Виправте помилку Xbox One 0x80a40019

Xbox Live — це онлайн-сервіс для ігор і розповсюдження вмісту. Ви можете завантажувати ігри та спілкуватися з друзями за допомогою цього сервісу. Якщо ви користуєтеся службою Xbox Live і стикаєтеся з помилкою Xbox One 0x80a40019 під час підключення до Xbox Live, не хвилюйтеся! Ми пропонуємо вам корисний посібник, який навчить вас, як вирішити проблему неможливості підключення до Xbox Live. Отже, продовжуйте читати статтю, щоб знайти рішення вашої проблеми.

Як виправити помилку Xbox One 0x80a40019

Багато користувачів повідомили, що стикаються з проблемою, коли Xbox One не підключається до Xbox Live. Ця проблема може виникнути через проблеми з мережею на пристрої. Нижче наведено способи вирішення цієї проблеми.

Спосіб 1. Переконайтеся, що сервери Xbox Live запущені

По-перше, вам потрібно перевірити статус сервера Xbox. Іноді через обслуговування сервера сервер Xbox Live може не працювати. Вам потрібно переконатися, що сервери Xbox запущені, перш ніж використовувати будь-які інші рішення. Перевірте наявність будь-якого збою сервера, перейшовши на сторінку Статус Xbox сторінки.

  9 інструментів перевірки трафіку веб-сайту для дослідження конкурентів

Спосіб 2. Перезавантажте консоль Xbox

Якщо статус сервера Xbox працює належним чином, спробуйте перезапустити консоль Xbox, щоб усунути будь-які помилки чи збої у пристрої. Отже, щоб виправити помилку Xbox One 0x80a40019 під час підключення до Xbox Live, перезавантажте консоль, виконавши наведені нижче дії

1. Утримуйте кнопку Xbox на контролері кілька секунд, щоб відкрити Power Center.

2. Виберіть опцію «Перезапустити консоль», як показано на малюнку нижче.

3. Нарешті виберіть опцію Перезапустити для підтвердження.

Спосіб 3. Усунення несправностей мережевого підключення

Тепер ви знаєте, що помилка 0x80a40019 виникає під час спроби підключитися до Xbox Live, і ця проблема означає проблему з вашим мережевим підключенням. Повільне або нестабільне підключення до Інтернету призведе до цієї помилки. Тому переконайтеся, що підключення до мережі працює належним чином. Виконайте ці дії, щоб усунути проблеми з підключенням до мережі на консолі Xbox.

1. Перейдіть до меню «Профіль і система» та виберіть опцію «Налаштування», як показано.

2. Виберіть опцію «Налаштування мережі» на вкладці «Загальні».

3. Тепер виберіть опцію Перевірити мережеве підключення в розділі Усунення несправностей і зачекайте, доки відобразиться результат.

Спосіб 4: оновіть консоль Xbox

Ще один спосіб виправити помилку 0x80a40019 підключення до Xbox Live — це оновити консоль. Якщо ваша консоль Xbox має застарілу версію ОС, ви також можете зіткнутися з цією проблемою. Тому вам потрібно постійно оновлювати пристрій до останньої версії, щоб насолоджуватися іграми та програмами без помилок. Щоб оновити консоль Xbox, виконайте наведені нижче дії.

  9 платформ для збору відеовідгуків ваших користувачів

1. Перейдіть до налаштувань Xbox.

2. Потім виберіть Система та відкрийте Оновлення та завантаження.

3. Нарешті виберіть опцію Консоль оновлення та перевірте, чи доступне оновлення

Спосіб 5. Змініть мову консолі Xbox

Ось як виправити помилку Xbox One 0x80a40019, змінивши мову на англійську на Xbox One.

1. Запустіть налаштування Xbox.

2. Потім перейдіть до Система > Налаштування мови та розташування.

3. Тут змініть Мову на англійську, як показано нижче.

Спосіб 6. Скидання консолі Xbox

Нарешті, спробуйте скинути налаштування консолі Xbox, щоб вирішити проблему з помилкою Xbox One 0x80a40019. Це має бути останнім варіантом після того, як ви спробували всі методи, згадані вище. Скидання налаштувань Xbox поверне ваш пристрій до стандартних налаштувань і видалить ваш профіль Xbox. Нижче наведено кроки для скидання консолі Xbox, щоб вирішити проблему з неможливим підключенням до Xbox Live.

Примітка. Перед скиданням консолі створіть резервну копію своїх ігор і програм.

  Підготуйтеся до сертифікаційного іспиту CISM за допомогою цих ресурсів

1. Перейдіть до Xbox Settings > System > Console info, як виділено на малюнку нижче.

2. Виберіть параметр «Скинути консоль».

3А. Виберіть параметр «СКИНУТИ ТА ЗБЕРЕГТИ МОЇ ІГРИ ТА ПРОГРАМИ», оскільки це лише скидає прошивку та налаштування.

Примітка: дані гри залишаються недоторканими, і вам не потрібно завантажувати все знову.

3B. Якщо ви все ще стикаєтеся з проблемою, що Xbox One не підключається до Xbox Live, виберіть параметр СКИДНУТИ ТА ВИДАЛИТИ ВСЕ.

Примітка. Усі дані гри та додатків буде видалено,

***

Сподіваюся, ця стаття вирішила вашу проблему з помилкою Xbox One 0x80a40019. Ви можете згадати метод, який спрацював для вас, щоб підключитися до Xbox Live без жодних помилок. Повідомте нам, якщо у вас є запитання чи пропозиції, у розділі коментарів нижче.