Виправте проблему, коли Nexus Mod Manager не відкривається в Windows 10

Ігри стали прибутковою індустрією, яка швидко розвивається. Моди є результатом цього захоплення і геймерів, які хочуть оновити та налаштувати свої улюблені ігри. Моди можуть зробити гру абсолютно новою та представити нові теми, персонажів, дизайн тощо. Моди дозволяють користувачам перевірити свої творчі здібності та внести покращення в будь-яку гру, якщо вони бачать, що їй чогось бракує. Nexus Mod Manager — це програма, яка керує такими модами. Він може завантажувати та встановлювати моди для різних ігор, включаючи Skyrim і Fallout. Ця програма з відкритим вихідним кодом зазвичай не містить помилок, однак деякі користувачі повідомляють, що їхній Nexus Mod Manager не відкривається навіть після кількох спроб. Це може бути неприємною проблемою, оскільки вона не дозволяє користувачам завантажувати моди у свої ігри. Якщо ви також маєте справу з проблемою Nexus Mod Manager, яка не відкривається, ви в потрібному місці. Ми пропонуємо вам ідеальний посібник, який допоможе вам вирішити проблему Nexus Mod Manager, яка не відкривається у Windows 10.

Як виправити Nexus Mod Manager, який не відкривається в Windows 10

У цьому розділі наведено список причин, чому ваш Nexus Mod Manager не відкривається.

  • Nexus Mod Manager (NMM) пошкоджено
  • Nexus Mod Manager не має прав адміністратора
  • Втручання антивірусної програми
  • Корумповані моди
  • Nexus Mod Manager несумісний

Спосіб 1: Основні методи усунення несправностей

Перший підхід до усунення проблеми Nexus Mod Manager, яка не відкриває Windows 10, полягає в виконанні деяких основних методів усунення несправностей на вашому ПК.

1. Перезавантажте ПК

Перезавантаження ПК може виправити багато системних помилок та інші незначні проблеми. Часто це перше, що радять, коли стикаються з будь-якими проблемами, пов’язаними з ПК. Це може вирішити поточну проблему. Щоб перезавантажити комп’ютер, дотримуйтесь нашого посібника «Як перезавантажити або перезавантажити ПК з Windows».

2. Перевірте Mods

Переконайтеся, що ви використовуєте модифікації, які сумісні з грою. Якщо ваші модифікації застаріли або несумісні з його грою, NMM може не працювати. Перевірте версію модів та їх сумісність на сайті, з якого ви їх завантажили.

  Як увімкнути та вимкнути режим планшета в Windows 10

3. Оновіть NMM

Якщо ви використовуєте застарілу версію Nexus Mod Manager, з якою ви можете зіткнутися, Nexus Mod Manager не відкриває проблему. Переконайтеся, що NMM оновлено до останньої версії, і для цього дотримуйтесь нашого посібника «Як оновити Nexus Mod Manager».

4. Оновіть .NET Framework

Деякі користувачі повідомили, що проблему з Nexus Mod Manager, яка не відкривається, можна вирішити, оновивши .NET Framework. Перевірте, яку версію .NET Framework ви використовуєте, якщо вона застаріла, завантажте останню версію .Net Framework і встановіть її. Це може вирішити проблему.

5. Оновіть Windows

Якщо на вашому ПК з Windows 10 працює застаріла версія Windows, ви можете зіткнутися з цією проблемою. Microsoft випускає регулярні оновлення для Windows, щоб усунути помилки та інші проблеми. Ви можете перевірити та оновити свою Windows, дотримуючись нашого посібника про те, як завантажити та встановити останнє оновлення Windows 10.

Спосіб 2. Запустіть Nexus Mod Manager від імені адміністратора

У деяких випадках ви можете зіткнутися з проблемою відкриття Nexus Mod Manager, якщо він не має належного дозволу на доступ до системних файлів. Ви можете вирішити цю проблему, відкривши NMM як адміністратор. Для цього виконайте такі дії.

1. Перейдіть до папки Nexus Mod Manager.

2. Клацніть правою кнопкою миші програму NMM і виберіть параметр «Властивості». Відкриється вікно властивостей NMM.

3. Перейдіть на вкладку Сумісність.

4. У розділі «Параметри» встановіть прапорець «Запускати цю програму від імені адміністратора».

5. Натисніть «Застосувати», а потім кнопку «ОК», щоб зберегти зміни.

Спосіб 3: змініть розташування папки Nexus Mod Manager

Повідомлялося, що переміщення папки Nexus Mod Manager зі стандартного розташування може вирішити проблему. Цей простий трюк спрацював для багатьох користувачів, і ви можете зробити це, дотримуючись цих кроків.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + E, щоб відкрити Провідник файлів.

  35 років Microsoft Windows: Згадуємо Windows 1.0

2. Перейдіть до C:Program Files і знайдіть папку Nexus Mod Manager.

3. Клацніть його правою кнопкою миші та виберіть опцію Копіювати. Тепер вставте цю папку в будь-яке бажане місце.

4. Виконайте крок 2.

5. Клацніть правою кнопкою миші папку Nexus Mod Manager і виберіть опцію «Видалити».

Спосіб 4: Очистіть папку Black Tree Gaming

Дані користувача NMM можуть бути пошкоджені, через що Nexus Mod Manager не відкриватиметься. Ви можете скинути конфігурацію користувача, очистивши вміст папки Black Tree Gaming і скинувши NMM. Це може вирішити проблему, і для цього виконайте наведені нижче дії.

1. Одночасно натисніть клавіші Windows + E, щоб відкрити Провідник файлів.

2. Тепер натисніть опцію «Перегляд», яка знаходиться у верхньому лівому куті.

3. У розділі Показати/сховати встановіть прапорець Приховані елементи.

4. Перейдіть до цього шляху, тут X буде замінено вашим іменем користувача.

C:UsersXAppDataLocalBlack_Tree_Gaming

5. У папці Black_Tree_Gaming натисніть Ctrl + A, щоб вибрати всі файли, а потім клацніть правою кнопкою миші>Видалити.

Перевірте, чи можна відкрити NMM і чи проблему вирішено.

Спосіб 5. Тимчасово вимкніть антивірус (якщо доступний)

Якщо ви використовуєте будь-яку антивірусну програму, то в деяких випадках вона може виявити NMM як шкідливу та шкідливу. Це може заважати NMM і спричиняти такі проблеми, як Nexus Mod Manager не відкриває Windows 10. Ви можете перевірити та вирішити це, тимчасово вимкнувши антивірус. Дотримуйтесь нашого посібника про те, як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10.

Примітка. Якщо цей метод не працює, негайно ввімкніть антивірусну програму для захисту від вірусів і шкідливих програм.

Спосіб 6. Вимкніть брандмауер Windows Defender (не рекомендовано)

Брандмауер Windows Defender може блокувати певні програми та спричиняти їх несправність. Можливо, це блокує Nexus Mod Manager, через що він не відкривається. Ви можете перевірити це, тимчасово вимкнувши брандмауер. Це може вирішити проблему. Ви можете зробити це, дотримуючись нашого посібника з вимкнення брандмауера Windows 10.

  Позбавлення від помилок OpenGL у Windows 10 (повний посібник)

Спосіб 7: переінсталюйте Nexus Mod Manager

Іноді Nexus Mod Manager може пошкодитися через якийсь збій або іншу подібну проблему. Це може призвести до того, що Nexus Mod Manager не відкривається. У такому випадку ви перевстановите NMM і вирішите проблему. Дотримуйтесь нашого посібника, щоб перевстановити Nexus Mod Manager.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Панель керування та натисніть Відкрити.

2. Установіть Перегляд за > Категорією, а потім клацніть Видалити програму в розділі Програми.

3. Клацніть правою кнопкою миші Nexus Mod Manager у списку програм і виберіть опцію «Видалити».

4. Дотримуйтеся вказівок на екрані майстра видалення та натисніть кнопку «Так», щоб повністю видалити Nexus Mod Manager із Windows.

5. Одночасно натисніть клавіші Windows + E, щоб відкрити Провідник файлів і перейдіть до папки Локальний диск (C:) > Program Files.

6. Клацніть правою кнопкою миші папку Nexus Mod Manager у розташуванні та натисніть опцію «Видалити» у списку.

7. Нарешті, перезавантажте ПК з меню ПУСК.

8. Тепер натисніть клавішу Windows, введіть chrome і натисніть «Відкрити».

9. Перейдіть на офіційний сайт GitHub для Nexus Mod Manager.

10. Натисніть файл NMM-0.83.6.exe у розділі «Активи», щоб інсталювати останню версію Nexus Mod Manager.

11. Дотримуйтеся вказівок майстра інсталяції на екрані, щоб інсталювати NMM на вашому ПК.

Спосіб 8: Виконайте відновлення системи

Якщо жоден із методів вам не підходить, то це крайній засіб. Відновлення системи поверне ваші налаштування до версії, у якій ви не стикалися з проблемою відкриття Nexus Mod Manager. Це вирішить проблему. Дотримуйтесь нашого посібника про те, як створити точку відновлення системи в Windows 10.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли вирішити проблему, що не відкривається Nexus Mod Manager. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, сміливо залишайте їх у розділі коментарів.