Виправте помилку Phone Not Allowed MM6

У наш час смартфони стали невід’ємною частиною життя людей. Оскільки компанії-виробники смартфонів щороку пропонують своїм користувачам нові телефони з новими та вдосконаленими функціями, стало майже неможливо відвернути голову від цих чудово оформлених телефонів. Але тут є заковика: кожен новий телефон має підвищену ціну. Отже, простому обивателю не тільки не по кишені щоразу купувати такі дорогі телефони, але й економічно вигідно. Сюди надходять відремонтовані або вживані телефони. Досить часто люди купують відремонтовані смартфони, це не тільки економить гроші, але й зручний спосіб. Хоча у нього є свої мінуси, один із яких — помилка забороненої мережі через SIM-карту. Якщо ви також зіткнулися з такою ж проблемою з нещодавно придбаним відремонтованим телефоном, тоді ви прийшли в потрібне місце для вирішення. Ми пропонуємо вам не лише один, а кілька методів, які допоможуть вам дізнатися, як виправити помилку MM6 із забороненим телефоном. Давайте почнемо з того, що трохи дізнаємось про цей телефон, не зареєстрований у мережі.

Як виправити помилку Phone Not Allowed MM6

Помилка MM6 з’являється на екрані відремонтованих смартфонів під час здійснення дзвінка або надсилання текстового повідомлення. Це відбувається через те, що телефон прив’язаний до оператора, який відрізняється від оператора SIM-карти. Іноді телефон також показує помилку, оскільки він відхиляє SIM-карту. Компанії, що займаються продажем смартфонів, часто вступають у партнерські відносини з постачальниками мереж, пропонуючи покупцям дешеві плани та забороняючи іншим постачальникам мереж, що зрештою призводить до помилок.

Як обговорювалося вище, одна з причин, чому телефон не зареєстрований у мережі, спливає помилка, це інший оператор SIM-карти від телефонного оператора. Окрім цього, до зазначеної помилки призводять наступні причини:

  • Єдина кар’єрна мережа
  • Також було помічено, що розблоковані телефони стикаються з помилкою MM6
  • Іншою причиною може бути помилка або збій, спробуйте оновити операційну систему, щоб вирішити проблему.
  • Неправильно вставлена ​​SIM-карта

Від базових до складних, багато методів можуть допомогти вам виправити помилку MM6 на вашому телефоні. Ці рішення можуть відрізнятися залежно від вашої телефонної мережі та компанії-виробника пристрою. Тому спробуйте всі методи, щоб знайти найкраще можливе рішення для свого мобільного.

  Як використовувати справжній контролер GameCube або Wiimote в Dolphin

Примітка: оскільки смартфони не мають однакових параметрів налаштувань, і вони відрізняються від виробника до виробника, переконайтеся, що налаштування правильні, перш ніж змінювати будь-які. Зазначені дії були виконані на телефоні Vivo 1920.

Спосіб 1: зв’яжіться з оператором SIM-карти

Один із перших і найпростіших способів усунути помилку телефону заборонено MM6 – зв’язатися з оператором, щоб розблокувати пристрій. Оператор є постачальником стільникового зв’язку, і з ним можна зв’язатися через портал обслуговування клієнтів. Ви можете отримати номер служби підтримки клієнтів на офіційному веб-сайті вашої компанії-перевізника. Ви можете зателефонувати їм і розповісти про проблему, з якою ви зіткнулися. Після цього потрібно приблизно 24–48 годин, щоб усунути помилку та відновити функцію дзвінків і текстових повідомлень.

Примітка. Цей метод не допоможе, якщо:

1. Телефон вкрали або забанили.

2. Пристрій має пов’язаний або вбудований номер телефону.

3. Оператор телефону стягує комісію, відому як Equipment Switch.

Ще один спосіб розв’язати заборонену мережу на SIM-картці – це викликати меню операцій. Це можливо, якщо ви можете отримати доступ до панелі набору номера на заблокованому телефоні. Ви можете продовжити цей метод за допомогою наступних згаданих кроків:

Примітка. Цей метод може працювати не для всіх операторів, оскільки для вашого пристрою може бути інший код розблокування, тому перевірте онлайн код, пов’язаний із вашим телефоном, перш ніж спробувати цей метод.

1. Відкрийте панель набору номера на заблокованому телефоні.

2. Наберіть *#78#.

3. Тепер дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб від’єднати носій.

Спосіб 3: повторно вставте SIM-карту

Окрім таких факторів, як оператор мережі та помилки, простий збій, як-от неправильно вставлений лоток для SIM-карти, також може бути причиною того, що телефон, незареєстрований у мережі, відображається на вашому мобільному телефоні. Тому видалення та повторне встановлення SIM-карти може бути дуже корисним.

  Як відключити багатозадачність на iPad

Виконайте наведені нижче дії, щоб отримати докладні інструкції.

1. Почніть з того, що вийміть лоток для SIM-карти з мобільного.

2. Вийміть SIM-карту з лотка.

3. Вставте лоток назад у телефон.

4. Перезапустіть пристрій, щоб перевірити, чи вирішено помилку телефону, не зареєстрованого в мережі.

Спосіб 4: оновіть ОС Android

Помилка MM6 “Телефон заборонено” також може виникнути через застарілу версію вашого пристрою, яка блокує функції викликів і текстових повідомлень. Таким чином, оновлення вашого Android є ідеальним способом вирішити цю проблему. Якщо ваш пристрій не оновлюється автоматично, ви можете зробити це вручну. Ви можете прочитати наш посібник «Як вручну оновити Android до останньої версії», щоб отримати детальні інструкції.

Спосіб 5: Усунення несправностей підключення до мережі

Іноді може виникнути проблема з мережевим з’єднанням через слабке з’єднання або його відсутність, що спричиняє помилку MM6. Тому важливо перевірити мережу в налаштуваннях вашого пристрою. Давайте розглянемо, як це зробити:

1. Відкрийте Налаштування на своєму мобільному телефоні.

2. Торкніться Мобільна мережа.

3. Торкніться SIM 1.

4. Натисніть Перевізник.

5. Увімкніть автоматичну реєстрацію.

Спосіб 6. Активуйте SIM-карту

Якщо ви придбали нову SIM-карту, активація займе приблизно 24-48 годин, тому дайте SIM-картці активуватися, а потім перевірте наявність мережі. Ви також можете зв’язатися з оператором вашої SIM-карти, щоб активувати її.

Спосіб 7: Зверніться до виробника пристрою

Якщо жоден із методів не спрацював для вас до цього моменту, настав час зв’язатися з виробником пристрою для телефону, не зареєстрованого через помилку мережі, з якою ви зіткнулися. Ви можете зв’язатися з ними за допомогою їх офіційного сайту, номера телефону або надіславши їм лист. Ви можете обговорити проблему та дочекатися, поки вони дадуть вам надійне рішення для помилки MM6.

  Як перевірити, чи Apple відкликала ваш MacBook (для безкоштовного ремонту)

Професійна порада: використовуйте інструмент розблокування SIM-карти

Багато інструментів SIM Unlocker доступні на ринку з єдиною метою вирішення помилки MM6. Ці інструменти відрізняються від марки до марки мобільних пристроїв. Вони доступні як в онлайн-, так і в офлайн-магазинах техніки. Не кажучи вже про те, що ці інструменти не є безкоштовними і стягують кілька доларів, щоб допомогти вам вирішити проблему. Отже, давайте розглянемо список кількох таких інструментів, які є дуже корисними:

1. iToolab SIMUnlocker: iToolab SIMUnlocker є популярним стороннім розблокувальником SIM-карт на iPhone.

2. DirectUnlocks: Ви також можете використовувати DirectUnlocks, щоб розблокувати телефон за 6 годин.

3. doctorSIM: Ще одним найкращим розблокувальником SIM-карти є doctorSIM.

4. UnlockBase: ви можете використовувати UnlockBase, щоб розблокувати свій пристрій за допомогою будь-якого постачальника послуг.

5. CellUnlocker.net: CellUnlocker.net також є ще одним програмним забезпеченням для розблокування вашого пристрою.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чи можу я розблокувати телефон із чорного списку?

Відповідь Купівля сумнівного телефону може призвести до юридичних проблем. Тому це не рекомендується, однак за допомогою багатьох інструментів розблокування смартфонів ви точно можете розблокувати телефон із чорного списку.

Q2. Чи помилка MM6 пов’язана з телефоном?

Відповідь Помилка MM6 може з’явитися на будь-якому відремонтованому телефоні, незалежно від марки телефону. Помилка пов’язана з прив’язаним оператором.

Q3. Чи можна виправити помилку MM6 на iPhone?

Відповідь Так, помилку MM6 на iPhone можна виправити, звернувшись до оператора або за допомогою розблокувальників SIM-карт.

Q4. Чи виникає помилка MM6 на кожному телефоні?

Відповідь Помилка MM6 виникає тільки на б/у телефонах. На абсолютно нових телефонах ця помилка не відображається.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник допоміг вам у подоланні помилки телефону заборонено MM6. Повідомте нам, який із методів був цілеспрямованим для усунення помилки. Якщо у вас є додаткові запитання щодо теми чи пропозиції, залиште їх у розділі коментарів нижче.