Виправте системну помилку IRQL драйвера не менше або рівно Rtwlane

Rtwlane sys — це системний файл у програмних файлах драйверів Realtek. Часто, якщо цей файл пошкоджено, це може спричинити помилки, як-от IRQL драйвера не менше або дорівнює системній помилці rtwlane. Ця помилка може спричинити синій екран на комп’ютері Windows. Помилка синього екрана Rtwlane sys у Windows 10 може спричинити різноманітні проблеми з комп’ютером. Цю помилку можна виправити різними методами усунення несправностей.

Як виправити системну помилку IRQL драйвера Not Less or Equal Rtwlane

Причин IRQL драйвера не менше або рівно rtwlane sys може бути кілька причин; деякі з основних причин перелічені нижче.

  • Помилка синього екрана може бути викликана застарілими драйверами Realtek і мережевими адаптерами на вашому комп’ютері
  • Сторонній антивірус також може викликати помилку, оскільки антивірус може блокувати файл rtwlane.sys, класифікуючи його як загрозу для комп’ютера.
  • Пошкоджені системні файли та файли rtwlane є однією з основних причин виникнення цієї помилки на вашому комп’ютері
  • Несправне оновлення Windows може спричинити різноманітні помилки комп’ютера, зокрема помилку синього екрана
  • Помилка синього екрана також може бути спричинена пошкодженням або втратою системної пам’яті
  • Неправильні налаштування жорсткого диска також можуть спричинити появу помилки синього екрану на комп’ютері

У наступному посібнику описано методи усунення помилок, спричинених системним файлом rtwlane.

Спосіб 1. Запустіть засіб усунення несправностей обладнання та пристроїв

Часто помилка IRQL драйвера не менше або рівно rtwlane sys спричинена системними помилками, як правило, ці помилки можна виправити за допомогою вбудованого засобу усунення несправностей Windows. Прочитайте наш посібник із запуску засобу усунення несправностей обладнання та пристроїв, щоб вирішити проблеми.

Спосіб 2. Виконайте команду chkdsk

Ви можете виконати перевірку диска за допомогою команди chkdsk, щоб вирішити проблеми з диском Windows. Проблеми з системним файлом rtwlane також можна виправити за допомогою команди chkdsk. Перегляньте посібник «Як перевірити диск на наявність помилок за допомогою chkdsk», щоб виправити помилку синього екрана rtwlane sys у Windows 10.

Спосіб 3: Відновлення системних файлів

Помилка синього екрана rtwlane sys у Windows 10 може бути викликана пошкодженими системними файлами. Ви можете виконати перевірку системних файлів, щоб виправити та відновити пошкоджені системні файли. Перегляньте посібник «Як відновити системні файли в Windows 10», щоб виконати методи SFC на вашому комп’ютері.

Спосіб 4: оновіть драйвер Realtek

Застарілий драйвер Realtek є дуже поширеною причиною системної помилки драйвера IRQL not less або Equal rwtlane. Драйвер Realtek PCI-E Wireless LAN PCI-E NIC створено компанією Realtek і використовується для видачі бездротової карти вашому комп’ютеру, щоб ви могли підключити комп’ютер до Wi-Fi та інших каналів підключення. Помилку синього екрана rtwlane sys у Windows 10 можна виправити, просто оновивши драйвер Realtek.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Диспетчер пристроїв і натисніть Відкрити.

2. Двічі клацніть мережеві адаптери, щоб розгорнути драйвери.

3. Знайдіть драйвер Realtek, клацніть його правою кнопкою миші та виберіть Оновити драйвер.

4. Тепер натисніть Автоматичний пошук драйверів.

5. Зачекайте, доки Windows завершить оновлення драйвера, і перезавантажте ПК.

Спосіб 5. Змініть політики жорсткого диска

Часто помилка синього екрана rtwlane sys на комп’ютерах з Windows 10 пов’язана з проблемами жорсткого диска. Цьому можна запобігти, змінивши політику жорсткого диска комп’ютера.

1. Відкрийте панель керування диспетчера пристроїв.

2. Тут двічі клацніть дисковод, щоб розгорнути драйвери.

3. Клацніть драйвер правою кнопкою миші та виберіть параметр «Властивості».

4. Перейдіть на вкладку «Політика».

5. Поставте прапорець перед Увімкнути кешування запису на цьому пристрої.

6. Натисніть OK, щоб зберегти зміни.

Спосіб 6: оновіть Windows

Часто помилки на вашому комп’ютері Windows можуть бути спричинені вікна проблеми оновлення. Цій проблемі можна запобігти, перевіривши наявність оновлень Windows. Прочитайте наш посібник про те, як завантажити та встановити останнє оновлення Windows 10.

Оновлення Windows не лише вирішує проблеми з драйверами, але також може запобігти багатьом іншим помилкам, наприклад помилкам системних файлів та іншим програмним помилкам, які можуть виникнути в майбутньому.

Спосіб 7. Тимчасово вимкніть сторонній антивірус (якщо можливо)

Антивірус стороннього виробника, встановлений на вашому комп’ютері, може бути причиною помилки синього екрана rtwlane sys у Windows 10. Зазвичай антивірус може помилково прочитати файл як шкідливе програмне забезпечення та заблокувати його для користувача; те ж саме може статися з файлами драйверів Realtek: якщо сторонній антивірус класифікує файл rtwlane sys як можливе зловмисне програмне забезпечення, він заблокує його, що призведе до помилки. Ви можете запобігти цьому, тимчасово вимкнувши сторонній антивірус на своєму комп’ютері. Перегляньте посібник «Як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10», щоб безпечно вимкнути антивірусні програми на своєму пристрої.

Спосіб 8. Запустіть засіб діагностики пам’яті

Якщо проблема викликана пошкодженою системною пам’яттю, запуск засобу діагностики пам’яті може допомогти у відновленні системної пам’яті.

1. Одночасно натисніть клавіші Window + R, щоб відкрити діалогове вікно «Виконати».

2. Тут введіть mdsched.exe і натисніть клавішу Enter, щоб запустити діагностику пам’яті Windows.

3. Тепер натисніть «Перезавантажити зараз» і перевірте наявність проблем (рекомендовано).

4. Зачекайте, поки процес завершиться, після його завершення ваш комп’ютер перезавантажиться сам.

Спосіб 9: сканування локальних дисків

Якщо ваші системні диски пошкоджені, вони можуть спричинити помилку IRQL драйвера не менше або рівно rtwlane sys на вашому пристрої, ви можете спробувати відновити диск Windows за допомогою вбудованого сканування диска на наявність помилок.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + E, щоб відкрити Провідник файлів.

2. Виберіть «Цей ПК» і клацніть правою кнопкою миші на диску, де інстальовано Windows (здебільшого, «Локальний диск (C:)»).

3. Натисніть «Властивості».

4. Перейдіть на вкладку Інструменти.

5. У параметрах перевірки помилок натисніть кнопку Перевірити.

6. Клацніть сканувати диск, щоб підтвердити сканування.

7. Дочекайтеся завершення сканування та натисніть «Закрити», щоб вийти з вікна.

Спосіб 10: скиньте ПК

Якщо жоден із зазначених вище методів не працює, і ви не можете вирішити проблему, ви можете спробувати вирішити проблему IRQL драйвера не менше або дорівнює системній помилці rtwlane, перезавантаживши Windows. Скидання Windows поверне всі налаштування Windows, і ви, швидше за все, вирішите проблему. Перегляньте посібник «Як скинути Windows 10 без втрати даних», щоб безпечно скинути Windows.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Що таке помилки драйверів у Windows?

Відповідь Помилки драйверів є поширеними помилками на комп’ютерах Windows; вони виникають, коли драйвери пошкоджені або застарілі.

Q2. Як виправити помилки драйвера на комп’ютері?

Відповідь Виправити більшість помилок драйверів легко, ви можете спробувати оновити драйвери або встановити новий драйвер, завантаживши його з Інтернету.

Q3. Що таке драйвер Realtek?

Відповідь Драйвери Realtek – це типові системні драйвери для комп’ютерів Windows. Драйвери Realtek використовуються як аудіодрайвери та мережеві драйвери.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був для вас корисним і ви змогли виправити системну помилку драйвера IRQL не менше або рівно rtwlane. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Якщо у вас є пропозиції чи запитання, пишіть їх у розділі коментарів.