Виправте програми, які не працюють на Roku TV

Roku TV — це розумний телевізор, простий у використанні та доступний за ціною. Roku TV транслює фільми, телешоу та інший цифровий вміст із низки безкоштовних і популярних каналів підписки. Roku TV постачається з вбудованим програмним забезпеченням, яке не потребує плагіна чи флешки. Для трансляції Roku TV немає перемикання входів. Уся трансляція на Roku TV можлива через Інтернет. Якщо ви вже маєте телевізор Roku і маєте проблеми з його вбудованими програмами, тоді у нас є ідеальний посібник для вас. У нашому сьогоднішньому документі ми обговоримо програми, які не працюють на Roku TV, і причини цього. Не тільки один, але ми розкриємо кілька способів, які можуть допомогти вам вирішити проблему з непрацюючими програмами Roku TV. Тож, якщо ви зіткнулися з проблемами, пов’язаними з тим, що Roku TV YouTube не працює або Roku TV Netflix не працює, і ви хочете безперервно переглядати свою улюблену програму без будь-яких перешкод, тоді дозвольте нам негайно розпочати роботу з нашим документом.

Як виправити програми, які не працюють на Roku TV

Тут ми детально показали методи усунення несправностей, які допоможуть вирішити проблему з програмами, які не працюють на Roku TV.

Поширені проблеми з програмами Roku

Давайте розглянемо деякі поширені проблеми, які виникають під час використання програм Roku нижче:

  • Однією з поширених проблем із додатком Roku є його автоматичне завершення роботи. Це також передбачає автоматичний вихід. Цю проблему зазвичай вирішують перезапуском пристрою Roku.
  • Ще одна проблема з програмами, з якою регулярно стикаються, — це зависання програм. Це передбачає зависання програми під час трансляції шоу. Це зависання може статися через помилки, неправильні налаштування або навіть через незавершене оновлення.
  • Ще одна річ, яка найчастіше спостерігається, це відключення програми від телевізора. Щоб розібратися в цій проблемі, необхідно перевірити підключення до Інтернету та перевірити, чи воно працює належним чином.
  Як видалити себе з Інтернету

Чому програми не працюють на Roku TV?

Перш ніж знати про можливі виправлення, важливо знати причини, які впливають на роботу програми на Roku. Отже, давайте розглянемо деякі з можливих причин, які були визнані справжніми винуватцями:

  • Канал або додаток потрібно оновити.
  • Проблеми під час завантаження програми.

  • Проблема також може виникнути, якщо розробник каналу зараз вирішує проблему.
  • Ще однією причиною непрацездатності програм може бути втрата з’єднання.

  • Останньою причиною може бути те, що канал або програма більше не підтримує Roku.

Тепер, коли ви знаєте про можливі причини та проблеми, які виникають у програмах Roku, настав час вирішити ці проблеми за допомогою наведених нижче методів:

Спосіб 1. Перезапустіть пристрій Roku

Перший спосіб, який потрібно спробувати, передбачає перезапуск пристрою Roku, щоб виправити, що Roku TV YouTube не працює. Перезапуск Roku є простим, але дуже ефективним методом. Відомо, що цей метод вирішує деякі основні проблеми з пристроями Roku, а також усуває помилки та можливі помилки. Ви можете спробувати перезавантажити пристрій Roku, виконавши наведені нижче дії.

1. Запустіть головне меню на пристрої Roku за допомогою кнопки «Додому» на пульті Roku.

2. Потім запустіть параметр Налаштування в меню.

3. Після цього відкрийте «Система», щоб вибрати «Оновлення системи».

4. У ньому виберіть Перезавантаження системи.

5. Нарешті виберіть «Перезавантажити», щоб усунути незначні проблеми з пристроєм.

Спосіб 2: Оновлення каналів

Цілком можливо, що перезапуск вашого пристрою Roku не принесе жодних хороших результатів. Якщо так, ви повинні перевірити, чи є якісь незавершені оновлення для каналу. Якщо є, ви повинні негайно встановити це оновлення, виконавши наведені нижче дії.

1. Перейдіть до головного меню та виберіть програму/канал, які не працюють.

2. Тепер натисніть кнопку зі зірочкою на пульті Roku.

3. Нарешті виберіть опцію Перевірити наявність оновлень.

Спосіб 3: оновіть пристрій Roku

Наступним можливим рішенням, яке може допомогти вам виправити несправність Roku TV Netflix, є оновлення пристрою Roku. Якщо ваш пристрій працює із застарілою операційною системою, ваш улюблений канал може або зависнути, або перестати працювати. Тому ви повинні регулярно перевіряти наявність можливих оновлень, використовуючи наведені нижче дії.

1. Запустіть головне меню вашого пристрою Roku за допомогою кнопки «Додому» на пульті дистанційного керування.

2. Тепер запустіть Налаштування на своєму пристрої.

3. У ньому виберіть Система, а потім виберіть Оновлення системи.

4. Потім виберіть опцію Перевірити зараз.

Якщо оновлення доступне, дочекайтеся його завантаження, а потім перезавантажте пристрій.

Спосіб 4. Перевстановіть програми

Якщо жоден із варіантів не спрацював для вас досі, якщо програми не працюють на Roku TV, ви можете спробувати видалити, а потім повторно встановити проблемні програми. Це одне з найефективніших рішень для вирішення цієї проблеми.

1. Для цього спочатку видаліть програму, перейшовши на головний екран і запустивши проблемну програму.

2. Потім натисніть кнопку OK на пульті Roku.

3. Потім натисніть кнопку зі зірочкою на пульті.

4. Потім виберіть опцію «Видалити».

5. Після цього підтвердіть, вибравши OK, а потім перезавантажте пристрій.

6. Потім, щоб знову інсталювати програму, перейдіть до розділу «Програми» в головному меню.

7. Тепер виберіть Потокові канали та натисніть кнопку OK.

8. Після цього виберіть «Пошук каналів» і знайдіть програму, яку потрібно встановити.

9. Потім виберіть Додати канал, щоб установити програму.

10. Нарешті виберіть Перейти до каналу, щоб запустити його.

Спосіб 5: Скидання мережевого підключення

Наступний спосіб, який може допомогти вам вирішити проблему, коли програми Roku TV не працюють, це скидання мережевого з’єднання. Можливо, через слабке підключення до Інтернету або відсутність мережі у вас виникли проблеми із запуском програм Roku. Якщо так, ви повинні скинути це мережеве підключення, виконавши наведені нижче дії.

1. Запустіть Налаштування свого пристрою Roku.

2. Потім виберіть у ньому Мережа.

3. Тепер виберіть опцію Перевірити підключення.

Якщо з’єднання надійне, ви можете від’єднати пристрій і знову під’єднати його до мережі.

Спосіб 6: Зверніться до розробника каналу

Якщо у вас нічого не виходить, зверніться до розробника каналу. Перейдіть на веб-сайт постачальника каналів, щоб перевірити, чи підтримує розробник канал для Roku. Це допомагає усунути будь-які технічні проблеми.

Спосіб 7: Скиньте Roku до заводських налаштувань

Один із останніх варіантів, які ви можете спробувати виправити програми, які не працюють на Roku TV, це скинути Roku до заводських налаштувань. Скидання налаштувань Roku покращить його продуктивність і зменшить незначні проблеми, які перешкоджають роботі програм. Щоб спробувати цей метод, ви можете ознайомитися з нашим посібником про те, як жорстко та програмно скинути Roku.

Спосіб 8: Зверніться до служби підтримки Roku

Якщо навіть скидання Roku не спрацювало для вас, останнім засобом, який вам залишився, є зв’язатися зі службою підтримки Roku. Ви можете надати всі деталі Підтримка Roku пов’язані з моделлю вашого телевізора, версією ОС Roku та проблемами, з якими ви стикалися з каналом/програмою.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чому Roku не запускає певні канали?

Відповідь Якщо ви не можете запустити певні канали на Roku, це може бути пов’язано з розривом зв’язків Roku з постачальником каналів. Ви також можете перевірити сайт розробника каналу та переглянути список підтримуваних моделей, якщо у вас застарілий пристрій Roku, щоб переконатися, що він сумісний із каналом.

Q2. Як я можу відкрити приватні канали на Roku?

Відповідь Ви можете відкрити приватний канал на Roku, якщо знаєте його код доступу. Потім, увійшовши у свій обліковий запис, ви можете додати канал за допомогою коду з опції «Керувати обліковим записом». Вам також потрібно переконатися, що ваш пристрій Roku оновлено.

Q3. Що робити, якщо Roku Store перестає працювати?

Відповідь Якщо Roku Store не працює на вашому пристрої, ви можете спробувати перезавантажити пристрій, оновити мікропрограму пристрою або спробувати підключитися до потужної мережі.

Q4. Що робити, якщо програми Roku не відтворюють звук?

Відповідь Ви можете спробувати перевірити параметри вимкнення звуку та гучності телевізора. Ви також можете переконатися, що аудіороз’єми приєднані з обох кінців.

Q5. Як я можу встановити на Roku канали, яких немає в Roku Store?

Відповідь Якщо певних каналів немає в Roku Store, це може бути пов’язано з несхваленою службою. Якщо так, ви можете спробувати встановити несертифіковані канали на свій пристрій Roku. Однак Roku не рекомендує цей метод.

***

Ми сподіваємося, що наша документація про програми, які не працюють на Roku TV, допомогла вам добре скерувати вас щодо різних проблем, з якими можуть стикатися програми, причин цих проблем і різних способів їх вирішення. Якщо так, повідомте нам, залишивши свої коментарі нижче. Ви також можете надсилати свої запити та пропозиції в розділі коментарів нижче.