорсткий диск
  • Заважають фонові програми
  • Антивірусна програма, що заважає
  • Помилки через застаріле оновлення Windows
  • Відсутні пакети середовища виконання Microsoft Visual C++
  • Проблеми через різні системні помилки
  • Помилка через неправильне встановлення

У наступному посібнику ми пояснимо методи виправлення фатальної помилки 1603 під час спроби оновити TurboTax.

Спосіб 1: Виконайте чисте завантаження

Іноді помилка може бути викликана конфліктами програмного забезпечення між Windows і програмою TurboTax. Ви можете спробувати виправити помилку MSI 1603, виконавши чисте завантаження системи. Ви можете переглянути посібник «Як виконати чисте завантаження в Windows 10», щоб виконати дії, щоб безпечно виконати чисте завантаження вашої системи та виправити помилку TurboTax 1603.

Спосіб 2: звільніть місце на жорсткому диску

Одним із перших методів, який можна використати для виправлення цієї помилки, є очищення місця на жорсткому диску комп’ютера. Багато користувачів помітили, що іноді проблема виникала через перевантаження жорсткого диска, і його звільнення вирішило проблему. Ви можете дотримуватися посібника «Як використовувати очищення диска в Windows 10», щоб дотримуватися методів і таким чином безпечно звільнити жорсткий диск на вашому комп’ютері.

  Data Lake проти Data Warehouse: які відмінності?

Примітка. Звільнення жорсткого диска за допомогою програми очищення диска може видалити файли з комп’ютера. Тому завжди створюйте резервну копію важливих даних, перш ніж використовувати цей метод для виправлення помилки MSI 1603.

Спосіб 3. Закрийте фонові програми

Якщо під час оновлення TurboTax у фоновому режимі працюють інші програми та процеси. Вони можуть перешкоджати оновленню TurboTax і спричиняти його збій, що призводить до помилки TurboTax 1603. Щоб вирішити помилку інсталятора Microsoft 1603 на TurboTax, ви можете спробувати завершити всі фонові програми та процеси на вашому комп’ютері. Ви можете ознайомитися з посібником «Як завершити завдання в Windows 10», щоб виконати кроки для безпечного завершення фонових програм на комп’ютері з Windows 10 під час оновлення програми TurboTax. Якщо цей спосіб не вирішує проблему, можна спробувати перейти до наступного.

Спосіб 4. Тимчасово вимкніть антивірус (якщо можливо)

Якщо ви використовуєте антивірусне програмне забезпечення на своєму комп’ютері. Іноді це може заважати процесу оновлення TurboTax, спричиняючи фатальну помилку 1603 під час спроби оновити TurboTax. Зазвичай це трапляється, коли антивірус помилково позначає файл як можливий вірус або зловмисне програмне забезпечення, що спричиняє помилку. Одним із найкращих рішень, щоб уникнути цієї проблеми, є вимкнути антивірусне програмне забезпечення на вашому комп’ютері. Якщо ви не впевнені, як вимкнути антивірус на комп’ютері з Windows 10, ви можете ознайомитися з посібником «Як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10», щоб виконати кроки для вимкнення різних антивірусних програм.

Спосіб 5: оновіть Windows

Іноді помилка інсталятора Microsoft 1603 на TurboTax з оновленням TurboTax може бути викликана застарілою версією Windows. Застаріла версія Windows може спричинити різноманітні помилки програм на вашому комп’ютері, включаючи помилку MSI 1603 оновлення програми TurboTax. Якщо ваша Windows не оновлена, спробуйте перевірити наявність доступних оновлень, щоб виправити помилку TurboTax 1603. Ви можете ознайомитися з розділом Як Завантажте та встановіть останнє оновлення Windows 10, щоб дізнатися, як завантажити та встановити оновлення Windows 10.

  12 найкращих ігрових мишок для професійних геймерів

Спосіб 6: інсталюйте пакети середовища виконання Microsoft Visual C++

Якщо файли пакета середовища виконання Microsoft Visual C++ відсутні на вашому комп’ютері. У вас можуть виникнути проблеми з різними програмами, включаючи програму TurboTax. Багато користувачів виявили, що відсутній пакет середовища виконання Microsoft Visual C++ викликав помилки під час оновлення програми. Щоб вирішити цю проблему, ви можете встановити найновіші пакети середовища виконання Microsoft Visual C++. Щоб дізнатися, як інсталювати пакети середовища виконання Microsoft Visual C++, ознайомтеся з посібником «Як повторно інсталювати Microsoft Visual C++ Redistributable». Якщо цей метод не працює для вас, і ви все ще маєте ту саму проблему, спробуйте наступний метод.

Спосіб 7: оновіть TurboTax вручну

Одним із найефективніших методів виправлення фатальної помилки 1603 є оновлення її на комп’ютері вручну. Ви можете оновити програму, навіть не відкриваючи її на комп’ютері. Ви можете виконати ці прості дії, щоб оновити TurboTax вручну та виправити помилку інсталятора Microsoft 1603 на TurboTax.

1. Відкрийте веб-браузер і відвідайте Сторінка оновлення Intuit TurboTax.

2. Дотримуйтесь інструкцій, наведених на сторінці, щоб оновити TurboTax.

Спосіб 8: Переінсталюйте програму TurboTax

Якщо жоден із зазначених раніше методів не працює, ви можете спробувати перевстановити програму TurboTax на своєму комп’ютері, щоб вирішити проблеми з оновленням. Багато користувачів виявили, що перевстановлення TurboTax вирішило проблему за допомогою оновлення в майбутньому. Ви можете виконати ці прості кроки, щоб видалити програму зі свого комп’ютера, щоб вирішити фатальну помилку 1603 під час спроби оновити TurboTax.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + I, щоб відкрити налаштування на вашому комп’ютері, і натисніть Програми.

2. Знайдіть і виберіть програму TurboTax і натисніть кнопку Видалити.

3. Натисніть «Видалити», щоб підтвердити процедуру.

4. Тепер, перезавантажте ПК.

5. Натисніть клавішу Windows, введіть Панель керування, потім натисніть Відкрити.

6. У вікні Панелі керування натисніть Система та безпека.

7. Тепер натисніть Брандмауер Windows Defender.

  Виправити помилку PS4 CE-34788-0

8. На лівій бічній панелі натисніть «Увімкнути або вимкнути брандмауер Windows Defender».

9. Тут поставте прапорці для параметра Вимкнути брандмауер Windows Defender для приватної та загальнодоступної мереж.

10. Натисніть OK, щоб зберегти зміни.

11. Тепер одночасно натисніть клавіші Windows + E, щоб відкрити Провідник файлів і перейдіть до наступного місця.

C:Program Files (x86)Turbotax

12. Перейменуйте папку Turbotax у TurbotaxOldInstall.

13. Відкрийте свій веб-браузер, увійдіть до свого облікового запису Intuit і завантажте програмне забезпечення TurboTax.

14. Тепер клацніть правою кнопкою миші інсталятор TurboTax і виберіть «Запуск від імені адміністратора».

15. Дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб установити програмне забезпечення та перевірити, чи проблему вирішено.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Для чого використовується програма TurboTax?

Відповідь TurboTax — це програма, розроблена компанією Intuit, щоб допомогти американським домогосподарствам обробляти податкові декларації.

Q2. Чому я не можу оновити TurboTax?

Відповідь Багато користувачів стикаються з помилкою при спробі оновити програму TurboTax на своєму комп’ютері. Цю помилку можна виправити, перевстановивши програму.

Q3. Що мені робити, щоб вирішити проблеми з оновленням TurboTax?

Відповідь Існують різні способи вирішення проблем з оновленням програми TurboTax. Деякі з найбільш популярних методів – це закриття фонових програм, що заважають, і оновлення програмного забезпечення вручну.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був для вас корисним і ви змогли виправити фатальну помилку 1603 під час спроби оновити TurboTax. Повідомте нам, який метод спрацював для вас. Якщо у вас є якісь пропозиції чи запитання до нас, повідомте нас у розділі коментарів.