Виправте помилку SIM-карти Samsung Galaxy Note 5

Незважаючи на те, що нові версії були випущені, специфічна привабливість старого телефону завжди залишалася. Однією з таких версій є Samsung Galaxy Note 5. Припустимо, ви знайшли помилку, пов’язану з SIM-картою, як помилку SIM-карти Note 5. Тепер перша думка полягала б у тому, що це найгірший можливий сценарій, який може статися для будь-якого користувача через обмеження на базову функцію виклику. Помилка SIM-карти Samsung Galaxy Note 5 може бути викликана різними причинами, і проблема мобільного телефону без SIM-карти може турбувати. Методи виправлення помилки та забезпечення того, що телефон може бути корисним, можуть бути трохи виснажливими та клопіткими. В якості результату пошуку за терміном «Телефон без SIM» можна скористатися методами, наведеними в статті. Крім того, у розділі описано спосіб використання сервісного режиму Samsung Note 5 для діагностики проблеми на вашому телефоні та її вирішення. Якщо у вас є попередня версія, ви також можете скористатися методами виправлення помилки на SIM-карті Samsung Galaxy Note 4.

Як виправити помилку SIM-карти Samsung Galaxy Note 5

Причини помилки під час використання SIM-карти на вашому Samsung Galaxy Note 5 перераховані нижче.

 • Проблема з підключенням. З’єднання між SIM-картою та лотком для SIM-карти може бути слабким або мати певні збої.

 • Несправна SIM-карта. SIM-карта може бути перекручена або зламана, або золотий чіп SIM-карти може бути подряпаний.

 • Проблема з поганим прийомом сигналу. Якщо SIM-карта не може вловити мережу, а мобільні з’єднання мають певні проблеми, ви можете зіткнутися з цією помилкою.

 • Блокування мережі – телефон може не підтримувати будь-яку іншу SIM-карту, крім тієї, що надається оператором мережі.

 • Блокування регіону – це може бути блокування, накладене виробником смартфона, який може заборонити вам використовувати інші SIM-карти інших регіонів або країн.

У цьому розділі ви ознайомитеся з деякими поширеними методами усунення несправностей, які допоможуть вам виправити SIM-карту Galaxy Note 5. Дотримуйтесь їх у тому ж порядку, щоб досягти ідеальних результатів.

Спосіб 1: Основні методи усунення несправностей

Перший підхід до виправлення помилки SIM-карти Galaxy Note 5 на вашому телефоні – спробувати використати основні методи усунення несправностей на телефоні. Це усуне всі збої та дрібні помилки на вашому телефоні.

1А. Перевірка на сумісність

Перший підхід до вирішення проблеми — перевірити, чи SIM-карта сумісна з телефоном.

 • Розмір SIM-карти повинен бути нанорозмірним, тобто тільки золота частина SIM-карти.
 • SIM-картка має підтримувати мережу 4G LTE.

1B. Усунення несправностей апаратного забезпечення

Наступний спосіб — перевірити апаратне забезпечення телефону та SIM-карти на наявність дефектів. Це також стосується SIM-карт Galaxy Note 4.

 • Пил на SIM-карті. Перевірте, чи SIM-карта очищена від пилу. Ви можете очистити SIM-карту, просто вийнявши її з гнізда та протерши невеликим шматком бавовняної тканини.

 • Пил на лотку для SIM-карти. Перевірте, чи є на лотку для SIM-карти пил, і ви можете очистити його, видувши та протерши його ватним шматком.

 • Напрямок SIM-карти. Іноді SIM-карту можна вставити в неправильному напрямку, і ви можете зіткнутися з проблемою «Мобільний телефон не має SIM».

 • Пил на роз’ємі SIM-карти. Перевірте, чи роз’єм SIM-карти не пошкоджений і чи не запилений. Ви можете здути пил або попросити техніка усунути пошкодження.

 • Неправильне розміщення SIM-карти. Якщо SIM-карта неправильно вставлена ​​в лоток для SIM-карти, проблема з SIM-карткою може не виникнути. Ви можете збільшити розмір SIM-карти в слоті за допомогою шматка тканини або стрічки на лотку для SIM-карти. Таким чином, невеликі металеві заглушки слота micro SD можуть легко зчитувати SIM-карту.

 • Перевірте, чи можете ви зчитувати SIM-карту. Перевірте, чи можете ви отримати доступ до файлів на SIM-карті за допомогою пристрою для зчитування SIM-карт на ПК з Windows.

 • Пошкодження SIM-карти та лотка SIM-карти. Якщо лоток SIM-карти або SIM-карта пошкоджено, ви можете замінити їх, щоб виправити помилку SIM-карти Galaxy Note 5.

1С. Знову вставте батарею

Якщо помилку з SIM-картою не вирішено, ви можете спробувати вийняти та знову вставити батарею телефону. Оскільки Samsung Galaxy був випущений у 2015 році, ця функція доступна. Цей базовий крок подібний до використання сервісного режиму Samsung Note 5.

1. Натисніть кнопку живлення збоку, торкніться опції «Вимкнути живлення» та зачекайте, поки дисплей згасне.

Примітка. Зніміть стилус S-pen з нижньої частини телефону.

2. Потягніть кришку акумулятора телефону, обережно натиснувши на виїмку у верхньому лівому краї.

Примітка: ви можете використовувати нейлонову лопатку, щоб обережно від’єднати частини.

3. Вийміть батарею з виїмки в нижньому правому куті батареї.

Зображення Тайлера Ластовича з Unsplash

4. Знову вставте акумулятор у гніздо та переконайтеся, що роз’єми акумулятора та телефону суміщені один з одним.

5. Встановіть на місце кришку акумулятора та натисніть кнопку живлення, щоб увімкнути телефон.

1D. Повторно вставте SIM-карту

Як додатковий крок ви можете спробувати вийняти та повторно вставити SIM-карту в телефоні, щоб побачити, чи помилка SIM-карти Samsung Galaxy Note 5 очищена.

1. Натисніть кнопку живлення збоку телефону та виберіть опцію Вимкнути.

2. Вийміть батарею з телефону, виконавши кроки, описані раніше.

3. Вийміть SIM-картку з гнізда SIM-картки, обережно потягнувши її.

Примітка. Ви можете скористатися інструментом, який постачається разом із телефоном, або пінцетом, щоб захопити SIM-карту.

Зображення Томека з Pixabay

4. Очистіть SIM-карту м’якою тканиною та знову вставте її в гніздо для карти micro SD.

Примітка 1. Переконайтеся, що золоті контакти SIM-картки спрямовані донизу.

Примітка 2. Переконайтеся, що кінець SIM-карти з виїмкою спочатку пропущено.

5. Замініть акумулятор і кришку акумулятора, увімкніть телефон, щоб перевірити, чи вирішено проблему мобільного телефону без SIM-карти.

1E. Перезапустіть Galaxy Note

Якщо на вашому телефоні є будь-які програмні збої або незначні помилки, їх можна легко виправити, перезавантаживши телефон. Для цього натисніть клавішу живлення збоку та торкніться опції «Перезавантажити», щоб перезапустити телефон. Цей метод застосовується до всіх версій, включаючи SIM-карту Galaxy Note 4.

Примітка. Якщо меню не відображається, спробуйте скористатися клавішами зменшення гучності Power+.

1F. Спробуйте SIM-карту на іншому телефоні

Спробуйте вставити SIM-карту в інший телефон і перевірте, чи можна її використовувати на телефоні. Якщо проблему з телефоном «Немає SIM-карти» вирішено, можливо, у вашому телефоні виникла помилка SIM-карти Galaxy Note 5.

1G. Спробуйте іншу SIM-карту на Galaxy Note

Спробуйте вставити іншу SIM-карту, бажано з іншої мобільної мережі у свій телефон, і перевірте, чи можете ви її використовувати. Якщо інша SIM-карта працює без помилок, проблема може бути у вашій SIM-карті.

1H. Увімкнути режим польоту

Один із способів виправити помилку – увімкнути, а потім вимкнути режим польоту. Це призведе до скидання мобільних з’єднань і усунення збоїв на телефоні. Це схоже на використання сервісного режиму Samsung Note 5.

1. Запустіть програму Налаштування.

2. Торкніться налаштування Підключення.

3. Тут торкніться перемикача поруч із пунктом Режим польоту, щоб вимкнути режим польоту.

1І. Увімкнути WiFi

Ще один варіант скидання мобільних з’єднань – увімкнути та вимкнути WiFi на телефоні за допомогою швидких налаштувань.

1. Перейдіть до вікна швидких налаштувань, виконуючи крок, описаний раніше, і торкніться значка WiFi, щоб увімкнути його.

2. Підключіться до будь-якої мережі Wi-Fi і повторно торкніться значка WiFi, щоб вимкнути його.

1J. Приховати сповіщення (якщо застосовно)

Цей метод застосовний, лише якщо ви не використовуєте SIM-карту на своєму телефоні та хочете приховати повідомлення про помилку SIM-карти Galaxy Note 5 на своєму телефоні.

1. Торкніться піктограми програм унизу.

2. Торкніться програми Налаштування.

3. Торкніться вкладки Екран блокування та безпеки.

4. Торкніться вкладки Сповіщення в розділі Екран блокування.

5. Торкніться опції Сховати вміст, щоб приховати сповіщення.

1K. Видаліть програми сторонніх розробників

Якщо ви вважаєте, що проблему спричиняють програми сторонніх розробників, які ви встановили після рутування телефону, ви можете видалити їх і перевірити, чи помилку вирішено.

1. Відкрийте Google Play Store на своєму смартфоні.

2. Торкніться піктограми профілю.

3. Потім виберіть Керувати програмами та пристроєм.

4. Перейдіть на вкладку «Керування», позначте програму, яку потрібно видалити, і торкніться піктограми кошика вгорі.

5. Натисніть кнопку «Видалити» та зачекайте, поки програму буде видалено.

1л. Увімкнути SIM-карту

Помилка SIM-карти Galaxy Note 4 або SIM-карти Note 5 зазвичай виникає, якщо її вимкнено на вашому телефоні. Ви можете виконати вказівки, щоб увімкнути її. Перевірте, чи проблема з мобільним телефоном без SIM-карти знята після ввімкнення SIM-карти.

1. Торкніться меню програм.

2. Відкрийте програму Налаштування.

3. Торкніться налаштування Підключення.

4. Виберіть вставлену SIM-картку в розділі «Інформація про SIM-картку та налаштування».

5. Увімкніть параметр «Увімкнути», щоб увімкнути SIM-карту.

Примітка. Ви також можете ввімкнути параметр «Роумінг даних», щоб уникнути проблем з мережею в зоні роумінгу.

1М. Перевірте, чи Galaxy Note підтримує Simlocker (якщо застосовно)

Якщо Galaxy Note є Simlocker, він прийматиме та підтримуватиме лише SIM-картку певного оператора, і з’явиться повідомлення про проблему з телефоном No SIM. Щоб виправити помилку SIM-карти Samsung Galaxy Note 5 і дозволити вашому телефону працювати з будь-яким типом SIM-карти, ви можете прошити стандартну прошивку або рутувати свій телефон, а потім змінити налаштування. Однак цей метод не рекомендується, оскільки він може спричинити певні проблеми, якщо його не налаштувати належним чином.

1N. Скинути налаштування мережі

Щоб вирішити проблему з мережевими підключеннями на вашому телефоні, ви можете скинути налаштування мережі. Це дозволить SIM-картці нормально працювати без будь-яких затримок і її можна використовувати для використання режиму обслуговування Samsung Note 5.

1. Запустіть програму Налаштування.

2. У відображеному списку натисніть на вкладку Загальне керування.

3. Торкніться опції Скинути.

4. Торкніться опції Скинути налаштування.

5. Виберіть параметр «Скинути налаштування мережі» та зачекайте, доки процес завершиться.

1O. Виберіть правильного оператора мережі

Одну з поширених помилок із SIM-картою можна усунути, вибравши правильного оператора мережі на своєму телефоні.

1. Перейдіть до налаштувань Connections, як показано в описаних вище способах.

2. Торкніться вкладки Мобільні мережі.

Примітка. Якщо ця опція не відображається, торкніться вкладки «Використання даних».

3. Торкніться опції Оператори мережі.

Примітка. Якщо ця опція недоступна, торкніться піктограми «Більше», а потім — опції «Стільникові мережі».

4. Торкніться опції Пошук у мережах.

5. Виберіть у списку потрібного оператора мережі.

1P. Оновіть ОС Android

Більшість збоїв і помилок програмного забезпечення на телефоні можуть виникати через застарілу версію ОС вашого телефону. Ви можете оновити його до останньої версії, щоб виправити помилку SIM-карти Galaxy Note 5. Прочитайте наш посібник про те, як вручну оновити телефон Android до останньої версії.

Примітка 1. Ви можете натиснути кнопку «Запланувати інсталяцію», щоб інсталювати ОС через деякий час.

Примітка 2. Якщо ОС оновлено, ви можете не отримати це повідомлення.

Спосіб 2: Використовуйте безпечний режим

Якщо ви не можете визначити проблему на своєму телефоні в звичайному режимі, ви можете спробувати скористатися безпечним режимом, щоб перевірити проблему з телефоном або програмами. Ви можете скасувати проблемні програми, щоб виправити помилку SIM-карти Galaxy Note 5.

Крок I: увійдіть у безпечний режим

Перший крок — увійти в безпечний режим на телефоні за допомогою клавіші живлення та визначити проблемні програми.

1. Натисніть кнопку живлення на правому краю телефону та довго торкайтеся опції Вимкнення.

2. Натисніть кнопку безпечного режиму на екрані, щоб увійти в безпечний режим на телефоні.

Крок II: Вийдіть із безпечного режиму

Після виявлення проблеми в безпечному режимі потрібно вийти з безпечного режиму та видалити програми в звичайному режимі. Дотримуйтеся нашої інструкції, щоб вийти з безпечного режиму.

Спосіб 3: Очистіть кешовані дані

Надмірне зберігання кешованих даних і файлів може перервати роботу SIM-карти Galaxy Note 4 або SIM-карти Note 5. Ще один спосіб виправити цю помилку — очистити кешовані дані в програмі «Диспетчер» і в пам’яті телефону.

Варіант I: очистіть кеш менеджера SIM-картки

Менеджер SIM-картки керує роботою SIM-картки та її послугами. Ви можете очистити кешовані дані програми за допомогою методу вирішення проблеми з телефоном без SIM-карти. Вам також слід очистити кешовані дані програми SIM Toolkit Manager, щоб вирішити проблему.

1. Відкрийте налаштування смартфона.

2. Торкніться налаштування Програми.

3. Торкніться піктограми з трьома вертикальними крапками у верхньому правому куті та торкніться опції «Показати системні програми».

4. Торкніться програми диспетчера SIM-карти.

5. Торкніться вкладки Пам’ять у розділі Використання.

6. Натисніть кнопку Очистити кеш, щоб очистити кешовані дані.

Варіант II: очистіть кеш Android

Виконуючи наведені нижче кроки, ви можете очистити кешовані дані у внутрішній пам’яті телефону, щоб вирішити помилку SIM-карти Galaxy Note 5.

1. Перейдіть до меню «Програми» та торкніться програми «Налаштування» в меню.

2. Торкніться налаштування Програми в меню.

3. Торкніться програми Device care у відображеному списку.

4. Натисніть кнопку «Відкрити» внизу екрана, щоб відкрити екран «Догляд за пристроєм».

5. Натисніть на Зберігання на наступному екрані.

6. Нарешті, очистіть дані кешу.

Спосіб 4: Переключіться в інший режим мережі

Якщо мережевий режим SIM-картки на вашому телефоні не підтримується, ви можете спробувати переключитися на інший мережевий режим. Якщо ви не впевнені у виборі конкретного режиму мережі, ви можете спробувати переключитися на автоматичний режим. Це одразу визначило б відповідний режим мережі, подібний до використання режиму обслуговування Samsung Note 5.

1. Перейдіть до налаштувань підключень.

Примітка. Якщо ця опція недоступна, торкніться опції «Бездротовий зв’язок і мережі».

2. Торкніться опції Мобільні мережі.

3. Торкніться опції Режим мережі.

4. Виберіть інший режим мережі, як-от LTE, і перезавантажте телефон, виконавши кроки, описані раніше.

Примітка. Ви також можете вибрати автоматичний режим, і це допоможе вибрати найкращий доступний режим мережі.

Спосіб 5. Активуйте SIM-картку або USIM-картку

Якщо ви використовуєте SIM-картку або універсальну SIM-картку, переконайтеся, що її активовано, щоб уникнути помилки SIM-картки Galaxy Note 5. Ви можете активувати SIM-карту за допомогою диспетчера SIM-карт у програмі Налаштування.

1. Торкніться меню програм.

2. Запустіть програму Налаштування.

3. Торкніться вкладки Підключення у списку, що відобразиться.

4. Натисніть опцію диспетчера SIM-картки.

5. Торкніться перемикачів SIM- або USIM-картки, щоб активувати її, щоб вирішити проблему з телефоном «Немає SIM».

Спосіб 6: Вимкніть радіо

Іноді перешкоди від радіосигналу на вашому телефоні можуть спричинити помилку SIM-картки Note 5 або Galaxy Note 4. Щоб виправити цю помилку, можна вимкнути радіо на телефоні за допомогою програми Телефон.

1. Відкрийте меню програм.

2. Відкрийте програму «Телефон», введіть *#*#4636#*#* у набір номера та натисніть кнопку набору.

3. Торкніться інформації про телефон/пристрій у меню тестування.

4. Запустіть перевірку ping і виберіть опцію GSM Auto (PRL) зі спадного меню.

5. Торкніться опції «Вимкнути радіо» та перезавантажте телефон, дотримуючись інструкцій, описаних раніше.

Спосіб 7: Змініть налаштування APN

APN або імена точок доступу важливі для підключення пристрою до мобільної мережі. Ви можете змінити налаштування APN на своєму телефоні, щоб виправити помилку SIM-карти Samsung Galaxy Note 5 на SIM-карті.

Примітка. Наступні кроки цього методу було випробувано на Moto G (8) power lite – Android 10 (запас). Ви можете виконати кроки відповідно до пристрою Samsung Galaxy.

Варіант I: оновіть налаштування APN

За допомогою цього методу ви можете скинути налаштування APN до налаштувань за замовчуванням і оновити їх на своєму телефоні.

1. Перейдіть до налаштувань мобільних мереж.

2. Тут відкрийте меню «Імена точок доступу» (APN).

3. Торкніться піктограми Більше або трьох вертикальних крапок і торкніться опції Відновити за замовчуванням.

4. Введіть потрібні налаштування APN, щоб оновити їх.

Варіант II: введіть APN вручну

Іншим варіантом зміни налаштувань APN є введення APN вручну. Перш ніж почати цей метод, вам потрібно зв’язатися зі своїм постачальником мережевих мереж, щоб отримати новий APN. Це може усунути проблеми, як це робить сервісний режим Samsung Note 5.

1. Відкрийте APN меню.

2. Торкніться піктограми +, щоб додати новий APN.

3. Введіть деталі APN у відповідні поля.

Спосіб 8: скидання Galaxy Note до заводських налаштувань (не рекомендовано)

Якщо ви не можете виправити помилку SIM-карти Galaxy Note 5, ви можете спробувати виконати заводські або повне скидання на телефоні. Це призведе до видалення всіх даних і файлів із вашого телефону та вирішення всіх проблем.

Крок I: Резервне копіювання даних

Першим кроком перед виконанням повного скидання для вирішення цієї проблеми є створення резервної копії даних на вашому телефоні та збереження їх на платформі онлайн-сховища. Прочитайте наш посібник із резервного копіювання даних телефону Android.

Крок II: Виконайте скидання до заводських налаштувань

Наступним кроком для вирішення проблеми на SIM-карті Note 5 або Galaxy Note 4 є скидання до заводських налаштувань і дочекайтеся видалення всіх даних на телефоні. Перевірте, чи проблема з мобільним телефоном без SIM-карти знята на телефоні після завершення операції скидання. Дотримуйтеся нашого посібника, як скинути налаштування телефону Android.

Спосіб 9: Повернення до оригінального ПЗУ (якщо можливо)

Якщо ви рутували свій телефон і вставили в нього нову ПЗУ, ви можете спробувати повернутися до оригінальної ПЗУ за допомогою режиму відновлення. Це дозволить телефону отримати свіжий стан і може дати ефективну робочу модель, як використання сервісного режиму Samsung Note 5.

1. Натисніть кнопку живлення на кілька секунд і торкніться опції Вимкнути живлення.

2. Натисніть кнопки живлення + кнопки зменшення гучності, щоб завантажитися в режимі відновлення TWRP.

3. Торкніться опції Резервне копіювання та відновлення.

4. Натисніть кнопку Відновити та виберіть оригінальний ПЗУ.

Спосіб 10: вбудоване програмне забезпечення Flash Stock (не рекомендовано)

ПЗП у вашому телефоні може викликати помилку SIM-карти Galaxy Note 5. Щоб виправити цю помилку, ви можете прошити стандартну мікропрограму та перевстановити оригінальну ОС на телефоні. Прочитайте спосіб використання режиму ODIN на телефоні Samsung Note 5 і дізнайтеся, як перепрошити стандартну прошивку на телефоні.

Спосіб 11: Зверніться до служби підтримки пристроїв

В крайньому випадку, ви можете спробувати зв’язатися з командою підтримки та попросити їх поради щодо помилки.

І варіант: Оператор мобільного зв’язку

Перший варіант – зв’язатися з оператором мобільного зв’язку вашої SIM-картки та запитати його на мобільному телефоні. Ви можете:

 • Запитайте їх, чи SIM-карта Note 5 або Galaxy Note 4 має блокування мережі, або
 • Запитайте їх, чи дійсний номер IMEI на вашому телефоні.

Спосіб перевірки номера IMEI або міжнародного ідентифікаційного номера мобільного обладнання вашого телефону пояснюється нижче.

1. Відкрийте налаштування пристрою.

2. Торкніться вкладки Про телефон у списку.

3. Торкніться вкладки Інформація про програмне забезпечення.

4. Зверніть увагу на номер IMEI, який відображається, і перевірте його в постачальника послуг.

Варіант II: обслуговування клієнтів

Наступний спосіб виправити помилку SIM-карти Galaxy Note 5 – звернутися до сервісного центру вашої SIM-карти та звернутися до них з проблемою. Якщо SIM-карту дезактивовано, ви можете попросити їх активувати вашу SIM-карту в їхній базі даних.

Варіант III: Samsung Galaxy

Останній варіант – звернутися до служба підтримки Samsung Galaxy і запитайте їх, чи проблема в телефоні. Ви можете усунути помилку за допомогою наведеного тут посилання у веб-переглядачі за умовчанням.

Спосіб 12: Режим обслуговування Samsung Note 5

Сервісний режим є функцією Samsung Galaxy і може використовуватися для діагностики проблем на телефоні. Помилку можна легко виправити за допомогою сервісного режиму телефону.

Крок I: Зверніть увагу на числовий код режиму обслуговування

Перший крок — запам’ятати цифровий код сервісного режиму Samsung Galaxy Note 5 за допомогою ПК з Windows.

1. Відкрийте програму Google Chrome на ПК з Windows за допомогою панелі пошуку Windows.

2. Відкрийте офіційний сайт сервісний код Samsung Galaxy Note 5 і запам’ятайте цифровий код Сервісного режиму.

Крок II. Діагностика проблем на телефоні за допомогою сервісного режиму

Наступним кроком є ​​діагностика проблем на Samsung Galaxy Note 5 за допомогою числового коду сервісного режиму Samsung Note 5, отриманого на попередньому кроці.

3. Торкніться піктограми програм на телефоні.

4. Торкніться програми «Телефон» у меню.

5. Введіть цифровий код і натисніть кнопку набору, щоб увійти в режим обслуговування.

6. Натисніть потрібний інструмент, щоб отримати доступ до інструменту для діагностики проблем із SIM-картою Galaxy Note 4.

***

Методи виправлення помилки SIM-карти Galaxy Note 5 пояснюються в статті. Повідомте нам, який спосіб вирішив проблему з телефоном без SIM-карти. Будь ласка, залишайте свої пропозиції та запити в розділі коментарів.

  iMac, Mini та Pro: порівняння настільних комп’ютерів Mac від Apple