Виправте системну помилку з кодом 1231 у Windows 10

| | 0 Comments| 5:53 AM
Categories:

Помилка передачі з кодом 1231 зазвичай виникає, коли він не може підключитися до іншого комп’ютера в тій самій мережі або під час спроби ping або відстеження. Вам напевно цікаво, що таке код помилки передачі 1231 і як від нього позбутися. Що ж, тепер тобі не потрібно хвилюватися. Ми пропонуємо вам ідеальний посібник, який допоможе вам усунути системну помилку 1231 і як її виправити.

Як виправити код системної помилки 1231 у Windows 10

Ping або Packet Internet Groper використовується для перевірки затримки зв’язку між двома пристроями. Подібно до Ping, Trace route використовується для відстеження шляху джерела та призначення. Системна помилка 1231 може виникати в Windows 10 через наступні можливі причини.

  • Домашня або робоча мережа налаштована неправильно.
  • Проблема з виявленням мережі.
  • Проблеми з мережевими адаптерами.
  • Проблема з TCP/IP.
  • Назва ПК пишеться малими літерами.

Ось усі можливі способи усунення несправностей, щоб виправити цю системну помилку.

Спосіб 1: переключіть мережу Wi-Fi

Якщо сталася системна помилка 1231, перш ніж щось робити та пробувати різні методи, можна швидко вирішити проблему з кодом 1231, просто перемкнувши мережу. Або ви також можете використовувати мобільну точку доступу. Якщо проблема не зникає, спробуйте наведені нижче методи.

Спосіб 2: Змініть назву ПК

Під час налаштування Windows під час інсталяції вам буде запропоновано ввести назву вашого ПК. Якщо ви використовували в ньому будь-які малі літери, то проблема полягає в самій назві, тому виникла системна помилка 1231. Windows 10 внесла багато змін у налаштування системи, зокрема те, що пристрій не відображатиметься в робочій групі, якщо ім’я пристрою містить малі літери. Щоб виправити це, перейменуйте свій пристрій великими літерами. Зробіть наступне:

  Як сканувати зіставлені мережеві диски за допомогою Windows Defender

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + I, щоб відкрити налаштування.

2. Тут натисніть Налаштування системи.

3. Потім натисніть «Про програму» та натисніть «Перейменувати цей ПК».

4. Введіть нове ім’я лише великими літерами та натисніть «Далі».

5. Натисніть Перезапустити зараз.

Спосіб 3. Усунення несправностей підключення до Інтернету

TCP/IP або Transmission Control Protocol/Internet Protocol — це протокол передачі даних, який використовується для надсилання та отримання даних і з’єднання мережевих пристроїв, що дозволяє двом системам з’єднуватися та спілкуватися. Через його неправильні налаштування та конфігурацію можуть виникати проблеми з підключенням між пристроями. Отже, щоб виправити це, спробуйте скинути TCP/IP. Зробіть наступне, прочитайте наш посібник про те, як скинути TCP/IP

Примітка: також рекомендується виконати цей метод на інших комп’ютерах, підключених до мережі вашої робочої групи.

Спосіб 4: Увімкніть виявлення мережі

Однією з основних причин появи коду помилки 1231 є неправильні налаштування виявлення мережі. Цілком очевидно, що віддалене обчислення буде неможливим, якщо мережу робочої групи не встановлено як видиму з вимкненим автоматичним налаштуванням. Ось як це виправити, виконавши ці дії.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Панель керування та натисніть Відкрити.

2. Змініть функцію «Перегляд за» на «Великі значки».

3. Торкніться меню Центр мереж і спільного доступу.

4. Потім натисніть «Змінити додаткові параметри спільного доступу».

5. Після цього в розділі «Приватний профіль» натисніть «Увімкнути виявлення мережі» та виберіть параметр «Увімкнути автоматичне налаштування пристроїв, підключених до мережі».

  Оголошена дата випуску Windows 11: 5 жовтня 2021 року

6. Нарешті натисніть «Зберегти зміни».

Спосіб 5: Запустіть пошук вірусів

Віруси та зловмисне програмне забезпечення зазвичай змінюють налаштування системи та пошкоджують системні файли, і, можливо, через це сталася системна помилка 1231. Щоб позбутися вірусів або шкідливих файлів, виконайте повне сканування за допомогою вбудованого сканера Windows. Зробіть наступне, прочитайте наш Посібник із сканування на віруси.

Спосіб 6: Переінсталюйте драйвер мережевого адаптера

Драйвер є ключовим компонентом системи, який є сполучною ланкою між апаратним і програмним забезпеченням. Якщо драйвер застарілий або несумісний з певною версією Windows, він не зможе створити належний зв’язок між пристроями. Щоб виправити помилку, спершу видаліть драйвер, щоб його можна було встановити за допомогою нових установок. Щоб видалити та перевстановити драйвер, прочитайте наш посібник про те, як видалити та перевстановити драйвер.

Спосіб 7: Створення нового пакетного файлу

Пакетний файл складається зі сценаріїв, які можна виконати будь-яким інтерпретатором командного рядка, щоб внести кілька змін лише за допомогою одного пакетного файлу. Отже, якщо ви не хочете або не можете змінити назви кількох пристроїв на великі літери, ви можете спробувати це замість цього, створивши новий пакетний файл. Виконайте ці дії, щоб усунути проблему з кодом помилки 1231.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Блокнот і натисніть Запуск від імені адміністратора.

2. Натисніть Так, щоб надати дозвіл.

3. Вставте наступний текст у блокнот.

sc.exe config lanmanworkstation depend= bowser/mrxsmb10/nsi
sc.exe config mrxsmb20 start= disabled

4. Після введення тексту одночасно натисніть клавіші Ctrl + S, щоб зберегти файл.

5. Виберіть місце, куди ви хочете зберегти файл, і обов’язково додайте розширення .bat після імені файлу. Після цього натисніть «Зберегти».

  Виправити FiveM Could Not Load Citizen DLL у Windows 10

6. Відкрийте File Explorer, одночасно натиснувши клавіші Windows + E, і перейдіть до розташування файлу, де ви зберегли щойно створений пакетний файл.

7. Клацніть правою кнопкою миші на ньому та виберіть Запуск від імені адміністратора.

8. Натисніть «Так», щоб надати дозвіл.

Спосіб 8: Виконайте відновлення системи

Цей метод дуже корисний, коли ви не можете визначити проблему. Функція відновлення системи схожа на машину часу, яка поверне вашу систему в той момент, коли вона функціонувала нормально без будь-яких помилок. Якщо ви недавно почали стикатися з кодом помилки 1231, а до цього помилок не було, то вам слід виконати процес відновлення системи. Дотримуйтеся нашого посібника з відновлення системи.

Примітка. Програму, встановлену між точкою відновлення до цього часу, буде видалено. Отже, запишіть це та просто створіть резервну копію важливої ​​інформації та даних.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним, і ви змогли виправити системну помилку з кодом 1231 і ви змогли дізнатися про те, що таке помилка передачі з кодом 1231. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Якщо у вас є запитання чи пропозиції щодо будь-яких проблем, пов’язаних із технікою, сміливо залишайте їх у розділі коментарів нижче.